Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

meryemcim allah hakkında hayırlısını versin. kötü birşey olmaması çok güzel inşallah hayatındaki herşey her zaman iyi gider tatlım

saol tatlım..hepimiz için herşey güzel gider inşallah..

eserizmir;canım benim herşeyin hayırlısı son aşamadayız inşallah sağlıcakla kavuşacaksın bebişine ,rahat ol hayatım..

kızlar sido dan ne haber bilgisi olan varmı..
bende bir yandan geçmişi okumaya çalışıyorum

kız gelevera allah iyiliğini versin kaydirigubbakcemile5 ayy ne güzel şey o öyle koyduğun, hayırlısıyla allah gönlünce versin tatlım :Saruboceq:

kızlar demin ağustos ortalarındaki syfada nuraayı görüm, taa o zaman 34 haftalık falandı, ay bi daha girdi mi acep?allah sağlıkla kucağına aldırmıştır inşallah :Saruboceq:

super fikir canim ayy ne guzel olur hemde

dinamisscim dogru soylemis tatlim valla acayipsin yani o zor gunlerinde bile ne kadar gucluydun benimde moralim bozuktu o gunlerde kendini unutup bide bana moral vermeye calisiodun valla masallah cok guclusun ben olsam gunlerce aglayip zirlar derdime dert katardim dah o bebis gelip konucak annesinin tatli gobisinie insallah ALLAHIM bu mubarek gunun hurmetine sen dualarimizi kabul eyle YARABBIMMMM

Limburgum amiiin kurban olduğum hepimizi duysun :Saruboceq: allah razı olsun canım

bebişle allaha emanet olun, herkesin muradı gerçek olsun :Saruboceq:

meryemcim cok sukur herseyin yolunda olmasi cok guzel az kaldi hemde cok az hayirlisiyla kucagina alirsin insallah bebisini

meryemcim cok sukur herseyin yolunda olmasi cok guzel az kaldi hemde cok az hayirlisiyla kucagina alirsin insallah bebisini

saol canım,inşallah..darısı tüm hamilelerimize
allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin..
tabi bebek bekleyenlere isteyenlerede sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin

slm canım bhcg yukselmesı ıyı ınsallah keseyı ve kalp atısınıd agorursun canım valla bende sukur ıyıyım bebeıse kıb opt canımm....

canım benım ya sabah kalktıgımda ılk sen geldın aklıma ımdı ne yapıyoodur dıye yazını gorunce acı cekmene falan uzuldum dr deseydın ben sezeryan ıstıyorum dıye neyse senın ıcın ınsallah en hayırlısı budur catı muanesınden sonra kanama olabılıyomus agrın ve kanamn coksa dr ara canımyaaa rabbım yardımcın olsun bebısıne en kısa zamanda saglıkı bı sekılde kavusman dılegıyleeee..........

canım gecmıs olsun ne durumda oldugunu cok ıyı anlıyorum cunku bu talıhsızlıgı 4 kere yasadım kacıncı hamıllelıgın oldugunu bılmıyorum ama rısklı bı gebelık uzmanına gıt canım o gerken tahlıllerı yapacaktır rabbı yardımcımız olsun.....

canım hosgeldın kızzz sen nerelerdesın bızı merakta bırakıyosun haaaa bebegınde senınde ıyı oolmana sevındım kıb opt canımmm

mrb umutsevgim hosgeldn nasıl kız nasıl gidiyo hamilelik merak ediyorm cvp ver kız

canım benım gecmıste hep yazdıklarına cevap verdım ama gozden kacırmıssın heralde sımdılık bı sorun yokk tsh hormonuyla ugrasıyom 4 hastanede yaptırdım sadece bırısı hacettepe yuksek cıktı sımdı ne yapcagımı sasırdım koskoca arastırma hast yanlıs yapmaz dıye dusunuyomm ıste boyle sen ne yapıyon calısmalara hız verdın dımı guzel haberlerını beklıyom opt canım.....

