Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

melekcim, cherrycim güzel haberlerinize seviniyorum... maaşallah, allaha emanet olun.

dinamisscim, eminim su içmekle hemen düzelecek durum, hiç merak etme, allaha emanet ol canım.

gülaycım, canım allah ikinciyi korusun esirgesin kurban olduğum :Saruboceq:

merak eden arkadaşlar, ben de hem Osman Hocaya hem Lütfü Hocaya devam edenlerdenim, muayenehaneleri uzak sayılmaz, heralde bir 15 dk. ya vardır ya yoktur arabayla....

melekcimm canım ben daha tahlillerimi görmedimki kontrole gitmedik daha bir tek kromozomlar kaldı onlarda çıksın öyle gideyim diyorum kromozomları bekliyorum yani. bir tek tahliller çıkınca lütfü hocaının hemşiresi aradı tahlillerin temiz çıktı dedi. kasıma kadar korun. o zamana kadar da aspirin ve folik asit kullan. hamile kalınca bizi ara sana 0,3 yada 0,4lük iğne başlıycaz dedi. başka da birşey söylemedi. yani yeni yapılan tahlillerde ne çıktı hiç bilmiyorum. bu arada ben tahlilleri hastaneye uğrayıp alıcam dimi. lütfü hocanın hemşiresinden. yoksa bana muayenehanede vermeyelibilirler tahlil sonuçlarını diye düşünüyorum. umarım canım hepimizinki çok güzel olur.

ya bu arada kızlar benim adetler sapıttı. geçen ay histereskopi sonrası 27-28 gün derken adet oldum. bugün 30. gün adet olmadım ben ya( ay bide bu adet bozukluğu falan çıkmasın başıma

peki iğne saatlerine hergün uyabiliyormusunuz, benim geçende 2 saat gecikti, bazen yarım saat geç olabiliyor. Doktoruma sordum 1-2 saatle bişe olmaz ama 3-4 saat geciktirmeyin dedi. Sizin doktorlar ne diyo bu konuda?

lidyam ya her ikisinide devam etmek zor olmuyomu aynı anda. sen ankadamıydın güzelim. biz şehir dışından geleceğimiz için zor olurmu acaba diye düşünüyorum. peki sen her ikisinede devam eden biri olarak arada fark görüyomusun yani bu konuda lütfü hoca nasıl? onun dediklerini osman hoca onaylıyomu? nasıl bir sistem izliyosun doktorlara giderken. yani önce kime sonra kime gidiyosun? ayyyyyy bana bile bay geldi çok sordum dimi. bu sefer kontrole gittiğimde gidicem osman hocayada yerini tam olarak tarif edebilirmisin acaba. mesela kızılayı merkez tuttuk. nasıl bulucaz orayı. yanlarında falan nereler var?

selam kızlar :sinifsinif: bu gün hormon tahlillerimi yaptırdım prolaktinim yüksek çıktı.102- 496 arasında olması gerekirken 2004 çıktı :gitme::gitme:

tatlım ben ankaradayım, ve iş yerim ikisine de çok çok yakın.

ben tetkik aşamasında çok gidip geldim, ne test istense ötekine de danıştım....sonuçları faxladım, dosyama eklettim vs vs vs.

Hamiş kalınca 15 günde bir Osman Hoca'ya gideceğim, Lütfü Hoca da artık ne sıklıkta isterse ona gideceğim.

Osman Hoca trombositlere bakacak her ay.Clexane'nın yan etkilerine karşı bakılıyor trombositlere, iğnenin yetip yetmediğine bakmak için değil. Lütfü Hoca bebeğin gelişiminden anlar iğne dozunu ayarını hamişlik başladıktan sonra. Benim fikrim, bir kere git Osman Hocaya, ek test isterse yaptır ve iğne dozunu öğren, Lütfü Hocaya anlat Osman Hocam da şöyle şöyle düşünüyor Hocam diye.

Bana kalırsa oralardan kendini yorma hamişlik boyunca. En başta gel için rahat etsin 1 kere.Önce Allah sonra onlar, içini ferah tut.

tatlım ben ankaradayım, ve iş yerim ikisine de çok çok yakın.

ben tetkik aşamasında çok gidip geldim, ne test istense ötekine de danıştım....sonuçları faxladım, dosyama eklettim vs vs vs.

