Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çok saol canım allah razı olsun ...opuyorumnanaktan

papatyasureyyacım canım bilmiyorum vallahi acaba kan pıhtılaşma düzeylerimizin farklı olmasından olabilirmi acaba? dur bakıyım onu bir kere daha sorayım osman hocaya.

guluscum canım ne demek vaktim olduğu sürece birbirmize yardım edicez tabi. bir faydam olursa ne mutlu bana. bu arada anladığım kadarıyla benden daha fazla kan pıhtılaşman mevcut. şimdilik hemen coraspine başlaman gerekiyo biliyosun dimi. birde folbiole. en az 2 ay kullanıp öyle hamile kalman gerekiyo. diyorum ya canım taşradaki normal doktorlardan proflardan havalı. vallahi artık ağızlarını burunlarını kırasım geliyodu son zamanlara doğru. iyice asabi olmuştum bu rastgele muayeneden dolayı. parayı çok güzel alıyolarda başlarından da kısa sürede savıyolar vallahi. yani bilmiyorum ama vaktin olursa bir ankaraya osman hocaya git derim. hemetoloji uzmanı. bize tam 45 dakika zaman ayırdı. inan şaşırdım. detaylı birşekilde sorularımı sordum. muayenemi oldum. güleryüzlede uğurlandım. allah razı olsun diyorum.

canım yaklaşık 4 aydır coraspirin kullaniyorum ama drum folbiolden bahsetmedi zaten şu an kanama sorunumu çözmekle meşgulüz. canım çalışıyorum şuanda işyerinden görüşüyorum sizlerle burdayken bile dr için izin almakta zorlanıyorum binbirtürlü sıkıntı yaratıyorlar vizite kağıdı almak için bile ayrı izin kağıdı dolduruyorum ama denemekte fayda var imkan bulabilirsem giderim ankaraya

ya arkadaşlar gerçekten bu pıhtılaşma sorunu genetik olduğuna göre bizim annelerimizdede bu düşük problemi olmazmıydı aklım almıyo hiç .benim annemde 3 doğum yapmış ve hiç düşüğü yok .
gerçi ben bunu hematoloğuma sorduğumda bu aileden gelir ama ilk sendede çıkabilir bu problem dedi ve ailendekilerde bu tarz problem gözükmediğine göre piyango sana vurmuş dedi..mafoldumben

Amin canım inşallah.:Saruboceq:

ebrar53 canım başın sağolsun. bu pıhtılaşma işi benim ailemde kalıtsalmış ama benim başıma gelenlerden dolayı anladık annem zamanında 5 tane 9 aylıkken bebiş kaybetmiş ve o zamanda doktorlar teşhis koyamamış tabi (35-40yıl öncesinde) kanın bebeği zehirliyor demişler ablam 2 doğum yaptı böyle bir sorun yaşamadı kabak benim başıma patladı

deryacımm
ayy gelirim tabi hayatım ama önce paçanga istiyorum ona göreecokacimcoook
hadi bakalım canım hayırlı güzel hbrlarini alırız inşalhhhh

uff canım cokk geçmiş olsun bizlere bakarak sizn durumunuzzz daha kötü allahım birdaha yaşatmasınn inşlahhh

canım ilk öncee gözün aydın(hamilleymişsin)
rabbim bu sefer yüzünü güldürür inşlahhh:CüvCüv:

ayy yok ben önce osman hocaya gidiiim en iyisi ondan dediğiniz gibi memnun kalmazsam lütfü hocaya giderimmm meleğin söldeiği testleri bende aldımmm ama adam demezmiii bunu cıkartıyosunuz habire önüme diiee kaydirigubbakcemile3

çok saol canım allah razı olsun..
napalım kader yaa eskiden hiçbişey bilinmezmiş neden öldüğü niye düştüğü şimdi çok şükür herşey biliniyor.ama insanın kafasıda bi okadar karışıyor .neyapacağını bilemiyor insan .tek benmiyim diyorsun ama burdaki güzel örnekleri görünce rahatlıyor insan.rabbim birgün hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.

