Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım biz de sigorta sayesinde gidiyoruz, yoksa nasıl gidicez.

çalıştığım işyerinden yapılan sigorta var bireysel sigorta, yoksa kimin parası yeter allah aşkına.

senin hiçbir güvencen yok mu? SSK ile de hacettepeden girişini yaptırır öyle de gidebilirsin Lütfü Hocaya, herkes öyle yapıyor zaten, SSK karşılıyor ücreti, testleri.

Başka doktor bilemiyorum, burdaki arkadaşlara sorabilirsin ankarada yaşayıp başkasına muayene olan.

Ozporcum ben de 2 bebiş kaybettim, kan akışına baktırmak kısmet olmadı ama bakıyormuş ince ince.

Vallahi bacım hamişlik takibini bilemiycem ama tabii her kntrolde veriyoruz para, ultrasonu her açtığında kontrol amaçlı da olsa veriyoruz.ama bazen acil durumlarda mesela daha 1 hafta önce gitmişsin yine gitmen gerekti almıyor, o konularda o kadar da anlayışsız değil yani.

valla bence bu lütfü bey çok paracı ya, benim doktorumda Çukurova Üniversitesinin prof.u ve adananında en pahalı doktoru. kürtajdan sonraki gebeliğimde 3.kez dir gidiyoruz para almadı sağolsun, şuan kanama tarzı sıkıntılarım var onlar çözülene kadarda her hafta kontorole çağırıyor. ama lütfü hoca işi iyice ticarete dökmüş. az para değil yani yazık her gitmeye

canım biz de sigorta sayesinde gidiyoruz, yoksa nasıl gidicez.

çalıştığım işyerinden yapılan sigorta var bireysel sigorta, yoksa kimin parası yeter allah aşkına.

senin hiçbir güvencen yok mu? SSK ile de hacettepeden girişini yaptırır öyle de gidebilirsin Lütfü Hocaya, herkes öyle yapıyor zaten, SSK karşılıyor ücreti, testleri.

Başka doktor bilemiyorum, burdaki arkadaşlara sorabilirsin ankarada yaşayıp başkasına muayene olan.

canım bende sigortalıyım ben önceleri sinan hocaya gittim malesef onun tedavisiyle son bebeğimi kaybettim.sonra pişman oldum lütfü hocaya gitmediğime yani hacettepeye her gittiğimde üçret almıycakmı

galiba ben bu konuda biraz şanslıyım, çünkü benim özel sağlık sigortam karşılıyor bu masrafları canlarım.

umarım SSK'sı olanlar ve gelmeye niyeti olanlar, kolayca hallederler H.tepe'den giriş yaptırıp masrafsızca canlarım.

Ozporcum, Lütfü Hocanın gayet deneyimli bir hemşiresi var, istediğini her soruya cevap alabilirsin. Hem de en doğrusunu öğrenirsin kulaktan duyma olmaz.

valla bence bu lütfü bey çok paracı ya, benim doktorumda Çukurova Üniversitesinin prof.u ve adananında en pahalı doktoru. kürtajdan sonraki gebeliğimde 3.kez dir gidiyoruz para almadı sağolsun, şuan kanama tarzı sıkıntılarım var onlar çözülene kadarda her hafta kontorole çağırıyor. ama lütfü hoca işi iyice ticarete dökmüş. az para değil yani yazık her gitmeye

inanın bana hep para diye kudurmuşlar.bana o kadar kötü doktorlar denk geldiki hatta bitanesi kürtajda canım acıycakmı diye sorduğumda bana elindeki aleti yüzüme fırlattı.ve o halde çıplak bişekilde hemşiresiyle birlikte benle dalga geçtiler allah onları kahretsin o günümü hiç unutmam.

tatlişkolar ben kaçıyorum eve gidicem.

çok güzel mamalar yapıcam, spor yapıp koşucam ve dizimi izliiceemmm :-))

öpüldünüz canoşlarım

inanın bana hep para diye kudurmuşlar.bana o kadar kötü doktorlar denk geldiki hatta bitanesi kürtajda canım acıycakmı diye sorduğumda bana elindeki aleti yüzüme fırlattı.ve o halde çıplak bişekilde hemşiresiyle birlikte benle dalga geçtiler allah onları kahretsin o günümü hiç unutmam.

ayy inanmıyorum yaa, allahın cezası adam ya nasıl insan bunlar ya, sağolsun benim doktorumda bayılmadan elimi tuttu, hadi kızım sen uyu biraz diye uyuttular beni. Bencede allah kahretsin onları.

ayy inanmıyorum yaa, allahın cezası adam ya nasıl insan bunlar ya, sağolsun benim doktorumda bayılmadan elimi tuttu, hadi kızım sen uyu biraz diye uyuttular beni. Bencede allah kahretsin onları.

gecenin 12 di ve beni öylece bıraktılar kürtaj olmadan ordan çıktım eşim kavga etti bizi dışarı attılar.düşünsene bi taraftan bebeğimin acısını yaşarken bide doktorun darbesini yedim.aradan 3 yıl geçti o adamın o iğrenç suratı birtürlü aklımdan çıkmıyo.hep rüyalarımda allahta ona yaşatsın benim yaşadıklarımı.

gecenin 12 di ve beni öylece bıraktılar kürtaj olmadan ordan çıktım eşim kavga etti bizi dışarı attılar.düşünsene bi taraftan bebeğimin acısını yaşarken bide doktorun darbesini yedim.aradan 3 yıl geçti o adamın o iğrenç suratı birtürlü aklımdan çıkmıyo.hep rüyalarımda allahta ona yaşatsın benim yaşadıklarımı.

