Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım neden böle kendine işkence yapıyorsun yapma böle gerçi demesi kolay bende aynen senin gibi olmuştum son bebeğimde ben seni baba yapamıycam dedim ama bak şimdi bebişim 7 aylık oldu
senin için her şey çok yeni kendine biraz zaman ver sadece bizmi çile çekiyoruz sannediyorsun eşlerimiz bizim kadar etkilenmiyormu canım benim seni çok iyi anlıyorum sen şimdi neler neler düşünüyorsun hep kendini suçluyorsun eşimin boynunu bükük bıraktım diyorsun ben bunların hepsini biliyorum çünki inan hepimiz yaşadık kendini suçlamaktan vazgeç unutmaki herşey allahtan verende allah alanda sabırlı ol ve kendine biraz zaman tanı sana daha öncede söledim bu benim 5.ci gebeliğim 3 kürtaj ve 3 erken doğum yaşadım canım benim sabret biraz elbet yeniden deneyeceksin sende anne olacaksın eşinin daha fazla üzerine gitme neticede oda senin kadar üzgün sen anneysen oda baba oda yavrusunu kaybetti dediğim gibi kendine biraz zaman tanı zaman her şeyin en güzel ilacı

:kedi: bebişim kocişş vee ben bayaaa olaylar cıkardık ama düştüü canımm yaa aldırırmıyım hiçç onun yüzünden erken evlenmek zorunda kaldık ama odaa bırakıp gittiii
kısmet canım ya.ne güzel evlenmişsiniz işte erkenden bu manacak...kaydirigubbakcemile3
mutlumusun bari eşinleŞeniz

aminnnnnn canımmm
oooyyy kıyamam tabikide onlar sonraki mesele.görürsün tabi canım nie görmeyesinn artık bitti sen yavrunu kucağına alacağın günleri sayy kötüsünüde getirme aklınaaa.:hulya:ben cok meraklıyımdaaa hamile olduğumu öğrenir öğrenmezz aldım aldım koydum cicişlerini maleseff bazanın altında şuandaa giydirmek nasip olur inş bi günn.:Saruboceq:

ravza sen ce ne yapmalıyım devam etmelimiyim bebek konusunda bana akıl verin.

canım ya kendini bu kadar yıpratma.
şu an sen en zor dönemleri geçiriyorsun,çünkü daha çok yeni düşük yaşadın.bir aya kalmaz toparlıycaksın emin ol canım.
ve pes etmek yok.geçen annem tv de bir sağlık programı seyrederken bizim bu rahatsızlığımızın aynısı olan bir kadın 10 tane düşük yapmuş ve sonunda bebeği olmuş.
o nedenle allahımıza bin şükür ki hamile kalabiliyoruz.
biraz tatile çık sen bu konuda 2 adetten sonra tekrar deneyin.ve bu sefer doktorunu değiştir.
:teselli:

kısmet canım ya.ne güzel evlenmişsiniz işte erkenden bu manacak...kaydirigubbakcemile3
mutlumusun bari eşinleŞeniz

sorma canım yaa kendime nekadar kızmıştımm acelesimi vardı salak al olduda noldu başına tüymü diktileerr diee kaydirigubbakcemile3ama benim kocişşş raht durmadı eşşkk az çektirmedi bana
mutluyum canımm allah nazarlardan saklasınn bi tek derdimiz nazlı bebişimizzzz
sen nasılsın canımm bu ayda fik fikleşmeye dwm hayırlısıııı

bendede aynısı bacım el örgüleri yelekler patikler kapşonlar battaniyeler her şeyi el örgüsü yaptım hepside elimde kalmıştı bakıp bakıp ağlıyodum en sonunda annem hepsini toplayıp memlekete götürdü anlayacağın zaten hepsi var ama bende değil annem gelirken hepsini getirir zaten daha anneminde haberi yok bi torunun olacağından duyunca ne yapacak bilmiyorum kesin kızacak vede küsecek ama bölesi gerçekten iyi oldu sakin bi şeşilde kendi halimde geçiriyorum hamişliği haftaya söliycem artık allah nasip ederse haftaya 7.5 aylık olacak zamanı bence sölemenin sen dersin

valla bu ay bizim fik fik iyi olmalı ki bebiş gelsin.
biz daha 1.5 yıllık evliyiz.
daha oturmadı evliliğimiz.biraz problemlerimiz var ama birbirimizi çok seviyoruz.
ama ben bebek yapmak için buldum kocişi ve hemen evlendik.
tanıştıktan 7 ay sonra evlendik.
umarım bozulmaz evliliğimiz.
sülalesinde şerrefsizler var da beni çekemeyen.maalesef.
ama biz savaş veriyoruz.ama biz kazanıcaz.kocamı çok seviyorum çünkü.

