Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

gebelikte oluyo böyle tsh düşmesi. arkadaşımında normal seyrden tsh gebelikte düştü.propcyl diye ilaç kullanarak kontrol altına alındı.şimdi bebişi 5 aylık ve tsh doğumdan 2 ay sonra normale döndü artık ilaç kullanmıyo...
maşallah bebişine ve sana inşallah herşey yolunda gider:nazar::nazar:
Sağol canım , inşaallah dediğin gibi her şey yolunda gider...Çarşamba günü endokrin uzmanı belki bana da ilaç verir , yeterki bebeğim etkilenmesin ...

melekcim cnm evet epeydir girmiyordun neyseki iyisin korkma insallah korktuguna ugratmasin rabbim hic bisey olmayacak bebisinide :Saruboceq:
İnşaallah canım , bebeğim Allahıma emanet , sağlıkla kucağıma alıcam inşaallah...

954]kanaman çok aşırı uzun olmamış.benşm 4-5 gün olmuştu oda lekelenme gibi.ama senin kim yaptı kürtajı bilemiom ama benim doçent yaptı.
neyse yarın sabah size sonucu söylerim.sol kolu felaket morarmış kızlar.devlet hastanesinde soldan kan aldırmıştım.bu sabah kocam bi gördü "kangren mi oldu kız kolun" doktora gidelim dedi.şok olduk kırmızı mor olmuş dirseğime kadar.:bbo:
[/COLOR]biraz daha bekler giderim doktara icim rahat etmeyecek böyle kolunuda bence bi göster cnm hayirli sonuclarla dönersin yarin a.s.ins

kuzum ben tatil akşamları geç yatıyorum.filme falan yakılmışımdır. kesin sırnaşık şey

yok canım öyle değil.ilgilenirir.
gerçi biriki kişi bizden önce oldu diye forumukendine ait zannediyor ama,genelde arkadaşlar çok ilgilidir.
muhtemelen gözden kaçmıştır canım.
aramıza hoşgeldin.Şeniz
evet cnm hosgeldin aramiza bende hic fark etmemisim kusura bakma

Sağol canım , inşaallah dediğin gibi her şey yolunda gider...Çarşamba günü endokrin uzmanı belki bana da ilaç verir , yeterki bebeğim etkilenmesin ...

İnşaallah canım , bebeğim Allahıma emanet , sağlıkla kucağıma alıcam inşaallah...

• ins cnm dualarim seninle

canım ben de sende dört gün sonra kürtaj olmuşum bende 28 eylül deoldum doktor bana20 yada 40 gün içiin de adet olursun demişti bekle olursun güzelim..
Dogrudur cnm ben sormadigim icin doktoruma tereddütte kaldim bide bundan önceki düsüklerimde bu kadar kanamam olmamisti dedigin gibi normaldir sagol cnm paylasimin icin :1hug:

Dinamiscim , Salı günü Lütfü Beye domuz gribi aşısını sorucam mutlaka , haber veririm...
Okullar 1 hafta tatil çok şükür...Bende bu hafta rapor alıp dinlensem mi acaba diye düşünüyordum ki gerek kalmadı ...

eminecigim sogan kürünü ben uyguluyorum susiralar canim.
Benim iki tüpümde kapali cikinca bende Saracogluyla görüstüm oda bana bu Kür tarifini ve bitki cayi gönderdi.
Simdilik sogan küründeyim sonra 21 gün cayi icecekmisim sonra tekrar 15 gün sogan kürü.
Saracoglunun dedigine göre 50 % sansim varmis tekrar acilmasina

canım inş iyi sonuçlar... siz tüp bebek için uğraşıren kendi geliverir yavrucak :)

Kimsede Ravzanin msn adresi yokmu acaba.
Bende onu cok merak ediyorum. Insallah iyidir yaa

canım msn ye giriyor olsa zaten buraya da uğrar.. ah numarası olsaydı..

CADIARZU

teşekkürler canım iyiyim misafirlerim vardı gidince hemen oturdum pc başına. canım bende soğan kürü uygulamak istiyorum. aslında rahim filmi falan çektirmedim rahat bişekildede gebe kalıyorum ama sonunda düşüyo... kadınlıktaki iltihabı temizliyomuş bir 15 gün kullansam mı ki..

rahat bir şekilde gebe kalıyorsan bence yapma.

Meraba Arkadaşlar ,
3 , 4 gündür giremedim , geçmişi okudum şimdi , bayağı birikmiş yine...
Cuma günü tiroid hormonlarıma hacettepede baktırdım .tsh için referans aralığı 0.27-4.2 olması gerekirken , benim 0.142 çıktı...t3 ve t4 normal aralıkta çıktı... Çok üzgünüm , şimdiye kadar troid hormonlarım hep normaldi benim...İnternette araştırdım , ilk 3 ayda tsh beta hcg hormonu yüzünde düşer , sonra normale döner diyor...
Bildiğiniz bir endokrin uzmanı var mı acaba ? Sizler tsh düşüklüğü yaşamışmıydınız...Bu konuda bilginiz var mı kızlar ?

