Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canim benim sanada gecmis olsun buarada .:teselli:
Haklisin kocisler gercektende pek belli etmiyorlar ama icine atiyorlar herifin zaten saci beyazlamaya basladi boya ile idare ediyor.
yakindada keltos kalacak bu gidisle sacida dökülüyo ,kaydirigubbakcemile3 ay bunu duymasin cok kiziyo lmaz:

Canim benim cok saol Şeniz

ayyy çalıkuşum canım benim ne güldürdün beni kaydirigubbakcemile3 48 tane kristal bardak

ahh ahhh icimde kaldi kizzemuszemus sadece 10 euro normalde 50 euroya falan geliyo hemde su bardagi kocamandilar herif beni ceke ceke magazanin önünden uzaklastirdikaydirigubbakcemile

kizlar bu arada ben bazen gec yaziyom cünki iftara imam efendi ve pek muhterem esi gelecekler yemege ve annemler. ay yakin olsak gelirdiniz dimi bana yardima. Tek basima kosturuyom burda.
Ay firindaki patlicanlara bakmam lazim geliyom simdi

gelirdiiik gelirdikk tabiii canım beniiim opuyorumnanaktan

48 bardaaak haaa kaydirigubbakcemile3 ya çok alemsin çook

neyse baclarım ben kaçıyorum şimdilik akşam girerim daha doğrusu geceye doğru gelirseniz iki laflarız kızlar hepinizi öpüyorum canlarım kendinize iyi bakın

gozunaydın canım benım az kaldı bu sevınce yurek dayanmazz bayramdan sonra sana hayatının en buyu sekerı gelıyo yala yala bıtmezzzz:) raabbım tum bebbek ısteyenlerın yuzunu guldursun ınsalllahhhh.....

RAVZAMMMMM IYIYIM COK SUKUR NREYE KACIYON KIZZZZ.....

SıDOOO merak ettım kızlar ya bı daha yzdımıkı ınsalllah bebeıs coktan dogmustur saglıcaklaa.....

Son düzenleme:
kızlar ben de biraz uzanayım, başım kazan.
çalıkuşum kolay gelsin bacım, canım benim opuyorumnanaktan

canım çok teşekkürler içimi rahatlattın:1hug:

rica ederim canım:1rolleyes:
ben bacaktan da denemiştim adım atarken acıyordu ilacın dağıldığı yer.
ben sporcu olduğumdan bacaklarımda yağ oranı çok düşük o nedenle direk kas içine gitti.
sende zayıfsan çok aşırı kollar acımadıkça bacak tercih etme derimlmaz:

YA KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Benım hamılelıgımı ögrendıgımden berı mıdemde bı agrı bır bulantı felaketdı.Kalp atısları duyulmustu.3 gun önce doktordaydım.Bişey yıyemıyodum.Fakat bugün mıdem ıyı bulantım agrım eskısı gıbı degıl.Korkuyorum acaba kalp atısları durdumu kı doktorda önumuzdekı carsamba gel demıstı.Sizce kalbı durursa kannama gelırmı nasıl anlarım kı?Bilgisi olan varmı?

Canım ya kalp atışları durmamıştır tabiki.Benim önceki hamileliğimde hiç midem bulanmamıştı bile...Lütfen endişelenme , bence her şey yolunda...

Arkadaşlar sonuçlarım çıkmış , hemotologla görüştüm.mthfrc667 heterozigot , diğerleri normal çıktı yine...Benim için homesistein ve D-DıMER değerlerin çok önemliydi ki bu değerlerinde normal çıkmış dedi...Arkadaşlar aklınızda bulunsun , d-dimer değeri normal aralığın dışına çıkınca pıhtılaşma başlıyormuş...
Kan değerlerine göre şu an pıhtılaşma yok dedi.Mthfr nin hetorozigot olması çok masum dedi.Kan değerlerinden pek bişey yakalayamamış.Bir süre düşündü , iğneye başlasammı diye.Sonra düşük dozda olabilir ama lütfü beye muayene olduktan sonra onunlada görüş , onunla birlikte karar verelim dedi...
Yani endişeliyim çokça...ınşaallah benim için doğru karar çıkar...
Lütfü beylede görüştükten sonra neler söylediğini sizlere yazarım , yarın randevü alıcam...
Bu arada arkadaşlar 4+0 daki beta hcg değerim 763.Acaba ikizmikiiiiiiii....Olabilirmi arkadaşlar , ne dersiniz...Sizin o haftada kaçtı , hatırlıyormusunuz....Ayyyyy inşaallahhhhh....

Melek 79
Canım ya ben gunlerdır uyku modundaydım.Canım hıcbırsey ıstemıyordu.Ögruntu,mıde agrısı cok fazlaydı.Bugun bı garıbım neler oluyor anlamadım.Agrım yok.bulantı ıse yok denecek kadar az..Bu saatte lütfü beye gıdemem etlık dogum evıne gıtsem mı kı?Ordakı cıhazlarda bellı olurmu acaba?Lütfü beyınkı cok gelısmıs cıhazlardı.

Canım için rahat edecekse etlik doğuevine git , bence hastanenin cihazlarıda iyidir.Kalp atışlarını görebilirler , doğumevi sonuçta...Ama bence her şey yolunda...Lütfen içini rahat tutki bebişinde huzurlu olsun...

mELEK 76
Sonuclarının ıyı cıkmasına cok sevındım.ınsallah ıkızdır hayırlı bakalım.Ne guzel olur bırı kız.bırı erkek Rabbım gönlüne göre versın.

mELEK 76
Sonuclarının ıyı cıkmasına cok sevındım.İnsallah ıkızdır hayırlı bakalım.Ne guzel olur bırı kız.bırı erkek Rabbım gönlüne göre versın.

Sağol tatlım , inşaallah...Sen naptın , etlik doğumevine gitmeye karar verdin mi?

iyiakşamlar kızlar.
çalıkuşu canım inşallah herşey güzel olacak istediğin gibi istediğimiz gibi olur. ama senin böyle olumsuza da kendini alıştırmana da hayran oldum. cidden çok aklıbaşında bir kızsın. ama herşey olumlu olacak en azından buna ben en içten duygularımla inanıyorum.
melekcim nasılsın canım iyisindir inşallah. neden olmasın canım ikizzz kan değerinden anlamam ama ne kadar güzel olur yaaa
SİDOO ne alemde neler yaptı acaba merak ediyorum.

marguerıte canım sen nerelerdesın ne zamandır gÖremıyorum senı merak ettım ve Özledım canım..arada bır mesaj bıraksan sevınırım

eserizmir canım doğumu bebişi anlat şimdi nasılsın ay maşallah allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin tatlım

Geleveracım iyiyim ben...Keseyi ve kalp atışlarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum...
Çalıkuşum , senin için her şey yolunda gider inşaallah...
Eserizmir naptın tatlım ? Bir değişiklik var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…