Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

a.s.bana da seslenmişsin duymamışım emine.. iyiyim, teşekkür ederim.. sen de iyisin ya?

iyidir canım sğol.karyotip sonuçlarımız bu gün çıkar diye bekliyordum ama çıkmamış.canım sıkılıyor.okuldan dolayıda ayaklarım çok ağrıyor.mini mini birleri okutuyorum da bu sene.perişanım.biryandan onlar bir yandan çocuk isteği testler vs.şimdiden yoruldum.hepimize kolaylıklarrrrr.

a.s.bana da seslenmişsin duymamışım emine.. iyiyim, teşekkür ederim.. sen de iyisin ya?

iyidir canım sğol.karyotip sonuçlarımız bu gün çıkar diye bekliyordum ama çıkmamış.canım sıkılıyor.okuldan dolayıda ayaklarım çok ağrıyor.mini mini birleri okutuyorum da bu sene.perişanım.biryandan onlar bir yandan çocuk isteği testler vs.şimdiden yoruldum.hepimize kolaylıklarrrrr.

EMıNE
canım işin çok zor 1. sınıflarla.akannehir
bende beden eğitimi öğretmeniyim.:hooray:
onlara birşeyler öğretmen mükemmel bir hazopuyorumnanaktan
çocuklarımın hepsi çok değerli benim için.
gençler bizim geleceğimiz.
onlara değer vermemiz gerek.
SANA A KOLAY GELSıN KUZUCUM:eek:klava:delikafadulden:1hug:

ay canım, birlerimi okutuyorsun sen... Allah kolaylık versin... çok sevimli oluyorlar ama bir o kadar da yaramaz... ben okullara stajerlerimiz kontrole gittiğimde bile gürültülerine zor tahammül ediyorum... kolaylılar diliyorum sana...

ŞEN nereye gittin kız hemenkaydirigubbakcemile

şen buralarda mıydı?? çok özledim onu , bi ses etseydi ya...

KAHVELOKUM ŞEN BURDAYDI HEMEN ÇIKTI

CANLARIM BENıM UYKUM GELDı mirmirmirmir
BU SABAH 6' da UYANDIM:1shok:.YARIN KONUŞURUZ. TEST SONUCUM ÇIKINCA HABERDAR EDıCEM SıZı:1rolleyes:
ıYı GECELERŞeniz

bende cıkıyorum herkese iyi geceler.allahım seneye bu zamanlar bebeğimiz olurda onun yüzünden uykusuz kalırız inşallahhhhh.

Şen nasılsın?
Minik hanımefendimiz nasıllar?

Okula yeni şehre alışabildin mi?
ınşallah memnunsundur canım:)

merak eden arkadaşlara teşekkürler...bende sizleri inanılmaz merak ediyorum, fırsat buldukça okurum artık önceki sayfaları...

iyi olmaya çalışıyorum dinamisscim ya, zor geldi çokk ankaradan sonra küçük bir yerde yaşamak...hiç alışamadım ne okula ne şehre...yapıcak bişeyde yok tabii mecbur alışıcaz...sen nasılsın herşey yolunda mı?

Şükür yolunda canımcım, 22. haftama geldik, kızım olacağı da kesinleşti, ismimiz de belli inşallah gelecek bize Deniz'im:)

Henüz çok yenisin canım belki ondan alışamamışsındır, iyi yanlarını düşünmeye çalış, en azından okula giderken trafik derdin yoktur, hem belki birikim yaparsınız ne de olsa kirasından ulaşımına daha ucuz bir şehirdir Ankara'ya göre..

Umarım zaman içinde güzel insanlarla tanışır, dostluklar kurar ve alışırsın yoksa gerçekten zor olur senin için..
Benim eşim Adıyaman da görev yapmıştı, hem de bir köyünde, oraya bile alışmıştı ki gerçekten ıssız bir yerdi.Ama öyle güzel arkadaşlıklar kurmuş ki orada, o dostlukları halen sürer..Umarım senin içinde böyle olur.

iyi olmaya çalışıyorum dinamisscim ya, zor geldi çokk ankaradan sonra küçük bir yerde yaşamak...hiç alışamadım ne okula ne şehre...yapıcak bişeyde yok tabii mecbur alışıcaz...sen nasılsın herşey yolunda mı?

canım hoşgeldin..dün aklımdaydın..naptığını alısıp alısamadığını gecirdim hep içimden..henuz cok yenisin sen cim..zamnla orayada alısıcaksın..mecbur alısıosun..ben bile duramam dediğim bu kasvetli istanbula yavas yavas ısınmaya basşadım..pelincik nasıl?yavru kusumun doğum günüde yaklastı opuyorumnanaktan

sağol canım ya, moral oldu bana...inşallah dediğin gibi olur ve haklısın ilk defa okula yürüyerek gidiyorum ankarda hep servis kullanıyordum...
ohh çok şükür yolu yarılamışsın maşallah...sağlıkla gelsin deniz kızımız inşallah...biliyo musun çok istemiştim kızımın adının deniz olmasını ama anlaşamadık eşimle isim konusunda sonunda pelinsu da karar kıldık, çok beğenirim deniz ismini...sabırla bekliycez deniz kızımızı...
öpüyorum canım, iyi geceler...

celenimm, canım hoşbulduk, çok özledim hepinizi...
pelincik büyüyo, o da yeni duruma alışmaya çalışıyor, bakıcıya başladık alışmaya çalışıyor işte, ayy evet az kaldı doğum günümüze...

selam canlarımmmmm,
çok ara verdim biliyorum ama ancak fırsat bulabildim inanın...

nihayet canım yaaa seni burda görmek ne büyük mutluluk........aslında şimdilik soru falanda sormuycam ama senin varlığın bile destek bizim gibilere hoşgeldin sefalar getirdin......opuyorumnanaktan

cemremin doğum gününü atladık biz tabii, gelemedim bi türlü...yeni yaşı kutlu olsun melek cemremin...upuzun mutlu sağlıklı bir ömrü olsun yavrumuzun inşallah...öpüyorum ikinizide...
ve yeni duruma alışırız inşallah en kısa zamanda dediğin gibi...beni en iyi sen anlarsın şimdi, yakın zamanda benzer durumu yaşadığın için...

nergis60, çok sağol hoşbulduk bi tanem...allah iyiliğini versin çok güldüm soru sormıycam hemen demişsin ya:)) sorarsan kaçarım he söz ver:) şaka canım ya istediğin zaman sor olur mu? fırsat buldukça cevaplarım...aile gibi olduk burda ...merak ettim hepinizi çokk..öpüyorum sağol güzel sözlerin için..

X