Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çalıkuşu,
verdiğin bilgiler için saol canım.. ben bunlara 1o aydır dikkat ediyorum ama maalesef tutturamadık... bu ay da yumurtamadım sanırım.. çünkü hiç belirti yok.. sanırım ben artık her ay yumurtlamıyorum :KK43: yaşlandım yaşlandım... ah gençlik...

kisss ne yaslanmasi daha yasimiz kac daha hepimiz ,citiriz ayol.
Olur insallah yakinda gec olsunda güc olmasin.

Kizlar nerelerdesiniz valla cok ösledim sizleri celen , sen, lidya, silaya ( o bizi zaten tam unuttu), baharim, sonuyokcugum, nazlim, gülay, ismini hatirlayamadigim diger arkadaslarim coktan beri yoksunuz yaa bi alo deyin kislar

kızlar selam cuma gününden beri dış gebelik şüpesiyle hastanede yatıyordum şükür dün akşam taburcu oldum vve sıkı durun bebekler ikizmiş ondan geç görünmüşler

geleveracım canım nasıl olalım iyiyiz işte iyi kötü geçiniyoruz oğluşumla yarın kontrolümüz var nts ye gireceğim ilk defa gireceğim çok heyecanlıyım insan sona yaklaştıkça daha kötü herşeyden tedirgin olmaya başlıyoruz....

sen nasılsın akşam çalışma vardı çok çalıştın değilmi bu ay güzel haber bekliyorum ona göre

yeni arkadaşlar sizde hoşgeldiniz vallahi bu topik git gide çoğalıyor ben yetişemiyorum artık :eek:bizde nerdeyse sekiz aylık olduk ağırlaştım artık koca göbekle bu kadar oluyor kızlar biraz yavaş olun bizide düşünün yahu vereliniortak
AYY YERIM BEN SENIN O GOBISINI CANIM YAAA NE GUZEL ZAMAN ICINDE OLDUGUNDA YASANDIGI AN HIIIC GECMIYOR GIBI GELIYOR INSANA AMA SOYLE DONUP ARKANA BAKINCA NE ZAMN GECTI BUNCA HAFTA DIYOSUN COK AZ KALDI CANIM RABBIM HAYIRLISYLA KAVUSTURSUN YAVRUNA SENI
kızlar moralim çok bozuk dr la görüştüm şekerim yüksek çıkmış ve 100 lük yükleme yapılcak yarın sabah canım sıkıldı niye yüksek çıktığını anlamadım öyle çok kiloda almadım 25 haftam bitmek üzere 3.5 kilo aldım ama şeker yüksek çıktı bide insülin derse naparımmafoldumben
CANIM EN KOTU IHTIMAL DIYET VERIR SIKINTI YAPMA LUTFEN BIDE VALLA BRAVOOO BEN 16 HAFTAYIM 3 KILO ALDIM MASALLAH SANA
günaydın kızlarr,kandiliniz mübarek olsun..allah dualarınızı kabul etsin..
(geç oldu ama int. sorunum var biliyorsunuz)

ben ve oğlum çok şükür iyiyiz,ama birkaç gündür sanki göbeğim birden büyüdü ve bazen inanılmaz kaşıntı oluyor..
9 ay boyunca hiç çatlak olmadı sanırım olacak..ama hiç umrumda değil bu kaşıntı ne gıcık bişeymiş yaa..
doktora tlf la sordum normal dedi.. son ayda bebek kilo alır karnın büyür ondandır,krem ve yağ kullanarak rahatlayabilirsin dedi..
şimdilik tek sorunum bu.

yarın kontrolüm var artık son durum belli olacak.yani doğum tarihimiz..
birde iğneyide 3 gün sonra bırakıyorum bakalım..
ay düşündükçe inanılmaz duygular alıyor içimi..
artık uzun korkulu bekleyişler,tedirginlikler,tedbirler bitti diyebilirim sanırım haftaya oğluma kavuşucam inşallah..
ayy doğumu nasıl ne olacak diye hiç düşünmüyorum nedense tek düşüncem sağlıcakla oğluma kavuşmak birde yüzünü ellerini neye benzeyeceğini çok merak ediyorum bu aralar..

allahım herkese tüm isteyenlere sağlıklı gebelikler ve bebekler nasip etsin..

