Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çalıkuşu,
verdiğin bilgiler için saol canım.. ben bunlara 1o aydır dikkat ediyorum ama maalesef tutturamadık... bu ay da yumurtamadım sanırım.. çünkü hiç belirti yok.. sanırım ben artık her ay yumurtlamıyorum yaşlandım yaşlandım... ah gençlik...

kisss ne yaslanmasi daha yasimiz kac daha hepimiz ,citiriz ayol.
Olur insallah yakinda gec olsunda güc olmasin.

Kizlar nerelerdesiniz valla cok ösledim sizleri celen , sen, lidya, silaya ( o bizi zaten tam unuttu), baharim, sonuyokcugum, nazlim, gülay, ismini hatirlayamadigim diger arkadaslarim coktan beri yoksunuz yaa bi alo deyin kislar

kızlar selam cuma gününden beri dış gebelik şüpesiyle hastanede yatıyordum şükür dün akşam taburcu oldum vve sıkı durun bebekler ikizmiş ondan geç görünmüşler

geleveracım canım nasıl olalım iyiyiz işte iyi kötü geçiniyoruz oğluşumla yarın kontrolümüz var nts ye gireceğim ilk defa gireceğim çok heyecanlıyım insan sona yaklaştıkça daha kötü herşeyden tedirgin olmaya başlıyoruz....

sen nasılsın akşam çalışma vardı çok çalıştın değilmi bu ay güzel haber bekliyorum ona göre

AYY YERIM BEN SENIN O GOBISINI CANIM YAAA NE GUZEL ZAMAN ICINDE OLDUGUNDA YASANDIGI AN HIIIC GECMIYOR GIBI GELIYOR INSANA AMA SOYLE DONUP ARKANA BAKINCA NE ZAMN GECTI BUNCA HAFTA DIYOSUN COK AZ KALDI CANIM RABBIM HAYIRLISYLA KAVUSTURSUN YAVRUNA SENI
CANIM EN KOTU IHTIMAL DIYET VERIR SIKINTI YAPMA LUTFEN BIDE VALLA BRAVOOO BEN 16 HAFTAYIM 3 KILO ALDIM MASALLAH SANA
AMAAAN OLURSA OLSUN CATLAKLAR BEBISLERIMIZ ICIN NELERE KATLANDIK CATLAKTA NEYMIS BOSVEERR COK GUZEL CANIM YOLUN SONUNA GELDIN SAYILIR BIZLERIDE UNUTMA EMI DUALARINDA HAYIRLSIYLA KAVUSUN YAVRUNLA INSALLAH
kızlar biz oğlumun ismini efe berk koymaya karar verdik sizce nasıl yoksa tek isim mi koysak görüşlerinizi bekliyorum
YAA BILIORUM COK ERKEN AMA NEDIR BIZDEKI BU EFE TAKINTISI BENDE BAYILIYORUM O ISIME ESIMDE HOS BAKIO AMA O ALPEREN ISTIO DAHA COK ERKEN AMA BUNLARI BILE KONUSABILIO OLMAK COK GUZEL YAAAAA
kızlar dualarınız için çok sağolun benim için ettiğiniz dualar kabul oldu sanırım kanamam şimdilik yok çok şükür umarım hiç olmaz da şu nazlı bebeğimi görürüm 9 ay sonra...
COK SUKUR CANIM AMAN BIDAHA GELMESIN O KANAMALAR RAHAT VE SAGLIKLI BI HAMISLIK GECIR INSALLAHHH
CANIM NE KADAR COK VERIOSUN SEN YAA SIGORTAN KARSILAMIOMU BIZDE ILK 2004 DE YAPTIRMISTIK O ZAMAN 1500 EURO CIVARI TUTAR AMA SIZDEN ILAC VE HASTANE TOPLAM 250 300 CIKAR DEMISLERDI OYLEDE OLDU BITEK BUUN SPREYI VARDI HORMONLARI DURDURAN ONU BIZ ALIODUK DISARDAN AMA ODA YINE SIGORTADAN BI KAGITLA ALIODUK NORMAL 250 EURO FALANDI AMA BIZ 20 YEMI NE ALIODUK
KIZ COK PAHALI SIZIN ORASI GEL SEN BENDE KAL BURDA YAPTIR BARI BAKARIM BEN SANAopuyorumnanaktan

kızlar selam cuma gününden beri dış gebelik şüpesiyle hastanede yatıyordum şükür dün akşam taburcu oldum vve sıkı durun bebekler ikizmiş ondan geç görünmüşler

NEEEEEEEEEEEEakannehirCIDDIMISINdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden ISTE BU SUPER YAA BOYLE IHTIMAL VARMIDI COK SEVINDIM CANIM YAA BI TASLA IKI KUS VALLA AYYY NE GUZEL

:teytey::teytey::teytey: canim benim yaaaa gözün aydin ikiz demek ha :ecrin_bebek::ecrin_bebek: cok sükür, senin adina cok sevindim bende seni demin sordum gülay coktan beri girmiyor diye. Iyi oldunuza cok sevindim canim Şeniz

Evet canım ben de hap şeklinde olan 100'lük progestandan günde 3 kez içiyordum ve 14. haftam bitene kadar da kullandım. (Bırakırken de önce günde 2 ye sonra günde 1 e düşürerek yavaş yavaş bırakmıştım)
Canım benim seni çok iyi anlıyorum, ben de çok sıkılıyordum ama inan yatmak iyi geliyor. Dedim ya maalesef ben tam 45 gün yattım.
İnşallah bu günleri atlatacaksınız, bu sefer sağlıkla gelecek kucağına tatlım:)

ayyy canım ya cok sevindimm hayırlı olsun allah tamamına erdirsin insallah isteyen herekese versin.ben şimdilik 1 tanecik istiyorummm.

canım ya kafanı karıstırma ıstemem ama trde sanırım 5 6 mılyar yanlıs bısıy soylemıs olmayayım almanya pahalımıs bıde kac denemeye kadar yardım edıor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…