Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım yazını yeni gördüm seni merak ediyodum başın sağolsun dicek söyliycek söz bulamıyorum tarifsiz bi acı allah sabırlar versin

Reisciim kimyasal gebeliğim adetimi 4 gün geçtikten sonra hcg değirim 70 di iki gün sonra 30 oldu sonra adet oldum.. hacettepede lütfü beye gitsem hamile kal gel demesinden korkuyorum osman bey diyorsun hemotolog ona gitsem karar veremiyorum hangisini düşüncemi.. Rabbim doğru doktorlarla karşılaştırsın... teşekkürler senide yoruyorum eğer msn adresin varsa eklemek özelden yazasrsan sevinirim.. Ravza başın saolsun.. niye böyle oluyo vardır başka nedeni araştırılsın iyice.. tekrar yaşamassnı inşallah o seni cennette bekliycek

ravzacım ne diyecegımı bılemıyorum allah buyuk sabırlar versın herlade dunyanın en buyuk acısıdır allah kımseye yasatmasın sanada dayanma gucu versın tatlım.

siteyi açar açmaz böyle bir haberle karşılaşacağımı hiç ummuyodum zaten bir sürü olumsuzluk var hayatımızda ve tek zevk aldığımız burası vardı burdada bu haberi görünce yıkıldımmafoldumbengünlerdir merak ettiğimiz haber almak için heyecanla beklediğimiz haber bu muydumafoldumbenne denir ne söylenir bilmemki bu yaşanmışlığa:1no2:seni teselli etmiycem buda geçer demiycem böyle bir ukalalık yapmıycam sana merak etme:1no2: ama kızlarında dediği gibi bu dünyanın birde öbür tarafı var. allah bu çektiklerinin mükafatını inşallah öbür tarafta nasip eder sana. inan şuan içim daralıyo resmen kalbim ağrıyo. bir tebessüm için girmiştim bir içim açılsın kızlarla demiştim ama mahfoldum bugün ben mafoldumben biz böyle hissederken senin durumun nasıldır kimbilir şimdimafoldumbenoffff canım offffffffffffffff allah sabır versin ne denirkimafoldumben

valla güzelim o zaman benimki kimyasal gebelik değil yakafamçokkarıştıçünkü benim adetime 8 gün kala betahcg 58di. adetim geçtikten sonrada 400 oldu. en son 900 lere kadar çıktı. tahminen 6 haftalıkken lekelenmelerim başladı. bu zamana kadarda bebeği ve keseyi göremedik. beta hcg artıyodu ama katlayarak artmıyodu. sonrada düşük oldu zaten. eee ben kimyasal gebelik yaşamadımsa ne yaşadım yaaaaaaaaaaaaakafamçokkarıştıoff offffffkafamçokkarıştı

Ravzacım canım kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlardan biri ne desem ne söylesem anlamsız biliyorum tüm kalbimle sabır ve dayanma gücü diliyorum eşine, ailene ama en çok sana rabbim ferahlatsın :sinifsinif:

Bir şeyler sormak için girmiştim ama ravzanım mesajını gördüm, ağlamaktan alıkıyamadım kendimi, başın saolsun arkadaşım, bu acının tarifi yoktur ancak yaşayan bilir, Rabbim sana sabır versin, inşallah tekrar aynı acıları yaşamazsın.

Kızlar bana yardımcı olabilir misiniz? Ben 2 defa düşük yaşadım, ilki 13 haftalıkken kalbi durmuştu, 2.sinde 9 haftalık bebek gelişi olmadığı için. Düşük nedenlerine yönelik olarak pıhtılaşma testlerinde protein s ve c aktivitesinine, faktör V leiden 1691 ile protrombin (faktör II) gen mutasyonu 20210 bakıldı, bunlarda bi sorun yok Allaha şükür. Ama sizlerin mesajlarında bakıyorum mtfhr 1298 ve mthr 677c gibi pıhtılaşma testleri var, bunlar bana yapılmadı. Acaba doktorum bunları niye vermedi bana, bunlarda sorunum olabailir mi? Bir de ilgilimi çeken metioninden sınırlı diyet, ankarada sinan beksaç gibi olaylara yaklaşan, işinde iyi istanbulda tavsiye edebileceğiniz bir riskli gebelik doktoru var mı?

