Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Simge cim, doğrudur hissedersin bebişini..Gerçi benimki tembel biraz sanırım ben 19. haftada hissetmiştim ama 16. haftadan itibaren hissedenler var..

Meryem cim şimdiden geçmiş olsun, bin kere daha maşallah paşamıza:nazar:

Büşra canım sen de yorma kendini, madem gelenler kendine yakın hissettiğin insanlar, laf falan da etmezler diyorsun bırak eşin dışarıdan alıversin ikramları..
Kendine dikkat et ki daha çabuk iyileşebilesin:)

Büşra canım sen de yorma kendini, madem gelenler kendine yakın hissettiğin insanlar, laf falan da etmezler diyorsun bırak eşin dışarıdan alıversin ikramları..
Kendine dikkat et ki daha çabuk iyileşebilesin:)

Ama canım evime ilk kez gelecekler
Onun için içim rahat etmez
Ya valla misafiiri çok seviyorum ama bu ara okadar yoruldumki
Kürtaj olduğum günden itibaren misaifir ağırlamaya başladım
Hiç yatıpta dinlenmedim
Şöyle birgün hiç bi iş yapmadan televizyonun karşısında
ayaklarımı uzatıp dinlenmek istiyorumsüprizzzzz

benim de kaynanan ve kayınpederim vardı misafir onlar gittiler.bi kere daha halime şükrettim kayın valdem kanser.saçları döküldü zayıfladı.o bile diyoki halime şükür bigün bende iyileşecem diyo.zor hayat herkese yüzünü başka bi şekilde gösteriyo.:1no2:
evet cnm dogru söylüyorsun herkesin türlü dertleri var sükürle ,zikrle , bunlarin üstesinden gelmeye calismaliyiz allahim kaldiramayacagimiz yük vermesin

Ama canım evime ilk kez gelecekler
Onun için içim rahat etmez
Ya valla misafiiri çok seviyorum ama bu ara okadar yoruldumki
Kürtaj olduğum günden itibaren misaifir ağırlamaya başladım
Hiç yatıpta dinlenmedim
Şöyle birgün hiç bi iş yapmadan televizyonun karşısında
ayaklarımı uzatıp dinlenmek istiyorumsüprizzzzz
büsracim senin bu cevrendekiler el birligiyle seni yatirmamaya anlasmislar galiba biraz iyilesince hepinizi kabul ederim desen anlamazlarmi sonucta agrin var cnm bu saglikta gittimmi bidaha geri gelmiyor biliyorsun kendine dikkat et cnm:1hug:

MELEKCIM cnm yazini cok begendim sabirla sükürle ve ben inaniyorumki zikrle üstesinden geliniyor rabbim bu dünyadada öbür dünyadada bizi umdugumuzla mükafatlandirir ins:1hug:

büsracim senin bu cevrendekiler el birligiyle seni yatirmamaya anlasmislar galiba biraz iyilesince hepinizi kabul ederim desen anlamazlarmi sonucta agrin var cnm bu saglikta gittimmi bidaha geri gelmiyor biliyorsun kendine dikkat et cnm:1hug:

canım benim aynen öyle valla
aslında yarınki misafirleri ben kabul etmeyecektim ama eşim gelin demiş birkere
yapacak bişey yok ama bundan sonra artık bi 4 5 gün dinlenmek istiyorum valla
çok yoruldum ya hiç dinlenemedim ağrılı sancılı hep misafir ağırladım

bu arada sen nasılsın canım ya

canım benim aynen öyle valla
aslında yarınki misafirleri ben kabul etmeyecektim ama eşim gelin demiş birkere
yapacak bişey yok ama bundan sonra artık bi 4 5 gün dinlenmek istiyorum valla
çok yoruldum ya hiç dinlenemedim ağrılı sancılı hep misafir ağırladım

bu arada sen nasılsın canım ya
bende iyiym cnm sonuclarim 17 kasimda cikicakmis tam benim dogum günümde hayirli sonuclarla gelirim ins

bende iyiym cnm sonuclarim 17 kasimda cikicakmis tam benim dogum günümde hayirli sonuclarla gelirim ins

Canım benim inşallah güzel bi doğum günü hediyesi alırsın
tahlillerin güzel çıkar inşallah
bizimde bebeğin genetik testi yarın belli olacak
İnşallah kötü bişey çıkmaz

Canım benim inşallah güzel bi doğum günü hediyesi alırsın
tahlillerin güzel çıkar inşallah
bizimde bebeğin genetik testi yarın belli olacak
İnşallah kötü bişey çıkmaz
insallah hepimiz icin hayirli sonuclar cikarda tekrar denemek icin cesaretimiz olur rabbim yar ve yardimcimiz olsun herzaman :1hug:

insallah hepimiz icin hayirli sonuclar cikarda tekrar denemek icin cesaretimiz olur rabbim yar ve yardimcimiz olsun herzaman :1hug:

inşallah canım benim için bugün geçmiyor valla

teşekkürler canımcım,ALLAHA şükür iyiyim..bi yaramazlık yok,.beşinci ayımdayım,.inşallah bundan sonra sorun çıkmaz.:Saruboceq:

maşallah canım benim bundan sonra sorun çıkacağını sanmıyorum
Allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah

bu arada büşra arkadaşım, sanada ALLAH SABIR VERsin.kürtaj olmuşsun,.:Saruboceq:

Evet canım 3.kez yine hayal kırıklığı ama ravzayı okuyunca halime çok şükrettim çünkü ben görmeden bu kadar acı çektim bebeğimi kollaıma alıp yüzünü görüp kaybetseydim daha çok üzülürdüm onun için allahım ravzaya sabır versin kimseye böyle bir yaşatmasın

Evet canım 3.kez yine hayal kırıklığı ama ravzayı okuyunca halime çok şükrettim çünkü ben görmeden bu kadar acı çektim bebeğimi kollaıma alıp yüzünü görüp kaybetseydim daha çok üzülürdüm onun için allahım ravzaya sabır versin kimseye böyle bir yaşatmasın

benimde iki kez canım çok yandı,.ilki bir aylık ikincisi iki aylıkken kaybettim bebiklerimi,.sonradan anlaşıldı kan pıhtılaşması olduğum..sen iğne kullandığın haldemi bebeğini kaybetmiştin:sm_confused:

benimde iki kez canım çok yandı,.ilki bir aylık ikincisi iki aylıkken kaybettim bebiklerimi,.sonradan anlaşıldı kan pıhtılaşması olduğum..sen iğne kullandığın haldemi bebeğini kaybetmiştin:sm_confused:

canım bende ilk 5haftalık düşük yaptım 2.si 10haftalık kalbi durdu sonra test yapıldı pıhtılaşma çıktı hamilelik öncesi 3ay tedavi gördüm sonra hamile kaldım iğneyle devam ettik ama yine 10.haftada kalbi durdu bebeğimin
kürtajda bebeğimden doku örneği aldılar genetik test için sonucu yarın çıkacak
birde kürtajda rahmimde perde olduğunu gördü doktorum
20gün sonra falanda onun için amliyat olcam ama doktorum bebeklerinin düşme sebebinin rahimdeki perde olduğunu sanmıyorum dedi canım

kızler herkese iyi akşamlar hepiciğinizi öpüyorum rabbim hepimize sabır ve dayanma gücü versin

X