Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlar dun gece cok kotuydum afedersınız asagıdan kasıntı gıbı bısıy oldu karnıma sancı gıbı bısıeyler gırdı bazen kramp gıbı bekledım gecermı gecermı dıye yok hep agrıyor sonra esımde dedı hadı kalk gıdıyoruz hastaneye yok gecer dıyom ama cok agrı var neyse gıttık acıle gece 22:30 falan neyse geldı bı dr baktı bıs suru sordu karnıma bastırdı bı suru kan aldılar ama hıc boyle bı kan gormedım sankı muslugu acık bırakmısın gıbı akıo kan ıgnelerden heralde neyse jınekolegu bekledık geldı ama zaman hc gecmedı bogazımda bıseyler dugumlenıo dualar edıyorum bısıy olmasın dıye neyse dr geldı nobetcı jınekolegu gorunce daha cok korkmaya basladı ılk kurtajımı yapan kısı allahım dedım eskı kaderımımı yasıycam yoksa dıye daha cok korktum neyse bakalım bı dedı actı ahaaaa oda ne dırek oglusumun pıpısını gordum acar acmaz bacaklarını acmıs bıze gosterıo ogrenmıs olduk cınsıyetını sonra actı hereketlerını kalbını gostedı herseyı suyu falan herseyı cok ıyıdı cok sukur cok hareletlı dedı agrılarada bebek buyudugu ıcın olur dedı co uzuntulu gıtıım ama cok sukur rahatla donduk ama sımdı suanda kasıklarımda bıraz ara ara agrı oluyo sankı regl olacakmısım gıbı noralmıdır acaba kusura bakmayın cok uzun oldu ama paylasmak ıstedım sızlerle

gecmıs olsun canım oglus senı korkutmus ha bak her serde bı hayır vardır korkarak gıttın cınsıyetını ogrenıp geldın valla bu ıcımızdekı korku ancak dogurunca gececek baska caresı yok dun bende ıgne batırdım ama cokmu yaay tututum bılmıyorum vurdugum yer bı anda sıstı sonra ordan cıkarıp yarısını baska yere vurdum ama sısılık benı korkutttu rabbım kucagımıza almayı nasıp etsın ınsalllah opt canımmm

bende çıkıyorummm , öptümm hepinizi...

canımmm mıde bulantısı ıyıdır bebgın canlıllıgına ısarettır dr oyle dıyoduuu kustukca bugun ıyıdır dıyodummmm....

ya kızlar adetime bir hafta var.belki testte çıkar he ne dersini...çünkü çıkıyomuş böle bazen 1 hafta kala vge benim yumurtlamalarımda düzenlidir.
yazpsam mı.
dün yaptım çıkmadı.midem bulanıyor canım domates çekiyor.
hadi bişeyler deyin de yapayım...çaltlıcam valla...

Canım genlerde problem varsa proteinc ve protein s normal aralığın dışında çıkabiliyor diye biliyorum...Ama genetik testleride yaptırki tedavi şeklin belli olsun , içinde rahat etsin...Allah bir daha yaşatmaz inşaallah canım...

inş canım ama doktorumm 3 düşükten sonra yaptır genetikleri dedii aynı şeyleri bi daha mı yaşayacağım ben yani

İyi geceler bugün doktora gittim ve çok şükür meleğimin kalp atışlarını duydum.:lepi:
Ama bebeğim bugün 8haftalık olması gerekirken 6+4 haftalık çıktı ultrasyonda
doktorum normal dedi geç döllenme olmuş olabilir dedi
ama bana yinede sanki çok geriden geliyor gibi geldi
çok mu pimpirikliyim ne :sinifsinif:
birde 4tane kan testi istedi 2hafta sonra tekrar gidecem
gözün aydın büşracım pıt pıtları duymuşsun..endişe etme doktorunu dinle geç döllenme olabilir :emir_bebek:

