Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Guluşum geçmiş olsun canım kurtulmuşsun bak ne güzel önümüzdeki maçlara bakcez artık hadi hayırlısı iyileşir iyileşmez çalışmalara başlarsn artıkın

ayyy günaydın güzelimşakkıdı 1'e kadar çalışıcaz ondan sonra yatışşşşşşşhihoyyytben cuma günüde yokum. ankara yolcusuyum yineakannehirbebek öncesi son bir kez gidip şu ek tahlilleri ve tiroid ultrasonunu göstercem umarım birşey çıkmaz. hadi bakalım benim için dua edin nolurrrrrrrr :1hug:

inş canım herşey iyi çıkar... hem sen neden bu ay hamile değilimdir demişsin... kutsal vazifeni yerine getirmedinmi yoksa :eek:lmaz: vazifeni yerine getirdiysen herzaman hamile adayısın unutmaaaaaaaa :lepi:

allahımmmmm reisdevrimcim sapa sağlim gitsin sapasağlim gelsin tiroidinde bişicik çıkmasın nodülleri kaybolsun ultrasonu harikeeeee sorunsuz olsun tahlilleri dilediğinden iyi olsun işleri rast gitsin hayırlısıyla güzel haberlerle aramıza geriiii dönsünnnnn:) aminnn:Saruboceq:

ravza canım sen anca kendi kendinin ilacı olursun... inş en kısa zamanda toparlanırsın ve yeni bebişinin umudu diğerlerinin acısını birazda olsa hafifletir inşallah...
melekkk canım ben yerim ben o şeker kızı yerimmmmmmmm... rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsinde inş. artık cinsiyet hak getire hiççççççççç önemli değil.... rabbim sapasağlam bir şeker versin sana inş... (vee isteyen herkese tabi)
canderya kuzum sen umutlanma bi zahmet, sana umut yok artık sen vazifeni yap kocişinle gerisini düşünme gerekirse senin yerine ben düşünürüm... zemuszemus
krizantem hadi bakalım devamlı olabilecek hamilelikler nasip etsin rabbim burdaki herkese inş.... inş hamilesindir kuzu yaaaa :eek:

ınsallah tatlımmm ya hepımız cok ıstıypruz hayrılı evlatlar hayırlı guzel hamılelıkler ınsallah olmustur bu ay hayırlısıyla dıyorum senden de en kısa zamanda haberler beklıyoruz ona goreee

celennn canım şenin kızçesinin resillerine baktım dün maşallah 41 kere harika bi bebekti sende cemreyi koysana baktıkça içimiz açılsın baktıkça aminn diyelim Şeniz

gelevera sende mi çalışmalardasın anacım herkesin maşallahı var formda sizi gidi gidilerrr :sm_cool:

kızlarrrr yaa ravzaya soramıyorum amaaaa... sizce yaa neden olduki böyle celencim pıhtılaşmadan değildir demişti.. ama işte birşeyin olmasından ziyade neden olduğu daha önemli hani ravza bir daha hamile kalacak allah nasip ederse bakılmamışmı bu bebeğin genetiğine acaba... yaa ben böyle çok sorgularım herşeyi öğrenmeden rahat etmez içim.. ??????????????????????????????????????

panik atağım benim:1shok:herşeyi sorgulamaktan vazgeçmek lazım diye düşünüyorum ne kadar üstüne gidersek ne kadar araştırırsak bir o kadar cevapları bulunamaz sorularla karşılaşıyoruz. birazda kader sanırım yaşananlar:1no2:bu dünyada yiyecek ekmeği görecek günü yokmuş demekki yada allah onu kendisi için yaratmış diyip ve herşeyi allahın takdiri olarak kabul etmekten başka çaremiz varmı. yapılacakları yapıyoruz. en iyi doktorlara gidiyoruz en incesine kadar tahlil yaptırıp araştırıyoruz. bundan sonrasınıda allaha bırakıyoruz. herşeyin hayırlısı demek olana sevindiğimiz kadar olmayana da daha da fazla sevinmemiz gerekiyo sanırım.

allahımmmmm reisdevrimcim sapa sağlim gitsin sapasağlim gelsin tiroidinde bişicik çıkmasın nodülleri kaybolsun ultrasonu harikeeeee sorunsuz olsun tahlilleri dilediğinden iyi olsun işleri rast gitsin hayırlısıyla güzel haberlerle aramıza geriiii dönsünnnnn:) aminnn:Saruboceq:

yavrumsun süpersin öpücemmmmm gel buraya kaçmaaaaaaaaaaaaaaaaaa:sm_cool::lepi::dance:

panik atağım benim:1shok:herşeyi sorgulamaktan vazgeçmek lazım diye düşünüyorum ne kadar üstüne gidersek ne kadar araştırırsak bir o kadar cevapları bulunamaz sorularla karşılaşıyoruz. Birazda kader sanırım yaşananlar:1no2:bu dünyada yiyecek ekmeği görecek günü yokmuş demekki yada allah onu kendisi için yaratmış diyip ve herşeyi allahın takdiri olarak kabul etmekten başka çaremiz varmı. Yapılacakları yapıyoruz. En iyi doktorlara gidiyoruz en incesine kadar tahlil yaptırıp araştırıyoruz. Bundan sonrasınıda allaha bırakıyoruz. Herşeyin hayırlısı demek olana sevindiğimiz kadar olmayana da daha da fazla sevinmemiz gerekiyo sanırım.

kesinlikleee sonuna kadar katılıyorummm...

