Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım sizinkini 1 aya attılarsa iyi biz ankarada yaptırdık 4 ay sonraya attı eşim ugraştıda 1.5 ayda anca çıkarttırdı bişey yoktur

canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. bizde ankarada yaptırdık hacettepede. valla cuma tekrar arıyacağız bakalım çıkıp çıkmadığı konusunda. hemşire normalde bir ayda çıkıyo bazen böyle uzuyo dedi. hangi durumlarda uzuyo bir bozukluk olduğundamı uzuyo dedim. şuan çok yoğunum görüşmek üzere dedi. kapattı. bilmiyorum ya canım sıkıldı. kromozomlarda problem çıkarsa sanırım tüp bebekten başka çare yok dimi:KK43:

tekrar günaydın krizantemcim. gerçekten bir sıkıntı olduğunda tekrarmı çağırıyolar hayret şaşırdım:1shok: bana moral vermek için demiyosun dimi yaa valla çok korktum birden hani idrar kültüründe üreme olunca geç çıkıyo ya. acaba dedim bundada birşey çıktıda geçmi çıkıyo diye:1shok:

canım sana moral vermek ıcın degıl gercekten bende bu testlerı yaptırıken ordakı ılglı kıslıere sordugumda bı bozukluk olursa yanılmamak ıcın bı daha denıyorlar yanlıs olmasın dıye bız bende bole arıyodum soruyodum cıktımı dıye bana bı bzukluk olursa bız sızı arayıp tekrar cagırcaz demıslerdı allahtan ole bısı olmadı.ama kafana cok takma bu testler gercekten cok zor cıkıyo eger bıde yogunluk varsa gec cıkabılıyo kendıne stres yapma tatlım temız cıkcak ınsallah testlerın.

canım sana moral vermek ıcın degıl gercekten bende bu testlerı yaptırıken ordakı ılglı kıslıere sordugumda bı bozukluk olursa yanılmamak ıcın bı daha denıyorlar yanlıs olmasın dıye bız bende bole arıyodum soruyodum cıktımı dıye bana bı bzukluk olursa bız sızı arayıp tekrar cagırcaz demıslerdı allahtan ole bısı olmadı.ama kafana cok takma bu testler gercekten cok zor cıkıyo eger bıde yogunluk varsa gec cıkabılıyo kendıne stres yapma tatlım temız cıkcak ınsallah testlerın.

inşallah canım inşallah dediğin gibidir. hayır erken dönem ve bebeği bile göremeden düşüklerim olduğu için son ikisindede ondan korkuyorum. hoş ikinci bebekte düşen bebeği patalojiye göndermiştik bir sorun çıkmamıştı normal gebelik denmişti ama yinede insan tırsıyo umarım bundada birşey çıkmazda son kontrolden sonra tekrar çalışmalara başlarız. dua edin nolurrrr.:KK43:( çok korkuyorum:KK43:((

inşallah canım inşallah dediğin gibidir. hayır erken dönem ve bebeği bile göremeden düşüklerim olduğu için son ikisindede ondan korkuyorum. hoş ikinci bebekte düşen bebeği patalojiye göndermiştik bir sorun çıkmamıştı normal gebelik denmişti ama yinede insan tırsıyo umarım bundada birşey çıkmazda son kontrolden sonra tekrar çalışmalara başlarız. dua edin nolurrrr.:KK43:( çok korkuyorum:KK43:((

valla nerdeyse hep yasadıklarımız aynı sankı benım yasadıklarımı anlatıyosun.korkma canım dualarım senınle belkı kontrolden sonra calısmarada senınde tutar ılk ay belkı aynı zamanda hamıle kalırız bellımı olur benım bu ay olmadıda gelecek aya kaldık.ınsallah bısey cıkmaz testlerınde canım ıcını ferah tut.öptümm senii.

valla nerdeyse hep yasadıklarımız aynı sankı benım yasadıklarımı anlatıyosun.korkma canım dualarım senınle belkı kontrolden sonra calısmarada senınde tutar ılk ay belkı aynı zamanda hamıle kalırız bellımı olur benım bu ay olmadıda gelecek aya kaldık.ınsallah bısey cıkmaz testlerınde canım ıcını ferah tut.öptümm senii.

senindemi gebeliklerinde böyle kese bebek falan görünmemişti canım. şu kromozomlar temiz çıksaydı kasımı beklemeden bu ay düşünüyodum ama yine tırstım:KK43:( inşallah canım birlikte hamile kalır birlikte büyütürüz bebeklerimizi artık güzel haberler veririz inşallah buradan birbirimize

senindemi gebeliklerinde böyle kese bebek falan görünmemişti canım. şu kromozomlar temiz çıksaydı kasımı beklemeden bu ay düşünüyodum ama yine tırstım:KK43:( inşallah canım birlikte hamile kalır birlikte büyütürüz bebeklerimizi artık güzel haberler veririz inşallah buradan birbirimize

benimde ilk gebeligim boş gebelikti ondan kürtaj oldum ...evet onun kromozondan olabilecegini söylüyolar banada demişlerdi ama kromozonlar temiz çıkıyor doktor karadeniz tarafında yaşayanların kromozonlarında sorun cıktıgını söyledi ama emin olalım dedi

evet canım benımde ılkınde once kese gorunmedı bır hafta sonra gorundu dustu ve hıc goremedık bebek hep kese olusuyodu sonra bebek olmadan goremeden dusuk baslıyodu benım kromozomlar temız cıkmıstı ama ınanıyorumkı senınkıde temız cıkcak.cok sevındım demek bıraz daha erken baslıycan calısmalara baslayın baslayın bak ben basladım ama ınsallah gelecek ay beraber baslarız bırlıkte guzel haberler verırız.

