Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

yaaa pöfff çok erken ondanmı ki daha günüm bile geçmedi hiç miğdem bulanmıyor hiç bişe olmuyor bu kimyasal gebelik nası bişi canım yaaa cumartesi doktora gideceğim inşallah kesemizi göreceğiz reisdevrim yaaaa anlat çabuk :KK43: benim aslında bugün regli olmam lazımdı ama bebiş var ondan bi ses yok ama hiç bişi olmuyo telaşlanıyorum:KK43: yok bu dokuz ay bitene kadar dokuz doğururum ben :)

canım işim vardı başsavcım çağırdı kusura bakma:KK43:(( sen şu an kaç haftalık hamilesin güzelim? ya biliyomusun bu hamileliği erkenden öğrenmekte çok kötü birşey:KK43:(( günün geçmediyse daha hamilelik belirtileri başlamazki bir kere kızım ne acele ediyosun sen:))) dur bakalım belirtilen daha 1 hafta sonra falan başlar. kanda betahcg ye baktırdınmı sen. güzel birşekilde katlayarak artıyomu? kimyasalda bildiğim kadarıyla betahcg artar ama katlayarak düzenli bir şekilde artmaz. birde adetin 4-5 gün geçince yada bilemedin 1 hafta. adet olursun ve biter. yani bu kimyasal gebelik kanda çıkan ama ultrasonda görünmeyen bir durum. bence telaşlanman için çok erken. ama biz kötü olayları yaşaya yaşaya panik olduk tabi:)) merak etme cumaya görürsün keseni:)) bu arada betahcg değerin kaç gülüm? bu değer 5.000 lere çıkmadanda kese görünmez hemen panik yapma o yüzden. geç döllenme falanda olabilir. yani

pöffss yani stres stres :) bhcg baktırdım evet 273 çıkmıştı cumartesi tekrar gel dedi bu arada iğneye başladık vitaminler şunlar bunlar aman ne bilem gel teskere gel derim ben artıkın inanıyorum bu sefer doğurucam bu cimcimeyi hemde kızçe olucek :):) inşallah :):) bakalım hayırlısı evet erken diyorum ben kendi kendime ama ikna edemiyorum ki :KK43:

pöffss yani stres stres :) bhcg baktırdım evet 273 çıkmıştı cumartesi tekrar gel dedi bu arada iğneye başladık vitaminler şunlar bunlar aman ne bilem gel teskere gel derim ben artıkın inanıyorum bu sefer doğurucam bu cimcimeyi hemde kızçe olucek :):) inşallah :):) bakalım hayırlısı evet erken diyorum ben kendi kendime ama ikna edemiyorum ki :KK43:

sülal canım allah tamamına erdirsin,ben de senin gibi erken öğrendim hamileliğimi ve hemen iğneye başladım.yani doktora gidip keseyi görmeden dr. hemen başlamamı söyledi.şu an 16 haftalık olduk.allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin.

sülal ne zaman dı bu beta hcg değerin ne zaman yaptırdın yani? bu arada bir sıkıntı olmaz sen takma kafana iyi düşün iyi olsun dimi ama

yaaa tamam sakinim cumartesi görücem kızçemin kesesini :) simgecim darısı başıma herkesin başına ne diyim inşallah hayırlısı olur maşallah sizede bu arada tıss reisdevrim deli ettim dimi seni sabah sabah :)

slm arkadaslar benimkide bi hayli uzunca...
Ben 16 yasinda bilincsiz bi sekilde hamile kalmisim habersiz:) sorunsuz dogum yaptim
2. Ci bebegime hamileyken 2 aylikken kanamayla düstu. Onu hiç önemsemedim
3. Cü hamileligimde hiç sorunsuz gective ikinci bebegimde dogdu
3. Cu bi bebegi istedik 20 haftalikken dr gittim kalbi durmus dedi dr ilk benim basima geliyo sandim sunni sanciyla dogum seklinde oldu.
Ard arda ayni sekilde 4 defa yasadim 15 haftalik oldumu kalp atisi önce zayifliyo sonra duruyor. Ve su an yine hamileyim 13. Cu haftadayim ve bebek aspirini kullaniyorum ins sifa olur cok korkuyorum yine. Allah hepimizin yardimcisi olsun.

