Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

İyi geceler bugün doktora gittim ve çok şükür meleğimin kalp atışlarını duydum.:lepi:
Ama bebeğim bugün 8haftalık olması gerekirken 6+4 haftalık çıktı ultrasyonda
doktorum normal dedi geç döllenme olmuş olabilir dedi
ama bana yinede sanki çok geriden geliyor gibi geldi
çok mu pimpirikliyim ne :sinifsinif:
birde 4tane kan testi istedi 2hafta sonra tekrar gidecem

hadı gozunaydın canım kalp atısını duyussun ya endıselenme ınsallah dr dedıgı gıbı gec dollenmedır optttt

Herkese merabaaaaa....
Herkese güzel bir gün diliyorumm...
Bugün ilk bulantımı yaşadım , inşaallah devam etmez...

Merhaba

benımde ılk gebeliğim 24 haftalık bıttı. Bu serkınde unıversıte hastanesıne gıttığımde dr kanda pıhtılaşma var dedı ve 0.4 lük iğne ve aspırıne başlattı şuan 11 haftalık hamıleyım bakalım hayırlısıı nasıl olacak sonuçç
allahım bu sefer yüzünü güldürür inşallah canım :Saruboceq:
İyi geceler bugün doktora gittim ve çok şükür meleğimin kalp atışlarını duydum.:lepi:
Ama bebeğim bugün 8haftalık olması gerekirken 6+4 haftalık çıktı ultrasyonda
doktorum normal dedi geç döllenme olmuş olabilir dedi
ama bana yinede sanki çok geriden geliyor gibi geldi
çok mu pimpirikliyim ne :sinifsinif:
birde 4tane kan testi istedi 2hafta sonra tekrar gidecem
bencede gec döölenmedir busracım korkma..allaha emanet :Saruboceq:

.
.canım cevabın için teşekkürler.
evet kalbi durmasının sebepi protein c eksikliğinden kan pıhtılaşması ve damarların pıhtılar tarafından tıkanması sonucu kalbinin durması.
gerçi tahlilde bebeğin parçalarına tahlil yapılamadı hücre çuğaltılmadığı için ama eşim ve bana genetik tahlil yapıldı ve sonuçta temiz çıktı ve bizde bir şey çıkmadığı için bebekte büyük ihtimal temizdir dendi.yani sonuç olarak bebeğin kalbi pıhtı yüzünden durdu canım
:gitme::gitme:

canderyacım aspiri de kullandınmı ilkinde*

Merhaba

benımde ılk gebeliğim 24 haftalık bıttı. Bu serkınde unıversıte hastanesıne gıttığımde dr kanda pıhtılaşma var dedı ve 0.4 lük iğne ve aspırıne başlattı şuan 11 haftalık hamıleyım bakalım hayırlısıı nasıl olacak sonuçç
hoşgeldin canm geçmiş olsun
Herkese merabaaaaa....

merhaba
bu da bulantın için tatlım zemuszemus sositososito kaydirigubbakcemile2

merhaba, ben de hamile kalmaya çalışıyorum. doktorum bana komple bir kan testi yapmadı, koagülasyon (pıhtılaşma) testi yaptı ve sonuçlar normal değil. şu an her gün coraspin içiyorum sadece. hamile kalırsam fraxiparine kullanacağım 9 ay.
daha detaylı test yaptırmak istiyorum, özelde yaptırısam ne kadar tutar, biliyor musunuz? SSk'da yapılıyor mu?

evet aslında bizler birer kobayız.
doktorlarda pek tam anlamı ile bişey bilmiyorlar bu konuda.dah bu hastalık 90ların başında keşfedilmiş diye okumuştum nette bir sitede.
ya zaten beni tedavisinde tatmin etmezse şehir dışına başka doktora gidicem.
yani 0.4 lük yada 0.3 lük çivt doz vermeli bence.
:sm_confused::sm_confused:

Canim üzülme kismette varsa inan aspirin bile yetebilir :teselli: ama icim rahat etsin diyorsan doktora illada istiyom diye tuttur. :umursamaz: Hersey gönlünce olsun. Şeniz

Merhaba benımde ılk gebeliğim 24 haftalık bıttı. Bu serkınde unıversıte hastanesıne gıttığımde dr kanda pıhtılaşma var dedı ve 0.4 lük iğne ve aspırıne başlattı şuan 11 haftalık hamıleyım bakalım hayırlısıı nasıl olacak sonuçç
Canim gecmis olsun Insallah bu sefer kucagina almayi nasip eder Allahim

Herkese merabaaaaa....