iyidir canım işte nolsun nodülün verdiği psikolojik sıkıntı haricinde herşey yolundakafamçokkarıştı canım bu kan pıhtılaşması illaki anneden geçicek diye bir durum yok bildiğim kadarıyla. babanda olabilir yada yakın akrabalarında. ama diyorum ya bu kan pıhtılaşma problemini bilmeden doğum yapan binlerce kadın varmış. biz şanslımıyız şanssızmıyız bilmiyorum açıkcası:umursamaz:

canım kan pıhtılaşması olsun yada olmasın folbiol denilen folik asite hamile kalmadan önce 3 ay öncesinden başlanıyo. çocuktaki nöral tüp defektlerini engellemek için. yani bunu kullanınca daha az risk oluyo bebekte diye okumuştum. bence sen al ve başla. zaten 1,5 milyon falan. canım geçmiş olsun ne kanaması bu böyle(( bende işyerinden görüşüyorum şuan. ama başsavcım olmadığı için çokkk rahatım:))) gelirse hiç böyle rahat rahat yazamam işlerimiz çok oluyo o zaman( bence sağlık ve bebeğin herşeyden önemli biraz bunun bilincine var işin tehlikeye girmediği sürece bence sağlığını ihmal etme canım

zeynomm emin ol osman hocadan daha memnun kalıcaksın. laf aramızda lütfü hocadan daha iyi. lütfü hoca muayenenin sonlarını doğru çok soru sorarsan biraz sıkılıyo gibi oluyo. ama şimdi allahı var oda ne sorarsan sor cevaplıyo. ve insana güven veriyo. yani ben hani çocuğum olduktan sonra bile yine allah hastalık vermesinde bir derdim olsa kastamonuda hiç oyalanmam ona giderim. alıştım iyice. hemşireside çok tatlı. beni seviyo kadın. normaldebiraz asabi ama ben onun kanına girdim:)))) şirinlik yapıyorum kadına:))) yok sen tahlilleri göster. birşey diyeceğini sanmıyorum:)) hattabenide anlatabilirsin:)) gergin birinsan değil

canım takma kafaya bişey çıkmıycak inşallah sende hayırlısıyla bebiş çalışmalarına başlıycaksın..
çok haklısın sadece anneden geçmiyomuş bize nerden vurdu bu piyango bilemem ama inşallah sonuç iyi olur .ilk başlarda çok korkmuştum şimdi alıştım galiba doğal geliyo.bide hamile kalabilsemde kaydirigubbakcemile3

ya bu ne güzel bir liste değil mi... hey maşşallah....

EVET CANIM YA SAYENDE ELLERINE EMEGINE SAGLIK INSALLAH ONUMUZDEKI AY KENDINIDE EKLIYCEKSIN CANIM BEN GELDIGIMDE LISTE COK KISAU
YDI MASALLAH SIMDI UZADI AMAN HEP BOYLE DE DEVAM EDER INSALLAH HAMILELIGI BEKLEYEN ARKADASALAR BIZIM BOLUME BIZ DE BEBEKLERIMIZ BOLUMUNE TEFI EDERIZ INSALLAHkaydirigubbakcemile3

ebrarcım inşallah canım dediğin gibi olur ne diyim. bende korkmuyorum şimdi bu kan pıhtılaşmasından alıştım. herhalde nodülede alışırım dimikaydirigubbakcemile3

bu arada kızlar ben öğle yemeğine çıkıyorum. herkese afiyet olsunnnnnnnnn. görüşürüzzzzz

canım dr basit kist var dedi onun için doğum kont. ilacı alıyorum 15 günde bir kanamam oluyor eski drum kanamalarımı düzeltmeden duphaston ve serophoneyi kullanmamı söledi duphastonu kullanınca kanamam 25. günü buluyordu ama yumurta sağlam değil ki döllensin 3 ay boşuna gitti folik asit ve coraspirine aynı anda başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…