Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Amin :Saruboceq:

Allahım kimseleri doğmamış ve doğacak ve doğmuş yavrularıyla sınama Yarabbim

CALIKUSU
canim bende sogan kurunu uygulamistim.
cok etkili bi kur ama bebek yapacagin ay yapma sakin.
hamilelik suphen varsa yada korunmuyosan asilama tup bebek falan yapacaksan bunu uygulamayacaksin. cunku bu rahimdeki butun yabanci maddemleri atiyomus.
ben sogan kurunu korundugum ay uyguladim ikinci ay korunmadim incir kuru uyguladim
yumurtaliklarim calissin diye . aklinda bulunsuncanim.
insallah saglicakla bi bebek dunyaya getirirsin.
rabbim cooook buyuk.
allahyardimcin olsun*

slm kızlar.. nasılsınız?
meryemcim bebişin nasl? sende 2saat önce forumdaymışsın heralde karsılasamadık. nası gidiyo ?

selam canım,bebiş çok şükür gayet iyi tek sorunumuz gaz sancıları..onuda mecburen çekiyoruz,hafifletmek için elimizden geleni yapıyoruz bakalım..umarım sen ve bebişinde iyidir..öptüm canım..

hayırlısı canım alah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

kızlar 2li tarama testi için ultrasona girdim sonucum iyi maşallah,,,,,haftaya bugün de laboratuvar sonucunu alacağız

sonucunun iyi olmasına çok sevindim canım böyle sağlıklı devam eder inşallah

günaydınnnn canlarım benim dün gittim keseyi gördüm allaha çok şükür ayrıntıları yarın anlatırım hepiciğinizi öpüyorum zemuszemus

ne güzel..hadi bakalım sağlıcakla büyüsün annesinin göbüşünde

canım benim ben şuan ne diyeceğimi bilemiyorum
allahım sabır versin..
hayırlısı böyleymiş demekten başka bişey gelmiyor aklıma..
allahım bir daha böyle acılar üzüntüler yaşatmasın.

Allahım çok kötü bir haberle karşılaştım. Çok üzgünüm , çok kötü oldum . Ne diyeceğimi , ne yazacağımı bilemiyorum. Başın sağolsun , Alllahım sabır versin Ravzacım. ıyi değilim çıkıyorum ben.

kızlar ben de çıkıyorum, allaha emanet olun.
aklım ravzada....yardımcı olabilmeyi isterdim burda olsa...
allah yardımcısı olsun, ben de dağıldım biraz, iyi akşamlar hoşçakalın.

cnm selam bkale sanirim dün doguma gitti bi haber varmi?

canım bkalenin ki yalancı sancıymış, en son yazdığında hala evdeydi....

ravza, o kadar üzüldüm ki anlatamam.... canım Allah güç versin.. ne diyeceğimi bilemiyorum...

Sağol Melekcim, Lütfü beyin bu konudaki düşüncesini de öğrenmek iyi olacak bence hepimiz için.
Senin ve bebişin iyi olmasına çok sevindim, inşallah böyle güzelce devam edecek canımcım, canını sıkma sakın o düşen değer için, eminim normale dönecektir:1hug:

Canım benim...Biliyorum ne desek boş şu an senin için..
Ama inan acını paylaşanlar, senin iyi olman için dua edenler var..
Gözyaşlarımı tutamıyorum, ne yazacağımı da bilmiyorum aslında..Yağmurun melek oldu biliyorsun, sen onu göremesen de o seni görüyordur canım.. Ne olursun mümkün olduğunca iyi olmaya çalış..
Allah sabır versin ravzacım, allahım sana da tüm ailenize de sabır versin...
İnşallah bundan sonra hiç bir acı görmeden yaşayacağın bir hayatın olsun..