hosgeldın canım araıza keske bu hastalık olmasada gelmeseydın ama ınsan yasarken bu sıkıntıları bır tek benım basımda sanıyor bende daha once boyle bıseyı duymamıstım bıle basına gelınce cekılıyor ne guzel senın tesellın de var yavrularına saglık versın allah ınsallah yenıden saglıkla hamıle kalrsın

kızlar maalesef
tahlilde
hamile olmadığım çıktı.
Daha 19.günüm ondan mı ki?
Cuma gene gel dedi doktor.
Hcg oranım 0.23 çıktı cadıarzu
kasık ağrısı ve göğüslerde dolgunluk val ma.
Kısmet bakalım...

hayırlısı olsun arkadasım benı yanlıs anlama ama sen cok fazla taktın bu ısı bırazcık rahat ol lutfen ınsallah en kısa zamanda hamıle kalırsın

benim 2 bebeğimde karnımda oldü.dr.eşimden ve benden gen haritamıza bakılmasını istedi.eğer yapısal bir bozukluk çıksaydı hiç bebek sahibi olamayacaktım.allah esirgedi sonucumuz iyi çıktı.ama kadın doğumcum ihmaller yaptı.düşükten sonra bebeğin genetiği incelense ölüm nedeni %90 belli oluyormuş.bize söylemedi .bizde bilmiyorduk.hepsi 1 günde oldu bitti.araştıracak vaktimde olmamıştı.durum bu arkadaşım.dr.aklıma geldikçe sinirleniyorum.
ilgin için cok teşekkür ederim.
hepimize tatlı bebişler inşallah.

seni yanlış bilgilendirmişler canım kürtaj materyalinin patolojik incelemesinden %90 ölüm nedeni belli olmaz. öyle olsa herkes yaptırırdı. bu çok maliyetli pahalı ve de gereksiz bi işlem. çünkü sadece down sendromu gibi çok bariz kromozom bozukluğunu o da uygun kesit uygun şekilde alınırsa belirlenebiliyo. oysa down sendromu dışında o kadar çok kromozom bozukluğu senaryosu ve de çeşidi var ki inanamazsın. bebeğin cinsiyeti %100 belirlenebiliyo. bunun dışında bebeğin ölüm nedeninin belirlenmesi için %30 luk bir oran 900-1000 mio civarında bir parayı ödemek için çok anlamsız. onun yerine anneye kan ve genetik tahlillerin yapılması daha anlamlı çünkü, o bebek münferit olarak anne baba çok sağlıklı iken down sendromlu da olabilir o bebeğin bundan öldüğünü bilmenin sana sağlayacağı hiç bir fayda yok anlayacağın, bu tamamen tesadüfi bir durum o kadar çok ihtimal var ki. ihtimaller deryası ile uğraşacağına, anne babanın genetiğini incelemek daha anlamlı, hiç üzme kendini bence....

yaaa tamam sakinim cumartesi görücem kızçemin kesesini :) simgecim darısı başıma herkesin başına ne diyim inşallah hayırlısı olur maşallah sizede bu arada tıss reisdevrim deli ettim dimi seni sabah sabah :)

yok güzelim deli falan etmedin. hepimiz geçtik bu devreleri sıkıntını ve stresini anlayabiliyorum. şimdi burdan bize stres yapma demek çok kolay geliyo tabi birde sana sormalı içindeki fırtınaları. ama yinede sakin olmaya ve iyi düşünmeye çalış olurmu canım

nergis60, büşra44, dtekin, zeynom_10+........
selam kıslaar iş yerinden girdim bi sizlere bakayım dedim.. gözlerim hep ravza yı arıyo am yok yok.. baharçelik te bi gitti daha gelmedi...
inşallah bir an önce geri gelirler....

