Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Dinamisscim sağol hayatım valla ben de anlamadım tam bir haftadır bünyem çok zayıf.

sanki hormonlarım bi garip, içten içe stresliyim son zamanlarda, heralde bünyemi o düşürüyor böyle. sanki son düşükten sonra hormonlarım anca normale dönüyor. gerçi öyle de olmalı, biraz fazla yükleniyorum galiba ben kendime, insanın regl megl hepsi şaşınca kafası dönüyor vallahi akannehir

nilüfercim sen de sonuna kadar sağlıkla geçir inşallah bu arada.

benim de duyduğum kadarıyla göbek bi 3-4 keredensonra biraz ağrı yapabiliyormuş, yer ediyor heralde bölge bacağa göre dar olunca.

merhaba kıslar 8+5 haftalık hamıleydım
çarsamba kontrole gıttıgıımde doktor bebegın kalp atıslarını alamadıgını soyledı şok oldum hersey cok ıyıdı bı anda nıye boyle bırsey oldu anlamadım
baska bır doktora daha gıttım ordada aynısıydı sonra baska yerdede aynısı cıktı doktor kesenın yandan acılmıs oldugunu soyledı ve bebegın beslenemedıgını sızce neden olmus olabılır çok kotuyum kıslar ıcım acıyor( ne gıbı testler yaptırmam gerekıyor kıslar

Canım iyiyim.Sen neler yapıyorsun ? Beklene adet ne zaman ?Senin hamile kalmanı iple çekiyorum...inşaallah bu ay gelir bebişimiz sağlıkla...amiiiiinnnnnn...
canım teşeklürler... desteğin mutlu ediyor beni.. inş. gelir artık bebiş.. valla gün saymaktan yoruldum :)

eserizmir canım, bu kadar yıpratma kendini.. böyle üzülürsen bebişinde üzülür, sen ne hissedersen o anlıyor artık.. bir de şu tarafından bak olaya demek ki, küçük beyimiz annesinin rahat göbeğinden ayrılmak istemedi.. keyfi yerinde demek ki.. en kısa zamanda sağlıkla kucağına alman dileğiyle.. sevgiler..

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 11 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............4 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........4 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
sido ......................38 haftalık (erkek) (11 Eylülde geliyor Doruk bey inş..)(sa: 09:00) (dualarımız seninle sido)
meryemmeryem...........36 haftalık (erkek)
çiçeklara......................35 haftalık (kız)
funda1980....................34 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................33 haftalık (kız)
sılaya..........................32 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............28 haftalık (kız)
smmm06.....................24 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........25 haftalık (kız)
Dinamiss.....................16 haftalık
limburg1985.[arzu]........15 haftalık
umutsevgim.[sibel]........14 haftalık
nilüfersahh....................13 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
kardelen86.....................9 haftalık
gulsummm....................8 haftalık
_beray_.........................6 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
göbete.........................4 haftalık
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim

Son düzenleme:
Kahvelokum elerine, emeğine sağlık canım.
Bu listede haftanın ilerlediğini görmek öyle mutlu ediyor ki beni, tekrardan teşekkürler:1hug:

En kısa zamanda kendini de listeye eklersin inşallah canımcım :Saruboceq:

ben de çok mutlu oluyorum sizlerin haftasını ilerletirken, benim için ayrı bir keyif oluyor.. inş. hep sorunsuz devam eder herkesin hamileliği, hep doğum haberlerinizi yazarım.. sonrada sizler bebişlerinizin resimlerini koyarsınız... canım ben de bir an önce şu listeye girmek istiyorum ama kısmet işte. Rab istemeyince biz ne yapsak boş.. dualarını eksik etme lütfen... hadi bebişin cinsiyetini yazmak için sabırsızlanıyorum.. :ecrin_bebek:

Merak etme canım dualarımızdasın:)

Bu arada doktorum bebeğim için kız gibi görünüyor ama kesin değil dedi, bekliyoruz yani daha, göstermediki sıpam kendini:)

kahvelokumcum lidyacim dinamisscim canlarim nasilsiniz herkes iyidir insallah en kisa zamanda kendini geleverayi ve lidyayida ekle canim aklma gelmeyen arkadaslarimiz kusura bakmayin insteyen gonlunde olan herkes girsin listeye insallah herkese hayirli cumalar tum dualriniz kabul olsunnn aminnnnnnnnn

limburg ben iyiyim canım, teşekkürler... ben de istiyorum herkes bir an önce listeye girsin.. olacak inş..
sonra hep beraber çocuklarımızla kk toplantı günleri yapıcağız.. ne dersin? güzel fikir değil mi?

