Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım benm cok saol :1hug: inanılmaz bir duygu şen cim..doğum günü/doğum saati..bambaska duygulara kapılıp gidiosun..allahım isteyen herkse nasip etsin..
bitanem inşallah senin alısman cabuk olur..gercekten cok zor..bakıcınız nasıl bari iimi?allahım içine merhamet versin..allah korkusu olan insanlar cıkartsın karsınıza rabbim :Saruboceq:

ya gerçekten her takıldığım konuyu, herşeyi burada soruyorum ve sorduklarıma hem cevap hemde sıkıntılarıma destek görünce..işte insan öle oluyo. yyoooooooo bak bi kaç gün daha beklerim sonra hepsini sorarım haa haberin olsun...pelinsu kızımızıda çook öpüyorumm( ayy çok duygulandım ben hiç böyle cümle kurmamışım şimdiye kadar kızımız...kızımızı...inşallah bir gün benimde olur ve bende derim....)

SÜLALLLLL tebrik ederım canım rabbım tamamına erdırsınn

ŞENNN hoşgeldın canımm ozlettın kendınıı.......

teşekkürler canım inşallah tüm isteyenlere nasip etsin sağlıcakla bebeklerinizi kucaklayın inşallah hepiniza.s.

amiiiiiin canım amiiiiinnnnn:Saruboceq::Saruboceq:

rica ederim canım opuyorumnanaktan

allah sabırlar versin canım zor bir olay yaşamışsın sende ama allahın izni ile inşallah tekrardan hamile kalıp sağlıkla bebeğini kucaklarsın :Saruboceq:

maşallah maşallah inşallah bu liste uzayıppppp gider böyle hep opuyorumnanaktan

meraba arkadaşlar bende katıldım aranıza 3 kayıptan sonra 22 haftalık ilk bebeğimi sonra 14 haftalık ikizlerimden birini 28 haftalıkta nazlımı 50 gün yaşadıktan sonra kaybettim çıkamadı küvözden yavrum teşhisim tam olarak kanda pıhtılaşma değil ama hamile kaldığım zaman doktorum heparin iğnesi ve beb aspirini kulllanmam gerektiğini söyledi fv leiden diye bir test yaptılar o heterozigot çıktı acaba kanda pıhtılaşma bundanmı anlaşılyor doktor bağışıklık sistemimin bebeği kabule temediğini söylüyor bende anlam veremedim söylenenlere

amın canım saol cumlemızınkını kabul eylesın guzel allahım tez zamanda ınsallah

limburgcum canım duaların için öoook teşekkürler. Inşallah kabul olur kucaklarımız dolarzemuszemus
ınsallah bıtanem ınsallahhhh
selam canlarımmmmm,
çok ara verdim biliyorum ama ancak fırsat bulabildim inanın...
hosgeldım canım nasılsın pelınsu muz nasıl yerlesebıldınmı canım daha yenıya ancak alısırsın opuyoruz kızını ve senı

cok gecmıs olsun canım rabbım hayırlısıyla hayırlı bı evlat nasıp etsın canım

hazann cok gecmıs olsun.gercekten cok zor gunler gecırmısın.allah bırdaha gostermesın ınsallah.bende yenı sayılırım burada.ama tecrubelı akadaslar var onlar bılgılendırıler senı tekrar gecmıs olsun.saglıklı uzun omurlu bebekler dılegıyle...

Günaydınnnnnn kilo, boy ve iğne dozu hakkında bi orantı var kızlar aynı pıhtılaşma değerlerine sahip olduğumuz halde ben 0,4 lük iğne vurularak bebeğime kavuşamadım mesela bu sefer hematolog ve kadın doğumcuya birlikte gidiyorum ve kiloma göre hesapladılar iğne dozunu hatta kiloda bilmem kaç artıyor dediler ama ben çok iyi hatırlamıyorum ilkinin benim bünyemde biri için az olacağını söyledi hematolog bende 04'ün üstünü istiyordum ama 0,6lıkmı yoksa 0,8 likmi hala endişeliyim ama hakkımda hayırlısı olsun inşallah bu sefer kavuşalım minik bebeğimle

sülalcım tebrık ederım canım ınsallah hamılelıgın sorunsuz ılerler tedavını ınsallah basarıyla sonuclandırrısn.canım benımde boyum 1.70 kılo 65 acaba benımkı kaclık ıgne olurkı benım burdakı doktorum 2 lik igne vermıstı basarızı olduk lutfu hoca soyle bı baktı bana kıloma falan sana 3 luk veya 4luk ıgne verırız dedı bende cok endıselıyım dogru dozu bulamıycam dıye.

lidyam günaydın canıma.s. bakalım umarım birşey yoktur. yine bana tahlil sonuçlarını bekleme zamanı geldiakannehirhoş tiroid ultrasonunu aldım bayağı büyük bir nodülüm var ama hoca ne diycek bilmiyorumakannehir ya vallahi kız hiç demediniz adamın parmaklarıyla muayene ettiğini falansırnaşık şeyo gün üç doktora gitmiştik zaten. önce lütfü hoca. sonra eşimin üroloji uzmanı derken ankarada koştur koştur ter içinde kalmıştım. nasıl olsa dedim bu adam kan pıhtılaşma uzmanı hiç aklıma üstümü değiştirmek falan gelmedi. utandım valla adamdan inşallah ter kokmamışımdır ayyy ne iğrencim dimiiiiiiiakannehir valla ya hoca dedi zaten bu parmaklar yanılmaz diye. çocuk sahibi olucaz diyeresmen chepup tan geçiyoruz bacımakannehirhoş ben öyle muayene olduğunu bilseydim gitmezdimde galiba tırsardım çünkü ne diyelim vardır herşeyde bir hayır bakalım ölüyomuyuz kalıyomuyuz dermişimkafamçokkarıştı

bu arada krizantemcim sülalcimtuluncum hepinize günaydınlarrrrrrrra.s.ben azcuk geçmişi okuyup geliyorum bacılarımmmm

canderyacım tatlım bu ne acele kan testi için daha cooook erken degılmı benımde bugun 20. gunu ve bızım daha adet olmamıza 14 gun var nerdeyse cıkmaz sonuc daha hayatım acele etme bak umutsuzluga kapılırsın cıkmayınca ne konusmutuk hanı adetı beklıycektık sabırsızlanmak acele etmek yoktu hıııımmlmaz: sen baya calsııtn bu ay ınsalah sonucunu ahyırlısıyla alcaksın benımkı tam bı muamma olursa suprız olcak olmazsa olmayabılır cunku bız cok karısık calısmak zorunda kaldık bu ay ama ınsallah olur dıyelım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…