Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canim benim evet gittim, anlatayim neler neler söyledi

gel canim buraya bana gel birlikte basimizi alip gidelim :gitme:

Tüp görüsmeleri icin dün 4 saat doktorcugumun yanindaydik zemuszemus
önce kan alindi 1 saat sonra gelin doktorla konusmaniz var dediler.
Canim cok yandi mafoldumben manyak hemsire tam 3. denemesinde alabildi kani :mymeka:. Benim damarlarim cok ince almasi cok zor kiza basta dedim benim istedigim yöntemle al diye akannehir ben böylede alabilirim dedi ve kollarimi deldi, sonrada özür diliyo , keske sizin dediginiz gibi yapsaydik caniniz yandi dide.
Neyse bu arada biz hoplaya ziplaya alisveris merkezlerinde kocisle dolastikkaydirigubbakcemile2 zaman gecirdik ama ac olunca hic güzel olmuyomirmirmirmir.
Sonra doktora gittik ve doktorcugumla bir plan yaptik :lepi:

Haftaya cuma günü Insallah birinci igneme basliyorum sositososito bu igneyi 28 gün vuracakmisim.
Bu igne vücüttaki yumurtlama hormonunu durduruyormus.kaydirigubbakcemile3
Sonra adetim gelince 3. günü ikitane igneyi karistirip ikinci igneye baslayacagim.kafamçokkarıştı
Arti orthofol femin diye bir vitamin deposu sabah ve aksam alacagim icinde soya varmis ve hamile kalmaya ve bebegin tutunmasina cok iyi geliyormus ( bunu ben zaten aldim kullaniyorum coktan beri) :dilcikar:
Zaten Folik asit öbür boyu 0,5 mg almam gerekiyormus.şutarafagitti
Sonra adetimin 14. gününden itibaren 3. igneye baslayacagim akannehir yani fraxiparine ayriyeten progesteron hapi alacagim.
Simdilik doktordan gizli türkiyeden getirdigim Babyprin 0,80 mg aspirini kullaniyorum.
Yandim anam ilac deposu olacam.mafoldumben
Eger hersey yolunda giderse benden 14. günü falan yumurtalari toplayip sositososito hoooopppp kocisin fizelerini benim yumurtaciklarin üzerine firlatacaklarmis :roflol: ve ondan sonrada bekle anam bekle.
3 gün sonra bakacaklar eger yumurtalarda bölünme varsa :Saruboceq: ikitanesini benim göbisime yerlesterecekler onadan sonra Rabbim izin verirse :Saruboceq: gelisir yok kismetde yoksa ne yapalim dünyanin sonu degilya :sm_confused: can sagligi olsun.a.s

Çalıkuşu canım inşallah herşey aynen anlattığın gibi güzel ve kolay bir şekilde gelişir :Saruboceq:

Bize de bir an önce müjdeli haberler verirsin:1hug:

ÇALIKUŞUMMMM canım stres yapma sakın herşey çokkk güzel olacak işallah ikizlerin olacak biri kız biri oğlan olur işallah benim gibi öle büyümesi güzel oluyo erkek kardeşin abilik yapamıyo çünkü aynı yaştasın neyse dualarım seninle allah yar ve yardımcın olsun işin rast gelsin bebişlerin göbüşünde rahat rahat büyüsünler

canım üzülme herşeyde vardır bi hayır bebişin daha gelmek istemiyormuş demekki bebişinin sağlığı yerinde ya önemli olan o sende kendini üzme ağlama bebişinide üzme hepimizin duaları seninle allah yar ve yardımcın olsun sağ salim hayırlısıyla kurtulur bebişini kucağına alırsın işallah

dinamis bilmiyorum güzelim ya biraz cesaretim yok gibi. yine aynı stresler ,kan almalar, beta hcgler, değerler, kese, bebekk, offffff şimdiden sıkıldım:)))) ve gerildimmmm(((

canım benım yasadıgın kotu gunlerı bı tarafa bırakacaksın bılıyorum zor ama bız nelerın ustesınden geldık zamanı gelınmeden hıcbısey bılınmez calısacaksın kocısle ve dunyalar guzelı bı melegın olacak yılmak yokk tammmaı canımm....

