Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ozpor şimdi bende arayacam yarın bende lütfi hocaya bi görünüyüm diyom normal hastaye muaynesine gitcen demi

canım anlamadım ama kendine ait hacettepeden bağımsız özel muanesi var her ay hamile kadından 230 milyon alıyomuş.testler hecettepede sigortalıya bedava yaptırıyomuş.

canım yanlışın var 230 milyon.9 ayda toplam 2buçuk milyarı buluyo.anlıycan tüp bebekten farkımız yok.allah kocalarımıza kuvvet versin.

hummucum ne sormuştun ki canımm bak biz varızz

canım sagol bugun kimsecikler sohbet etmedi gelen çıktı ..

igne vuruluyoruz ya kendimiz vurarken neye dikkat etmeliyiz..kendimiz vurmaya başlıyacazya korkuyorum eşimde vursa içim rahat etmiyecek gibi sanki... bi bilenede her zaman vurdutturamam

canım yanlışın var 230 milyon.9 ayda toplam 2buçuk milyarı buluyo.anlıycan tüp bebekten farkımız yok.allah kocalarımıza kuvvet versin.

vallah bana o fiyatı sekreteri dedi..hamilemisin dedi ona göre dedi fiyatı ...ben imkanı yok gidemem o fiyata rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın

buarda ankaranın neresinde oturuyodun ben sincandayım.canım.allaha şükür yakınız hastenelere benim bi yakınım zonguldaktan geliyo çok zor ya.şükredecek çok şeyimiz var valla.

ya tam ben çıkacam herkez geldi...benim çıkma vaktim geçti herkezi öpüyorum...

ozporcum bana özel dua et nolur herşey yolunda gitsin canım

vallah bana o fiyatı sekreteri dedi..hamilemisin dedi ona göre dedi fiyatı ...ben imkanı yok gidemem o fiyata rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın

banada hamile olnda 230 milyon olmayandanda 2oo milyon alıyoruz dedi.bakma bende gidemem ama ne yapalım altın maltın ne varsa bebişime helel olsun.

canım benim ben hiç iğne vurmadım ama okuduklarımı söyleyeyim bacaktan vurursan kasıktan 5 parmak aşağı diz kapağında 5 parmak yukarı bacağın ön kısmına tam ortada kaln vere vuruyormuşsun koldanda aynı şekilde iğneyide yan değilde dik tutucakmışsın göbeğide inan hiç bilmiyorum keşke hemşire vururken baksaydın yada sorsaydın tatlım en doğrusunu ayrıntılı bi şekilde anlatsaydı kendim vuramassam diosan eşinide götür yanında bi kaç kere oda öğrensinn.benim bildiklerim bukadar canım hadi kly gelsinn şifa olsun inşlah

yaprak dökümü izliyosunuz demiiii.ben de tek başıma takılıyorum burda.

Kızlar bugun oglusumla bulusmamız vardı cok sukur yavrum buyumus 300 gram olmus dr amcasını herseyını kontrol ettı tum organlarına baktı cok sukur rabbıme hersey yolunda rabbım ısteyen tum arkadaslarıma nasıp etsın ınsallah

gözün aydın limburg.. biz de senin kadar heyecanlanıyor, seviniyoruz bebişlerimizin güzel haberleriyle... eee, teyze olmak kolay mı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…