Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar selam cuma gününden beri dış gebelik şüpesiyle hastanede yatıyordum şükür dün akşam taburcu oldum vve sıkı durun bebekler ikizmiş ondan geç görünmüşler

Gülaycığım tebrik ederim canım.Çok sevindim inanki.Sen de bekliyordun sanırım böyle bir haberi.Allah gönlüne göre verdi canım.Allah kucağına da almayı nasip eder inşallah.Şimdi iğneye başladın mı?yakında pıt pıtlarını da duyarsın inşallah.

inşallah canım sağolasın..Bu arada doktorum bana progestanı vajinadan almam gerektiğini böyle daha etkili olacağını söylemişti acaba bu şekilde zararı olur mu tedirgin oldum biraz

kızlar selam cuma gününden beri dış gebelik şüpesiyle hastanede yatıyordum şükür dün akşam taburcu oldum vve sıkı durun bebekler ikizmiş ondan geç görünmüşler

gülay ne güzel bir haber bu süperrrr vallahi çok sevindim,hadi hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

teşekkür edermi canım allah hepimizi hayırlısıyla kavuştursun yavrularımıza inşallah sağlıcakla isteyen herkesede bir an önce göbüşlerine küçük bir melek kondursun a.s.

merhabalar kızlar. geçmişi okudum geldim... okup amin diyen herkesin yüreğine sağlık... allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah...
meryemcimallah kolaylık versin sağlıkla gelsin bebişin,,,

saolun kızlarr,allah herkese nasip etsin,bu güzel duyguları..

ayy tebrikler ne güzel bir haber buu..allah sonuna kadar sağlık sıhhat versin.

AMAAAN OLURSA OLSUN CATLAKLAR BEBISLERIMIZ ICIN NELERE KATLANDIK CATLAKTA NEYMIS BOSVEERR COK GUZEL CANIM YOLUN SONUNA GELDIN SAYILIR BIZLERIDE UNUTMA EMI DUALARINDA HAYIRLSIYLA KAVUSUN YAVRUNLA INSALLAH

tabikide canım çatlak umrumda mi sanki,sadece çok kaşıntı yaptı o sinir bozucu bazen dayanamıyorum ona sitemliyim...
sizler her dualarımda varsınız inanki..

allahım herkese sağlıklı gebelikler,bebekler doğumlar nasip etsin..

gülaycım gözün aydın allah tamamına erdirsin inşallah benim ilk hamileliğimde ikizdi kalp atışları durdu kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi senden duyduğumda bana ilk ikiz dedikleri anı hatırladım sadece gülüyordum konuşamamıştım bile eşime müjdeyi verdiğimde aynı tepki hele kayınvalidemle kayınbabama ultrason kağıtlarını verdiğimde gülmekten yerlere yıkılmışlardı allah kucağına almayı nasip etsin canım çok sevindim inan kendine çok iyi bak ...... allaha emanet olun

Pardon funda sen de hamileydin herhalde karıştırıyorum hep.Sizleri hergün takip etmeye çalışıyorum ama fazla yazamıyorum.Kusura bakma

kızlar dualarınız için çok sağolun benim için ettiğiniz dualar kabul oldu sanırım kanamam şimdilik yok çok şükür umarım hiç olmaz da şu nazlı bebeğimi görürüm 9 ay sonra...

canım benıım gecmıs olsun ınsalllah hersey yoluna gırecekk.....

funda
uumtsevgim
smmm6 nasılsınız kızlar

canım sorma benı su ıdrara yolu enfeksıyonu tekrar basladı dr ılac verdı kululandım bı fayda etmedı resmen orası yanıyoo yaa bebege bısey olacak dıye korkuyorumm bı onerınız varmı ya bu usutmeye öpt canımmm..

vavvvvvvv süper bı haber yaa sen hastaneye kotu bısey olacak dıye yatt sonra ıkızler sana suprız yapsın rabbımın hıkmetıı ısteee cok sevındım canım rabbım kucagına almayıda nasıp etsın cumlemıze.....

olsun canım sağlığın yerinde olsunda....... sen fıstık gibisindir tahmin ediyorum... :jeyyar:
canım ii yim çok şükür yarınki 100 lük yüklememde ii çıkarsa daha ii olcam

sen nasılsın
inşallah canım iyi çıkar herşey güzel gider inşallah... bende iyiyim canım. Şeniz
yuuuuuuuuuppppppppppppppyyyyyyyyyyy bu ne güzel bir haberdir senin için allah bağışlasın allah tamamına erdirsin inşallah....
canım ne kadar güzel oğlunu görcek olman ahhhh yerim ben o minişi maşallah
kız yok ben çalışmala başlamadım canım yaaa yumurta çatlama günlerinde çalışcam hem psikolojim biraz daha düzelir belki sositososito
Evet valla belcika cok ucuzmus ya burda cok pahali 3000 Euro yarisini sigorta karsiliyo bizde 1500 Euro ödeyecegiz acaba 2004 ucuzmuydu CADIARZU . Canim benim davetin icin cok saol. Şeniz
Acaba türkiyede kac para :uhm:

vay beee senin ikizler ağır adamlar yahu öyle ucuza olmazlar tabikiiii

umutcum çok geçmiş olsun canım inşallah bebişe birşey olmaz... vala hamileyken nasıl bir tedavi izlenir bilmiyorum.... allah kolaylık ve sağlık versin

olsun canım sağlığın yerinde olsunda....... sen fıstık gibisindir tahmin ediyorum... :jeyyar:
vay beee senin ikizler ağır adamlar yahu öyle ucuza olmazlar tabikiiii

kis sen bir alemsin he ama aslinda varya ben sizleri cok merak ediyom ne olur sanki herkes resmini koysa söz bende koyacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…