Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

amın canım ınsallah

OZLEDIM CANIM NERELERDESI INSALLAH GUZEL HABERINI VERIRSIN BIZLEREopuyorumnanaktan

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
LIMBURG1985, kahvelokum, PAPATYASUREYYA, ravza1818, renkli1, zeynom_10
KIZLAR HERKES NASIL KEYIFLER IYIDIR INSALLAHa.s.

papatya nasılsın? bebişimiz nasıl? sık girmiyorsun sanki artık, bana mı öyle geliyor?
Merhaba canım , evet canım son günlerde pek sık giremiyorum , az önce de hızlı hızlı sayfaları okumaya çalışıyordum.Dinamisle , kelebek e mesaj yazıcam..

Canım iyiyim çok şükür , ama son zamanlarda biraz ağırlaştım , Sabahları uyuşmuş ve tutulmuş olarak uyanıyorum pek kaliteli uyuyamıyorum. Uzun süre oturunca da , yatınca da rahat edemiyorum. O yüzden pek sık giremedim canım. Sanki biraz da nefes darlığı oluyor gibi , burnum sık sık tıkanıyor , sanırım o yüzden de başım ağrıyor.Biraz gerginlik , heyecan var sanki.

Böyle idare ediyorum işte canım. Sen nasılsın , seni takip ediyorum inan ki , güzel haberinle havalara uçacağım zamanı sabırsızlıkla bekliyorum. Çok öpüyorum canım...

DıNAMıSCıM , canım demek senin miniğin de küçük bi hanımefendiymiş.Gözün aydın canım. Sağlıklı , bahtı açık , hayırlı bi yavrun olur inşallah. Bebeğinin ilk hareketlerini hissetmeye başlamışsın , onun için de gözün aydın .

Canım suyun azlığı konusunda kendini boş yere üzme bence. Bende de hamileliğimin başından beri her gün ama her gün sulu akıntı oluyordu . Son 2-3 haftadır azaldı Allaha şükür. Ama ben çok rahatsız olmuştum. Her seferinde doktoruma soruyordum , bu akıntı keseden olabilir mi , suyu azaltır mı diye , o da her seferinde normal olduğunu söylüyordu. Suyu kontrol ettiğini , rahim ağzının kapalı olduğunu söylüyordu. Ama her seferinde sormaya devam edince , içiniz rahat etsin dedi , vajina kültürü aldı , bi de idrar tahlili yaptırdı . Bi sorun çıkmadı çok şükür. B i yerde sulu akıntının günde 1 tatlı kaşığını geçmemesi gerektiğini okumuştum. Bir de eczanelerde turnusol kağıdı satılıyormuş galiba , bi gazlı bezin arasına koyarak o kağıdı kullanıp rengine göre akıntının durumu hakkında , nereden geldiği hakkında fikir sahibi olunabiliyormuş,Sende bu tarz bi akıntı var mı , belki de yoktur canım.Bana da 3 hafta kadar önce suyumun fazla olduğunu söylemişti doktorum , benim de moralim bozulmuştu. Sonraki kontrolde normal olduğunu söyledi , devam ettiğim diğer doktor da normal dedi. Demek ki belli dönemlerde suyun yoğunluğu artıyor ya da azalıyor canım. O yüzden endişe etme bence.Doktorunun tavsiyelerine uy , sıvı tüketimine devam et , bence normale dönecektir .

Ben artık pek sık giremiyorum , güzel haberini almak için bekliycem tabii ki . Çok öpüyorum canım..Sevgiler...

KELEBEKCıM , kalp atımlarını almışsın çok şükür. Atlatıyorsun canım inşallah o badireyi . Bi süre ultrasonda görünmeye devam ediyor sonra kayboluyor kanama odağı merak etme..Sağlıcakla ilerlemeni diliyorum canım, çok öpüyorum . Kendine iyi bak...

