Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

hamileyim canım ya bu aspirin durumu kafamı karıştırdı bana verdiler ama ...benim biçok degerimde heterozigot cıktı tek degerde degil sonucum evde inş tamamına erdiririz niye aspirin içme dediler sana

iç iç canım bişe olmaz, geçen hafta benim kanamam olmuştu ben burdaki arkadaşlardan duyduğum için aspirini kesmiştim, doktoruma sordum, hayır kullancaksın dedi. 4 koldan saldırcaz dedi. Bende tekrar başladım. Sen öncelikle doktoruna güven.

canım Allah bağışlasın evladını,böyle güzel sonuçlar görmek insanı çok rahatlatıyo.iğneyi kullanmaya başladığında kaç kiloydun,kilonunda çok önemi var galiba.bana 0.4lük verdi,corasprini bırak dedi.progesteron hap ve folic asid kullanıyorum.

sagol canım haklısın kader artık ...ya bu igneleri her gün aynı saattemi vurulmalıyız...birde günde ben 1 kere vuruluyom ya siz

kızlar ben çıkıyorum yarın görüşürüz hayırlı akşamlar ozpor canım takma aklını hiç umursama napalım olursa olur ben şu hamileyim ama umutlanmıyorum ve umursamıyorum hayal kırıklıgı yaşamamak için

sagol canım haklısın kader artık ...ya bu igneleri her gün aynı saattemi vurulmalıyız...birde günde ben 1 kere vuruluyom ya siz

evet canım iğne saatleri önemli geçende ben doktoruma sordum 1-2 saatten bişe olmaz ama 3-4 saat geçirmeyin dedi, sende hergün kendine bir saat belirle ozaman yap. bende 1 kez vuruluyorum genelde 1 zaten.
bende çıkıyorum, herkese iyi akşamlar..

canim cok zor biliyorum ama rahatla ve sakin olmaya calis gor bak hersey daha yolunda gidecek

sağol canım bende seni öpüyorum,iyiyim daha da iyi olucam Allah ın izniyle.
olucaksin tabiki RABBIM en kisa zamnda isteyen herkese nasip etsin insallah

canim merak etme bizim kizimiz nelere dayandi annesi bak gor bunuda sorunsuz bir sekilde atlaticaksiniz bidakine suyun normal olacak insallah canim

canim merak etme ignele bebislerimize zarar vermez hatta bu igneler onlar saglikla beslensinler ve bize simsiki tutunsunlar diye endise etme hic

masaallah size oglusunu op bizim icin canim

oh ohh masllah ne guzel buyuyoruz her gecen gun insallah hepimizinki saglikla gecer ve meleklerimize kavusuruz canim

peki iğne saatlerine hergün uyabiliyormusunuz, benim geçende 2 saat gecikti, bazen yarım saat geç olabiliyor. Doktoruma sordum 1-2 saatle bişe olmaz ama 3-4 saat geciktirmeyin dedi. Sizin doktorlar ne diyo bu konuda?
canim drun dediyse oyledir ama benim bildigim her gun ayni saatte yapmalisin ignenin gecerliligi bir ssat diye biliorum ben mesela ilk zamanlarda telefonumun alarmini kuruyordum heraksam 9da yapiorum

ALLAH czealarini versin boylelerinin insallahhhhhhh

bende bir kez yapiorum her gun ayni saatte canim

merhaba ozpor doktorun kaçlık iğne vermişti. birde gebelikten önce mi başladın sonra mı?

amn ne yapalım bebeklerim şansalarına küssünler oysaki onlara çok iyi anne ve babalık yapacak kişilerdik .bırakıp gittiler bizi inşlh bizi bırakmayanları buluruz.zamanı gelince.

canım benim maşallah oğluşuna çok şeker allah nazarlardan saklasın seninde iyi olmana sevindim şimdi uyku sorunların normal allah hep güzel haberler vermek nasip etsin inşallah

bizde iyiyiz allaha şükür artık gün sayıyoruz hareketleride azaldı insan ister istemez panik yaşıyoruz... ama allaha şükür bu günlere geldik ... son ntsmiz biraz sorunlu çıktı tekrar kahvaltı ve çikolata yedik düzeldi oğluşum açlığa dayanamıyormuş ... :icecream::icecream:

:hulyaapatyasüreyya ,reisdevrim , çalıkuşu ,gelevere ve ismini sayamadığım tüm arkadaşlarım sizler nasılsınız evde internet olmadığı için annemlere geldikçe girebiliyorum .... umarım herkes iyidir ..... hepinizi çok öpüyorum sevgiler

su ikizi ne yaa :) ilk kez duyuyom

canım su keseciği oluşuyormuş ama sonra kendi kendine kayboluyormuş dr öle demişti bana ama sonunda 2 olduğu anlaşıldı kürtaj esnasında

canım ilk düşüğümde bende aynı acıyı çektim inan bende yalvardım dr.a yeter artıkk çek şunu içimden diee beni sakinleştirmeye çalıştı kötü davranmadı üstelik üstüne istifra ettim benim midem cok hassastırda:kedi: hmn mideme vurur çekilin dedim ama alnımda tuttu gitmedi biyere olsun sen rahtla önemli diil dedi ama.çektiğim acıyı hatırladıkça bidaha hamile kalmayasım geliooo

zeynom nasılsın bakam

iim canım sen nasılsınn

kızlar listeyi gödüm önceki sayfalarda :) benim bebişin adı değişti nüfusa POYRAZ yazdırmış babası :) doğum tarihi 15 eylül.

funda canım bende seni merak ediyordum herşeyin yolunda olması çok güzel. çokkk azzz kaldı demi sen benden 1 hafta öncesin bakalım arka arkaya doğuracağız inşallah. ben çok heyecanlıyım. hem heyecan hem korku hepsi bir arada. pazar günü aspirini kestim dr. öyle dedi ama iğneye devam sen ne yaptın ilaçları kestin mi aspirini? bir de doğum şeklin belli mi ben normal diyorum ama bakalım ayın 15inde son kontrolüm var ozaman netleşecek. normal doğumu becerebilecek miyim bilmiyorummafoldumben artık iyice ağırlaştık seni bilmem ama benim yaramaz kız sağ kaburgamı mahvediyor geceleri uyku yok bu kadar sıkıntıya razıyım yeterki sağlıcakla alalım yavrularımızı kucağımıza. canım kendine dikkat et fırsat buldukça yaz öptüm seni allaha emanet ola.s.

ayyyy inşallah normal doğum yapabilirsin ben korkudan yapamadım kendimi çok kastım ve stresten açılmam 1 cm.de kaldı halbuki dr.um benden çok ümitliydi ama ben korkak çıktım :) sen kendini kasma ve herşey güzel olucak diye teselli et kendini. ama bebişin normalden kiloluysa ve başı büyükse dr.una söle riske atmasın senide bebişide. ben sezeryan yapmak zorunda olduğuma sonradan sevindim bebiş 3860 gr. doğdu ama kafası normalden büyüktü ve sonradan dr.um ii ki sezeryan yaptık çok zorlanıcaktın ve sezeryana çevirmek zorunda kalabilirsdik dedi...şimdiden hayırlısı olsun ii haberlerini okuruz inşallahhhh

canım ya sen ankarda mı oturuyosun merak ettim takiplerin hangi hastanede oldu doktorun kimdi bizede önerirmisin çünkü ben iyi bi doktor bulamıyorum.ayrıca hastalığınıda yazarsan sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…