Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ravza................

Allahım büyük yüce rabbim sana sabır versin

topiğe herzaman yazmasamda takip ediyorum

bugün okudum olanları...............:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

büyük geçmiş olsun,sana dua edicem:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

selamlar kızlar geçmişe hiç bakmadım hep ravza konuşulmuştur eminim... hepinizi öpüyorum sevgiler... ravzayıda konuşup ne onu ne bizi daha fazla üzmek istemiyorum... opuyorumnanaktan

ozpor evet okudum.canım ben homozıgotum proteın c ve s lerde sorun yok sadece homozıgot olmam nedenıyle dusuklerım oluyormus.benım de gebelıgım 11 .hafta kalp atıslarının durmasıyla sonlandırıldı.fraxıperıne 0,4 ml kullandım gunde bır tane.aspırıne ben bır sure kendı ıstegımle devam ettım.dr gerek yok deyınce bıraktım ama dusukten sonra konustugum hemotolog aspırıne devam etmem gerektıgını soyledı.ben suan once ıyı bır kadın dogumcu bulmak ıstıyorum cunku kurtajdan bu yana hala regl olmadım ılac da kullanmama ragmen.onun ıcın ıyı bır dr bulup once regl ıcın ardından da bebek ıcın tedavıme devam etmek ıstıyorum.

Seydam ne güzel canım çok sevindim sonunda bi kayserili buldum keşke hepimiz yakın olsak birbirimize ne güzel olurdu opuyorumnanaktan sen ne durumdasın şimdi nerde yaşıyorsun kayseride de riskli gebelik konusunda çok iyi bir doktor buldum çok şükür, istersen geldiğinde onada görünebilirsin bizide ziyaret et lütfen a.s.

naber krizantem canım çok sıkkın ya şu ravzanın durumundan dolayı. zaten topiğinde neşesi falan kaçtı. uyuz uyuz okuyorum hiççç birşey yazmak gelmiyo içimden. napıyodur acaba şimdi ravza offf yanında olabilseydikte destek olsaydık keşke ona. ama eldende birşey gelmiyoki böyle uzak uzak(((

sorma reisdevrim dünden beri sersemliğini atamadım üstümden içimde bi sıkıntı boğazımda düğümlendi resmen içime oturdu acısı biz böyleysek o ne yapıyordur rabbim yardım et demekten başka çare gelmiyor hiçbişeyin tadı tuzu yok gibi geliyor dünden beri

ıyıdır canım ben bu ara bıraz yogundum kız kardesımın dun aksam nısanı vardı cok yorgunum su an ayaklarımın altı acıyo valla.

canım ravzayı okudugum gun okadar cok uzuldumkı ıcım bı degısık oldu hamıleyken bırden erken dogum olması ardından ıyı haberler beklerken bırden boyle kotu bır haber gelmesı hepımızı hem uzdu hem sok olduk beb fazla yorumları okumamaya calısıyorum hanı hamlılelık falan olurda fazla uzmeyeyım kendımı dıye hersey allahtan guzelım mutlaka herseyın bır hayırı vardır dıyoruz ama tabı ne kaadr uzucu oldusugunu bılemeız allahım kımseye gostermesın boyle buyuk acılar zorr cok zorrrrr

ravzacım canım başın sağolsun ne diyeceğimi nasıl teselli vereceğimi bilemiyorum.Allah sabır versin canım.bundan sonra tüm güzellikler seninle olur inşallah.

ozpor ne olsun çalışıyorum bi yandan acaba miğdem bulanıyormu acaba minik meleğim iyimi acaba su mu içsem elmamı yesem ne bileyim düşünüp duruyorum işte. Hala canım sıkkın meleğime hissettirmemeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…