Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sağol canım. maşallah bebişe gelişimi iyiymiş. tsh da umarım yoluna girer canım en kısa zamanda. amiiiiin hepimiz herkes saplıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.

Sağol canım , inşaallah bir problem yaşamayız...İnşaallah buradaki herkesten hep olumlu , hep güzel haberler alırız...

ravza

şimdi gördüm ve inan çok çok üzüldüm. başın sağolsun ne diyeceğimi bilemiyorum. çok zor bir durum. allahım sabırlar versin. sizlere sağlık sıhhat versin.

melekcim nekadar güzel şeyler yazmışsın allah senden binkere razı olsun.ben inanıyorum sabrın sonu selemet.biliyorum bizim çektiğimiz evlat acıları hep sınav ben her bebeğimi kaybettiğimde demek ki allah beni çok seviyormuş diyorum.ve de nemeulu bana allah sevgisini kazanmışım ya!diyorum.ve herzaman bigün bende anne olucam diyorum.bu umutla hergün yaşamakta çok güzel...umutlarımız hiçbi zaman tükenmesin...

büşracım seydamcım neler yapıyosunuz ya!ravzanın bebeğine çok üzüldüm allah birdaha yaşatmasın..

hayirlisi cnm insallah rabbim umduklarinla mükafatlandirisin seni hepimizi:Saruboceq:

büşracım seydamcım neler yapıyosunuz ya!ravzanın bebeğine çok üzüldüm allah birdaha yaşatmasın..
iyiim cnm evdeyim esimle ise gidecek birazdan sen nasilsin? evet dün girdigimde gördüm cok agladim esimede anlattim böylesi cok daha zor biz yine yüzünü görmüyoruz allahim ravzaya bolbol sabir versin

slm kızlar. ya çok moralim bozuldu sizleri okuyorum okuyorum hiç birşey yazmak gelmiyo içimden bugün. bu ravza'nın olayı mahvetti beni

RAVZAMMM canım valla aklımız dualarımız hep senınleydı ne dıyecegımı bılemıyorum rabbım sabrını versın ınsalllah bu yasadıgın son evlat acısı olsun ınsalllah tıkandım kaldım bısey deyemıyorum rabbım kımseye yasatmasın evlat acısını zorr yasayan bılır ancak.....RABBIM yardımcın olsun......

MELEKKK paylasının ıcın tesekkurler cok guzel bı yazıydı...........

slm kızlar. ya çok moralim bozuldu sizleri okuyorum okuyorum hiç birşey yazmak gelmiyo içimden bugün. bu ravza'nın olayı mahvetti beni

bende çok üzüldüm niye böyle oldu anlamadım ya.6 aydan sonra yaşatıyolar bebekleri canlı doğunca.allah sabır versin,diyecek başka hiçbişey yok.

Canım ya ravza hiç aklımdan çıkmıyor valla moralim okadar bozukki anlatamam

Buarada Yarın yine misafirim var kzılar ya bugün ev temizlemem yarında pasta yapmam lazım ama kürtajda içerde pıhtı kaldığı için doktor ilaç verdi ya çok sancı yapıyor hala nasıl ev temizliycem bilmiyorum mafoldumben
sen nasılsın canım

iyiim cnm evdeyim esimle ise gidecek birazdan sen nasilsin? evet dün girdigimde gördüm cok agladim esimede anlattim böylesi cok daha zor biz yine yüzünü görmüyoruz allahim ravzaya bolbol sabir versin

benim de kaynanan ve kayınpederim vardı misafir onlar gittiler.bi kere daha halime şükrettim kayın valdem kanser.saçları döküldü zayıfladı.o bile diyoki halime şükür bigün bende iyileşecem diyo.zor hayat herkese yüzünü başka bi şekilde gösteriyo.:1no2:

Canım , dediğin gibi umudumuzu hiç bir zaman yitirmememiz gerekir...
Allah hepimize sabır ve kucağımızı yavrularla doldursun inşaallah...
MELEKKK paylasının ıcın tesekkurler cok guzel bı yazıydı...........
Canım ,rica ederim... Bu yazıda herkes kendisinden bir şey bulacak diye düşünüyorum...

güzelim kabul etmeseydin ya!zaten hastasın aaa olurmu böyle banada öyle yaptılar.çoğuda bin tane laf sokup gidiyo.o zaman daha ççok sinir oluyorum.anlayışsız insana sinir oluyorum.yorma kendini.:lepi:

güzelim kabul etmeseydin ya!zaten hastasın aaa olurmu böyle banada öyle yaptılar.çoğuda bin tane laf sokup gidiyo.o zaman daha ççok sinir oluyorum.anlayışsız insana sinir oluyorum.yorma kendini.:lepi:

Canım ya eşim kabul etmiş allahtan gelenler öyle laf sokacak yada laflarıyla beni üzecek insanlar deiller.
Eşim pasta falan yapma ben iki çeşit hazır alırım dedi sonuçda hasta sormaya geliyorlar dedi evide akşam gelince süpürürüm sen yorulma dedi ama benim içime sinmezki evi temizlemem lazım birde 2tatlı 2tuzlu pasta yapsam yeter deilmi canım

selam kızlar..aynen canım yaa bende sizleri okuyorum ama içimden hiç bişey yazmak gelmiyor..

allahım herkese sağlıklı gebelik ve bebekler nasip etsin..

birazdan bebeğime aşı yaptırmaya gidicez,hadi öpüyorum herkesii

cok duygulandım okurken tüylerim diken diken oldu mafoldumben allahım kimseyi evladıyla sınamasın..mükafatları ne kadar cok olsada rabbim kaldıramıyacağmız yükler yüklemesin bizlere..ravzacım bir kere daha sabır diliyorum canım kardeşim.allaha emanet ol.
arkadaslar butur bilgilere ilmihalden de ulasabilirsiniz.

amin güzelim ya inşallah herkesin kalbine göre verir bu arada hadi bakalım ilk aşıyı oluyo galiba bizim paşamaşallah canı yanıcak prensimizin şimdi ama yakafamçokkarıştı

ALLAH ravza arkadaşımıza peygamber sabrı ihsan eylesin..çokzor bi durum..mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…