Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

krizantem canım hayırlı uğurlu olsun kardeşinin nişanı
bebişe ve kendine çok iyi bak, allaha emanet olun.

Son düzenleme:
MELEKCIM hersey yolundaymis gözün aydin cnm allah korktuklarinla sinamasin ins sonuna kadar yüzünü güldürsün cnm:1hug:

kızlar ne zamandır giremedim.şimdi geçmişi okumam gerek artık kaç saat alır bilmemdelikafadulden

Melek 76
Canım cok sevındım.Hayırlı olur ınsallah kızın bıtanem..Keske bende cınsıyetını sorsaymısım sımdı kontrolume 2 hafta var meraktan catlarım ya...
Insallah test sonucun dogru temız cıkar canım. Ben hıc ense kalınlıgını falan sormadım.Kan sonucum normal dedı o kadar.

Lidya79 , seydam
Canlarım iyi dilekleriniz içi çok teşekkür ederim ... Öpüyorum ikinizide ...

gobetecim çok teşekkür ederim...Dediğin gibi inşaallah sonuçlar iyi çıkar...Canım sormadığın iyi olmuş cinsiyeti...Benim 11+0 da tahmin yaptığı için yanılabilir mi acaba diye düşünmeye başladım...Muallakta kaldım...Kendimi şimdilik alıştırmayım diyorum , çünkü sadece tahmin diye altını çize çize belirtti...Ense kalınlığında problem olsa ikili test sonucun iyi çıkmazdı zaten , içini ferah tut canım...

Herkese merhabalar hayırlı bır gun gecırın ınsallah hanımlar

canderyacım napalım bu ayda nasıp degılmıs cok dusunme onu bak gor ne zamanunutacaksın o zaman gelıcek bebısın

ravzacım ne diyecegımı bılemıyorum allah buyuk sabırlar versın herlade dunyanın en buyuk acısıdır allah kımseye yasatmasın sanada dayanma gucu versın tatlım.

kızlar hiçbirşey yazamıycam
REVZA nın kaybı beni çok üzdü..:gitme::gitme:
allahım arkadaşıma sabır ver:Saruboceq::Saruboceq:

melekcim herseyin yolunda olmasına cok sevindim.rabbim sağsalim kavustursun sizi..allahım acısını göstermesin.
bitanem doktorun cinsyet tahmini için cok cok erken davranmıs.tahmin için bile cok erken.biliyorum hayırlısını sağlıklısını istiyorsun kız oğlan farketmez.ama kendini bu fikre öyle bir alıstırıyorsunki tersi cıkınca nedense tam bir hüsran yasıyorsun..sen yinede dediğin gibi cok kafanda tutma bu tahmini yerimseniben

ravzacım canım benm..nek adar güclü bir kadınsın..imrendim sana..gurur duydum bu güçlülüğünle..rabbim sabrının karsılığını verir inşallah bitanem :Saruboceq: allaha emanet ol.

Günayyyyydın kızlar henüz benden başka kimse olmasada zemuszemus Ravzacım seni gördüğüme bi parça olsun iyi olmana sabrına o kadar mtlu oldum ki anlatamam iki üç gündür bende sersem gibiyim ama seni görünce içim ferahladı rabbime şükürler olsun allahım tüm kötü günlerini unuttursun kucağın bebişlerle dolsun inşallaahhhh opuyorumnanaktan.
Melekcim gözünaydın gülüm inşallah hep böyle hayırlı güzel haberlerini duyacağız rabbim zamanında kavuştursun seni meleğinle sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla inşalahhhh opuyorumnanaktan
Seydamcım sen yinede izine geldiğinde bir görün iğne değerinide belirleyebilirsiniz hem istersen ben sana isimlerinide veririm oğluşunu öp şükür ki o var darısı başımıza. Evet canım ben şuan hamileyim 5. haftamızdayız daha çok küçüküz ama rabbim hayırlısıyla büyümeyide nasip eder inşallah :Saruboceq:

ravzacım daha ıyı olmana ve guclu durdugunu gormek cok sevındırıcı canım ınsallah allah acını en kısa zamanda sana unutturur.

Ravzadan sonra kimse kendini toparlayadı ki krizantemcim, ancak kendine geliyordur herkes, ravzayı görünce rahatladım bende.Sen neler yapıyosun?

REıSSDEVRıMMMM nerdesin yafff olsaydın güldürürdün yüzümüzü güldürürdün opuyorumnanaktan

sülalcım evet ravzaya hepımız cok uzulduk ama ıyı oldugunu gorunce ben bıraz rahatladım ınsallah hemen toparlanır burayı boyle sessız gormeye alısmamısız canım sıkılıyo gırınce napım

ben ıyıyım canım adetımı beklıyorum 6 gun kaldı sabırsızlıkla beklıyorum bakalım ınsallah hayırlısıyla hamıleyımdır dıyorum beklıyorum.

sen neler yapıyosun nasıl gıdıyo?

aaayy hadi inşallah hamişsindir krizantem hayırlısıyla minik melekin içindedir :) bende ne yapayım canım 5+2 günlüküm büyümek için dua ediyorum bol bol, inşallah bu sefer hayırlısıya kucağıma almayı nasip eder allahım :Saruboceq:

ınsallah canım bakalım beklıycem artık. ne guzel buyuyosun canım ıste daha yenı hamıleyım demıstın bak ne guzel 5 haftalık olmusun bıle allahım ınsallah hep boyle devam ettırsın senınde ınsallah dogum yaptıgın zamanını goruruz bıde bakmısın bebegın kucagındaaaaaa ınsallahhh

sülalcım bır sey sorcam sana adetten 4 veya 5 gun once sende su gıbı akıntı oldumu hamılelık belırtsıı gıbı yanı bende su anda oyle bı durum varda yogun bı vajınal akıntı yasıyorum ama su gıbı baya ıslatıyo camasırımı acaba dıyorum addetten once bole olması normalmı anormalmı?

REİSSDEVRİMMMM nerdesin yafff olsaydın güldürürdün yüzümüzü güldürürdün opuyorumnanaktan

günaydın sülal kız güldürükcümüyüm bennnn ya gülüm valla bu ravza'nın olayından sonra keyfim kaçtı:bbo:ama baksana o bizden bile ne kadar mantıklı düşünerek yazı yazmış siteye vallahi takdir ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…