Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sülal vallahi canım bunların hiççç sesi çıkmıyo. hain domdomlar bakıp bakıp çıkıyolar. bende pazartesiye kadar yokum. özleyin beni anacımmmopuyorumnanaktan bu arada cumhuriyet bayramımız kutlu olsun arkadaşlarturkbayragi umarım bu açılımın sonucunda cumhuriyetimizden de olmayızturkbayragi:uhm:

kızlarrrrr ne tembelsiniz yahuuu kimseden iki kelam yok çalıkuşum nerdesin annem sen görüntü var ses yok kızzzlarrr 1 saatim kaldı zaten, artıkın cumaya ancak görüşürüz kociş evde internete girince kriz geçirip olağanüstü hal yaratıyor zemuszemus

yaaa su internetsizligin yüzünden kacirdim seniiii :gitme:. Cumaya kadar seni cok ösleyecegimmm. Bebisimize iyi bak canikomm kaydirigubbakcemile2

Kızlar ben tüp bebek tedavisine başladım . Uzun protokole karar verdi doktor. 6 kasıma kadar doğum kontrol ilacı kullanacağım. Tüp bebekle başarıya ulaşmış arkadaşlarımız var mı? Dikkat etmem gereken durumlar nelerdir,bilgi verirlerse sevinirim?

Aslihancigim biliyorsun seninle görüstük bana sormak istedigin birsey varsa yardim etmeye calisirim canimzemuszemus
sülal vallahi canım bunların hiççç sesi çıkmıyo. hain domdomlar bakıp bakıp çıkıyolar. bende pazartesiye kadar yokum. özleyin beni anacımmmopuyorumnanaktan bu arada cumhuriyet bayramımız kutlu olsun arkadaşlarturkbayragi umarım bu açılımın sonucunda cumhuriyetimizden de olmayızturkbayragi:uhm:

Leyyyn benden habersiz o kadarr geyik muhabbeti yaptiniz hiii alacaginiz olsun insan benide cagirirdi :umursamaz:

smilie_girl_093.gif
[/URL][/IMG]

slm arkadaşlar beni sürekli düşündüğünüz benim acımı kendi acınız gibi paylaştığınız için hepinize çoooooookkkkkk teşekkür ediyorum inanın sizlerle konuştukça çok rahatlıyorum ve hergün kendimi daha iyi hissediyorum iyiki varsınız iyiki benimlesiniz beni anlıyor acımı paylaşıyorsunuz hepinizden allah razı olsun
doğum öyküme gelince kızlar şunu bilinki kesinlikle pıhtılaşmadan dolayı değil her şey 1 saatin içinde oldu kızımın hareketlerini çok aşağıda yani rahimin çok aşağısında hissettim hemen doktora gittim dedim böle böle doktor beni korkutmamak için bişey yok bebeğin yerinde dedi eşime dışarda hemen izmire gidin küvez bulun bebek aşağı inmiş doğum olabilir demiş eşim beni hemen izmire götürdü tabi ben bildim bişeyleri tam 4 hastane gezdik beni alıyolar ama bebeğe gelince yer yok yeni doğan ünitesi kapalı kabul etmiyoruz diyolar neyse sonunda ege doğumevinde sezeryan oldum gece 2.30 da kızım doğdu kızımı tepecik hastanesine zor kabul ettirebilmiş eşim anlayacağınız bu doğumun pıhtılaşma ile ilgisi yok nasip kısmet şimdi neden erken doğum olduğunu araştırıyorum biraz daha toparlanayım iyi doktorla yola kaldığım yerden devam edicem umudumu hiç kaybettim işallah bir gün bende anne olacam verende allah alanda yüce rabbimi sorgulamak mümkünmü asla neden ben nedn benim kızım demedim bölesi hayırlıymış dedim meleğim beni bırakıp gittiğimi gibi inanıyorumki bir gün bana hayırlısıyla geri gelecek yılmak yok yüce rabbim ne verirse hayırlısını versin her namazımda her duamda hayırlı evlat ver rabbim diye dua ediyordum benim hayırlım buymuş
canım kardeşlerim sizde bi silkelenin kendinize gelin inanın ben çok mutluyum benim meleklerim cennette beni babalarını bekliyolar ne mutlu bana onlar bana şefaatçi olacaklar işallah ben bunu düşünmüp gerçekten mutlu oluyorum sizde benim adıma mutlu olun ve benden dualarınızı esirgemeyin hepinizi çokkkk seviyorum allaha emanet olun

çalıkuşum canım saol iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun sen ne durumdasın tedavinin hangi aşamasındasın canım

Ravza canim benim iyi olmana inanki cok sevindim.
Senin iman gücün seni ayakta tutuyo canim benim dualarimiz tabiki seninle.
Ben buna tüm yüregimle inaniyorumki sen ve bizim gibi bekleyen herkes birgün mutlaka kavusacagiz bebeklerimize.

Bitanem benim tedavim yarida kaldi.
daha dogrusu nasip olamadi bebeklerimi daha karnima yerlestirmeden bitti.
Bende cok üzüldüm ama elden birsey gelmiyo, yola devam.
Doktorlarin hatasida oldu aslinda bana az dozda igne vermisler sadece 5 yumurtam oldu ve üstelik o cileleri cektim narkozla aldilar yumurtalari ama malesef IVF yaptilar beni dinleyipte ICSI yapmadilar yani IVF isleminde spermleri yumurtalarin icine koymuyorlar kendileri bulsun yolu diye ama oda olmadi.
Kismet degilmis artik Insallah bidahaki sefere tutar

Son düzenleme:
çalıkuşum canım kendini üzme moralini bozma her şeyde bi hayır vardır canım yılmak yok moral bozmak hiç yok bizimde yüzümüz gülecek bizde yavrularımızı kucağımıza alacaz bizde anne olacaz bu sefer olmadı bundan sonra olur yüce rabbim büyük çektiğimiz çieleri görüyor elbet bizde mukafatımızı alıcaz canım lütfen sende böle düşün ve umutlu mutlu olmaya çalış allah yardımcımız olsun

Saol canim benim.
Önemli olanda bu zaten insan ümidini asla yitirmemeli. Ama inan bana bir kapiyi kapatan Rabbim diger yerden kapi aciyor.
Bende simdi sogan kürüne basladim. Insallah yumurta yollarim acilirda kendiliginden yine gelir bebisim bana. Ve Allahim tüm bekleyenlere bu yolda Sabir nasip etsin. Cok zor yollardan geciyoruz ama bu zor yollarin sonu cok güzel olacak.
Zaten önemli olanda zor yollardan gecipte yinede haline sükretmek degilmi.
Kolay olsaydi hersey, zorluklarin sonundaki o güzelliklerei göremezdi hic kimse.

canım ya bazen diyorum ki bizde anne olucazmı ki diyorum
hiç bebek kıyafetlerine bakamıyorum
artık bebek te sevemez oldum.o hamile kadınları kıskanır oldum
bi de kasım kasım gezmeleri yokmu ortalıkda deli olyorum valla

X