Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ben azsoora test almaya çıkıcam akşama doğru sonucu yazarım.ilişkiden sonra bir hafta geçti,belki erken ama çatlıyom ben dayanamıyorum.

[]

ya 2.çizgi yerinde parlaklık vardı renk yoktu.bilmiyom valla.bu akşam gene yapıcam alıp.zaten önce size haber vercem kızlar.

hadı canım ınsalllahh guzel haberllere donersın olmasada uzulmek yok dımı bızım ıcın hamıle kalamk onemlı degıl onemlı olan onu saglıklı bı sekılde dunyayay getırmekkkk:Saruboceq::Saruboceq:

ya nasıl dayanıyosun evde test varken.koş yap valla merak ettim hadi yaa...çıkmasada erken daha dersin gene yaparsın p.tesi.kaydirigubbakcemile

ayyyyyy durr kısss benı gaza getırme cıkmazsa uzulurum dıye yapamıyorum ya cunku benım adetten 1 gun once sılık cıkıyo.sımdı cıkarmı bılemıyorum sankı cıkmaz gıbı gelıyo.ay heyecanlandım bırdenndelikafaduldendelikafadulden

ay canım ne guzel soyledın:1hug: annemde hep oyle dıyor senın hamıle kalabıldıgını bılıyoruz onemlı olan saglıkla sonuna kadar gıtmen der hep.

zaten hamiyken yapılmıyo,ben düşükten 15 gün sonra kan vermiştim,ayrıca hem protein hem pıhtılaşma aynı anda olabiliyo bildiğim kadarıyla canım

ben son düşüğümü 1 yıl önce yaptım canım yinede ben şimdi ünv hastanesine gidip genetik testlerimi yaptırabilirmiyim ölemi diosun

hastalanmana kac gun var canım senınnn canderya herkesı gaza getırıyosun haaaaa:)delikafadulden

benimde son düşükten sonra süt hormonum yükselmişş tedavi gördüm düştü birazz şeytanın aklına taş düşürüyosun valla bendemi yapsamm test ya cıkmazsa kahrolurumm

1 hafta falan varr benımde canım meraktan oluyom gunler gecmıyo gıbı 1 hafta nasıl geccek bılmıyorum.

ayyy canım sımdı sana ne desm bılmıyomkı beklemek zor valla gunler gecmıyooo helede bebek beklerken son gunlerr ama hamıleysen sılık olsada cıkar kız rabbım hepımızın gonlune gore versınnnn

benimde son düşükten sonra süt hormonum yükselmişş tedavi gördüm düştü birazz şeytanın aklına taş düşürüyosun valla bendemi yapsamm test ya cıkmazsa kahrolurumm

canım süt hormonu ne anlayamadım ben ılk defa duyuyorum benım goguslerde son dusukten sonra sasırdılar adet olamadan once normalde belırtı verırler ama artık pek belırtı yok bununla ılgılı bıseymı?

yok canım aksine sürekli ağrıması ve ğöğsünden süt gelmesi gibi şikayetleri vardır prolaktin seviyesinin yükselmesi koruo ve hamile kalmayı engelliyo 1 yıldır bebiş bekliyorum bende meğersem bu yüzden olmazmış ama bu ay düşmüş 3 ay içinde hamile kalabilirsin dedi doktorum

hastalanmana kac gun var canım senınnn canderya herkesı gaza getırıyosun haaaaa:)delikafadulden

BENİM BİR HAFTAM VAR ADETİME.
AY NOLCAK KIZ YAPSINLAR TAHLİL İÇİNDE KALCANA EN FAZLA 4 LİRAYA MAL OLUR.BELKİ ERKENDEN HABERLERİNİ ALIRIZ BEBİŞLERİN.
NE GÜZEL OLUR.yerimseniben

CANDERYA200 canım nasılsın çok sabırsızlandığını görüyorum bacım 2 yada 3 gün daha bekle bence her şeyin hayırlısı olsun hakkında işallah hamilesindir ama değilsende çok üzülmek yok tamammı sadece hafif mide bulantınmı var başka belirtilerde varmı
birde iğne konusunda kafan karışmış bacım iğnenin dozajını bu doktorun yükseltmiyorsa başka doktorlarla görüş bence böle kafan karışıkken hamişsen eğer çok endişeleneceksin ya iğne yeterli gelmezse diye bence ilk önce bu sorunu halletmeye bak ki için rahat olsun bacım yüce rabbim hakkında hayırlısını versin allahım yardımcın olsun

ben yaptım duramadım koskacamn bi negatif gördümm off gel artk bebişim nasıl beklendiğini görr

zeyno üzülme canım bidahaki sefere olur işallah tam gününmüydü yoksa daha günün gelmeden sabırsızlandındamı yaptın canım eğer öleyse ümit hala var demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…