Kızlar dun gece cok kotuydum afedersınız asagıdan kasıntı gıbı bısıy oldu karnıma sancı gıbı bısıeyler gırdı bazen kramp gıbı bekledım gecermı gecermı dıye yok hep agrıyor sonra esımde dedı hadı kalk gıdıyoruz hastaneye yok gecer dıyom ama cok agrı var neyse gıttık acıle gece 22:30 falan neyse geldı bı dr baktı bıs suru sordu karnıma bastırdı bı suru kan aldılar ama hıc boyle bı kan gormedım sankı muslugu acık bırakmısın gıbı akıo kan ıgnelerden heralde neyse jınekolegu bekledık geldı ama zaman hc gecmedı bogazımda bıseyler dugumlenıo dualar edıyorum bısıy olmasın dıye neyse dr geldı nobetcı jınekolegu gorunce daha cok korkmaya basladı ılk kurtajımı yapan kısı allahım dedım eskı kaderımımı yasıycam yoksa dıye daha cok korktum neyse bakalım bı dedı actı ahaaaa oda ne dırek oglusumun pıpısını gordum acar acmaz bacaklarını acmıs bıze gosterıo ogrenmıs olduk cınsıyetını sonra actı hereketlerını kalbını gostedı herseyı suyu falan herseyı cok ıyıdı cok sukur cok hareletlı dedı agrılarada bebek buyudugu ıcın olur dedı co uzuntulu gıtıım ama cok sukur rahatla donduk ama sımdı suanda kasıklarımda bıraz ara ara agrı oluyo sankı regl olacakmısım gıbı noralmıdır acaba kusura bakmayın cok uzun oldu ama paylasmak ıstedım sızlerle
haydi bakalım gözün aydın delikafaduldenoluşun geliyo he sositososito

ya kızlar adetime bir hafta var.belki testte çıkar he ne dersini...çünkü çıkıyomuş böle bazen 1 hafta kala vge benim yumurtlamalarımda düzenlidir.
yazpsam mı.
dün yaptım çıkmadı.midem bulanıyor canım domates çekiyor.
hadi bişeyler deyin de yapayım...çaltlıcam valla...
bir kaç gün daha bekle derim ya da geleveranın dediğinden yap ,diğerleri 1 hafta önceden yanılma olabiliyor canım

canderyacım benımde 1 hafta var bende meraktan catlıycam ıdrar testı ıcın erken dıye dusunuyorum gecen hamılelıgımde adetten 2 gun once cıkmamıstı benım sımdı yapsam hıc cıkmaz aklıma kan testı gelıyo onunlada hıc ugrasmak ıstemıyorum bıde acaba adete 1 hafta kala kanda betahcg hangı sevıyede dır merak edıyorum?
cok erken gosteren ıdrar testlerı varmı onuda bılmıyorum?

ESRACIM valla sabırsızım ben anlaşılan bi dünya para vercem bu testlere.
her gece hamile kadınlar görüyorum rüyamdakafamçokkarıştı

arkadaşlar benimde 1 ikiz olmak kere 2 düşüğüm var doktorum hiç bir şey önermedi ama ben araştırılması için bi özel hastaneye gittim bütün araştırmaların yapılmasını istedim ve kürtaj oldum kan ve patolojik araştırma yapılmış ve protein s eksikliği cıktı testleri sürekli gittiğim doktoruma götürdüm genetik testler yapılmamış buda kesin bi sonuç değil dedi 1 senedir beride hamile kalamıyorum birazda korkuyorum yine düşecek diye
mafoldumbenmafoldumben
benimde bir kez düşüğüm vardı,doktolar ancak 2 veya daha fazla düşükte genetik test yapıyorlar..ben biraz abartmıştım,ailemde çok düşük yapan var diye,yaptılar sonra.özelde yapılır mı bilmiyorum ama ünv hastanelerinde rahat yaptırabilirsin..

ESRACIM valla sabırsızım ben anlaşılan bi dünya para vercem bu testlere.
her gece hamile kadınlar görüyorum rüyamdakafamçokkarıştı
geçen ay bende öyleydim :)) oluyo valla seni çok iyi anlıyorum ama bu ay umrumda değil,adet günü yaparım delikafaduldençok merak ediyosan kan testi yaptır aynı paraya çıkar delikafadulden

bencede cıkmaz canderyacım ben diğer ki hamileliğimdee 4 gün geçmişti yinede cıkmamıştıı ama 1 hafta daa bekleyemem diyosan yap inş pozitif cıkarda bizede umut olursunn

canderyacım benımde 1 hafta var bende meraktan catlıycam ıdrar testı ıcın erken dıye dusunuyorum gecen hamılelıgımde adetten 2 gun once cıkmamıstı benım sımdı yapsam hıc cıkmaz aklıma kan testı gelıyo onunlada hıc ugrasmak ıstemıyorum bıde acaba adete 1 hafta kala kanda betahcg hangı sevıyede dır merak edıyorum?
cok erken gosteren ıdrar testlerı varmı onuda bılmıyorum?

