Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

arkadaşlar benim çok midem bulanıyor halsizim 2 gündür iğnelerde canımı yakmaya başladı ama katlanıyorum bebişim için yeterki gelsin

canım benim bulantı çok iyi çok iyi alkisalkisalkis

azcık sabır güzelim, bi süre sonra gçicek tüm bulantılar

hamileliğin en güzel zamanları başlicak

maalesef klinikteki bayan bana da bir süre sonra iğne yapılan yerler serteşebiliyor daha ağrılı oluyor demişti

ama bacakta daha rahat eden çok arkadaş var burda, bacağa geçsen?

pıhtıdaşları bırakıp dizi izlemeye gider misin lidya hanım?

hanımın çiftliğini izledim, mahvoldum ağlamaktan mafoldumben

çok acıklı izlemicem bi daha mafoldumben

canııımmmmmm.... mutlu yıllar... her şey gönlünce olsun..... doğum günün kutlu olsun....

slm kahvelokum nergiz60 nasılsınız

yorgunum canım... meryemden haber var mı dye gireyim dedim ama bir şey göremedim.. umaraım sen iyisindir...

canııımmmmmm.... mutlu yıllar... her şey gönlünce olsun..... doğum günün kutlu olsun....

yorgunum canım... meryemden haber var mı dye gireyim dedim ama bir şey göremedim.. umaraım sen iyisindir...

bende iyiyim canım meryemden haber yok ama bebişiyle koyun koyuna uyuyordur şimdi darısı isteyen bekleyen herkesin başına

İyi geceler bugün doktora gittim ve çok şükür meleğimin kalp atışlarını duydum.:lepi:
Ama bebeğim bugün 8haftalık olması gerekirken 6+4 haftalık çıktı ultrasyonda
doktorum normal dedi geç döllenme olmuş olabilir dedi
ama bana yinede sanki çok geriden geliyor gibi geldi
çok mu pimpirikliyim ne :sinifsinif:
birde 4tane kan testi istedi 2hafta sonra tekrar gidecem

canım tebrikler.
bebeğin kalp atışlarını duyman çok iyi bir gelişme.
birde şöle bir durum var ultrason eski ise bir hafta küçük çıkıyor bebekler.senin girdiğin ultrason nasıl bilmiyorum ama.
ben iki doktoro gidiyordum biri son sistemdi onda tam gününde çıkıyordu eski olan doktorda ise bir hafta küçük çıkıyordu.

kızlar bana bişey deyin ya:gitme:
geçen de de yazdım kimse bişey yazmadı.
iki gün evvel tesadüf doçent olan doktorumu gördüm.ayaküstü konuştuk
yakalamışken bende iğnemin dozajını arttırıcakmıyız dedim.çünkü
0.4 lük kleksan başarısız oldu.

oda tek tedavisi bu arttırmıycaz dedi CADIARZU
benim kafama takıldı aramızda çivt doz alanlar var yani niye ben kullanamıcam ki çivt doz sonuçta
0.4 lük tek doz yetmedi 11 haftalık kalbi durdu.
sonra araştırıcam bunu falan dedi ama benim kafam karıştı.
noolur bişeyler deyin bana
.:çok üzgünüm:

11 haftalıkken kalbı durdu dıyosun ya pekı doktorun kesınlıkle bu kan pıhtılasmasından kalbi durdu dedımı? yanı demek ıstedıgım belkıde 0,4 luk ıyı geldı sana ama baska bı nedenle veya düşük olması gerektıgınden oldu ıgne dozunun belkı bı etkısı olmadı canım okadar kafana takma herkes cesıtlı dozlar kullanıyo kısmette varsa tek aspırın bıle ıcsen olur ama kısmetınde yoksa 0.8 lık kullan yınede olmaz. ben bole dusunuyorum dusuklerın tek nedenını ıgneye veya dozuna baglamamk gerekıyor bence. sen yınede ıcını ferah tut.

.
.canım cevabın için teşekkürler.
evet kalbi durmasının sebepi protein c eksikliğinden kan pıhtılaşması ve damarların pıhtılar tarafından tıkanması sonucu kalbinin durması.
gerçi tahlilde bebeğin parçalarına tahlil yapılamadı hücre çuğaltılmadığı için ama eşim ve bana genetik tahlil yapıldı ve sonuçta temiz çıktı ve bizde bir şey çıkmadığı için bebekte büyük ihtimal temizdir dendi.yani sonuç olarak bebeğin kalbi pıhtı yüzünden durdu canım
:gitme::gitme:

Son düzenleme:
anladım canım pıhtı yuzunden olmus. doktoruna ısrar et ben bu dozda kullanmak ıstıyorum desen kabul etmıyormu kı bende 0,2lik kullandım gecenkınde sımdı 0,3 luk veya 4 luk ıstıycem lutfu bey ole verebılırım dedı ama burdakı doktorum ne der bılmıyorum sen bıraz daha ısrar et ozaman doktoruna ısrar etmeden bısey yapmıyolar kendı bıldıklerını deneme yanılma yontemıyle uyguluyolar bıde bızım bu sorunun tek bı tedavı seklı yok her doktor baska bısey soluyo.

evet aslında bizler birer kobayız.
doktorlarda pek tam anlamı ile bişey bilmiyorlar bu konuda.dah bu hastalık 90ların başında keşfedilmiş diye okumuştum nette bir sitede.
ya zaten beni tedavisinde tatmin etmezse şehir dışına başka doktora gidicem.
yani 0.4 lük yada 0.3 lük çivt doz vermeli bence.
:sm_confused::sm_confused:

Merhaba

benımde ılk gebeliğim 24 haftalık bıttı. Bu serkınde unıversıte hastanesıne gıttığımde dr kanda pıhtılaşma var dedı ve 0.4 lük iğne ve aspırıne başlattı şuan 11 haftalık hamıleyım bakalım hayırlısıı nasıl olacak sonuçç

gecmıs olsun allah bu bebegıne saglıklı sıhhatlı hayırlı omurler nasıp etsın. degerlerın nedır yazarmısın?heterozıgot?homozıgot?

DeĞerlerımı vermedı dr. Sadece az bı pıhtılaŞma var dedıı gen ıle alakalı bıŞı evdekı ıĞne raporunda yazıyordu ne olduĞu bunu oĞrenıp yazarımm

Bende hıÇ akıntı olmazdı Şu sıralar Çok akıntım oluyor yeŞıl ve bazen peynırımsı renkteee neden olabılırkıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…