Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

GELEVERA işallah hamişsindir ve hayırlı sağlıklı bi hamilelik geçirir meleğini kucağına alırsın canım dualarım seninle allahım gönlünün muradını versin
ÇALIKUŞUM iyiyim sen nasılsın dünki iğnen gene canını yaktımı yoksa hafifmi attlattın işallah sende gönlünün muradını alırsın yüzün güler işallah

Ravzacigim dün dahada iyiydim cok sükür.
Geriye kaldi 8 tane. Sen ne yaptin yedinmi kis mantilari ohhhh afiyet olsun canim

çalıkuşum canım valla bide tatlı yedim kocaman bi tabaktı bayadır yemiyordum kimsem yokki yanımda açıp yapsın biliyorsunki hala annemde bilmiyo annem bilse koşar gelir ama neyse neticede afiyetle gitti mantı kızım bayram etti dünhihoyyythihoyyyt

galevera, 2 gün kalmış... hadi hayırlısı, bak parmaklarımı hazırladım, seni listeye eklemek için :)

çalıkuşum sen iğneyi her günmü yoksa gün aşırımı kullanıyon bu iğnelerden sonra tamam değilmi daha iğne vurulmayacaksın

senağlama
hımm teşekkür ederim canım verdiğin bilgilerden ötürü senin dediğin tetkikleride yaptıriimde artık ondan sonra bakarızz ne yapılması gerekiyosa yaptırırm cokta korkuyorum ama mecburumm herşeyy bebeşimm içinn senağlama

kahvelokum nasılsın canım sen neler yapıyorsun
zeynom sende iyisindir işallah

ravzacım, tşk ederim canım.. iyiyim... haftasonu yapmam gereken bir sürü şey vardı hiç birini yetiştiremedim uff.. tembel miyim neyim...
sen nasılsın, bebişimiz üzmüyor değil mi annesini?

:kedi: bebişim kocişş vee ben bayaaa olaylar cıkardık ama düştüü canımm yaa aldırırmıyım hiçç onun yüzünden erken evlenmek zorunda kaldık ama odaa bırakıp gittiii

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 2 Ekim)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........10 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........2 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........2 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........2 haftalık
meryemmeryem......Hakan .... 1 haftalık (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................38 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.)
funda1980....................37 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................36 haftalık (kız)
sılaya..........................35 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............31 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........28 haftalık (kız)
smmm06.....................27 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................19 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........18 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........17 haftalık (kız)
nilüfersahh....................16 haftalık
kardelen86.....................12 haftalık
simge............................11 haftalık
aslghh...........................11 haftalık
gulsummm....................11 haftalık
_beray_.........................10 haftalık
göbete.........................9 haftalık
umutluyuz ....................9 haftalık
gülay30........................8 haftalık (ikiz)
büşra44........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................8 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................7 haftalık
kelebek01.....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 2 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

kahvelokum nasılsın canım sen neler yapıyorsun
zeynom sende iyisindir işallah

iim canım saoll temizliğe vurdum kendimi 2 günden beri dur durak yok bana o yüzdenmiiii bilmiyorum ama biten reglim yeniden başladı korkuyorum bişi olmaz inşlahh:bbo:

ravzacım, tşk ederim canım.. iyiyim... haftasonu yapmam gereken bir sürü şey vardı hiç birini yetiştiremedim uff.. tembel miyim neyim...
sen nasılsın, bebişimiz üzmüyor değil mi annesini?

bende iyiyim canım biraz ağırlaştım artık o yüzden biraz sırtımağrıyo normal artık bu ağrılar çok şükür başka bi şikayetim yok bu perşembe kontrolümüz ve şeker yüklememiz var bakalım benim sıpa kaç kilo olmuş doktor ne diyecek çok öpüyorum canım seni kendine iyi bak işallah sende bir an önce hamile kalır bu heberleri bize verirsin seninde adını listemizde görürüz işallah

zeynom canım neden yeniden adetin başladı acaba ağır bişeylermi kaldırdın yoksa belinimi çok yordun bi doktora gitsen yarın işallah önemli bişey değildir ama bence hafifede alma neticede bebiş istiyorsun bi sorun çıkmasın yat dinlendir belini biraz bakalım nolucak

amin.. inş canım... bize haber ver dr.dan dönünce, bakalım kaç kilo olmuş bebişimiz.. güzel haberlerle gelirisn inş.. ee büyüyor annesi, sen de ağırlaşacaksın tabi :)

koltuk fln kaldırdım canım ya nasıl olsa hamile diilim şüphede yok yapimm dedimdii belimi yordum ondanmı acaba yarında dwm ederse giderim dr.umada güvenim kalmadı kadına kalsa herşey normall ya deli ediyo benii neyse mecbur yeni bi dr bulana dek gidicez artık
sen nasılsın canım bebişimiz nasıll cokmu yoruo seniii kıyamam nasıl tatlı bi heyacan vardır şimdi cicileride hazırdır allahım kolay geçitten geçirsin sağsağlim kucağına al bebişini inşlah:Saruboceq:

kızlar nasılsınız ben yine evde yalnızım kocam kafamı şişiriyo yine deniycez diye ben istemiyorum.artık yeter diyorum dört tane kürtaj ve bebek kaybı beni çok yıktı.bende eşime benden boşan dedim.seni baba yapamıyorum dedim anlıycanız tartıştık sinirlerim çok gergin bıktım artık.dayanamıyom.allahım çok zor sınav ne olur bize sabır ver.

ravza sen ce ne yapmalıyım devam etmelimiyim bebek konusunda bana akıl verin.

canım dediğin gibi heyacan çok ama o kadar çünkü kızımı kucağıma almadan hiç bişey yapmıycam dedim o yüzden kızımın hiç bi çorabı bile yok sadece hastane çantamıza 1 takım alıp koyacam o kadar doğduktan sonra herşeyi olur allahın izniyle sağ salim dünyaya gelsinde açıkta kalacak hali yokbe bacım boşver ben hastaneden çıkmadan babişi ve annensi her şeyini düzer beşiğini alırlar dediğim gibi tek hayırlısıyla doğsunda eteğime sarsınlar işallah o günleri görürüm sende işallah görürsün her şeyin hayırlısı rabbim dualarımızı kabul etsin sende işallah bebişini kucağına alır doya doya koklarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…