canım ınsalllah hersey cok guzel olacakk ınsalllah ıkızlerın olacak senı canından bezdıreceklerryapma etme derken:) canım benım guzel haberlerını beklıyoz ınsalllahhhh....

a benim koccammman yürekli çalıkuşum gelirim bak
hem fayda dokunur bacım azcık, bakarım bölünüyorlar mı diye, üçe beşe bile bölerim ben onları :mymeka:

canım ne de güzel anlatmışsın vallahi sağol canceğizim bizi habersiz bırakmadın
olacak allahın izniyle çoğullarınannesi olacak allah sana da bize de teker teker bu güzelliği yaşayacak kurban olduğum :Saruboceq: daha birbirimize ne müjdeli haberler vereceğiz, akıl soracağız. çalıkuşuuuu be 100 kilo oldum bacım bu bebiş çok yemek yediriyo bana dicem sen de aaaaayy sorma benimkiler de bi sağdan bi soldan tepikliyor bacım diceksin sen deeee....sonrra patik alıcaaazz, ben sana dicem ki gııııı battaniye de aaal, sen de bana aldım b mide alaman battaniyesi dicen yaaaaa sositososito

LıDYACIM canım nasılsın
UMUT_SEVGıM canım işallah hamileliğinde her şey yolundadır
ÇALIKUŞUM sen nasılsın bu gün bir kaç gündür yoktun
SONUYOK bacımm sen nerelerdesin bi ses ver merak ettim seni
hepinizi çokkk öpüyorum kızlarrr

Çalıkuşu canım inşallah herşey aynen anlattığın gibi güzel ve kolay bir şekilde gelişir :Saruboceq:

Bize de bir an önce müjdeli haberler verirsin:1hug:
Insallah canim kolay birseye benzemiyor ama ben kendimi avutuyorum böyle, ne yapayim valla yoksa kafayi yiyecegim:bbo:

Ahhh canim benim güzel dileklerin icin cok saol.opuyorumnanaktan Insallah saglikli bir sekilde olur hersey, herseyin hayirlisi canim. Biz elimizden geleni yapiyoruz Rabbim Insallah bu mübarek günlerini hatirina benimde ve tüm bebek hasretiyle yananlarin dualarini kabul eder.:Saruboceq:
Esim dün gezerken bana, buda tutmassa artik bizde baska bir cocuk aliriz dedi, senin cektigin acilar yeter artik insan hic istegiyle karnini boyu boyunca kestirip 8 kere narkoz yermi dedi. Senin daha fazla fedakarlik yapmani istemiyorum dedi.
Cok duygulandim mafoldumben

canım ınsalllah hersey cok guzel olacakk ınsalllah ıkızlerın olacak senı canından bezdıreceklerryapma etme derken:) canım benım guzel haberlerını beklıyoz ınsalllahhhh....

Insallah umut - sevgim senin ve tüm hamislerin hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin Rabbim :Saruboceq:

ravzam canım iyi olmaya çalışıyorum bacım, bi 10 gündür bünyem zayıf, sinizüt oldum şimdi de, baş ağrım azdı da azdı azdı da azdı :umursamaz: anlamadım vallahi.

şimdi yeni reglim, bekliyorum ya, biraz hormonlar da oyun oynuyor bana sanırım :bbo:

çalıkuşum eşinin böle düşünmesi ne kadar güzel seni bırak ben bile duygulandım ama hiç canını sıkma çünlü bunlara gerek kalmayacak ikizlerin sana ve hayata merhaba diyecekler ben buna inanıyorum allahtan ümit kesilmez şu mubarek günlerin hatrına yüce rabbim hepimizin dualarını kabul etsin

kızlar doktordan geldik..
çok şükür herşey yolundaymış.. oğlişim 3 kg olmuş
doktorum uzun ve iri olacak bu oğlan dedi:))
haftaya perşembe günü yine kontrol var
o gün iğneyi bırakıcam ve kesin doğum tarihi belli olacak ama yine doktorum bayramdan birkaç gün sonra (24 veya 25 eylül) olur doğum dedi.
işte böyle haberler..2 haftam kaldı.. darısı tüm hamilelerimize..