valla bizim tarihler aynı senle.
ben 8-9- 11-12- 15.günler çalışmalar yaptım.tuttumu bilmiyorum.
eğer 12.günde tuttuysa bir hafta geçmiş oluyor ilişkinin üzerinden
15.gün tutarmı bilmiyorumda 12.gün risk daha fazla sanırım.
dün test çıkmadı ama 2.çizgi parlak ve şeffaf bişey oldu artık benmi kuruntu yaptım bilmem.
ama sanırım ben kendimi tutamayıp eczaneden şu ucuzlardan gene alıp yapıcam.bence sende bi yap

benimde bir kez düşüğüm vardı,doktolar ancak 2 veya daha fazla düşükte genetik test yapıyorlar..ben biraz abartmıştım,ailemde çok düşük yapan var diye,yaptılar sonra.özelde yapılır mı bilmiyorum ama ünv hastanelerinde rahat yaptırabilirsin..

ama ben hamile değilim kii nasıl yapacaklar o testlerii bide protein s eksikliği cıktığına göre yani problem o olduğuna göre genetiklerde bişi cıkmaz die düşünüyorum yanlışmı düşünüyorum

dün test çıkmadı ama 2.çizgi parlak ve şeffaf bişey oldu artık benmi kuruntu yaptım bilmem.
ama sanırım ben kendimi tutamayıp eczaneden şu ucuzlardan gene alıp yapıcam.bence sende bi yap

benım yumurtlama gunlerım 16.ve 17. gunlerde oluyo.
o gunlerde calısıtk ve o gunlerde tuttuysa 8 veya 9 gun oluyo.
evde benım var hazırda duruyo bı test ama hıc yokmus gıbı davranıyorum yoksa hemen kosup yapcam sımdı yapmakta sorun deılde daha cıkmayabılır erken gıbı sankı sonra uzulmeyelım en guzelı kan testıde esıme solesem sımdı sabret dıycek kızcak dıyemıyorum napcam bılmem?

bencede cıkmaz canderyacım ben diğer ki hamileliğimdee 4 gün geçmişti yinede cıkmamıştıı ama 1 hafta daa bekleyemem diyosan yap inş pozitif cıkarda bizede umut olursunn

canım benim gebeliklerimde adet olmadan testlerde pozitif çıkıyor.sanırım 12.gün falan yumurtlama oluyor ise ondan çıkıyor olabilir.şimdi düzenimide bilmiyorum.normalde 27.günde adet olurum kürtajdan sonra ilk reglim 27.gün de 2. reglim 24.günde oldu.sonbahardan mı bilmiyorum 3 gün önce oldum.o nedenle yumurtlama tarihimi tam kestiremiyorum.
normald hemen hamiler olurum ama bu sefer tutarmı bilmem çünkü 13 ve 14.günler boş geçtik maalesef.
inşallah hamileyimdr yaa
:Saruboceq:

kızz ıkıncı cızgı sılıkse hamıssın demektır hanı daha hastalanmana var ya o yuzden sılık cıkmmıstır ayy bak sımdı bende heyacanlandım eger hamıssen 2, cızgı dunkune gore bıraz dha koyu cıkar rabbım gonlune gore versınn elınde varda yap resmını cek koyyyyy

ama ben hamile değilim kii nasıl yapacaklar o testlerii bide protein s eksikliği cıktığına göre yani problem o olduğuna göre genetiklerde bişi cıkmaz die düşünüyorum yanlışmı düşünüyorum
zaten hamiyken yapılmıyo,ben düşükten 15 gün sonra kan vermiştim,ayrıca hem protein hem pıhtılaşma aynı anda olabiliyo bildiğim kadarıyla canım

kızz ıkıncı cızgı sılıkse hamıssın demektır hanı daha hastalanmana var ya o yuzden sılık cıkmmıstır ayy bak sımdı bende heyacanlandım eger hamıssen 2, cızgı dunkune gore bıraz dha koyu cıkar rabbım gonlune gore versınn elınde varda yap resmını cek koyyyyy

ya 2.çizgi yerinde parlaklık vardı renk yoktu.bilmiyom valla.bu akşam gene yapıcam alıp.zaten önce size haber vercem kızlar.

benım yumurtlama gunlerım 16.ve 17. gunlerde oluyo.
o gunlerde calısıtk ve o gunlerde tuttuysa 8 veya 9 gun oluyo.
evde benım var hazırda duruyo bı test ama hıc yokmus gıbı davranıyorum yoksa hemen kosup yapcam sımdı yapmakta sorun deılde daha cıkmayabılır erken gıbı sankı sonra uzulmeyelım en guzelı kan testıde esıme solesem sımdı sabret dıycek kızcak dıyemıyorum napcam bılmem?

ya nasıl dayanıyosun evde test varken.koş yap valla merak ettim hadi yaa...çıkmasada erken daha dersin gene yaparsın p.tesi.kaydirigubbakcemile

X