Ankarada sinan beksaça giden bi arkadaşım şiddetle tavsiye etti ama ben istanbuldayım bi de o arkadaşım ayak bileklerinde şişik olduğunu ve bu diyetten sonra o şişliğin indiğini söyledi, işin tuhaf tarafı benim ilk gebeliğimle birlikte ayak bileklerimde hafif bi şişlik var ve o zamandan beri geçmedi.

Anjelic canım allah bir daha yaşatmasın inşallah.
ıstanbul da olmadığım için yanıt doktor konusunda yardımcı olamayacağım.
Sana yapılan testler bildiğim kadarı ile en önemlileri, ama ek olarak neden diğerlerine gerek duymamış doktoruna bir sor istersen canım..Neticede hepimizin durumu biribirinden farklı.
Umarım iyi bir doktor bulursun, yanlış hatırlamıyorsam, geçmiş sayfalara biraz bakarsan sanırım hemen bir önceki sayfada ebrar53 arkadaşımız ıstanbul dan bir doktor ismi yazmıştı.

kızlar ya hhcg sonucum sıfırmış
hastaneden arayıp söyledi görevli.
progestan ise 4.98 mişne anlama geliyr bilimiyorum ama
adetimin 25 günü bugün hcg'nin çıkmaması büyük ihtimalle hamile olmadığım anlama gliyor

canım bende o dediğin doktora gittim.sinan beksaç ama onun tedavisi benim hiçbişiime yaramadı.ve o diyetide yaptım malesef yine de bebeğimi kaybettim.ist.doktor bilmiyorum.ben şimdi kısmetse ankarada lütfü önderoğlu diye prof. gitcem.onun çok iyi olduğunu burdaki arkadaşlardan öğrendim.

kızlar ancak kendime gelebildim ama hala canım çok sıkılıyor rabbim hiç kimseyi evlat acısıyla sınamasın kimseye göstermesin böyle bir acı hafta sonu gittim minik meleğimin kesesini gördüm yolksac oluşmaya başlamış canlılık için iyi bir belirti dedi doktorum yarın rapor çıkartıp yola devam bakalım rabbim hepimiz için hayırlısını versin. Ravzam canım bizde kardeşimi 7 aylıkken kaybettik doğdu öldü malesef yaşayamadı mezarı yapılı üstünde ismi yazıyor annem hala gitmeye dayanamaz hala acısı içinde ama umutluyuz belki benim bi meleğim olursa onun ismini koyacağız inşallah yine aramızda olucak kısmetse allah çok büyük hikmetide öyle mutlaka ki vardır aklımızın yetmediği bir tarafı ümitsizliğe kapılma ne olur

of ya!içim acıdı allah sana sabır versin arkadaşım böyle durumlar da nedenir bilmiyorum.allah birdaha yaşatmasın.inan çok üzüldüm.

kızlar bu arada iyi dileklerinizi okudum herkese çok teşekkürederim rabbim inşallah hepimizin gönlüne görür verir hayırlısıyla

kahve lokum sagolasın ınsallh kımse bu acıyı yasamaz ben kendıme 4 kez kaybettım dıye uzulurken dun aksamdan berı ravza ıcın uzuluyorum rabbım metanetı artttırsın.cok zor...
sevdam bebek ıstıyorum tabı ama hala adet olamadım temmuzdan bu yana ıyı dr bulup artık orda devam etmek ıstıyorum.
ebrar_53 cok ıyı oldu bu ben avrupa yakasındayım ama olsun gıderım ınsallah.
bır de bılenlerınız var mı bana dr.recep has'ı onerdıler.bılen var mı o nasıl?
anjelic ben de aynı konudan muzdarıbım .ıyı bır dr bulursan bana da haber ver olur mu?aynı sekılde ben de sana verırım.ıstanbul avrupa yakasındayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…