Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlar bugun oglusumla bulusmamız vardı cok sukur yavrum buyumus 300 gram olmus dr amcasını herseyını kontrol ettı tum organlarına baktı cok sukur rabbıme hersey yolunda rabbım ısteyen tum arkadaslarıma nasıp etsın ınsallah
ahh cnm cok sükür senin adina cok sevindim insallah darisi basimiza

günaaaayyyyydıınnn arkadaşlar...
bugün çok güzel bir gün....çok anlamlı bir gün.... neden mi??? çünkü bugün, topiğimizin ilk bebeğinin, ilk gözağrımızın, umudumuzun, CEMRE'MıZıN doğumgünü.. zigotcan 1 yaşına giriyor bugün... Rabbim ona sağlıklı, mutlu, güzel bir ömür yazsın.. her yaşı daha da güzel olsun...
bütün gün parti var topikte ona göre gelin :)
çalıkuşu nerdesin, gel aramıza da uçur parti balonlarını hadi...

Son düzenleme:
kizlar bugün büyük gün benim icin doktorum arastirma yapacakti biliyorsunuz aspirin kullanmistim bebebgim yine düsmütü senin icin bir sey yapamam diyordu ama türkiyedeki doktorlarla konusup ne uygulayabilirim diye soracakti hyirli haberlerle dönerim ins rabbim en iyisiyle karsilastirsin hepimizi ins

bugün çok güzel bir gün....çok anlamlı bir gün.... neden mi??? çünkü bugün, topiğimizin ilk bebeğimizin, ilk gözağrımızın, CEMRE'MıZıN doğumgünün.. zigotcan 1 yaşına giriyor bugün... Rabbim ona sağlıklı, mutlu, güzel bir ömür yazsın.. her yaşı daha da güzel olsun...
günaydin cnm sende iyiki dogdun cemre allahim güzel hayirli ömürler nasip etsin

Son düzenleme:
günaydınnn kızlarrrrr

cemrecime allah hayırlı saglıklı guzel omurler nasıp etsın ınsallah dogum gunu kutlu olsun.hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Kızlar bugun oglusumla bulusmamız vardı cok sukur yavrum buyumus 300 gram olmus dr amcasını herseyını kontrol ettı tum organlarına baktı cok sukur rabbıme hersey yolunda rabbım ısteyen tum arkadaslarıma nasıp etsın ınsallah

Canım inan çok sevindim, inşallah hep böyle güzel güzel büyüyecek sonra da kollarına gelecekkaydirigubbakcemile5

bugün çok güzel bir gün....çok anlamlı bir gün.... neden mi??? çünkü bugün, topiğimizin ilk bebeğinin, ilk gözağrımızın, CEMRE'MİZİN doğumgünün.. zigotcan 1 yaşına giriyor bugün... Rabbim ona sağlıklı, mutlu, güzel bir ömür yazsın.. her yaşı daha da güzel olsun...

Cemre hanımefendi nin doğumgünü kutlu olsun, uzun ve güzel bir ömür sürsün inşallah.

Celen cim canım seni de yeniden tebrik ederim, allahım bebeğine de sana da babasına da uzun ve sağlıklı bir hayat versin inşallah

kizlar bugün büyük gün benim icin doktorum arastirma yapacakti biliyorsunuz aspirin kullanmistim bebebgim yine düsmütü senin icin bir sey yapamam diyordu ama türkiyedeki doktorlarla konusup ne uygulayabilirim diye soracakti hyirli haberlerle dönerim ins rabbim en iyisiyle karsilastirsin hepimizi ins

iyi haberlerle gelirsin inş..

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 8 Ekim)
[COLOR="Magenta"](celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah... [/COLOR]
(şen).............. pelinsu..........10 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........3 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........3 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........3 haftalık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 2 haftalık (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................38 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.)
funda1980....................38 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................37 haftalık (kız)
sılaya..........................36 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............32 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........29 haftalık (kız)
smmm06.....................28 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................20 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........19 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........18 haftalık (kız)
nilüfersahh....................17 haftalık (erkek)
kardelen86.....................13 haftalık
simge............................12 haftalık
aslghh...........................12 haftalık
gulsummm....................12 haftalık
_beray_.........................11 haftalık
göbete.........................10 haftalık
umutluyuz ....................10 haftalık
gülay30........................9 haftalık
büşra44........................9 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................9 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................8 haftalık
kelebek01.....................7 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................5 haftalık
hummu85......................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-4 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

Kahvelokum cum canım sen nasılsın canım nasıl gidiyor hayat?

Krizantem sen de iyisin umarım tatlım :)

ıyyım canım saol sızın boyle guzel haberlerınızı alınca mutlu oluyorum sımdılık benım calısmalar ınsallah yarından sonra baslıycak umutlarım bu ay ıcın ınsallah allah kımseyı bos cevırmez.

sen nasılsın nasıl gıdıyo hamıslık?ıcınde senden bı parcanın sureklı orda oldugunu buyudugunu yasadıgını hıssetmek cok guzel bı duygu dımı?

Kahvelokum cum canım sen nasılsın canım nasıl gidiyor hayat?

Krizantem sen de iyisin umarım tatlım :)

dinamiss, tşk ederim,. ben iyiyim asıl sen nasılsın... bebişimiz üzmüyor değil mi annesini... Rabbim sağlıkla almayı nasip etsin kucağına..inş onunda nice yaşlarını kutlarız burda....
birazdan çıkıcağım, işyerine geçeceğim bende.. çalışmam lazım ama iştede öğrenciler h,ç boş bırakmıyor odayı, bakalım yetiştirebilecek miyim işleri..

günaydınlar,topiğimizin ilk bebişi cemremizin doğum günü kutlu olsun.darısı hepimizin başına inşallah.bizlerde o günleri görelim.

Günaydın fıstık nasılsın?

Test sonuçlarıdan haber var mı tatlım, ne zaman çıkacakmış öğrenebildin mi?

sanada günaydın fıstığın annesiiiiiii:emir_bebek:zemuszemus

canım dün aradım yarın öğleden sonra ararsanız büyük ihtimalle çıkmış olur dediler. ay artık baygınlık geldi bir çıksada kurtulsak şu bekleme sürecinden.:eek:klava:eek:na göre hocalardan randevu falan alıcam :uhm: çıkarsa haftaya ankara görünüyo yani banaa.s yarın öğleden sonra arıycam bakalım büyük gün yarın yani :enbuyukkk:

senin durumlar nasıl nasıl hissediyosun kendini iyisin dimi bacımmmmmm:1hug:

X