arkadaşlar acımı paylaştığınız bana destek olduğunuz için çok saolun denecek çok fazla bişey yok yüce rabbim meleğime 6 gün ömür vermiş buda benim sınavım oysaki o kadar umutlu o kadar mutlu bekliyordumki yolunu bir an önce ayağa kalkıp iyileşmek için durmadan yürüyordum sütümü sağıyordum kızım için kesilmesin diye anne sütü önenli durmadan sağki kesilmesin kızın çabucak toplansın dediler salı günü görüş günüydü nasıl mutlu gidiyordum izmire anlatamam çünkü ben sadece sesini duymuştum yüzünü görememiştim babası yüzünü görmüştü ilk defa yavrumu görecektim doktorunun yanına girdik dedik yağmur bebeği görecez annesi ve babasıyız yüzümüze baktı melesf yağmur bebeği kaybettik başınız sağ olsun dedi o an hastane başıma yıkıldı eşimle birlikte başbaşa verip hastane önünde ağladık ağladık biraz aklımız başımıza gelince morga gittik yağmurumu aldık ordan doğru memlekete o yollar nasıl bitti biz nasıl gittik hatırlamıyorum yavrum tabutta tabut arabanın bagajında daha sonra gördüm yavrumu simsiyah saçlar uzun bacakları tombul yüzleri vardı meleğimi teneşirin üstünde gördüm ilk bu acının tarifi yok yavrun cansız orda yatıyor ve sen hiç bişey yapamıyorsun ne gücün yetiyor ne elin yavrum orda ölece yatıyor ve ben sadece ağlıyorum elimden başka bişey gelmiyor sonrası kara toprak yavrum buz gibi toprakta gömdüğümüz gün öle bi yağmur yağdıki sanki gök delindi adı gibi yağdı gitti şimdi evdeyim yeni geldim nereye baksam hamilelik anısı kızımın hatırası allahım bana yardım et dayanma gücü verben kollarıma alıp geleceğim günü hayal ederken kızımı toprağa koydumda geldim yüce rabbim kimseye bu acıyı yaşatmasın benim yüzüm gülmedi 5 yavrumu toprağa koydum işallah sizin yüzünüz güler allaha emanet olun

Ravzacım Allah sizlere dayanma gücü versin. Resmen dondum kaldım. Ben de 4 ay önce yavrusunu Tepecik'ten kefenle almış bir anne olarak acını çok iyi anlıyorum. Hiçbir sözün, hiç kimsenin acına derman olamayacağını biliyorum sadece sabır diliyorum.

Ravza canim bitanem.
Allahim sana ve esine sabir versin. Biz hepimiz cok ümitliydik ne yazacagimi bile bilemiyorum.

Bu dünya gelip gecici.
Bizlerde isle gücle cocukla oyalaniyoruz ömrümüzün günlerini bitiriyoruruz bir gün bu uykudan uyanacagiz ve iste asil ebedi dünya orada bitanem.
Seni 5 melegin orada bekliyor canim cennetin kapisinda. Dieger melekler soruyorlar siz neden girmiyorsunuz cennete diye senin meleklerin " biz annemiz ve babamizi bekliyoruz birlikte girecegiz " diyorlar aynen benim 4 melegim ve daha gün yüzü görmemis diger ucup giden melekler gibi.
Bizim sabrimizda bu dünyada böyle ölcülüyo.

ravzacım bitanem ne diyeceğimi bilemiyorum kitlendim tam anlamıyla şoktayım.... allahım sana sonsuz sabır versin canım yaaaa gerçekten sana peygamber sabrı versin bütün teselliler havada kalır biliyorum... rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah... offff yaaa ağlamaktan daha fazla yazamıyorum seni çok seviyorum canım..... mafoldumben

mafoldumben mafoldumbenkurban olayım rabbim ravzaya sonsuz sabırlar ver rabbim dayanma gücü ver allahım

kızlar ravzanın pıhtılaşma değerlerine baktım mthfr heterezigot yani çok yüksek bir değer değil neden oluyorki böyle anlayamıyorum yaaa kafayı yiycem isyan etmiyoruz ama etmemekte elde değil işte

ahh canim benim, sen yeterki pasta iste ben sana yapmazmiyim.
Valla o sisko kocise vermem pastayi sana gönderirim sen yeterki iste canim benim.
saol bıtanem
evet canım hıssedıorum ınsallah yaptıkların ıctıklerın sıfa olur bır an once
alemsiniz valla:))

ayy limbugcum inşallah böyle sağlıkla gider de doğduklarını da tüm mutlu günlerini de görürüz bu nazlı yaramazların:saruboceq:
ınsallah canım rabbım o gunlerı bı gosterse
cok sukur canım ıyı oldugunu gormussun onemlı olan bu

ravzam canım nasıl ne desem bılemıorum gozyaslarım suzuluo suan yazraken ıcım tıtrıo cok kotu oldum ben yaaaaa allahım sabır versın ne desem acını dındırmez canım benım rabbım melegını yanına aldı herseyın hayırlısı bıtanem cok zor bılıorum ama nolur kendıne tesellı vermeye calıs ona aıt herseyı sakla yok et evınden allahım sen bızı bu sınavdan yuzumuzun akıyla cıkar yarabbım ravzam cok sey gelıor ıcımden ama cok zor anlatması canım allah sabır versın sefatcı olacak yavruların ınsallah yerlerınde dınlendırsın rabbım

Ravzamcım keske yanında olabılsek canım cok kotuyum ben ya allahım nolur rabbım sen sabıır ver sen acılarını gosterme yavrularımızın nolur allahım kabul et dualrımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…