kızlar selam,umarım herkes iyidir.benim 2li test sonucum çıktı.2500/1 dr. risk olmadığını söyledi.trombosite bakmış normal oranlar 150-400 arası,benimki 168.lökositim biraz yüksek sadece,yani idrar yolları enfeksiyonu var biraz.bol su da içiyorum ama bu kadar fayda ediyo demekki.
guatr ve hemoglabin normal değerlerde.umarım hep böyle gider.dr. folik asit ve progestana da devam dedi.13+1 olduk bugün.

hummu tebrik ederim çok sevindim allah tamamına erdirsin sorunsuz bir hamilelik yaşa inş canım

selam herkesee
umarım herkes iyidir..
yeni hamile arkadaşlar ; tebrik ediyorum çok sevindim
hamileler ;allahım sizlere sağlıklı hayırlı güzel doğumlar nasip etsin
bekleyenler; allah en kısa zamanda sizlere sağlıklı gebelikler nasip etsin..

bizde bugün 11 günlük olduk ; çok şükür oğlişim gayet sağlıklı bende çok iyiyim, bebek kısa uyuyor uyanıyor o yüzden benimde uyku sorunum oluyor bir o şikayetim var geceleri doğru düzgün uyuyamıyorum ama herşeye razıyım allaha şükürler olsun..
şimdilik böyleyiz biz
hepinizi öpüyorum

kızlar selam,umarım herkes iyidir.benim 2li test sonucum çıktı.2500/1 dr. Risk olmadığını söyledi.trombosite bakmış normal oranlar 150-400 arası,benimki 168.lökositim biraz yüksek sadece,yani idrar yolları enfeksiyonu var biraz.bol su da içiyorum ama bu kadar fayda ediyo demekki.
Guatr ve hemoglabin normal değerlerde.umarım hep böyle gider.dr. Folik asit ve progestana da devam dedi.13+1 olduk bugün.

hayırlı olsun sonucların temız cıkmıs masallah sıze canım

selam herkesee
umarım herkes iyidir..
Yeni hamile arkadaşlar ; tebrik ediyorum çok sevindim
hamileler ;allahım sizlere sağlıklı hayırlı güzel doğumlar nasip etsin
bekleyenler; allah en kısa zamanda sizlere sağlıklı gebelikler nasip etsin..

Bizde bugün 11 günlük olduk ; çok şükür oğlişim gayet sağlıklı bende çok iyiyim, bebek kısa uyuyor uyanıyor o yüzden benimde uyku sorunum oluyor bir o şikayetim var geceleri doğru düzgün uyuyamıyorum ama herşeye razıyım allaha şükürler olsun..
şimdilik böyleyiz biz
hepinizi öpüyorum

masallah sıze oglusunu op bızım ıcın canım

ozporcum nasılsın canım?daha ıyısınıdr ınsallah

iyiyim bitanem sayenizde dahada iyi olacam tekrar namzlarıma başlayıp hepimiz için dua edecem.çünkü allh ol derse herşey olur.herşey onun elinde kürtaj olalı birhafta oldu.ilkgünlere nazaran daha iyiym.allah birdaha hiçbirimize yaşatmasın allah enkısa zamanda hepimize sağlıklı sıhatli bebek versin diyorum ne olur beni buaralar yalnız bırakmayın...:a015:

ıyıyım canım sen nasılsın?

canım adet oldum dıye uzuldum ama okadar cok kafama takmıyorum amannn dıyorum 1 ay daha sıkıntı yok sters yok keyfıne bak dıyorum yasımda daha okadar gec degıl acelem yok olur dıyorum elbettekı cok ıstıyorum bı bebegım olsun hayatımıza yenı bı renk gelsın ama olana kadar beklemekten baska yapacak bıseyım yok bu ay daha da sogukkanlı olmayı dusunuyorum hıc hamıle kalmıycakmısım gıbı adetımı beklıycem gun saymıycam ınsan uzuluyo nede olsa.

bende iyimm tatlım saol:1hug:
bende öle yapmayı düşünüyorum canım bu ay ama başarabilirmiyim bilmiyorumm deli gibi kafamda dönüyo ondan başka derdim yok ya bide evdeyim kafayı yicemm valla ilerde die korkuyrm eşime bile belli etmiyorum bu kadr istekli olduğumu ama adet olunca saklıyamıyrm üzüntümü o beni tesselli ediyo sağolsun bu ay bi denicem düşünmemeyi kaydirigubbakcemile2 diğer ikinsindede hiç düşünmediğim zamnlarda gelmişti bu ayda öle olur inşlah:Saruboceq:

ozporcum
sen nasılsın hayatım diğer günlere nazaran iyi gördüm seni cok teleşlıydıı dur bii tatlım kendine eziyet etme akışına bırak biliyorum ilk günleri cok zor allah bidaha yaşatmasın benimde burda kimsem yok o yüzden cok daha iyi anlıyorum senii eşinede fazla yüklenme belli etmiyo olabilir ama en az senin kadr üzülüyodur evlilikler ooo ara cok yıpranıo lütfen kendini dizginle bidaha ki haftalardaa da iyi anlayacaksınn şimdilik k.i.b öptm

X