Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

BENİMDE ÇALIŞMALARA BAŞLAMAM GEREK.
KÜRTAJDAN SONRA 3.ADETİM BİTTİ.
SON İKİ SEFERDE 24 GÜNDE BİR ADET OLDUM.
NORMALDE 27. GÜNDE OLURDUM,
ŞİMDİ YUMURTLAMA ZAMANIMDA DEĞİŞMŞTİR:uhm:
GEÇEN AY SADECE 13, VE 14, GÜNLERİ BOŞ GEÇTİK MAMİŞ KALAMADIMCADIARZU
NAPSAM BU AY.
TAVSİYESİ OLAN VAR MI.
ŞÖYLEDE BİR DURUM VAR OVÜLASYON HESAPLAYICISINA GÖRE(Ovulasyon.Yumurtlama Hesaplama Gebe Kalmak İçin En Uygun Zamanı Hesaplama,Yumurtlama Dönemi Hesaplama,Yumurtlama Günü Hesaplama)
BUGÜNDEN İTİBAREN 12 EKİME KADAR GEBE OLMA ŞANSIMIN YÜKSEK OLDUĞU ZAMAN.
GEÇEN AY BU HESAPLAMAYA GÖRE TUTMADI...NORMALDE HEMEN TUTUR
NAPSAM Kİ:uhm:
HANGİ GÜNLER ÇALIŞAYIM BEN YA....

Kızlar ben listenin bu halini bulabildim ama isterseniz herkes kendini eklesin, güncelleyelim de yeni katılan arkadaşlara da faydası olur hem:)

reiscimgünaydın canım nasılsın test sonuclarından varmı bır haber?

günaydın gülüma.s. valla benle birlikte sizde gerildiniz dimiakannehirdün aradım tekrar yarın öğleden sonra çıkacakmış inşallah tabi çıkarsadaakannehirondan sonra doğru ankaraaaaaaaa:lepi:ve sonra bebekkkkkkkkkkk:lepi:desemde şaka şaka-tatlicadiarzu-daha var sanki psikolojik olarak yani-tatlicadiarzu-yatıştırıcı bir hap istiycem lütfü hocadan yoksa ben yine manyaga sararırm 100 kere tuvalete giderim günde hamile kalınca kahverengi lekelenmem olmuşmu diye:çok üzgünüm:

eee sen napıyosun bakalım

hayatım bence kendini kasma ben 9 ay boyunca ovulasyon takibiyle hamile kalmayı çalıştım olmadı hatta bana doktorum.yumurtalarımı iğne iğle uyandırdı yine kalamadım.ne zaman bu işleri bıraktım.o ay kendiliğimden hiç hesap kitap yapmadan hamile kaldım.boşver olayın akışına bırak elbet bigün tutar....

canderyam gülüm adetin biter bitmez iki günde bir devam et canım bir sonraki adete kadar garanti olur:CüvCüv::dance:yani tabi insana baygınlık gelebilir iki günde bir diğer adete göre ama napıcan çok çalışman lazım çokkkkkkkkk:lepi:

Krizantem, kahvelokum ve reis cim biz iyiyiz canlarım...ışte abarttım dururmu günde 5 litre falan su içip şişmekten başka bi şikayeyim yok şükür..Önümüzdeki hafta ayrıntılı ultrasona gireceğim, inşallah suyumuz falan düzelmiş çıkar:)

Ama artık Deniz'imi iyicene hissetmeye başladım ve gerçekten de bu çok mutluluk verici bişi. Allahım inşallah en kısa zamanda sizlere de tüm isteyenlere de sağlıkla yaşatsın bu duyguyu:Saruboceq:

Reisdevrim inşallah bugün güzel, temiz sonuçlarını paylaşırsın bizlerle :)

hadı bakalım ınsallah yarın guzel haberler alırsın sonrada dedıgın gıbı sıra sıra hepsı olur:CüvCüv: ınsallah sonuclarını merakla beklıyom.ole 100 kere tuvalete gıtmek falan yok baklmaz: sımdıden kendını alıstır sankı hamıle degılmısız gıbı yapcaz olabıldıgınce relax olmaya calıscaz buda cok onemlı ben sımdıden kendıımı bole hazırlamaya basladım.ınsallah adetım bıttı yarından sonra tekrar calısmlara baslıycaz:kedi: ınsallah bu ay hayırlısıyla olur dıye dua edıyorum:Saruboceq: esımde cok ıstıyo ya onun ıcınde cok ıstıyorum artık onunda baba olmaya hakkı var dıye dusunuyorum sankı benım yuuzmden olamıycakmıs gıbı hıssedıyorum bazen cok uzuluyorum karamsarlık gelıyo napcam bılmem.

canım bak ben hergun ılıskıye gırerek denedım cok sefer o aylarda olmadı ama gun asırı yanı 2 gunde bı ılıskıye gırdıgımde hamıle kalmısıtım bu ay da ole denıycem ben sende ole bı dene bakalım.ama bak kendını hıc kasma rahat ol sankı korunuyosun farzet hamılelıgı hıc dusunme bıde bole dene bakalım ınsallah olur.

