Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım korkma rahat ol,herşeyin yoluna girecek yarın bebişini kucağına alacaksın bunu düşün inşallah sorunsuz bir doğum geçirirsin

canım acı çektiğin ve şuan panik içinde olduğun için çok üzgünümmafoldumbenya neden geri gönderdilerki seni. hayır yani doktorunla sezeryan olmak için anlaşmadınızmı ben normal doğum yapmam diye direnseydin keşke. offff aslında herşeydede vardır bir hayır gülüm çok sıkma canını metanetli olmaya çalış yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin ve hayırlısıyla bu uzun yolculuk bitecek böyle şartlandır kendini ne zorluklar atlattınız ikiniz bebeğinizle birlikte bununda üstesinden geliceksin canım kendini germe ve stres yapma. bence doktorunu ara bir an önce hangi doğuma karar verilecekse yapılsın. dualarım seninle canım allahım hayırlısıyla bir an önce sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuştursun seni şu mübaret cuma günlerinin hürmetine:Saruboceq:

Canımsın ne diyeyim bilemedim vallahi..Ama doktorunun da bir bildiği vardır muhakkak, hakkınızda hayırlısı canım. İnşallah bugün ne yapılacaksa kesin karar verilir ve bebeğini sağlıkla alırsın kucağına :Saruboceq:

dinamiscim günaydın canım benim. ben iyiyim valla siz nasılsınız asıl anne kız:)) ben sana dememişmiydim senin kızın olucak diye. ve herşey yoluna girecek içime doğuya dememişmişdim:))) bak nasıl çıkıyo kız eriyomuyum yoksa ben:))

Canım benim inşallah herşey dediğin gibi olmaya da devam eder tatlım:))
Ama kız olduğu daha kesinleşmedi her an yanıltabilir bizi :)
Pek sanmıyorum ama. Bana da nedense ilk günden beri kız gibi geliyordu.

Sen neler yapıyorsun canım, senin tüm sonuçlar çıktı mı artık? Bekliyoruz senden de güzel haberler:)

esercim merhaba canım yazını okuyunca çok üzüldüm ama herşeyde bir hayır var esercim doktorum banada normal doğum dedi şimdi aynı şeyleri bendemi yaşayacağım onu düşünüyorum ... ama yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik esercim bugüne kadar ne zorluklar atlattık neler yaşadık bundada vardır bir hayır allah hayırlısını versin ..... lütfen kendinide bu kadar yıpratma .... ama sezaryan istiyorsan bu konuda doktoruna ısrar et bence ..... sevgiler canım allaha emanet olun

günaydınlar arkadaşlar,.akşam göbüşüme iğne yaptım,ama azcık kanadı,.bu arada 14.haftama gircem,.ALLAHA şükür kendim vuruyorum iğnelerimi..ama kanayınca korktum..bişey olmaz dimiiimafoldumben mafoldumben mafoldumben

günaydın kızlar sağol dinamisss iyiyim çok şükür sen nasılsın geceden biraz telaşlandık depremden dolayı eşimin ailesi konyada, benimde yakın arkadaşlarım hep konyada inşallah tekrarlamaz onun dışında iyi olmaya çalışıyoruz. yarın için burasıda sel felaketiyle karşılaşabilirmiş televizyonlar hep öyle söyledi onun için yarın dışarı filan çıkmak yok dizimi kırıp evde oturacağım. rabbim böyle felaketlerden esirgesin.

Nilüfersahhcım öncelikle sağlıkla sonuna kadar gidersin umarım hamileliğinin.

Canım kanama konusunda birşey diyemeyiz sanıyorum.
Yani bende kanama falan olmadı, benim de eşim yapıyor iğneyi üst bacaktan yapıyoruz.
Bir tek aklıma bu geldi, acaba ilk günden beri göbeğimden yapıyorsan yer değiştirmen mi gerekiyordur. Bir müddet de bacaktan ya da koldan yapsan iğneyi, belki göbeğin artık dinlenmesi gerekiyordur.
Bir de hamilelik ilerledikçe göbek daha zor olmuyor mu, biz ilk günden beri sırayla iki bacağa yapıyoruz, bi sorun da olmadı.
ınşallah sen de bundan sonra iğnelerini hiçç problemsiz yaparsın canımcım :)

Çok geçmiş olsun canım, ben de sabah öğrendim depremi, allaha şükür ki kimsenin canına zarar gelmemiş.
Sen de aman çıkma öyle bir tehlike varsa canım.

canım aslında koldan vursan daha iyi olur çünkü karnında ki morluklar çok fazla oluyor,aşırı morarıyosun.kollar daha az morarıyor.
ayrıca şırıngayı geri çekince içine kan dolmuyorsa kanamasıda çok önemli değil.

canımcım çok teşekkürler,.artık göbüşüme yapmayım artık,.bacağa geçeyim bari,.nerdeyse iki ayı geçkin göbekten yapıyodum,.

canım çok geçmiş olsun inş bişeycik olmaz hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini moralini yüksek tut.

canım çok teşekkürler içimi rahatlattın:1hug:

canımcım çok teşekkürler,.artık göbüşüme yapmayım artık,.bacağa geçeyim bari,.nerdeyse iki ayı geçkin göbekten yapıyodum,.

Göbeğe tam dik olarak batırma tamammı, doktorum demişti ki; bu iğnenin tam deri altına yapılması gerekiyor, yani kas dokusuna falan gelmesin. Bu nedenle üst bacağın (diz kapağının 5 parmak üstü ile kasıklarının 5 parmak altı arasında kalan bölge) ön tarafına hafif eğimli olarak iğneyi yapabilirsin. Şimdiden kolaylıklar canımcım.

Meryem hoşgeldin canım, nasılsın?
Giremedin uzun zaman sanırım, sen de oğluşunda iyidir umarım:)
ısmi belli oldu mu merak ettim:)

nılufersahh canım geçmiş olsun bende arkadaşlara katılıyorum yer değiştirerek yaparsan vurdun yerler biraz dinleniyor. benimde doktorum hamilelik düşündüğümüzde kullan demişti 2 ay kadar kullandım hep koldan yaptık kollarım mosmor olmuştu artık ve içleri topak topak kalıyordu 3 kere göbekten yaptık onlarda morarma olmadı sadece ilacı verince yakıyordu biraz. ama senin hamileliğin ilerlediği için artık zorlanıyor olabilir benimde kollarımda yapılırken çok kere kanadı ama bişey olmadı inşallah seninde olmamıştır canım.

esercim sakin olmaya çalış hayatım biliyorum çok zor ama birşey olmayacak merak etme allahın izniyle :Saruboceq: az kaldı yavrunu kucağına almaya

sidocum allah yardımcın olsun, mis kokulun geliyor belki de geldi bile :Saruboceq:

burcu27 (yanlış hatırlamıyorsam), sanıırm hamilesin ve umarım. çünkü benim de daha reglime seninki kadar falan varken ilk defa kasıklarım çok ağrımıştı, olamaz heralde şimdiden belirti demiştim, öyle olmuştu ama.

kızlar bu arada benim sinüzit azdı, tüm akşam ve gece boğuştum, saba duş aldım giyindim ama işe gidecek gücü bulamayınca vazgeçtim, izin aldım bugün.bu ankaranın havası şu sıralar çok garip. bir de bugün için sel yağmur için uyardılar, allah korusun neler oluyor böyle yaaw CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…