sağol arkadaşım.şimdi eşim aradı benimde eşiminde karyotip sonuçları normal çıkış.uçuyorum sevinçten.:sm_cool:
Desteğin için çok teşekkür ederim.
gozun aydın canım sevındım senın adına
canim gözün aydin.
Testlerin temiz cikmasina sevindim

canim doktora henüz gitmedim acikcasi icimdende pek gitmek gelmiyor.
Fertijin hastanesininden seval tasdemir ile görüstüm oda, sana bosu bosuna ıvf yapmislar o sistem artik eskidi yapilmiyor biz ıcsı yapiyoruz isi buraya kadar getiripte sansa birakmamak lazim dedi.
Yani canim ben israr etseydim bu sistemi yapin diye belki yumurtalar döllenecek ve en azinda bir sansim daha olacakti.
Bir daha burda yaptirmak istemiyorum, gercektende türkiye burdan cokta daha ileride.
Yarin sogan kürüne baslayacagim ınsallah yumurta kanallarim kendiliginden acilirda gerek kalmaz tüpe falan, bir ümit onu denicez mecbur. Allahim yardimcimiz olsun.
ınsallah canım acılır o tupcuklerde gerek kalmaz ama tr ıyı bı secım dunyada ılk 6 ıcınde tr bu konuda ınsallah en kısa zamnda yaptırırsın ve hayırı haberlerle karsılasırsın canım
sülal canım allah tamamına erdirsin,ben de senin gibi erken öğrendim hamileliğimi ve hemen iğneye başladım.yani doktora gidip keseyi görmeden dr. Hemen başlamamı söyledi.şu an 16 haftalık olduk.allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin.
masallah sıze cınsıyetı bellı oldumu canım
Selam kıslaar iş yerinden girdim bi sizlere bakayım dedim.. Gözlerim hep ravza yı arıyo am yok yok.. Baharçelik te bi gitti daha gelmedi...
Inşallah bir an önce geri gelirler....

mrb canım nsaılsın evet yaa baharcım bı gıttı bıdaha gelmedı ravzadanda haber yok ınsallah ıkısıde ıyıdırler

Dınamısscım nasılsınız canım kızınla bırlıkte yarın 23 oluyorsunuz dımı ayyy ne guzel allahım

lıdyacım sen nasılsın nerelerdesın pek gıremıorsun artık eskısı gıbı ozletme

geleveracım sen nasılsın sende yoksun pek ortalıkta ınsallah en kısa zamanda guzel haberlerle donersın aramıza tum bekleyen arkadaslarımız gıbı rabbım hepınıze en kısa zamnda hayırrlı saglıklı evlatklar nasıp etsın ınallah

selam kıslaar iş yerinden girdim bi sizlere bakayım dedim.. gözlerim hep ravza yı arıyo am yok yok.. baharçelik te bi gitti daha gelmedi...
inşallah bir an önce geri gelirler....

canım baharla msn de görüşüyorum ben,sizlere selam söylemişti.şimdi sen diyince aklıma geldi.

Merhaba Limburg cum evet canım ya zaman hızla geçiyor yarın 23. haftamıza giriyoruz.
Bugün öğle arası iş yerinden arkadaşlarla alışverişe gittim, kızımın sepeti için kumaş aldım, örtü diktireceğim. Güzel uçuk sarı bir kumaş seçtik. Allahım inşallah içine yatırmayı büyütmeyi hep mutluluklarını görmeyi nasip eder hepimize :Saruboceq:

Sen nasılsın neler yapıyorsun birşeyler almaya başladınmı sen de..Ben ayrıntılı ultrasona girip çıktım, sonrasında ufak ufak başladım işte:)
Ama daha pek bişe yi de yok ortada..Bakalım yapacağız yavaş yavaş artık:)

eveeeett doktordan geldim.... kanamalara neden olan kistler küçülmeye başlamış ara bir lekelenme olmuş sadece başka bir sorun yok dedi amaa.... hazır dr için izin alabilmişken ne zamandır popom ağrıyodu dr a gireyim dedim ve işte o zaman olan oldu dr fissürüm olduğunu ve bir an önce ameliyat olmam gerektiğini çünkü hamilelikte daha da ağırlaşacağını söyledi.... yaw önce dert 1 tane sanıyordum hayırlısıyla hamile kalır iğnemi olurum diyordum sonra kanamalar başladı hamile kalmam için önce kanamalarımın düzelmesini beklemem gerektiği söylendi şimdide bu fissür ameliyatı...