allahım tüm isteyenlere sağlıklı gebelikler bebekler versin..
hepinizi öpüyorum,iyi akşamlar..

kiz lidya aglattin beni ha mafoldumben Canim arkadasim Insallah o günleri hep beraber görürüz . Allahim hic kimsenin kucagini bos birakmasin.
Her dileyeni ana ve baba yapsin :Saruboceq:

Ravzam dün yarim gün calistim sonrada doktorda aksamladik. ( Tabi aradada magaza magaza gezdik) kocisin kafasini sisirdim. Bir magaza 10 .yilini kutluyor diye tam 48 tane kristal bardagi 10 Euro ya satiyorlardi bende isterim deyince kocis len 48 bardagi ne yapacan gel buraya deyince birbirimizi yedik saticaya söyledi 15 tane ver diye oda korton bozulmaz hepsi 10 euro deyince kociste almiyorum dedi ve cikti. Benim gözleim bardaklarda kaldi.:1shok:
Iftarada amcamlara zor yetisdik.cokacimcoook
Sonra ben yengemede anlattim yengemde ahh keske alsaydin bana deyince :mymeka: benim kocis kafayi yiyordu :bbo: ah siz bu kadinlari ben hic anlayamayacagim dedi.
Hatta yatarke kocissss bir dahaki gidisimizde alalimmi dedim adam allllll karicim alllll 48 tanesini masaya diz hepsinden ic icecegini dedi
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

lidyacım canım şu sıralar dikkat etmek lazım havalara çok dengesiz ankaranın havasını iyi bilirim ben hele kışları hiç çekilmez sende migrenmi var bacım eğer varsa valla allah yardımcın olsun migren nöbetlerini eşimden bilirim çok zor

yeni regl değilim yeni reglimi bekliyorum demek istemiştim yazamadım lmaz:

çalıkuşum gözlerim doldu okurken allah sana ne de düşünceli ne de vicdanlı bir eş vermiş yarabbim, o da haklı tabii. biliyor musun onlar için daha da zor aslında ben bazen öyle düşünüyorum kendim için de...hiç belli etmiyor hep içinde hep içinde :gitme:

ama gör de bak herşey ççok güzel olacak. hem dediğin gibi olmazsa ölüm yok ya ucunda, birsürü annesiz babasız çocuk var, sevabın en büyüğü, ne var yani analık babalık etmek ayıp mıdır onlara... alırız sevgi veririz ilgi veririz...kafayı rahat tutmaya bak, seni çook iyi anlıyorum canım benim. ama beterin beteri var allah yaşatmasın :Saruboceq:

meryemcim gözün aydııııın Şeniz çok şükür bacım

yaaaa çalıkuşum sen beni çok güldürüyorsun senin yazılarını okurken her şeyi unutuyorum allahımda seni güldürsünbebek yolu gözletmesin sana bir an önce yavrularına kavuş işallah bacımmm bu neşendende hiç bişey kaybetmeki bizede böle moral ver

ravzacım tam migren atağı değil ama tuttu mu tutuyor. sanırım dedeiğin gibi bu ankara havası işte. bisoğuk bi sıcak. benim sinüzitim var. sinüsler dolup tıkandı mı tamam başım çatlar artık, sağol canım benim beni opuyorumnanaktan düşündüğün için

ayyy çalıkuşum canım benim ne güldürdün beni kaydirigubbakcemile3 48 tane kristal bardak

meryemmeryem gözün aydın olsun bacım ne güzel haberlerle gelmişsin oğluşuna kavuşmana az kaldı ayyy seni uykuda tutmuyodur şimdi darısı bize işallah bizde bu günleri görürüz allahım acısız sısız sağ salim oğluşuna kavuştursun

papatyacım sen nasılsın bebiş nasıl annesi?şeker diyetini iyice alışmışsındır herhalde. benim kuzenim de yapmıştı onda da şeker tavan yapmıştı çünkü. ama bebişi maaşallah yine topaç gibi sağlıklı oldu, yani asıl o şekerler hamurların dışındakiler fayda ediyor bebişe annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…