Canım ben internette hesaplattım, olacağı muhtemel 1 haftalık günlerde hergün çalıştık, hatta garanti olsun diye toplam 10 gün hergün. :kedi: eşim bayrma etmişti tabi bu durumdan. iki hamileliğimdede bu şekilde kalmıştım. İnşallah sende bu ay kalırsın, dualarımız seninle.

Deniz'mi olucakmış fıstığımızın ismiii amanda amannnn isimler falan hazır çok güzel ya maşallah maşalahhhhhhh

bu kadar su içmeye şimdi senin kız denizde yüzüyodur gülümmmmmkaydirigubbakcemile3 burdaki mecaz-ı mürsele dikkat edelimkaydirigubbakcemile3 deniz kızı denizde yüzüyooooookaydirigubbakcemile3ayy kız saçmaladımmı ne-tatlicadiarzu-

ne güzel bir duygudur kimbilidir dimi içinde kıpır kıpır hissetmek:kedi:ay bizde görecekmiyiz acaba o günleri:uhm:

gülüm sonuçlar yarın valla şurdan fışırdıya fışırdıya versem keşke size sonuçlarıa.s

aha aaha aha yani bana akıl verene bak karamsarlığın annesiiii-tatlicadiarzu-ne demek kızım senin yüzünden baba olamayacakmış gibi geliyo falan bana akıl veren hatuna bakk gelmeyeyim yanına şimdiiiklava:daha yaşın kaç başın kaç senin biz ölelim o zaman bak 1 ay sonra 30 oluyorumkafamçokkarıştıhepimizin bebişleri olucak buna inancım sonsuzda ne zamannnmirmirmirmirçalış çalış nereye kadar:hulya:bana çalışması çok zor geliyo. yeminle inadına o günlerde ikimizinde uykusu geliyo mirmirmirmirbende hiç uğraşmıyorum adamla :umursamaz:

meryemmeryem
canım nasılsın haberlerını okuyorum masallah oglusun cok tatlı allah nazarlardan korusun allah hayırlı saglıklı omurler nasıp etsın bızde sızın gıbı ınsallah burda o gunlerı yasarız dıye dua edıyorum sureklı.sızde dualarınızda bızı unutmayın.OGLUSUNU BENIM ICIN ŞÖYLE ıÇıNE ÇEKE ÇEKE KOKLA CANIM.

canderya200 gördüğün üzere herkes farklı şekillerde hamile kalmış, sen stres yapmadan kafana göre göre takıl en iyisi, ama ben hissediyorum kesinlikle hamile kalcaksın allahın izniyle, benim 6.hissim çok kuvvetlidir, önümüzdeki ay seni hamile görüyorum. Yeterki stres yapma.
Allah gönlüne göre versin canım.

allahım birgün bizim bebeişde buraya eklemeye nasip et..:CüvCüv:

canım sana yazamasamda yazdıklarını okuyorum ve takip ediyorum çok telaşlı ve böyle panik görüyorum seni:1shok:tamam kayıplarımız oldu çok üzüldük yıprandık :çok üzgünüm:belki bizi daha neler bekliyo hiç bilmiyoruz. :uhm:hayat bu acısıyla tatlısıyla yaşayıp gidiyoruz. ne diyim umarım bu hayat bize hep güzellikler getirir ve diğer yönünüde unutmamak gerekiyo ve dik durmak gerekiyo hayatın karşısında:enbuyukkk: ayyyyyy çokmu edebiyat patlattım nedir-tatlicadiarzu-yani kısacası canım ben burdaki arkadaşlarada hep derdim hayat tek bebekten ibaret değil. bize nasip ettiyse gelsin kapımız onlara hep açık hiç kapanmadıama nasipte yoksa elden ne gelir dimi:teselli:

ya ıste oluyo bazen karamsarlık sankı hep dusuk yapcakmısım gıbı gelıyo onun ıcın sımdıden kendımı relax olmaya hazırlıyorum esım eskıden olur bakalım dıyodu cok kasmıyodu kendını ama sımdı sordugumda hatta ben sormadan soyluyo ah olsa keske herseyden cok ıstıyorum dıye baslayan cumleller kurunca uzuluyorum.
ayy sende ılahı uykunumuzz gelıyokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kızz adamıda kendınıde uyutmaaklava: amaninn ben ole uyuyacam haaa ne yapar ne ederım calısırız calısmamız lazım zaten bız calısma gozuyle bakamıyoruz:kedi: kendılıgınden oluyo o daha ıyı oluyo hadı bakalım zamanı gelsın sendende guzel haberler alcaz.