Bu arada cuma tsh düşük çıkınca , hemen bir kadın doğumcuya gidip , bebeğimin gelişimini görmek istedim , endişelendim biraz...Bebeğim haftasıyla uyumlu çıktı...Her şey normalmiş...Ense kalınlığınıda ölçtüler , ikili test için...1 mm çıktı...3 mm üzeri problem oluyormuş...
Zaten salı günü Lütfü Beye randevumda var , kan akışına falan bakacaktı ...Çarşamba gününe de endokrin uzmanından randevu almayı düşünüyorum...
Benden haberler böyle kızlar...

canım inş problem olmaz.. şenin gittiği bir uzman vardı. ona sor bence.. güzel haberlerle gel inş..

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:25 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........1 aylık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 4haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... 2 haftalık (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................39 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................39 haftalık (kız)
sılaya..........................38 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............34 haftalık (kız)
smmm06.....................30 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................22 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........21 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........20 haftalık (kız)
nilüfersahh....................19 haftalık (erkek)
kardelen86.....................15 haftalık
simge............................15 haftalık
aslgkh...........................15 haftalık
gulsummm....................14 haftalık
_beray_.........................13 haftalık
göbete.........................12 haftalık
umutluyuz ....................12 haftalık
gülay30........................11 haftalık
melek76.......................11 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................10 haftalık
kelebek01.....................9 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................7 haftalık
hummu85......................7 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
sülal.............................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:25 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MİZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........1 aylık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 4haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... 2 haftalık (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................39 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................39 haftalık (kız)
sılaya..........................38 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............34 haftalık (kız)
smmm06.....................30 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................22 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........21 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........20 haftalık (kız)
nilüfersahh....................19 haftalık (erkek)
kardelen86.....................15 haftalık
simge............................15 haftalık
aslgkh...........................15 haftalık
gulsummm....................14 haftalık
_beray_.........................13 haftalık
göbete.........................12 haftalık
umutluyuz ....................12 haftalık
gülay30........................11 haftalık
melek76.......................11 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................10 haftalık
kelebek01.....................9 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................7 haftalık
hummu85......................7 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
sülal.............................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)
cnm selam bkale sanirim dün doguma gitti bi haber varmi?

ravzacım inşallah herşey yolundadır, geçmişi okuyorsun belki de....seni çok özledik tatlım zemuszemus

arkadaşlar hepinizin duası için teşekkür ederim hepinizden allah razı olsun
ama minik meleğim kızımı yağmurumu kaybettim yüce rabbim onu benden aldı şu an benim kollarımda değil kara toprakta yatıyor koklayamadım doyasıya öpemedim yavrumu tabuta koyup memlekete abisinin yanına götürdük iki kardeş yan yana yatıyor böle bi acıyı yüce rabbim kimseye yaşatmasın meleğimin ölümünden sonra bende yaşamıyorum allahım bana sabır ver dayanma gücü ver kızımı teneşire koydular yıkadılar kefenlediler canımın canını tabuta koydular bu acıyı anlatamam namazını kıldılar mezarını kazdılar kara toprağa koydular kızım 10 gündür kara toprakta bu acıyı anlatamam canımın canını kara toprağa koydum geldim allahım hepinizin yavrusunu korusun uzun ömür versin

ravza canım bacım, kelimeler yetersiz kalır...
acını, üzüntünü en derinden paylaşıyorum. uzaklarda biryerlerde acını hafifletmeye çalışan, en azından paylaşarak sana güç vermeye çalışan bacıların var nolur unutma.

kurban olduğum sana sabır, dayanma gücü versin. Yüca Rabbim Ravza kulunu çok sevmiş çok sınıyor, ödüllerin en güzeli, en büyüğünü Yüce Rabbim sana nasip edecektir bacım benim canım benim :Saruboceq:

Ömrü hayırlı olmayacaktı belki de Ravzam kim bilir, belki rızkı olmayacaktı kim bilir canımın içi bitanem.
Ne desem boş biliyorum, ama yazgıyı kim bilir...allah sana yar ve yardımcı olsun inşallah :Saruboceq:

ravzacım şu an pek kimse yok ama gelirler birazdan.
lütfen konuşmak istersen içini herşeyi dök, içine atma allahım büyük, ödülün büyüktür onun katında :Saruboceq:

ravzacım başımız sağolsun... 7. ayındaydı çok umutluyduk. yağmurun iyi haberini almak için bekledik...allahım kalanlara sabır versin...ne olur bidaha böyle acılar yaşatmasın....

ALLAHım ne büyük bir sınav bu....... ALLAHım hiç kimseyi evlat acısıyla imtihan etme...

X