Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

hoşbulduk likyacım, aranızda biraz heyecanlıyım ve de çömezim tabi.artık yardımcı olursunuz açılmama diye düşü
herşey güzel olacak inşallah hepimiz içina.s.
HOSGELDIN CANI ARAMIZA
kiyamiyom aslinda tadi degil görüntüsü cok sirin duruyo onun icin seviyom kaydirigubbakcemile3 :icecream:
AFIYET OLSUN CALISKUSUM HAKIKATEN COK GUZEL
AYY NE GUZEL GOZUN AYDIN ENDISE ETME GEC DOLLENMEDIR CANIM

Kızlar dun gece cok kotuydum afedersınız asagıdan kasıntı gıbı bısıy oldu karnıma sancı gıbı bısıeyler gırdı bazen kramp gıbı bekledım gecermı gecermı dıye yok hep agrıyor sonra esımde dedı hadı kalk gıdıyoruz hastaneye yok gecer dıyom ama cok agrı var neyse gıttık acıle gece 22:30 falan neyse geldı bı dr baktı bıs suru sordu karnıma bastırdı bı suru kan aldılar ama hıc boyle bı kan gormedım sankı muslugu acık bırakmısın gıbı akıo kan ıgnelerden heralde neyse jınekolegu bekledık geldı ama zaman hc gecmedı bogazımda bıseyler dugumlenıo dualar edıyorum bısıy olmasın dıye neyse dr geldı nobetcı jınekolegu gorunce daha cok korkmaya basladı ılk kurtajımı yapan kısı allahım dedım eskı kaderımımı yasıycam yoksa dıye daha cok korktum neyse bakalım bı dedı actı ahaaaa oda ne dırek oglusumun pıpısını gordum acar acmaz bacaklarını acmıs bıze gosterıo ogrenmıs olduk cınsıyetını sonra actı hereketlerını kalbını gostedı herseyı suyu falan herseyı cok ıyıdı cok sukur cok hareletlı dedı agrılarada bebek buyudugu ıcın olur dedı co uzuntulu gıtıım ama cok sukur rahatla donduk ama sımdı suanda kasıklarımda bıraz ara ara agrı oluyo sankı regl olacakmısım gıbı noralmıdır acaba kusura bakmayın cok uzun oldu ama paylasmak ıstedım sızlerle

kısslar sesimi duyan yokmuu bişiler yasmıştım ama kimse cvp vermediii iiyii hbrlerinizi okuyorumm ama umutlanıyorumm inşlahh hepimize sağlıklı bebişler gelirr cok kötü bişimişş bebiş hasreti çekmekk dualarım sislerle

Limburg canim cok gecmis olsun. Nefesimi tuttum yazini okurken . Ohhh cok sükür oglusun iyiymis canim.
Merak etme bak doktorda söylemis demekki bebis gelisiminde böyle agrilar normal

eczanelerde satılıyordur sanırım bu test nasıl bişey idrar testimi gene acaba üreti ne ki.
ay çok sordum
bilen var mı.
5 tl falan herhalde
GELEVERA senin gebelik durumları ne?
bilemiyorum dersimi çalıştım bakalım bekliycez iyi çalışmadım aksaklıklar ara vermeler oldu umutsuzum ama yinede bekliyorum reglime çok vardaha

canımmmmmmm allah seni ne güzel müjdelendirmiş öyle maşallah oğluşuna hihoyyyt allah korusun onu ve seni... üzülmene üzüldüm ama sonucun güzel olması çok sevindirici inşallah kötü birşey hiç yaşamazsın

Limburg canim cok gecmis olsun. Nefesimi tuttum yazini okurken . Ohhh cok sükür oglusun iyiymis canim.
Merak etme bak doktorda söylemis demekki bebis gelisiminde böyle agrilar normal

CANIM COK SAGOL AMA COK KORKTUM ANLATAMAM COK SUKUR KI IYIMIS YAVRUM ALLAHIM ONCEDEN DIYORDUMKI ILK 3 AYI GEICRINCE RAHAT EDICEM AMA YOK OLMADI NE ZMAN RAHATLIYCAM BEN YAmafoldumben

Biliyorum cok kötü birsey bulanti ama inan bebisin iyi oldugunu insan düsününce her seye katlaniyo dimi
Evet canım gerçekten insan her şeye katlanıyor...Heleki benim kendime iğne vurmam gerçekten mucize...Ama yaşanmışlıklar insanı çok değiştiriyor , yaşadıklarım acı ama eskisinden daha güçlü hissediyorum kendimi...
Canım hayırlı olsunnn :) zaten erkek bebiş hissediyodun sen , hislerin doğruymuş :) Ağrılarını kontrol et canım , bişey yokmuş çok şükür...

canım benım cok saolun hepınız oyle cok ıyısınızkı ınsan uzuntusunude sevıncıde cok rahatlıkla paylasıo burda allah hepınızden razı olsun

Canım genlerde problem varsa proteinc ve protein s normal aralığın dışında çıkabiliyor diye biliyorum...Ama genetik testleride yaptırki tedavi şeklin belli olsun , içinde rahat etsin...Allah bir daha yaşatmaz inşaallah canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…