Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım ne kadar güzel oğlunu görcek olman ahhhh yerim ben o minişi :emir_bebek: maşallah :nazar:
kız yok ben çalışmala başlamadım canım yaaa yumurta çatlama günlerinde çalışcam hem psikolojim biraz daha düzelir belki sositososito

gelevera canım vallahi bilmem ben gitmeden güzel haberlerin duymak istiyorum ne yap et başla bak gülayın ikiz çalıkuşundanda ikiz bekliyoruz bir ikizde senden olsun kaydirigubbakcemile3 süper olur valla tek tek artık kesmiyor bizi şaka bir yana allah sağlıcakla güzel haberler vermek nasip etsin inşallah sil kafandan herşeyi başla bir an önce sositosositosositososito

he yaaa fundacım kesmiyo artık bizi bir tane ama o kadar iğneyi vurmuşken değsin dimi yani kaydirigubbakcemile3

evet yani o kadar iğneye bir tane kesmez olmuşken en iki tane olsun demi

tamda profine bakıyordum gördüm çok güzelsin kız allah eşine bağışlasın çirkin şansı versin sana zaten bütün dertler güzelleri bulur çirkinler şanslı olurmuş zemuszemus

evet yani o kadar iğneye bir tane kesmez olmuşken en iki tane olsun demi

tamda profine bakıyordum gördüm çok güzelsin kız allah eşine bağışlasın çirkin şansı versin sana zaten bütün dertler güzelleri bulur çirkinler şanslı olurmuş zemuszemus

teşekkürler canımmmm sizlerde fotolarınızı koyarsanız güzel olur hani bi bakardık kaldırırdınız.... Şeniz

Merhaba arkadaşlar ,

Çalıkuşum , Fundacık , Kahvelokumcum , Dinamiscim , Tuluncum ( yazmayı unuttuğum arkadaşım olmamıştır umarım ) teşekkür ederim canlarım moral verdiğiniz için..

Pazartesi günü değerim yüksek çıkınca çok moralim bozuldu.Diyete çok dikkat etmeme rağmen böyle çıkınca üzüldüm , üstelik son zamanlarda zorlanmaya başladım , bol meyve yiyorum ama canım ille de tatlı istiyor , nefis işte .O kadar sıktım , tek bebeğime zararı olmasın diye. O gün çok ağladım , eşime ben bebeğime çok alıştım , onu seviyorum diye diye ağladım. O da saçmalama sanki bişey olmuş gibi ağla bakalım , sınırı geçmedin sonuçta , asıl üzüldüğün için yükselecek şekerin filan dedi.

Canlarım , ben hamileliğimin başından beri Tıp Fakültesinden bi hocaya devam ediyorum , çok da memnunum . Yalnız doğumu Fakültede istemediğim için geçen hafta doğumu yapmasını istediğim başka bi doktora , onun olduğu özel hastaneye gittim. En son şeker tahlilini bu doktor tokluktan bir saat sonra yaptırmamı istemişti . Sınırda yüksek çıktı. Bugün hamileliğimi başından beri takip eden Hocaya gittim. O da tokluktan 2 saat sonra tahlil vermem gerektiğini , o yüzden biraz yüksek çıktığını , dünyanın her yerinde 2 saat sonra bakıldığını söyledi. Boşuna üzülmüşsün dedi. Neyseki moralim düzeldi. En kötü ihtimalle insülinle düşeceğini biliyorum , iğnesini acısını hiç düşünmüyorum , hiç sorun değil ama onda da doz ayarlaması çok önemliymiş , hatalı doz fazla düşürüp bebeğe zarar veriyormuş. ınsülinden o yüzden korkuyorum. Zaten heparin iğnesinde uygun doz bulana kadar canımız çıktı , bi de insülin dozu girseydi gündeme hepten canım sıkılacaktı.

ışte böyle arkadaşlar .

Dinamiscim 3 lü testinin iyi çıkmasına çok sevindim.Gözün aydın canım..

Smmo6 , canım inşallah 100 lük yüklemen iyi çıkar , 50 lik de çok yüksek çıkmamış zaten Benim 170 çıkmıştı. Senin 100 lük normal çıkar inşallah.