Limburcumm canıım merhaba hayatım, tatlı bebişle annesine öpücükleerr opuyorumnanaktan

kahvelokum merhaba canım, allahım bizlere de güzel haberler almayı nasip etsin evlat yolunda inşallah :Saruboceq:

Geçmişi okudum sabahtan beri, o kadar duygulandım ki...Dinamiss aşağıdaki benim için 9 ağustos gibi yazdıkların var, tekrar tekrar okudum, iyi geldi, bebişle seni çook öperim opuyorumnanaktan ve aminn :Saruboceq:

Ben bebişlerin yerinde olsam senin gibi cesur bir kadının evladı olmak için, hiç bekletmez hemen gelirdim.
Bu nedenle eminim ki seninki de hemen gelecek.
Hem de bu sefer annesinin yüzünü hep güldürmeye gelecek inşallah :)

melisesracım canım korkma, seni çok iyi anlıyoruz. hepimiz yaşadık ama güzelliklere yelken açıyoruz birer birer evladımız yolunda.

bu kaçıncı düşüğün, hiç test yaptılar mı?senden trombofili paneli yani genetik ve diğer kan pıhtılaşma testlerini, kan sayımını, tiroid, şeker, homosistein, anti DNA, vs testler isterler. rsikli gebeliklerde uzman bir doktorun var mı canım?gelişmelerden haberdar et bizi, şu an durumun nedir?kanaman var mı tatlım?

lütfen güçlü olmaya çalış ve ayakta dimdik dur..hepsi geçecek allahın izniyle :Saruboceq:

canım geçmiş olsun hakkında hayırlısı ne ise o olsun. canım sıkma canını. hayırlısı olur inşallah.
canım geçmiş olsun dikkatli ol lütfen evet dik vurmamaya özen göster.
geçmiş olsun canım.. allah felaketler korusun.

canım çok geçmiş olsun üzülme hakkında hayırlısı olsun. eğer pıhtılaşmayla ilgili testlerin yapılmadıysa trombofini paneline baktırmalısın. eşinle senin genetik sonuçlarına baktır. üniversite hastanelerinde veya bulunduğun şehirde başka yapan yerler varsa oralarda yaptırabilirsin.

selam kızlarr..biliyorsunuz evde dinleniyorum ,internet sorunumuzda hala çözülemediği için giremedim..
çok şükür herşey yolunda gayet iyiyiz oğlişimle ben..
tek şikayetimiz gece rahat yatamıyorum,kasıklarım ağrıyor,kalkıp oturuyorum oturarak uyumak daha rahat oluyor..
biz böyleyiz işte..
bugün öğleden sonra kontrolümüz var,sonuçları yazarım yine..

dinamis,lidya saolun canlarım,bakalım 2 haftamız kaldı büyük ihtimalle,inşallah 2 haftayıda sağlıklı geçiririz de size güzel haberler yazarım inşallah..
dinamis; isim konusu hala karmakarışırık,doğum yaklaştıkça hep doğumu ve bebeğin sağlığını düşünüyorsun inanki hiç isim aklımın ucundan geçmiyo..
ama Ömer ismine çok sıcak bakıyor ve seviyoruz bakalım.

şu geçmişi okumak istiyorum ama hepsini okuyamam sanırım

umarım herkesin keyfi yerindedir..
allahım herkese sağlıklı gebelikler,doğumlar ve bebekler nasip etsin..

meryemcim allah hakkında hayırlısını versin. kötü birşey olmaması çok güzel inşallah hayatındaki herşey her zaman iyi gider tatlım

ömer eşimin göbek adı opuyorumnanaktan meryemcim, bu isim adil, dürüst ve cömert insanların ismi, hz. ömer gibi, ben çok beğendim şahsen opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

geleveracım ben işten girmiyorum %90. akşamları da eşim isyan ediyor bazen kötükedihüso ben de gelip yazıp kaçıveriyorum okuduktan sonra kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…