Canım teşekkür ederim, içimi rahatlattın.
Bu dediğin testi de mutlaka soracağım. Hiç haberim yoktu, iyi ki söyledin.
Allahım en kısa zamanda sana da tüm bekleyenlere de sağlıklı gebelikler versin inşallah.

Bugün eşimle birlikte gezerken bir bebek mağazasına girdik ilk elbisesini aldık, allahım giydimeyi de nasip etsin:Saruboceq:

Allahım inşallah hepimize nasip eder sağlıkla yavrularımızı büyütmeyi:Saruboceq:

kızlar biz kocişle kafaları çekme çanakkale boğazı manzaralı güzelim kordonumuza gidiyoruz.gece yada yarın görüşürüz.zemuszemus

Gelevera canım demek iki günün kaldı, dualarım seninle canım, inşallah hamişsindir ve güzel haberi bir an önce verirsin bizlere opuyorumnanaktan

ooo canım nasıl sakladın annedenn benim ağzımda bakla ıslanmazz vallaa sositososito
senide anlıyorum tatlım düşük fln olursa senden daha fazla üzülecekk kendi annemden biliyorumm.ama artk geçmişsin sen o aşamaları söle bencede kadın sevinsinn süpriz olurr yerinde duramzz bende hamiş hbrimi veririm inş anneme :Saruboceq:
bende gurbetteyim canım sen nerelisin asıl olark ben kayseriliyim eşimin işi dolayısıyla balıkesirdeyzz

amin canımmm
oo hayırlı olsunn bebişimizin cicileri güzel günlerde giydirmek nasip etsin allahım sağsağlim kucağına versinn cennet kokunu:Saruboceq:

bizde 1,5 yıllık evliyiz canımm son düşükte boşanma derecesine geldik benim yüzümden ama geçtiii
iii fik fikleşinn bu ayy uslu dur sen yumurtlama dönemlerinde ondan sonra çök kocişin tepesinee yol saçlarınıkaydirigubbakcemile3
sevgi varsa herşey hallolur canım bide minik sıpamız geldimiydi değmeyin keyfinizee
allah korusun tatlım evliliğinizii sen o seni çakemeyenlerin inadına mutlu olmalısınn tabiki sevgi kazanıcakk sen yeterki isteeee çözülmeyen problem yokturr

canım ben aslen çankırılıyım bizde eşimin görevi dolayısıyle burdayız

ravzacım sen daha sölemedinmi annene... çok güzel ya bende hamiş olunca sölemiycem hiç kimseye ne eşimin ailesine ne kendi aileme... zaten uzaktalar....
şimdi söleyince nasıl sevinecek kadın.. allah tamaına erdirsin inşallah sağlıkla kucağına al inşallah.

amin canımmm
oo hayırlı olsunn bebişimizin cicileri güzel günlerde giydirmek nasip etsin allahım sağsağlim kucağına versinn cennet kokunu:Saruboceq:

Güzel dileklerin için çok çok teşekkür ederim tatlım, allahım inşallah hepimizin sesini duysun, dualarını kabul etsin.

NERGıZ canım ben bu zamana kadar hiç kimseye sölemedim dediğin gibi zaten gurbetteyim gelen yok giden yok annem duyunca çok sevinecek düşünsene duyacak allah nasip ederse 1.5 ay sonra torunu kucağa alacak sen aslen oralımısın sen nerelisin

canım ben niğdeliyim eşimde hataylı.iş dolayısıyla burdayız. zaten eşimlede burda tanıştıkkaydirigubbakcemile3 şimdilik tokat tayız:icecream:

merhaba canderyacım savaş tabi evliliğin için ama şu da yaşayan biri olarak söylüyorum zaman geçtikçe emin ol çok daha iyi olacak ben 4 yıllık evliyim ilk zamanlar daha çok tartışma oluyordu ama şimdi çok azaldı ya bi de bebeklerimizi kaybetmek de stres yapıyor alıngan oluyosun tahamülsüz oluyosun ama allahım inşallah sağlıklı bebekler verir bize ve hiçbirimizin yuvası huzuru bozulmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…