Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

cevabın ıcın sagol ben de homozıgot mutantım son gebelıgım 11.haftada bıttı kalp atımlarımız durdu.hem hemotologla hem tup bebek uzmanlarıyla konusunca aspırıne de devam etmem gerekırkenben sadece ıgne kullanıyordum kanamam olunca da bırakmıstım doktorumun ıhmalı var yanı.ben dıkkat ettıgım halde devam etmedı.nasıb belkı de.
ılgın ıcın sagol..

suleyuksel
aramıza hosgeldin
bende izmirde olduğum içi isim öneremedim.cok gecmiş olsun.
ravzanın durumuna cok üzüldüm.ağlamaktan zor yazıyom.

sagolun arkadasım ınanın bu sayfaya defalarca yazdım temmuzda da yazdım kurtaj olmak uzereydım bebegımın kalbı durmustu. anlıyorum sayfalar hızla ılerlıyor okunmuyor ama defalarca yazdıgım oldu suan ıcın cok acıl dr arayısındayım.
bazı arkadaslar sert tepkı vermıs ama benım gozumle bakmadan vermısler kendılerınce haklılar.ben bu sayfayı cok arkadasıma onerdım .temmuzdan bu yana regl olamadım.ılac kullandım hala bır gelısme yok.gergınım belkı o yuzden gergın yazmısımdır.kımse kusura bakmasın.
ama her defasında aynısıyla karsılasınca yazma geregı duydum.

neyse ben de ravza ıcın cok uzuldum dunyanın en zor seyını yasamıs rabbım yavrularını sefaatcı kılsın.en buyuk tesellımız cennettekı yavrularımız.dıyecek kelıme yok baska.

dılerım kımse bu acıyı yasamasın yasayanlar ıcın de son acı bıtmıs olsun...

mafoldumbencanim cok kötü oldum allahim bolbol sabir vesin sana söylenecekte fazlabisey yok bu bi sinav cok aci ama sabret cnm benim allahim baska acilar vermesin birdaha yasatmasin mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

amin canım allah kimseye yasatmasın.
senin durumun araştırılmıştır mutlaka.ne cıktı canım.sonuclar nasıl.
bende kürtajdan 52 gün sonra adet oldum ama seninki cok gecikmiş.rahimde yapışıklık olabilir.bence hemen bir dr git.

suleyüksek merhaba,
acını paylaşıyorum.. umarım istanbulda bu işte uzman birini bulursun ve en hayırlı zamanda yavruna kavuşursun...

canım bkalenin ki yalancı sancıymış, en son yazdığında hala evdeydi....

ravza, o kadar üzüldüm ki anlatamam.... canım Allah güç versin.. ne diyeceğimi bilemiyorum...
kahvelokum evet yalanci sanciymis okudum simdi sagol cnm allahim onuda tüm hamileleride korktuklarina ugratmasin saglikli dogumlar nasip etsin bebeklerinede saglik versin ins :Saruboceq:

sulecim hosgeldin cnm gecmis olsun ben okumamistim gecmisi yardim istemissin simdi göz attim olabiliyor bazilarimiz gecmisi okumadigimiz icinde bilgimiz olmuyor cnm normal sen simdi tekrar hamile kalmakmi istiyorsun cnm ?

emine canim kürün tarifini özelini yazdim bakarmisin

canım tarif kolaymış.tüpler tıkalı değil ama kürtajdan 2 ay sonra adet oldum zaten o da 4 gün sürdü.normalde 6 gün olurdum.temizlenme amacıyla yapsam olurmu acaba.zararı falan yoktur heralde.

canım tarif kolaymış.tüpler tıkalı değil ama kürtajdan 2 ay sonra adet oldum zaten o da 4 gün sürdü.normalde 6 gün olurdum.temizlenme amacıyla yapsam olurmu acaba.zararı falan yoktur heralde.

Canim yok ya ne zarari.
Ben esimede iciriyom. Her Cuma Esra Ceyhanda PRof Saracoglu var TRT 1 de onu izle adam baska bitkilerin yararindanda bahsediyor bende yaziyorum hepsini.
Bir arastir icinin rahat olmasi acisindan istersen canim

ravzacım canım benim inan yazını okuyunca içimde çok kötü bi sızı oldu :gitme::gitme:
Allahım sabır versin başka ne denirki böyle bir durumda
canım arkadaşım bu son olur inşallah allahım sana bir daha böyle bir acı yaşatmasın

of of offffff mafoldumben :1no2: hiç beklemediğim bir haberdi bu be ravzacım mafoldumben ne desem ne söylesem allahım sabır versin bitanem sabrınında karsılığını versin :Saruboceq: boğazım yumruk yumruk gözlerim dolu mafoldumben dünyanın en buyuk acısı bu olsa gerek mafoldumben rabbim sen kimseyi evladıyla sınama :Saruboceq: sen ravza kuluna sabırların en bbuyuğunu ver :Saruboceq:
ALLAHım ne büyük bir sınav bu....... ALLAHım hiç kimseyi evlat acısıyla imtihan etme...
amiinnnn :Saruboceq:
bitanem sabır dile allahtan :Saruboceq: bizimde limizden bunu dilemekten baska bir sey gelmiyor ne yazık ki :1no2: rabbim sabır versin sabrınnda karsılığını versin :Saruboceq:
meleğin yağmurun şefaatcin olsun :Saruboceq:
mafoldumben mafoldumbenkurban olayım rabbim ravzaya sonsuz sabırlar ver rabbim dayanma gücü ver allahım
amin...:Saruboceq:
kızlar ravzanın pıhtılaşma değerlerine baktım mthfr heterezigot yani çok yüksek bir değer değil neden oluyorki böyle anlayamıyorum yaaa kafayı yiycem isyan etmiyoruz ama etmemekte elde değil işte

geleveracım yanlıs olmasın ama bunun pıhtılasmayla alakası yok sanırım.cunku bebek doğdu.bu hastalığın bebek anne karnındayken rsiki var.:çok üzgünüm:

mafoldumbenmafoldumben
canım allahım sabır versin sana .çok kötü oldum okuyunca .senden güzel haber almak istiyoduk .offf çok zor rabbim güç versin canım daha fazla bişey yazamıyorum inan .gözlerim yaşlı sadece senin için dua ediyorum .allahım sana ve eşine sabır versin...

Son düzenleme:

canım çok geçmiş olsun bende yeni okudum inan yoksa daha önce cevap yazardım sana .bilirim doktor arayışı zordur .bende istanbuldayım ve baya araştırmadan sonra doktorumu buldum marmara eğitim ve araştırma hastanesinde prof.dr. MAHMUT BAYIK ..
ben özel muayenehanesine gittim ama tahlillerimi marmarada yaptırdım .çok ümitsiz birandaydım beni çok rahatlattı .işinde çok iyi ve çok başarılı .eğer anadolu yakasındaysan tavsiye ederim .ve eğer düşünürsen numarasını filan veririm .
buarada benimde 3 kaybım var ve benim gittiğim doktorlar çok korkutmuştu .ama saolsun mahmut hoca inanılmaz rahatlattı .inşallah yardımcı olabilmişimdir ..

Son düzenleme:

canım ya diyecek kelime bulamıyorum gözlerimden yaşlar akıyor şuanda acını çok iyi anlıyorum cennette bir meleğin daha var o hep senin yanında olacak hep seni izleyecek canım Allahım başka acı göstermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…