zamanım olduğu kadar geçmişi okuyacam şimdi..
umarım herkes iyidir
AMAAAN OLURSA OLSUN CATLAKLAR BEBISLERIMIZ ICIN NELERE KATLANDIK CATLAKTA NEYMIS BOSVEERR COK GUZEL CANIM YOLUN SONUNA GELDIN SAYILIR BIZLERIDE UNUTMA EMI DUALARINDA HAYIRLSIYLA KAVUSUN YAVRUNLA INSALLAH
kızlar biz oğlumun ismini efe berk koymaya karar verdik sizce nasıl yoksa tek isim mi koysak görüşlerinizi bekliyorum
YAA BILIORUM COK ERKEN AMA NEDIR BIZDEKI BU EFE TAKINTISI BENDE BAYILIYORUM O ISIME ESIMDE HOS BAKIO AMA O ALPEREN ISTIO DAHA COK ERKEN AMA BUNLARI BILE KONUSABILIO OLMAK COK GUZEL YAAAAA
kızlar dualarınız için çok sağolun benim için ettiğiniz dualar kabul oldu sanırım kanamam şimdilik yok çok şükür umarım hiç olmaz da şu nazlı bebeğimi görürüm 9 ay sonra...
COK SUKUR CANIM AMAN BIDAHA GELMESIN O KANAMALAR RAHAT VE SAGLIKLI BI HAMISLIK GECIR INSALLAHHH
Evet canim insallah basliyorum ignelere bu cuma.
Dün eczaneden ilaclarimi siparis verdim bugün öglenden sonra isten cikinca almaya gidecem. Hayirlisiyla Insallah tutar canim.
Ama varya acayip pahali, normal degil ya sanki biz keyfimizden tüp bebek yaptiriyoz sadece ilaclara bugün 600 Euro verecem :1shok:. Yine binlerce sükürler olsunki maddi yönden problem yok ama ya hic olmayan ne yapsin. Allahim yardimcilari olsun
CANIM NE KADAR COK VERIOSUN SEN YAA SIGORTAN KARSILAMIOMU BIZDE ILK 2004 DE YAPTIRMISTIK O ZAMAN 1500 EURO CIVARI TUTAR AMA SIZDEN ILAC VE HASTANE TOPLAM 250 300 CIKAR DEMISLERDI OYLEDE OLDU BITEK BUUN SPREYI VARDI HORMONLARI DURDURAN ONU BIZ ALIODUK DISARDAN AMA ODA YINE SIGORTADAN BI KAGITLA ALIODUK NORMAL 250 EURO FALANDI AMA BIZ 20 YEMI NE ALIODUK
KIZ COK PAHALI SIZIN ORASI GEL SEN BENDE KAL BURDA YAPTIR BARI BAKARIM BEN SANAopuyorumnanaktan

kızlar selam cuma gününden beri dış gebelik şüpesiyle hastanede yatıyordum şükür dün akşam taburcu oldum vve sıkı durun bebekler ikizmiş ondan geç görünmüşler

NEEEEEEEEEEEEakannehirCIDDIMISINdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden ISTE BU SUPER YAA BOYLE IHTIMAL VARMIDI COK SEVINDIM CANIM YAA BI TASLA IKI KUS VALLA AYYY NE GUZEL

:teytey::teytey::teytey: canim benim yaaaa gözün aydin ikiz demek ha :ecrin_bebek::ecrin_bebek: cok sükür, senin adina cok sevindim bende seni demin sordum gülay coktan beri girmiyor diye. Iyi oldunuza cok sevindim canim Şeniz

canım çok sağol ben de şuanda 7.haftamdayım doktora gittim kan pıhtısı var demedi ama progynex diye bir ilaç verdi ama vajinaya koyulacak dedi çok daha etkili olduğunu söyledi sabah1 akşam 2 kullanıyorum çok şükür bugün hiç kanamam olmadı maşallah,,sanada progestan vermişmiydi doktorun..bu arada sürekli yatıyorum çok sıkıldım ama bebişim için herşeye razıyım yeterki gelsin bu sefer annesine

Evet canım ben de hap şeklinde olan 100'lük progestandan günde 3 kez içiyordum ve 14. haftam bitene kadar da kullandım. (Bırakırken de önce günde 2 ye sonra günde 1 e düşürerek yavaş yavaş bırakmıştım)
Canım benim seni çok iyi anlıyorum, ben de çok sıkılıyordum ama inan yatmak iyi geliyor. Dedim ya maalesef ben tam 45 gün yattım.
İnşallah bu günleri atlatacaksınız, bu sefer sağlıkla gelecek kucağına tatlım:)

CANIM NE KADAR COK VERIOSUN SEN YAA SIGORTAN KARSILAMIOMU BIZDE ILK 2004 DE YAPTIRMISTIK O ZAMAN 1500 EURO CIVARI TUTAR AMA SIZDEN ILAC VE HASTANE TOPLAM 250 300 CIKAR DEMISLERDI OYLEDE OLDU BITEK BUUN SPREYI VARDI HORMONLARI DURDURAN ONU BIZ ALIODUK DISARDAN AMA ODA YINE SIGORTADAN BI KAGITLA ALIODUK NORMAL 250 EURO FALANDI AMA BIZ 20 YEMI NE ALIODUK KIZ COK PAHALI SIZIN ORASI GEL SEN BENDE KAL BURDA YAPTIR BARI BAKARIM BEN SANAopuyorumnanaktan[/QUOTE .!.:
Canim benim esimde taaaa nisanlandimizdan beri oglum olursa alperen koyacagim demisti, hatta sifre olarak bircok yerde alperen dedi.:gitme:

Evet valla belcika cok ucuzmus ya burda cok pahali 3000 Euro :nazar: yarisini sigorta karsiliyo bizde 1500 Euro ödeyecegiz acaba 2004 ucuzmuydu CADIARZU . Canim benim davetin icin cok saol. Şeniz
Acaba türkiyede kac para :uhm:

ayyy canım ya cok sevindimm hayırlı olsun allah tamamına erdirsin insallah isteyen herekese versin.ben şimdilik 1 tanecik istiyorummm.

smilie_girl_176.gif
[/URL][/IMG]

gülayyyyyyy ikizlerin

canim benim esimde taaaa nisanlandimizdan beri oglum olursa alperen koyacagim demisti, hatta sifre olarak bircok yerde alperen dedi.:gitme:

Evet valla belcika cok ucuzmus ya burda cok pahali 3000 euro :nazar: Yarisini sigorta karsiliyo bizde 1500 euro ödeyecegiz acaba 2004 ucuzmuydu cadıarzu . Canim benim davetin icin cok saol. şeniz
acaba türkiyede kac para :uhm:

canım ya kafanı karıstırma ıstemem ama trde sanırım 5 6 mılyar yanlıs bısıy soylemıs olmayayım almanya pahalımıs bıde kac denemeye kadar yardım edıor

X