Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sülal
kusura bakma yeni gördüm geçmişi okuyodum da.
niye sıkıldın bakim.anlat için acılsın.
sana diyorum ama bende ayaklarımıın ağrısından perişan haldeyim.okuldan yeni geldim de

canım farkettim sildim güya ama hala dolu görüüyor... siz de de kk problemli mi... ben akşam evden de bağlanamadım kkya...

Melek 76
Nasılsın canım?Bugun kontrolun varmıs nasıl gecdı?Cınsıyetını söyledımı hoca?Kendıne ıyı bak bebısede....

Ravzacımm canım basın sagolsun.Kelımeler yetmıyor ınsan ne dıyecegını bılemıyor.Rabbım sabır guc kuvvet versın.Rabbım bır daha yasatmasın.

Meraba arkadaşlar ,
Bugün kontrolüm vardı...Lütfü bey bebişimi 56 mm , ense kalınlığı 1,3 mm ölçtü...Şu an için her şey yolundaymış , bebeğim sağlıklıymış...ıkili test için kan verdim , sonuçlarını cuma günü alıcam...
gobete , canım , bebeğimin cinsiyetini tahmin edebilirmisiniz diye sordum...Evet ama sadece tahmin , yanılma olabilir bu haftalarda dedi...Veee kız gibi görünüyor dedi...11+0 dayız ama biliyosun ultrasonu çok iyi hocanın , doğrudur büyük ihtimalle...3 boyutlu resminide verdi...Bebeğin kolu , dacağı , eli , ayağı nasıl belli...
Dinamiscim , doktorum aralığa kadar hamileler için üretilmiş domuz gribi aşısı geleceğini söyledi...''Araştırmalarıma göre gelecek olan bu aşı güvenli , yurtdışında aşıyı vurulan hamileler var '' dedi...''Aralığa kadar dikkat ediyorsun , korunuyorsun , o zamana kadarda aşı hakkında bilgiler netleşir , ona göre davranırız'' dedi...Şimdilik beklemedeyiz canım yani...

Ravzacım , canım nasılsın ? ınnan senin için bütün iyi dileklerimle , bütün içtenliğimle dua ediyorum...

bana destek olan yanımda olan teselli veren acımı paylaşan canım kardeşlerim hepinizinden allah razı olsun iyiki varsınız hepinizi çok seviyorum
melek 76 gönderdiğin yazını okudum çok saol bacım gerçekten içime biraz rahatlık geldi
bugün biraz daha iyiyim yüce rabbim her şeyin iyisini hayırlısını verir demekki böle daha hayılıymış rabbime hamd ediyorum tevekkül ediyorum yüce rabbimden sabır istiyorum dayanma gücü istiyorum biliyoruki meleklerim cennetde bunu düşünüp mıtlu oluyorum allahıma şükrediyorum yeniden anne olmak için allahıma dua ediyorum
yüce rabbim kimesnin gönlünü karatmasın yavrusunu anasına babasına bağışlasın hepinizin yüzü gülsün işallah yüce rabbim gönlünüzün muradını versin

Canım Ravzam ,
Böyle günlerde Allaha sığınmak insanı rahatlatıyor . Bebeklerimizin cennette olduğu fikri , hatta diğer dünyada sonsuza kadar onlarla olmak fikri insanı ayakta tutan zaten...Canım bu dünyada da meleklerin olacak , buna gönülden inanıyorum...Allah senin gönlünün muradını fazlasıyla versin bitanem , senin yüzünü öyle bir güldürsünki yaşadığın acıları unutasın...Bizde seni çok seviyoruz...

Ravzacım , bugün daha iyi olmana çok sevindim...Her geçen gün daha iyiye gideceksin inşaallah...Ben iyiyim çok şükür ...Tekrar söylüyorum , senden dualarımı eksik etmicem ...Allah kucağını kızlı - erkekli sağlıklı yavrularla doldursun...

işallah melekcim bende anne olduğum günleri görürüm sabrın sonu selamet sabrediyorum sizlerin desteğiyle daha iyi olucam buna inanıyorum
neyse beni bırak sen nasılsın senin yaramaz nasıl gebeliğin nasıl gidiyor bi proplem yoktur işallah kendine bebişine iyi bak yüce rabbim senin yüzünü güldürsün işallah

Ravzacım ,bebişim iyiymiş , cinsiyet tahmininide yaptı doktorum...Kız bebekmiş meğerse benim yaramaz...bugün 11+0 ım , iğneye ve asprine devam dedi doktorum...Hayırlısıyla hep birlikte yaramaz yavrularımıza kavuşcaz inşaallah...

melek
canım herşeyin yolunda olmasına coook sevindim.testlerinde iyi çıkacaktır allahın izniyle.cuma günü habersiz bırakma kız bizleri.merak ederim ben.kendine ve bebişine iyi bak.

melek
canım herşeyin yolunda olmasına coook sevindim.testlerinde iyi çıkacaktır allahın izniyle.cuma günü habersiz bırakma kız bizleri.merak ederim ben.kendine ve bebişine iyi bak.
Canım çok teşekkür ederim...Cuma günü haber veririm tabiki , doktorum ense kalınlığına göre poblem çıkmayacağını düşünüyorum dedi...sende kendine iyi bak canım...

işallah melekcim bende anne olduğum günleri görürüm sabrın sonu selamet sabrediyorum sizlerin desteğiyle daha iyi olucam buna inanıyorum
neyse beni bırak sen nasılsın senin yaramaz nasıl gebeliğin nasıl gidiyor bi proplem yoktur işallah kendine bebişine iyi bak yüce rabbim senin yüzünü güldürsün işallah

ravzacığım başın sağlsun canım.bizler ne desek boş.zaman akacak yaralarının üstü kabuk bağlayacak. giden meleklerimizin yerine yeryüzüne inmiş melekler gelecek.öpeceğiz,koklayacağız bu üzüntüleri geride bırakacağız.bizde allahın izniyle anne olacağız.sevgiler.

melekcim herşey yolundaymış allaha bin şükür,okudum kontrolün iyi geçmiş.
sonuna kadar sağlıkla inşallah bitanem :Saruboceq:

ravzam canım bacım, hamdolsun rabbime daha iyisin, daha da iyi olacaksın inşallah. allah gönlünün muradını versin, meleklerin seni hep korusun. bu dünyada da yavrularını öpüp koklayacaksın allahın izniyle :Saruboceq:

Seydam ne güzel canım çok sevindim sonunda bi kayserili buldum keşke hepimiz yakın olsak birbirimize ne güzel olurdu opuyorumnanaktan sen ne durumdasın şimdi nerde yaşıyorsun kayseride de riskli gebelik konusunda çok iyi bir doktor buldum çok şükür, istersen geldiğinde onada görünebilirsin bizide ziyaret et lütfen a.s.
ben almanyadayim suan cnm evliyim 2 senede bir gelebiliyorum türkiyeye benim 5düsügüm var bitanede saglikli oglum var allah bagislarsa en son düsügümde izin dönüsü 24 eylülde oldu burda bende bir türk kadin doktoru buldum daha önce yapilmamis uygulamalar denedi hamile kalmadan folikasit verdi kalincada aspirin kullandim ama malesefki yeterli olmadi aslinda bende izindeyken görünmek istedim ama bugittigim doktorda cok iyiydi hem onun tedavisini uyguladigim icin gitmedim ama keske gitseydim insallah neden olmasin cokda iyi olur görüsebilirsek cnm benim sen hamilemisin yanlis mi kalmis aklimda :1hug:

X