Yaşamıştır merak etme kimsenin ahı kimsede kalmaz. Şikayet etseydiniz keşke canı yansaydı onunda

canım bende ilk bebegim boş gebelikten kürtaj oldum 2. bebegim kendiliginden düştü şimdi 3. ye hamileyim 0.4 igne kullanıyom daha dün başladım bebe aspirini ve progestanda verildi ayrıca folik asit ve multi vitamin kullanıyorum...şimdi sen igneye başladın mı ..ben hemen başladım ...bide sende mthfr degerindemi çıktı sadece
ewet canım iğneye hemen başladım.bugün hemotoloji uzmanıyla görüştüm aspririn içme dedi sadece iğne kullanmamı söledi.inş iyi olur ya bilmiyorum.0.4lük iğne kullanıyorum.sadece mthfr değerim heterozigot.senin neydi canım?bi de hamilesin di mi,kaç haftalık?Rabbim inş bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder.

canım yaaa seni çok iyi anlıyorum cellat bazı doktor bozuntuları bana da 2.kürtajımda denk gelmişti bir şerefsiz beni uyuşturmadan bağırta bağırta almıştı bebeği ve beni terslemişti bağırma yeter işimi yapamıyorum diye ve ben ona yalvarmıştım ne olur bana morfin verin yada uyuşturun dayanamam demiştim uyuşturmadan kesti biçti beni ve azarladı ,,,seni o yüzden çok iyi anlıyorum canım merak etme bebeğini kucağına aldığında bütün bunları unutturacak sana o düşünme artık bunları Allah hakedene hakettiği cezayı layığıyla verecektir kafan rahat olsun

canım yaaa seni çok iyi anlıyorum cellat bazı doktor bozuntuları bana da 2.kürtajımda denk gelmişti bir şerefsiz beni uyuşturmadan bağırta bağırta almıştı bebeği ve beni terslemişti bağırma yeter işimi yapamıyorum diye ve ben ona yalvarmıştım ne olur bana morfin verin yada uyuşturun dayanamam demiştim uyuşturmadan kesti biçti beni ve azarladı ,,,seni o yüzden çok iyi anlıyorum canım merak etme bebeğini kucağına aldığında bütün bunları unutturacak sana o düşünme artık bunları Allah hakedene hakettiği cezayı layığıyla verecektir kafan rahat olsun

yani ben 4 yıllık evliyim hep bebek yüzünden ağladım.ama senin adın gibi inadına umutluyum allh çektiğim bunca acınınbirgün hepimize mükafatını verecek pes etmiycem bi kendime geleyim..

canım ben de yeni kürtaj oldum hastalığımız aynı bende 0,2 clexene iğnesi oldum ama yinede bebeğimi kaybettik bu şansızlıktı.benim iğne derecemin az geldiğini söylediler bide sakın polikiliniklere gitme ben salak gibi araştırma hastanesinde yaptırmadım bebeğimin takibini.çünkü araştırma hastanesinde bebeğin takibi çok güzel yapılıyo.çünkü kandaki değere göre iğne derecesi değişebiliyomuş.gözünü seveyim benim hatalerımı yapma bide bana doktor hergün coraspin yutturmuyodu.onu sor belki hergün alman gerekli.bol bol dua et.
canım benim çok geçmiş olsun.seni çok iyi anlıyorum inan ama sabret nolur herşey güzel olucak inş.sabretmekten başka çaremiz yok!banada vermedi doktor corasprin çok gelir dedi.sadece iğnenin dozunu artırdı.o.4lük iğne kullanıyorum şimdi.bakalım hayırlısı olsun inşallah.

ewet canım iğneye hemen başladım.bugün hemotoloji uzmanıyla görüştüm aspririn içme dedi sadece iğne kullanmamı söledi.inş iyi olur ya bilmiyorum.0.4lük iğne kullanıyorum.sadece mthfr değerim heterozigot.senin neydi canım?bi de hamilesin di mi,kaç haftalık?Rabbim inş bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder.

hamileyim canım ya bu aspirin durumu kafamı karıştırdı bana verdiler ama ...benim biçok degerimde heterozigot cıktı tek degerde degil sonucum evde inş tamamına erdiririz niye aspirin içme dediler sana

canım benim çok geçmiş olsun.seni çok iyi anlıyorum inan ama sabret nolur herşey güzel olucak inş.sabretmekten başka çaremiz yok!banada vermedi doktor corasprin çok gelir dedi.sadece iğnenin dozunu artırdı.o.4lük iğne kullanıyorum şimdi.bakalım hayırlısı olsun inşallah.

benim doktorumda değerim yok yüksek olmamasına rağmen hem coraspin hem iğne devam dedi, her doktor farklı işte anacım, bizde onlara teslim ettik işte kendimizi. Hepimizin hakkında hayırlısı.

yani ben 4 yıllık evliyim hep bebek yüzünden ağladım.ama senin adın gibi inadına umutluyum allh çektiğim bunca acınınbirgün hepimize mükafatını verecek pes etmiycem bi kendime geleyim..

evet işte böyle ol umutlu ol her zaman bebişin geleceği zamanı iyi biliyordur merak etme ama biraz ara ver benim 2 düşükten sonra psikolojim bozulmuştu çok olumsuzdum 1 sene ara verdim kurslara yazıldım çevre edindim sınavlara girdim kafamı dağıttım ondan sonra hazır hissettim kendimi hazır hissettiğin zaman düşün bebişini bende 4 yıllık evliyim çevrenin baskısı çok oluyordu çok taktım kafama sen takma sizi ilgilendirmez ben hiç düşünmüyorum bebek de geziyorum tozuyorum de ben sonunda çareyi böyle bulmuştum çünkü insanlar üstüme geliyordu neyse canım inşallah kısa zamanda bebiş sahibi olursun hayırlısı olsun canım

X