Geleveracım , mesaj yazıp da cevabını alamayınca darıldığın kişi ben değilimdir umarım. Ben bana yazdığını görmedim ama insanlık hali canım . Çünkü eşim akşam interneti açarken süre veriyor 15 dakikan var diyor . Bazen mesaj yazarken bile kapatıyorum artık hadi bakalım filan diyor , ben de mesajım yarım kalacak nolur diye acele acele yazıp çıkıyorum. Bazen de geçmiş sayfaları okurken sana yazılan mesajı gözden kaçırabiliyorsun , bi defa melekle , kahvelokumu öyle kaçırmıştım ben..O yüzden bilmeden öyle bişey olduysa kusura bakma nolur.

Bu arada Gülaycığımı da tebrik ediyorum. Nasıl bi heyecandır kimbilir , Allah mutluluğunu daim etsin...

Melekcim senin de gözün aydın canım , darısı kalp atımlarına , sonra da tekmelerine olsun.

BAHARCIM naaptı acaba , kaç defadır aklıma geliyor ? Operasyonu nasıl geçti kızcağızın acaba , umarım iyidir. Celencim sen haber alırsan yaz olur mu ?

Canlarım böyle işte , çıkıyorum ben. Herkese teşekkür ediyorum tekrar , beni merak etmeyin. Herkes kendisine dikkat etsin . Allaha emanet olun. Çok sevgiler...

Herkese meraba...
Geleveracım hemen profiline baktım ama göremedim resmini:KK43: Bana ne ben de istiyorum işte...
Gülaycım çok sevindim ikizlerine...Sağlıkla kucağına alırsın inşaallah...
Papatyasürreyyacım , insülüne hiç gerek kalmayacak inşaallah , her şey yolunda gidecek canım...Doktorun dediği gibi boşuna üzmüşsün kendini , 2 saat geçmiş olsaydı çok daha iyi çıkacaktı belki sonucun...Canım sana bir şey sormak istiyorum...Gebelik takibine hemotoloğunda katılıyor mu? Osman hoca bana , iğne vurulursan 15 günde bir bazı tahlillar var, onları yaptrman gerek dedi...Sonrasında da ayda bir yapılacak olan bazı testlerden bahsetti...ığnenin yan etkilerinden biriside pıhtılaşma yapmasıymış , bunu kontrol etmeleri gerekiyomuş başlarda...Birde 2 ayda bir seni ben görmeliyim dedi...Sizler naptınız merak ediyorum...
Çalışmalar devam eden arkadaşlarım , umarım bebişleriniz teker teker konmaya başlamıştır göbüşlerinize...

kızlar selam cuma gününden beri dış gebelik şüpesiyle hastanede yatıyordum şükür dün akşam taburcu oldum vve sıkı durun bebekler ikizmiş ondan geç görünmüşler

inanmıyorummmmmdelikafaduldençok şükürrr ..ohhh ohhhh 1 taşla 2 kuş he yerimseniben inşallah biri kız diğeride erkek olur:Saruboceq:gözün aydın gülaycımm

inşallah canım sağolasın..Bu arada doktorum bana progestanı vajinadan almam gerektiğini böyle daha etkili olacağını söylemişti acaba bu şekilde zararı olur mu tedirgin oldum biraz

hiçbir zararı yok..için rahat olsun canım :ecrin_bebek:
teşekkür edermi canım allah hepimizi hayırlısıyla kavuştursun yavrularımıza inşallah sağlıcakla isteyen herkesede bir an önce göbüşlerine küçük bir melek kondursun a.s.

aminnnnnn opuyorumnanaktan fundacım seninde az kaldı ,evet duygu ve düşüncelerinizi alalım sositosositobak sonra ben hamilelik zamanlarımı özlediydim falan deme naniknaniknaniknanik

olsun canım sağlığın yerinde olsunda....... sen fıstık gibisindir tahmin ediyorum... :jeyyar:

inşallah canım iyi çıkar herşey güzel gider inşallah... bende iyiyim canım. Şeniz

yuuuuuuuuuppppppppppppppyyyyyyyyyyy bu ne güzel bir haberdir senin için allah bağışlasın allah tamamına erdirsin inşallah.... :emir_bebek: :emir_bebek:

canım ne kadar güzel oğlunu görcek olman ahhhh yerim ben o minişi :emir_bebek: maşallah :nazar:
kız yok ben çalışmala başlamadım canım yaaa yumurta çatlama günlerinde çalışcam hem psikolojim biraz daha düzelir belki sositososito

vay beee senin ikizler ağır adamlar yahu öyle ucuza olmazlar tabikiiii :emir_bebek: :emir_bebek:
ne dedim ben sana çatlama gününü bekleme bakim :eek:lmaz:gün aşırı çok çalışlülülülülülü