Papatyacım canım teşekkür ederim. Haklısın stres yapmamak gerek, zaten doktorum suyun azalmasında sigara, stres de etkili olur dedi. Sigara zaten yok, stres de yapmamaya çalışıyorum. Bakalım 10 gün sonra ayrıntılı ultrason var, Ankara da bu konuda uzman olan Eyüp Ekici'ye gideceğim zaten. O zamana kadar da bol sıvı tüketirim, bakalım orada ne çıkacak.. Bekleyip göreceğiz, inşallah iyi olacağız, ben kızıma inanıyorum, neleri atlattı bugüne dek, inşallah bu da normale dönecek:)

Senin de şikayetlerin artmış, artık sonlara yaklaştın sanırım bundandır di mi canım benim. Biraz zor geçiyor günlerin ama sabret, yolun sonuna geldin sen.
Şeker problemi ne oldu papatyacım, diyetle normale döndürdün galiba.Umarım başka hiçbir aksilik çıkmadan hamileliğini tamamlarsın tatlım.

ılgilendiğin, yanıt verdiğin için yeniden teşekkür ederim papatyacım :1hug:

Son düzenleme:
günaydın kızlar çok özledim sizleri inş bundan sonra daha sık yazıcam
bugün işe başladım evde net yotu ondan ayrı kaldım canlarım öptüm hepinizi
geçmişi daha sonra okuycam inş şu an neler olduğunu bilmiyorum ve çook merak ediyorum

canım merhaba bend aranıza yeni katıldım ben tam dört düşük yaptım daha bir hafta oldu kürtaj olalı artık hiç bebeğim olmayacak korkusu sardı beni ben mthfr heterozigot hastasıyım.senin bebiş varmı düşük yaptınmı.ben iğne olmama rağmen bebeğimi kaybettim artık umudum tükeniyo.

allah senden razı olsun ravza buaralar çok desteğe ihtiyacım vardı ben ankarada oturuyorum.yanımda kimsem yok bütün ailem zonguldakta.yani dertleşecek kimsem olmadığı için içim dolu içimi boşaltmak istedim.tşkedrim hep msjlarıma yanıt yazdın artık bende inanıyorum anne olacağıma yılmak yor....

krizantemcim sen nasılsın canım sen hepimizden daha soğuk kanlısın bak en doğrusunu yaptın hayala kırıklığına uğramadın arkadaşımm sabrımızın sonu selamet inşlah

ıyıyım canım sen nasılsın?

canım adet oldum dıye uzuldum ama okadar cok kafama takmıyorum amannn dıyorum 1 ay daha sıkıntı yok sters yok keyfıne bak dıyorum yasımda daha okadar gec degıl acelem yok olur dıyorum elbettekı cok ıstıyorum bı bebegım olsun hayatımıza yenı bı renk gelsın ama olana kadar beklemekten baska yapacak bıseyım yok bu ay daha da sogukkanlı olmayı dusunuyorum hıc hamıle kalmıycakmısım gıbı adetımı beklıycem gun saymıycam ınsan uzuluyo nede olsa.

kızlar günaydın. ya benim kromozom tahlilleri 45 ğün oldu hala çıkmadı yaa( normalde 1 ayda çıkıyomuş. bizimki neden çıkmadı acaba bir bozukluk varda ondanmı çıkmıyo ne dersiniz? böyle gecikiyo(

gunaydın canım.eger bı bozukluk olsaydı tekrar cagırırlardı sızı testı tekrar yaparlardı boyle oluyo cunku ama gecıkmesının nedenı yogunluktan olabılır benımde hep 1,1.5 aydan cıkıyodu testlerım dedıgım gıbı bı bozukluk olsaydı tekrar caıgırılardı kan vermek ıcın.

canım sizinkini 1 aya attılarsa iyi biz ankarada yaptırdık 4 ay sonraya attı eşim ugraştıda 1.5 ayda anca çıkarttırdı bişey yoktur

tekrar günaydın krizantemcim. gerçekten bir sıkıntı olduğunda tekrarmı çağırıyolar hayret şaşırdım:1shok: bana moral vermek için demiyosun dimi yaa valla çok korktum birden hani idrar kültüründe üreme olunca geç çıkıyo ya. acaba dedim bundada birşey çıktıda geçmi çıkıyo diye:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…