gelevera sende mi çalışmalardasın anacım herkesin maşallahı var formda sizi gidi gidilerrr :sm_cool:
benim çalışmalar tamam şeker ben rövanşını da aldım sanırım yakın zamanda güzeeeeeeellllll haberlerle şenlendircem inşalah zemuszemus
panik atağım benim:1shok:herşeyi sorgulamaktan vazgeçmek lazım diye düşünüyorum ne kadar üstüne gidersek ne kadar araştırırsak bir o kadar cevapları bulunamaz sorularla karşılaşıyoruz. birazda kader sanırım yaşananlar:1no2:bu dünyada yiyecek ekmeği görecek günü yokmuş demekki yada allah onu kendisi için yaratmış diyip ve herşeyi allahın takdiri olarak kabul etmekten başka çaremiz varmı. yapılacakları yapıyoruz. en iyi doktorlara gidiyoruz en incesine kadar tahlil yaptırıp araştırıyoruz. bundan sonrasınıda allaha bırakıyoruz. herşeyin hayırlısı demek olana sevindiğimiz kadar olmayana da daha da fazla sevinmemiz gerekiyo sanırım.

vereliniortak

inş canım herşey iyi çıkar... hem sen neden bu ay hamile değilimdir demişsin... kutsal vazifeni yerine getirmedinmi yoksa :eek:lmaz: vazifeni yerine getirdiysen herzaman hamile adayısın unutmaaaaaaaa :lepi:

ay canım benim senin ağzını yerim bennnn bu zamana kadar nerelerdeydin sennnnnzemuszemuskaydirigubbakcemile2 kız şaka bir tarafada inşallah şu tiroidde bir sorun çıkmaz birde onla uğraşamam artıkım yetti hastane görmekten baygınlık geldi içimeakannehir

canım benim kutsal vazifemizi yerine getirdik ama bizim küçük hacı ihrama girdi kendini korudu yaninaniknanikkaydirigubbakcemile3ayy manyakmıyım neyim sayende çarpılıcam vallahi tövbe tövbekaydirigubbakcemile3

8 ve 10. günlerde korunmasız ilişki oldu. ondan sonra 14. günde dahil olmak üzere korunduk ondan sonra korunmadık yani yumurtlama olmuş bitmiştir diye. yok anacım hamile falan değilimdir yani kız insan kendini bilmezmi hiç:umursamaz:

canım ya daha bugün tam 3o gün oldu.nebileyim içim debi stres var.ya olamazsam korkusu sardı

canım daha adet olman için çok erken benimde kürtajdan sonra geç olmuştu adetim ve araştırırsan tüm sitelerde kürtajda sonra 45 güne kadar normal yazar. bence streste insanın adet olup olamamasında çok etken. bence biraz daha relax ol. yani şuan için. çünkü herhangi bir sıkıntı yok şuana kadar merak etme. hepimiz yaşadık. bende kürtajdan sonra seninle aynı duyguları yaşadım. ya adet olamazsam ya tekrar hamile kalamazsam diye. sonuç ne mi oldu. geç adet oldum. ve 2. gebeliğimi stres yaptığım için ancak 8. ayda yakalayabildim. ama son hamileliğim çalışmaya başladıktan sonra 2. ayda geldi. yani beyin ve stres çok etkiliyo kızlar bilginize yani.

melekcim herseyin yolunda olmasına cok sevindim.rabbim sağsalim kavustursun sizi..allahım acısını göstermesin.
bitanem doktorun cinsyet tahmini için cok cok erken davranmıs.tahmin için bile cok erken.biliyorum hayırlısını sağlıklısını istiyorsun kız oğlan farketmez.ama kendini bu fikre öyle bir alıstırıyorsunki tersi cıkınca nedense tam bir hüsran yasıyorsun..sen yinede dediğin gibi cok kafanda tutma bu tahmini yerimseniben

Canım benim , çok teşekkür ederim...Cinsiyet konusunda haklısın , 11+0 çok erken...Şu an cinsiyetini öğrenmemiş gibi düşünüyorum canım...
Melekcim gözünaydın gülüm inşallah hep böyle hayırlı güzel haberlerini duyacağız rabbim zamanında kavuştursun seni meleğinle sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla inşalahhhh opuyorumnanaktan
Amin canımcım , hep birlikte inşaallah...
melekcim herseyın yolunda gıtmesıne cok sevındım allah ınsallah hep boyle devam ettırsın canım.
inşaallah canım...seninde bebiş haberlerini bekliyoruz canımcım...aminnn...

melekcim prensesimiz geliyo desene:)) süperrrrrrrrrrrrr:))) bu arada hastayım ben bu lütfü hocanın ultrasonuna minicik prensesin fıstığını gördümü gızzzzzzzzz:))))
:) canım yaaaa çok tatlısın vaalla :)sağlıkla gelsinde bebişler , kız-erkek farketmez...

melekcim çok sevindim bi prenses geliyo ama çok alıştırma kendini çünkü lütfü hoca banada 12 haftada kız gibi demişti ve tahmin olduğunu söylemişti ama bi ay sonra gidince %100 erkek olduğunu söyledi kaydirigubbakcemile3 ben tabi ister istemez kıza adapte olmuştum ama erkeğede adapte olmak çok zor olmuyo kaydirigubbakcemile3 sağlıklı doğsunlarda gerisi boş öptüm canım
Canım bende emin olamamıştım zaten...Dediğin gibi kendimi alıştırmıyorum , 1 ay sonra netleşmesini bekliyorum...

melekkk canım ben yerim ben o şeker kızı yerimmmmmmmm... rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsinde inş. artık cinsiyet hak getire hiççççççççç önemli değil.... rabbim sapasağlam bir şeker versin sana inş... (vee isteyen herkese tabi)
Canım benimm , dediğin çok doğruu , önce sağlıkk...Rabbim sanada dünyalar güzeli bir bebek versin canımm , en kısa zamanda inşaallahhh...

X