canım bir ara prolaktin hormonum çoık yüksek çıkmıştı ama doktorum daha sonra hiç bakmadı. aslında ona yeniden baktıracağım doktorumun söylediğine göre benim düşüğümün iki nedeni olabilirmiş. tahmin yapıyor sadece çünkü elle tutulur bir sonuç çıkmadığı için;
1. eşimin ve benim kromozomlarımız sağlam fakat yeni oluşan ceninin kromozomları bozuk olduğu için olabilirmiş.
2. tahlillerde çıkmayan bir pıhtılaşma sorunum olabilirmiş. bunun için önlem olarak 0.4 iğne başlamayı düşünüyor. 1. nin çözümü de yok tahlilide yok tamamen deneme yanılma ile belli oluyormuş. bu yüzden kafam çok karışıyor nedenine yönelik herşey çok havada...

acıkcası ben daha düsünmüyorm korkularımı atamadımkı halen doktorlarada güvenim kalmadı artık ben birde gataya gitmeyi düsünüyorum herseye rağmen aslında aklımdaki ilk ankaraydı ama samsuna gittik önce elimdeki tahlilleride götürürm birde ordaki doktorla görüsürüm icim biraz daha rahat olsn diye bakalım hayırlısı

umutluyuz senin adına çok sevindim inşallah herşey yolundadır bebişin güzel haberlerini bekliyorum. iğneyi sana hamile kalır kalmaz mı başladılar .

canim hemen cevap verdigin icin cok tesekur ederim.
dun ben doktora gittim testler falanyapildi sonuclar icinbugun arayacaklar
alerjimmi var yoksa karacigerden mi geliyo diye.
bilginiz olsun karacigerden gelen biseyse bebek cok yoruluyormus
bebegin kalp seridini cekicekler hergun. ozaman.
su son zamanlar gecmek bilmiyo
biliyosunuz cokkotu gunler gecirdim.
cok sukur atlattim birazini. rabbim kuagimiza almayi nasip etsin.
herkez annelik duygusunu yasasin.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benim bir tek kromozom kaldı. işte 1 ay sonra kontrol var herşey o zaman belli olucak. ama şimdilik lütfü hoca kasıma kadar bekle dedi. aspirin ve folbiol kullanıyorum. aslında kasımdada kendimi hazır hissedermiyim bilmiyorum. yani benim haber için biraz daha vaktim var. sen çoktan doğurursun hayırlısıyla ben haber verinceye kadar:)))

dinamis bilmiyorum güzelim ya biraz cesaretim yok gibi. yine aynı stresler ,kan almalar, beta hcgler, değerler, kese, bebekk, offffff şimdiden sıkıldım:)))) ve gerildimmmm(((

Sen de haklısın ama şimdi böyle geliyordur belki de..Ne bileyim tüm sonuçlar çıkınca, doktor olabilir diyince bakarsın yeniden o istek geliverir içine.
Zaten o istek gelene kadar da beklersin canım benimmmmkaydirigubbakcemile5

dinamis bilmiyorum güzelim ya biraz cesaretim yok gibi. yine aynı stresler ,kan almalar, beta hcgler, değerler, kese, bebekk, offffff şimdiden sıkıldım:)))) ve gerildimmmm(((

selam canım,kusura bakma ben internete giremiyorum son günlerde o yüzden çoğu şeyleri de takip edemedim..
umarım iyisindir,ne bu sıkılmalar felan..stres yok rahat ol ..herşey yolunda gidecek ..canım benim kendine iyi bak..

kızlar şimdi takvime baktım da geçen yıl bugün düşük yapıp bebeğimi kaybetmiştim,
tam 1 yıl sonra sağlıklı bebeğime kavuşucam inşallah..içim burkuldu bir anda hatırlayınca..
hepimiz onca acılar,stresler neler neler yaşadık..
allah hiç birimize bir daha yaşatmasın
herkese sağlıklı doğumlar,gebelikler,bebekler nasip etsin yarabbim..

şimdi doktora gidiyorum,inşallah güzel şeyler söyler..hadi öptüm hepinizi..

çalıkuşum nasılsın hayatım?umarım iyisindir, herşey yolundadır.

şu sıralar bi başımı alıp gidesim var senin yolladığın foto'daki gibi yemmyeşil uçsuz bucaksız uzuuuuun ovalara dağlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…