Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

biliyorum reisdevrimcim yirim seni ben sende çok etkilendin ama o toplanmaya başlamış bile artık bak seninde yüzü gülsün şekercim senin şüpheler bitti mi regli oldun mu yavru kuş lülülülülülü

ay göremiyorum ifadeleri lülülülü güzel bişidir dedim ama değilmiş :) affet artıkın sen

melekcim prensesimiz geliyo desene:)) süperrrrrrrrrrrrr:))) bu arada hastayım ben bu lütfü hocanın ultrasonuna minicik prensesin fıstığını gördümü gızzzzzzzzz:))))

biliyorum reisdevrimcim yirim seni ben sende çok etkilendin ama o toplanmaya başlamış bile artık bak seninde yüzü gülsün şekercim senin şüpheler bitti mi regli oldun mu yavru kuş lülülülülülü

gızzzzz delü yerinemi koydun beniiiiisositosositoneyse seni bebeşinin niyetine affediyorum yok yavrum benim adet tarihi 6 Kasım daha varyani. ama şüphem yok ya hamile kalmış olma ihtimalim yok yani sositososito

ravzam canım benim metanetine hayran kaldım. yazını görünce biraz daha rahatladım. inan moralimiz çok bozulmuştu.farkındaysan bir sessizlik almıştı topiği ama senin içindeki bu allah inancı beni çok etkiledi bilesin. öptüm gülüm kendine çok iyi bak. önemli olan senin sağlıgın

Krizantem yeni gördüm canım yaaaa pardonsss körüm kör :) şimdi ^^^^^bilirkişi^^^^kaydirigubbakcemile3 şahsen bende bi kanıtı oldu bir akıntı oldu sular seller gibin dedim kine kendi kendime ben kesin hamileyim bu kadar akıntıyla kanama mı olur :) benim zaten ne zaman hamile kalsam acayip akıntım oluyor ve çok sık idrara çıkıyorum çok erken başlıyor bende bu idrar sıkıntısı şimdiden gecede 2 kez kalkıyorum umarım işine yarar canım bide adetime 10 gün kala gittim çok erken çıkmaz dedi doktorum progestan ve bthcg baktık progestan yüksek dedi gel bi kaç gün sonra muhtemelen hamilesindir ama bthcg düşüktü neyse 5 gün kala gittim bthcg yükselmişti minik bebekim içimdeymişş yani inşallah darısı başına canım

KIZLAR GÜNAYDIN.
bugün adetimin 27. günü daha olmadım.
25.günde yaptırdığım hcg de çıkmamıştı gebelik...
bugünde adet olmayınca acaba olabilir mi diye kendimi azıcık ümitlendirdim .ama azcıkk..:kedi:
ne dersiniz 16.günde döllenme olduysa belki ancak çıkar kanda ..
öff insan oğlu işte ümitle yaşıyor.

birde kürtajdan sonra adet tarihlerim 27 günden 24 güne düşmüştü.belki tekrar normale dönmüştür.CADIARZU

ayyy ınsallah canım yaa ınsallah benımkıde hamılelık belırtısındendır boyle benımde su gıbı sureklı ıslanıyorum ama nıye anlamadım cok fazla umıtlenmekte ıstemıyorum kan testı yaptırmakıstıyorum ama gecen ay kendıme soz verdım yaptırmıycam dıye yınede bellı olmaz benım durumlar. saol tatlım ınsallah benımde senınkı gıbı olur.

melekcim çok sevindim bi prenses geliyo ama çok alıştırma kendini çünkü lütfü hoca banada 12 haftada kız gibi demişti ve tahmin olduğunu söylemişti ama bi ay sonra gidince %100 erkek olduğunu söyledi kaydirigubbakcemile3 ben tabi ister istemez kıza adapte olmuştum ama erkeğede adapte olmak çok zor olmuyo kaydirigubbakcemile3 sağlıklı doğsunlarda gerisi boş öptüm canım

AYYYYYYY kızlar öğleden sonra resmi tatilmiş yupppppppiiiiii tatilim yarında yokum bebiçkoyla yatarız artıkın :dance: :teytey: kaydirigubbakcemile2 canderyam anacım sık dişini acık stres büyütüyosun onunda ters etkisi olucek gülüm relaxxxx delikafadulden

günaydın kızlar ravzadan etkilendim heralde gece çok kötü rüyalar gördüm.2 gün sonrada dr. kontrolüm var umarım herşey yolundadır.

ravza canım sen anca kendi kendinin ilacı olursun... inş en kısa zamanda toparlanırsın ve yeni bebişinin umudu diğerlerinin acısını birazda olsa hafifletir inşallah...
melekkk canım ben yerim ben o şeker kızı yerimmmmmmmm... rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsinde inş. artık cinsiyet hak getire hiççççççççç önemli değil.... rabbim sapasağlam bir şeker versin sana inş... (vee isteyen herkese tabi)
canderya kuzum sen umutlanma bi zahmet, sana umut yok artık sen vazifeni yap kocişinle gerisini düşünme gerekirse senin yerine ben düşünürüm... zemuszemus
krizantem hadi bakalım devamlı olabilecek hamilelikler nasip etsin rabbim burdaki herkese inş.... inş hamilesindir kuzu yaaaa

yani gülüm kan vere vere kan kan kalmıycak vallahi sende:umursamaz:kızım dur bir akışına bırak olayı. erkenden tahlil yaptırıp hem canını yakıyosun hemde geriliyosun boş yerelmaz:büyük ihtimalle adetlerin normal düzenine giriyodur bence. yoksa 25. günde yaptırdığın hcg'de çıkması gerekirdi. kasma kendini diyorum bak şimdide adet olamıycan bebek varmı yokmu diye yaptığın stresten dolayı:1ninca:

kızlarrrr yaa ravzaya soramıyorum amaaaa... sizce yaa neden olduki böyle celencim pıhtılaşmadan değildir demişti.. ama işte birşeyin olmasından ziyade neden olduğu daha önemli hani ravza bir daha hamile kalacak allah nasip ederse bakılmamışmı bu bebeğin genetiğine acaba... yaa ben böyle çok sorgularım herşeyi öğrenmeden rahat etmez içim.. ??????????????????????????????????????

ayyy günaydın güzelimşakkıdı 1'e kadar çalışıcaz ondan sonra yatışşşşşşşhihoyyytben cuma günüde yokum. ankara yolcusuyum yineakannehirbebek öncesi son bir kez gidip şu ek tahlilleri ve tiroid ultrasonunu göstercem umarım birşey çıkmaz. hadi bakalım benim için dua edin nolurrrrrrrr :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…