Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ravzacım canım iyi olmana çok sevindim bizde eşimle okurken ağladık allah bir daha yaşatmasın..

Canim üzülme tabiki bizimde olacak birgün yeterki sen ümidini kaybetme.
Valla bende öyleydim ama baktim böyle kacmakla olmuyo simdi üstüne üstüne gidiyom problemlerimin.
Önceden bir arkadasimin bebegini görmeye gidip gelince esimle kesin kavga ederdik benim catlak triplerimin yüzünden simdi artik nesemden hicbirsey kaybetmeden gidiyomda seviyomda.
Dün yegenim icin gidip bebek kiyafetleri altik tatliskom teyzesinin gülü hastaydi cok sükür cikti hastaneden ona cok tatli ciciler aldik.
Ay eve gidince fotosunu cekip gösterimmi kizzz icimde kalmasin benim.

ozpor baktirdinmi kanina kis yoksa hamis olmayasin bak gecen seferde hemen kaldim dedin.
Ama bence biraz gecikmesi normal kürtajdan sonra vücüt normale dönmesi sürüyor biraz tabi.

Canım Ravzacım , üzüntünü paylaşıyorum canım. Kaç gündür hala etkisindeyim. Şu sıralar gece sık sık uyanıyorum , o ara bile aklıma geliyorsun biliyor musun ? Canım veren de Allah alan da dediğin gibi. Hep dua ediyorum , öncelikle Allahım sabır versin , güç versin. Sonra da sabrının mükafatını versin inşallah. Hep yanındayız bundan emin ol , yapabileceğim birşey var mı bilmiyorum dua etmekten başka . Çok öpüyorum canım benim.

Kiz anam benim is saatim bitti oturuyom hala buralarda.
Sizden ayrilamiyom. Kociste iste eve gidip ne yapacam demi ama.
Bir yemek yapmam lazim oda saat 20:30 kadar coktannnn hazirlamis olurum herif eve gelinceye kadar.

çalıkuşum korkutma beni valla bu sefer millet güler halime artık hamileyim ben kürtaj oldum demekten utanıyorum.test yaptıramıyorum cesaretim yok aman ne olursa olsun.ne yapalım..

Kizlar ben 20 dakika sonra evdeyim Allah izin verirse tabi :Saruboceq:
Ay biryere ayrilmayin emi.:kedi:
Bak zaten sizi zor birakip :mymeka: eve gidiyom. Giedersiniz küserim :umursamaz:

Yaaaa inanamiyom gelevera ve aslihanda geldi.
Bana inat bu saatlerde bulusuyonuz demi biliyonuz ben bu saatlerde yoldaaaayimmmm.

Ahanda gidiyom eve, 20 dakika sonra hepiciginizi burda görmek istiyom lütven.
Biryere ayrilmayin emiiiii

Canım iki farklı yöntemden bahsediyorsun,nedir aralarındaki fark ve de 6 kasımda adet olucam sonraki süreç nedir?Başıma neler gelecek ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…