Karizantem ; canım benim çok saol,allahım herkese bu mutluluğu yaşatsın canım..
Fundacım ; korkma canım sonuna geldin sen de nihayet sağlıcakla kucağına alıp bize bebeğinin gelişini anlatacaksın inşallah..
Dinamis ; canım benim ismi de hazır ne güzel sağlıcakla gelsin Deniz.
Kahvelokum; ellerine emeklerine sağlık..böyle takip ediyorsun herkesi..Ceren in yaşını kutlarız allahım sağlıklı ömürler versin..
Ozpor; canım benim karamsar olma lütfen bak bilzerde önceden bebek hasretiyle neler neler çektik bak şimdi kucaklarımızda allahım sizlerede en kısa zamanda göndericek bebeklerinizi inşallah..
Eserizmir; canım Poyrazı öp bizler için.. bizde önceden Poyraz ismini çok gdüşünmüştük ama kısmet olmadı..
Reisdevrim; senide iyi gördüğüme sevindim..

ismini yazamadığım diğer tüm arkadaşlar sizleride öpüyorum sevgiyle..

canım benim aynen hak veriyorum sana ..
ben kafayı yemiştim tarih hesaplamaktan ev ödevi gibi çalışmaktan ne zaman bıktım bunaldım herşeyden vazgeçtim yani tarih felan hiçbişey hesaplamadım hiçbişeye uymadım canımız ne zaman isterse oldu :)
bir baktımki o ay gelmiş bebeişim yemin ediyorum böyle oldu..
ondan sonra çevremde bana rahat ol diyenlere hak verdim..
relax olacaksın..
allah fazla bekletmeden tüm isteyenlere sağlıklı gebelikler nasip etsin

evet canım relax olmak cok onemlı bırde bunu kendımıze ogretebılsek heersey daha guzel olcak ınsallah.tum dıleklerın ıcın tesekkur ederım canım.

bebısının resmını gordukce kokusunu duyuyorum ınan bana ıcımde bı bebek kokusu kalmıs o koku nasıl guzel bısey ole bı bebeısım olsada sureklı koklasam dursam dıyorum sen benım yerıme sımdılık kokla bebısını.onu cok opuyorum(taze bebekler okadar opulmez karısıyım amaaa...)ınsan dayanamıyı sanırım.sana bebısınle mutlu huzurlu gunler dılıyorum canım.

hhıııııı siz gençsiniz tabi 30'lu yaşlara gelinde görürüm ben sizi:umursamaz:akşama kadar işte yoruluyoruz eve gel yemek yap ye cokacimcoooktamamemen bir uyku ve miskinlik çöküyo sonrasında bize özelliklede bana:lepi: bizim adama yalvar yakar hadi sırtımı kaşıyıver diyorum-tatlicadiarzu-oda zaten sende bundan başka birşey bilmezsin diyo hart hart başlıyokaydirigubbakcemile3sonra ben uyuyup kalıyorum. bazen anlaşıyoruz o benim sırtımı kaşırsa bende onaaa.....kaydirigubbakcemile3 ama noluyo ben yine uyuyorum. artık herifi kandıramıyorumdakaydirigubbakcemile3 bir başlasan vukuata kendiliğinden olucakta benim başlıycak vaktimde olmuyo ölü gibi birde uyuyorumkafamçokkarıştıben böyle olunca adam gece yarısı tacizlerine başlıyo uyku sersemine yaptı yaptı:roflol: böyle işte vallahi ceza alıcam kk'dan:roflol:

bizim adamda da öyle çocuk olsun bir an önce sevelim falan diye bir istek falan yok. olsada olur olmasada olur onun için yani hiç bahsetmez bebekten falan. dışarıda bile ben gösteririm ne tatlı bebekler diye. geçenlerde ama kendi gösterdi bir kız çocuğu çok güzel diye şaşırdım:kedi:

bak size birşey anlatayımda gülünkaydirigubbakcemile3geçenlerde bir erkek bebek hemen hemen 8-9 aylık var. aynen baba ama bir görseniz adamın kopyası. çok dikkatimi çekti gösterdim bizimkine. aydedim keşke bizimde böyle olsa sana benzese. kız oluncada bana benzede dedim. istemezmiş adam kendine benzeyen çocuk napcakmışki karşısında kendisinin kopyasınılmaz:eee dedim o zaman kız olsun bana benzesinzemuszemusyok kızım ya diyo ben sana katlanamıyorum 2 tane ayşegülle naparım manyakkkkkk:umursamaz:sözüm ona espri yapıyo anam varya kızlar benim aynım olsa hemfiziksel hemde tip olarak hareketler falan kök söktürürüz biz ona:jeyyar:analı kızlı mahvederiz onu:jeyyar:

ayyyy benimde amma çenem düştü dimi yine işim yok ya:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…