Hamiş kalınca 15 günde bir Osman Hoca'ya gideceğim, Lütfü Hoca da artık ne sıklıkta isterse ona gideceğim.

Osman Hoca trombositlere bakacak her ay.Clexane'nın yan etkilerine karşı bakılıyor trombositlere, iğnenin yetip yetmediğine bakmak için değil. Lütfü Hoca bebeğin gelişiminden anlar iğne dozunu ayarını hamişlik başladıktan sonra. Benim fikrim, bir kere git Osman Hocaya, ek test isterse yaptır ve iğne dozunu öğren, Lütfü Hocaya anlat Osman Hocam da şöyle şöyle düşünüyor Hocam diye.

Bana kalırsa oralardan kendini yorma hamişlik boyunca. En başta gel için rahat etsin 1 kere.Önce Allah sonra onlar, içini ferah tut.

lidyam ne kadar şanslısın ya valla senin yerinde bende olsan her gün giderim yani bu kadar yakın olunca:))) yok zaten gelicem lütfü hocaya da bir kere gidiyim bakiyim şu osman hocayı bide biz görelim:))) ne diycek ona göre davranmakta fayda var tabi. saol canım verdiğin fikirler için bu arada.

aynen canım kesinlikle. onlar sağlıklı gelsin de dünyaya ben razıyım.

Arkadaşlar ben çıkıyorum , biraz ev işleriyle uğraşayım Öptüm hepinizi...

güle güle canım kolay gelsin ama çok yorma kendini...

melekcim, cherrycim güzel haberlerinize seviniyorum... maaşallah, allaha emanet olun.

sağol canım allah razı olsun. darısı başına en kısa zamanda

gülay yeni gördüm canım çok geçmiş olsun üzüldüm ama allah diğer bebeğine uzun ömürler versin, onu sağlıkla dünyayı getirmek nasip etsin

canım, kızılaydan okları takip ederek Gaziosmanpaşa'da Lütfü Hoca'ya ulaşırsınız. Tam karşısında Denizbank var, biraz gerisinde Migros ve Mc Donalds var.

Osman Hoca'da Cinnah'da bir sokakta, caddede olmadığı için yanında belli bir yer hatırlayamaıyorum. ama Cinnah caddesinde Hindsitan B.elçiliği var mesela tatlım.

Birbirlerinin söylediklerini saygı duyuyorlar ve paralel gitmeye çalışıyorlar zaten, zaten ikisi de aynı okuldan ve genelde hastaları aynı. Hatta Lütfü Hoca kimi hastalarına onu öneriyor diye duymuştum, ama ben kendi isteğimle gitmiştim.

lidyacım çok merek ediyorum kütfü hoca her gittiğinizde ücret alıyomı yoksa her aymı alıyo ve ücret ne kadar.iğnenin derecesini neye göre ayarlıyo bebeğin kan akımına bakıyomu merakımı giderirsen sevinirim.

Ozporcum ben de 2 bebiş kaybettim, kan akışına baktırmak kısmet olmadı ama bakıyormuş ince ince.

Vallahi bacım hamişlik takibini bilemiycem ama tabii her kntrolde veriyoruz para, ultrasonu her açtığında kontrol amaçlı da olsa veriyoruz.ama bazen acil durumlarda mesela daha 1 hafta önce gitmişsin yine gitmen gerekti almıyor, o konularda o kadar da anlayışsız değil yani.

maddi durumun olsa çok gitmek isterdim ama durumum o kadar iyi değil.ne yapalım.şansımıza küsecez başka önerebileceğin doktor varmı araştırma hastanesi olan.valla ona verecem para tüp bebek parasına bedel gelir.

dinamiss canım çok sağol ben bugün doktora gittim bebişimi gördüm rahat ettim sonunda yoksa kafayı yerdim heralde doktorum da çok kafama taktığımı söyledi ama elimde değil 2 düşükten sonra insan korkuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…