Ohhhh ohhhh Masallah bulanti bebisin icerde keyfi yerinde demektir

YAAA BEN GOREMEDIM AMMMMMMAAmafoldumben

Canim Limburgum benim , Albümde duruyo silmedim bakabilirsin :hulya:

melekkkkk baakkkkkk kaydirigubbakcemile3
smiliegirl155.gif
[/URL][/IMG]
kisdinmi bana:mymeka:

varmı canım su senın su anda hamılelıkle ılgılı belırtılerın falan?

dün akşam çok midem bulandı tahlil yaptım ama çıkmadı.zaten daha 18.günümdü.
bende belki erken döllenme ümidi ile belki dedim ama.daha belli değil.p.tesi gene test yapıcam

erken gösteren gebelik testiymiş bana büşra ismini verdi denemedim bilmiyorum ama o denediğinde çıkmıştı pyro cline.... ihtiyacı olanlara paylaşmak istedim... başkada bilemiyorum yaniiiiiii

merhaba, ben de hamile kalmaya çalışıyorum. doktorum bana komple bir kan testi yapmadı, koagülasyon (pıhtılaşma) testi yaptı ve sonuçlar normal değil. şu an her gün coraspin içiyorum sadece. hamile kalırsam fraxiparine kullanacağım 9 ay.
daha detaylı test yaptırmak istiyorum, özelde yaptırısam ne kadar tutar, biliyor musunuz? SSk'da yapılıyor mu?

geçmiş olsun özelde 1000 tl civarı diye biliyorum eğer hastanenin ssk ile anlaşması varsa bu konuda bilemem onu... ama üniversite hastanelerinde ücretsiz yaptırabilirsin... sevgiler

geçmiş olsun özelde 1000 tl civarı diye biliyorum eğer hastanenin ssk ile anlaşması varsa bu konuda bilemem onu... ama üniversite hastanelerinde ücretsiz yaptırabilirsin... sevgiler

teşekkürler gelevera, ptesi toxoplazma testi yaptıracağım ssk'da, orada bir sorayım bakalım. doktorum belki istek listesine ekler.. hamile kalmam zaten zor bir de kan pıhıtlaşması yüzünden hemen kaybetmek çok acı olur. önlem almaya çalışıyorum ben de.. sevgiler

çalıkuşu canım nasılsın yahu şu albüm yapmayı banada öğretsen yapardımmm şakkıdı

dur simdi yazayim sana canim beniimmmm

:) inşaallah bu bulantı devam etmez...

kızarmıyım hiç canım benim :) resimde şirin görünüyo ama gerçekti öle değil :)

Biliyorum cok kötü birsey bulanti ama inan bebisin iyi oldugunu insan düsününce her seye katlaniyo dimi

canderyacım aspiri de kullandınmı ilkinde*

aspirinde kullandım canım.folbiol bemiks progestan ne varsa kullandım.ama 0.4 lük kleksan başarısız oldu.
doktorumda dozajı tekrar gebe kalınca arttırmıycaZ deyince afalladım yani.madem başarısız neden arttıtmıycaz.
gerçi oda bilmio sanırım bi araştırıcam dedi:uhm:

erken gösteren gebelik testiymiş bana büşra ismini verdi denemedim bilmiyorum ama o denediğinde çıkmıştı pyro cline.... ihtiyacı olanlara paylaşmak istedim... başkada bilemiyorum yaniiiiiii

eczanelerde satılıyordur sanırım bu test nasıl bişey idrar testimi gene acaba üreti ne ki.
ay çok sordum
bilen var mı.

X