Merhaba arkadaşlar ,

Çalıkuşum , Fundacık , Kahvelokumcum , Dinamiscim , Tuluncum ( yazmayı unuttuğum arkadaşım olmamıştır umarım ) teşekkür ederim canlarım moral verdiğiniz için..

Pazartesi günü değerim yüksek çıkınca çok moralim bozuldu.Diyete çok dikkat etmeme rağmen böyle çıkınca üzüldüm , üstelik son zamanlarda zorlanmaya başladım , bol meyve yiyorum ama canım ille de tatlı istiyor , nefis işte .O kadar sıktım , tek bebeğime zararı olmasın diye. O gün çok ağladım , eşime ben bebeğime çok alıştım , onu seviyorum diye diye ağladım. O da saçmalama sanki bişey olmuş gibi ağla bakalım , sınırı geçmedin sonuçta , asıl üzüldüğün için yükselecek şekerin filan dedi.

Canlarım , ben hamileliğimin başından beri Tıp Fakültesinden bi hocaya devam ediyorum , çok da memnunum . Yalnız doğumu Fakültede istemediğim için geçen hafta doğumu yapmasını istediğim başka bi doktora , onun olduğu özel hastaneye gittim. En son şeker tahlilini bu doktor tokluktan bir saat sonra yaptırmamı istemişti . Sınırda yüksek çıktı. Bugün hamileliğimi başından beri takip eden Hocaya gittim. O da tokluktan 2 saat sonra tahlil vermem gerektiğini , o yüzden biraz yüksek çıktığını , dünyanın her yerinde 2 saat sonra bakıldığını söyledi. Boşuna üzülmüşsün dedi. Neyseki moralim düzeldi. En kötü ihtimalle insülinle düşeceğini biliyorum , iğnesini acısını hiç düşünmüyorum , hiç sorun değil ama onda da doz ayarlaması çok önemliymiş , hatalı doz fazla düşürüp bebeğe zarar veriyormuş. İnsülinden o yüzden korkuyorum. Zaten heparin iğnesinde uygun doz bulana kadar canımız çıktı , bi de insülin dozu girseydi gündeme hepten canım sıkılacaktı.

İşte böyle arkadaşlar .

Dinamiscim 3 lü testinin iyi çıkmasına çok sevindim.Gözün aydın canım..

Smmo6 , canım inşallah 100 lük yüklemen iyi çıkar , 50 lik de çok yüksek çıkmamış zaten Benim 170 çıkmıştı. Senin 100 lük normal çıkar inşallah.

Geleveracım , mesaj yazıp da cevabını alamayınca darıldığın kişi ben değilimdir umarım. Ben bana yazdığını görmedim ama insanlık hali canım . Çünkü eşim akşam interneti açarken süre veriyor 15 dakikan var diyor . Bazen mesaj yazarken bile kapatıyorum artık hadi bakalım filan diyor , ben de mesajım yarım kalacak nolur diye acele acele yazıp çıkıyorum. Bazen de geçmiş sayfaları okurken sana yazılan mesajı gözden kaçırabiliyorsun , bi defa melekle , kahvelokumu öyle kaçırmıştım ben..O yüzden bilmeden öyle bişey olduysa kusura bakma nolur.

Bu arada Gülaycığımı da tebrik ediyorum. Nasıl bi heyecandır kimbilir , Allah mutluluğunu daim etsin...

Melekcim senin de gözün aydın canım , darısı kalp atımlarına , sonra da tekmelerine olsun.

BAHARCIM naaptı acaba , kaç defadır aklıma geliyor ? Operasyonu nasıl geçti kızcağızın acaba , umarım iyidir. Celencim sen haber alırsan yaz olur mu ?