a.s.
Merhaba Limburg cum evet canım ya zaman hızla geçiyor yarın 23. haftamıza giriyoruz.
Bugün öğle arası iş yerinden arkadaşlarla alışverişe gittim, kızımın sepeti için kumaş aldım, örtü diktireceğim. Güzel uçuk sarı bir kumaş seçtik. Allahım inşallah içine yatırmayı büyütmeyi hep mutluluklarını görmeyi nasip eder hepimize :Saruboceq:

Sen nasılsın neler yapıyorsun birşeyler almaya başladınmı sen de..Ben ayrıntılı ultrasona girip çıktım, sonrasında ufak ufak başladım işte:)
Ama daha pek bişe yi de yok ortada..Bakalım yapacağız yavaş yavaş artık:)

Dinamıscimm canım ne güzel maşallah maşallah :nazar: darısı başıma inşallah bekleyen isteyeh herkesin başına a.s.

:1hug:
eveeeett doktordan geldim.... kanamalara neden olan kistler küçülmeye başlamış ara bir lekelenme olmuş sadece başka bir sorun yok dedi amaa.... hazır dr için izin alabilmişken ne zamandır popom ağrıyodu dr a gireyim dedim ve işte o zaman olan oldu dr fissürüm olduğunu ve bir an önce ameliyat olmam gerektiğini çünkü hamilelikte daha da ağırlaşacağını söyledi.... yaw önce dert 1 tane sanıyordum hayırlısıyla hamile kalır iğnemi olurum diyordum sonra kanamalar başladı hamile kalmam için önce kanamalarımın düzelmesini beklemem gerektiği söylendi şimdide bu fissür ameliyatı...

gülüşüm canım geçmiş olsun hiç üzülme herşeyde vardır bi hayır allah korusun sonra hamileyken öğrensen kötü bişi filan olsa hiç değilse şimdi tedavisi neyse olursun allahtan hayırlısı ilerde memnun bile olursun iyiki öğrenmişim sorunumu çözmüşüm diye içini ferah tut:1hug:

ıyi akşamlar kızlar nasılsınız
Bir kaç gündürlü misaifirm olduğu için giremedim kkya
umarım herkes iyidir kimsede bi sorun yoktur

Ben bugün kürtaj olalı 1hafta oldu onun için doktor kontrole çağırmıştı gittim
Rahmimde pıhtı kalmış tekrar ilaç verdi ve yat bugün kalkma dedi
ama bugün 10 kişi yemeğe misafirim vardı hiç yatamadım şuan belim felaket ağrıyor
Cumartesi tekrar gidecem pıhtılar düşmediyse temizliycek
Ondan sonrası içinde hsg istedi aynı zamanda yani rahim filmi
Çünkü kürtajda rahmimde perde olduğunu fark ettti doktorum
onun içinde 1ay bekleyelim rahim kendini bi toparlasın hemde sen kendini biraz toparla dedi
eşinle senin genetik testlerinizide istiycem
bebeğinde genetik incelemesi bitsin sonuç gelsin
tüm sonuçlarını alıp değerlendirip ona göre tekrar deniycez dedi
ama şunu unutmayın tıpın bile açıklayamadığı bir çok şey var dedi
yani bebeklerinin ölüm nedenini bulamayabilirizde dedi
ama biz elimizden geleni yapıcaz bütün testleri istiycez dedi
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
cnm tekrar gecmis olsun insallah ilacla rahim temizlenirde baska birseye gerek kalmaz allahim kalbine göre versin keske dinlenseydinde baska zaman agirlasaydin misafirlerini bu agrilar kalici oluyor ii dinlenmeyince sen yinede fazla yorma kendini cnm ben de dün doktora gittim kürtajdan sonra hic adet olmadigim icin bana bakmadilar kan aldilar esimdenden bendende esimden sperm örnegi aldilar ilk defa yapilacak bakalim ne cikacak bende senin gibi beklemedeyim hayirlisi bakalim

:1hug:

Son düzenleme:
X