Canlarım böyle işte , çıkıyorum ben. Herkese teşekkür ediyorum tekrar , beni merak etmeyin. Herkes kendisine dikkat etsin . Allaha emanet olun. Çok sevgiler...

papatyacım bu ikidir sana yazıyorum görmüyosun heralde :sinifsinif:eek:lsun önemli değil sen iyi olda ,bazen kaçabiliyo gözdengamyoncuiremsu

ŞENNN evi yerleştiremedin mi ?gelelim mi yardıma kaydirigubbakcemile5nerelerdesin
BAHARR bi ses ver geri çık nasıl oldun ??
LİDYAA sen nerelerdesin,ramazanda son cuma ,gidiyon mu hala cumaları??
CELEN cemre nasıl ?
yanlız bırakmayın bizi arada bir ses kontrol 1 2 delikafadulden
BÜŞRA bu aralar sende görünmüyon..

melekcim hadi gözün aydın canım. kalp atımlarını da duyarsın inşallah.... hep böyle mutlulukla sorunsuz geçirirsin umarım hamileliğini ve bebişini kucağına alırsın....

papatyacım üzülme umarım herşey yoluna girer ve düşer şekerin.çok yüksek değil zaten. birazcık daha dikkat ettinmi düşüverir. umarım insüline gerek kalmadan düzelir canım...

gülay çoook tebrikler çok sevindim. allah sağlıklı tamamına erdirmek nasip etsin....

gelevera dua için teşekkürler. allahım hepimizin dualarını kabul etsin... sen nasılsın iyisindir umarım.

bu arada dün giremediğim için kutlayamadım herkesin kandili mübarek olsun.

umutluyuz sana da çok geçmiş olsun canım. inşallah düzeleceksinn....

esraben sen nasılsın canım..

Kızlar,
Bende bugun doktordaydım.Şimdilik Allahaıma bın sukür hersey yolundaymıs.Insallah sonuna kadar hersey yolunda gıder.benım junyır 12 mm olmus.Bı kalp atısları vardı masallah pıt pıt.yerimseniben Buyuyor teyzelerı.....

tebrikler canım kalp atımını hiç duyamayan biri olarak büyük ilerleme kaydetttiğini düşünüyorum..allah tamamına erdirsin inşallah

gülayyyyyyyy maşalllah canım gözün aydın çalıkuşunda bekliyoduk ikiz haberi sen erken davrandın bak...şimdi senin toplamda 3 çocuğun olacak hemiiiii hemi buranın şivesi feryad tokattlı o bilir ama oda çoktandır girmiyoakannehir

Kızlar,
Bende bugun doktordaydım.Şimdilik Allahaıma bın sukür hersey yolundaymıs.Insallah sonuna kadar hersey yolunda gıder.benım junyır 12 mm olmus.Bı kalp atısları vardı masallah pıt pıt.yerimseniben Buyuyor teyzelerı.....

canım masallahh rabbım tamamına erdırsın ınsalllahh......

kızlarrrr ınsalllah gulay ayagını surusunde pespese ıkız haberlerı alalımmmmm hadı durmak yok kosun kocıslerın yanınızaaaaaa:)kaydirigubbakcemile

Meraba büşracım , nasılsın ? Bir süredir göremedim seni , aklımdaydın...Her şey yolunda değil mi?

kahvelokum selamlar canım

kızlar ben çıktım sevgiler hoşcakalın...

Kahvelokumuda gelmis nasilsin canim opuyorumnanaktan yanliziz herkes cikti:gitme:

çok yorgunum çoookkk.....

kızlar selam cuma gününden beri dış gebelik şüpesiyle hastanede yatıyordum şükür dün akşam taburcu oldum vve sıkı durun bebekler ikizmiş ondan geç görünmüşler

ne güzel bir haber böyle... tebrikler....:nazar: :nazar:

teşekkürler canımmmm sizlerde fotolarınızı koyarsanız güzel olur hani bi bakardık kaldırırdınız.... Şeniz

ama ben görmedimm....

Kızlar,

maşallah.. çok sevindim canım... :nazar:

X