Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Melekcigim canim benim opuyorumnanaktan cooooookkkkkkkk sevindim:teytey::teytey::teytey:. Allahim kucagina almayida nasip eder insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Kendine dikkat et canim Şeniz

Dinamis canim cok sükür pihti dagildi kaydirigubbakcemile5 . Gözün aydin canim opuyorumnanaktan arkadasim.
Rabbim bebisini korusun canim :Saruboceq:

esraben tüm kalbimle dua ediyorum inşallah bu ay hamile kalırsın:Saruboceq: hamile bayanın duası kabul olur derler ve allahım eminim hepimizin gönlüne göre verecek tatlım.inşallah bir dahaki aya senin :CüvCüv: böyle olduğunu duyarız.

ravzacım nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik. artık karnın falan iyice büyümüştür. tatlı kızın nasıl hareketli mi? çok öptüm canım allaha emanet olun.a.s.

Esraben sağol canım :)

İnşallah sen de çokkk yakın bir zamanda hamile kalırsın ve de hep sağlıkla geçirirsin bu süreci tatlım:)

aminnnnnnnnnnnnn:Saruboceq: mucuk

esraben tüm kalbimle dua ediyorum inşallah bu ay hamile kalırsın:Saruboceq: hamile bayanın duası kabul olur derler ve allahım eminim hepimizin gönlüne göre verecek tatlım.inşallah bir dahaki aya senin :CüvCüv: böyle olduğunu duyarız.

canımsınnn sağoll,kulağa çok hoş geliyo böle olma :CüvCüv: delikafadulden

Dinamis canim cok sükür pihti dagildi kaydirigubbakcemile5 . Gözün aydin canim opuyorumnanaktan arkadasim.
Rabbim bebisini korusun canim :Saruboceq:

Çok teşekkür ederim canım benim, sağolasın:)
İnşallah tez zamanda darısı sağlıkla başına güzelim:Saruboceq:

İyi ki varsınız arkadaşlar, insanın derdini anlatabilmesi kadar sevincini paylaşması da önemli. Benim abim sayılacak bir yakınım "iyi gün dostu olmak daha önemli, dertli olunca herkes sırtını sıvazlıyor ama esas olan güzel günlerinde kıskanmadan, hased etmeden sevincini paylaşabilmek" derdi.
Bugün onun bu sözü aklma geldi, buradaki paylaşımlarınız desteğiniz için çok teşekkürler opuyorumnanaktan

selam arkadaşlar epeydir uğrayamadım kayınvaldem yoğunbakımda günlerim hep hastanede geçiyor .buarada sizlerde herşey yolundadır umarım .yeni hamile arkadaşlarım gülaycım ve melekcim sizleri tebrik ediyorum .inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşarsınız .başka hamiş varmı bilmiyorum geçmişi okuyamadım .varsa hepsinin gözü aydın..
BAHARIM canım sen nasılsın inşallah herşey yolundadır moralin iyidir canım .özledim seni .herşey düzelicek sabırlı ol bitanem .öptüm seni..

kızlar daha öncede sormuştum ama cevap gelmedi izmir ege üniversitesinde bildiğiniz iyi bir kadın doğumcu veya iyi bir hematolog var mı

dinamis opuyorumnanaktan canım gözün aydın canım ALLAH sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin... sıkıntılı günlerin geride kaldı allahım bi daha yaşatmasın.demek kız diyo dr hayırlısı artık eli ayağı düzgün olsun olsun da ...

melek cim canım bak azimle çalıştın listeye eklendin..opuyorumnanaktan darısı diğer tüm bekleyenlere ve isteyenlere...kendine çokkk iyi bak allahım iyilik sağlık versin ve sağlıkla kucağına versin inşallah

gülay cım paylaşmışın yeni gördüm çok tebrik ederim sen zaten hamiş haberini almadan iğnelerini kullanıyodun. herşey yolunda gider inşallah hhhaa bi de sanırım senin bu ikinci çocuğun olucak heralde evde kızım var demişsin... inşallah bu da oğlan oluropuyorumnanaktan

çok duygulandım yaaaaaaaaaaaa...:gitme: canım ne olur benim için de dua et benim tedavim 3 ay sonra biticek bende bi bebiş istiyorum çok içten dua etmişin banada et ne olur... hamile nin duası makbul ve kabul olur derler. tüm hamişler:sinifsinif:

selam arkadaşlar epeydir uğrayamadım kayınvaldem yoğunbakımda günlerim hep hastanede geçiyor .buarada sizlerde herşey yolundadır umarım .yeni hamile arkadaşlarım gülaycım ve melekcim sizleri tebrik ediyorum .inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşarsınız .başka hamiş varmı bilmiyorum geçmişi okuyamadım .varsa hepsinin gözü aydın..
BAHARIM canım sen nasılsın inşallah herşey yolundadır moralin iyidir canım .özledim seni .herşey düzelicek sabırlı ol bitanem .öptüm seni..
Canım iyi dileklerin için çok çok teşekkür ediyorum...

dinamis opuyorumnanaktan canım gözün aydın canım ALLAH sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin... sıkıntılı günlerin geride kaldı allahım bi daha yaşatmasın.demek kız diyo dr hayırlısı artık eli ayağı düzgün olsun olsun da ...

melek cim canım bak azimle çalıştın listeye eklendin..opuyorumnanaktan darısı diğer tüm bekleyenlere ve isteyenlere...kendine çokkk iyi bak allahım iyilik sağlık versin ve sağlıkla kucağına versin inşallah

gülay cım paylaşmışın yeni gördüm çok tebrik ederim sen zaten hamiş haberini almadan iğnelerini kullanıyodun. herşey yolunda gider inşallah hhhaa bi de sanırım senin bu ikinci çocuğun olucak heralde evde kızım var demişsin... inşallah bu da oğlan oluropuyorumnanaktan
Nergiscim çok teşekkür ederim...Güzel dualarınızla her şeyin iyi olacağına inanıyorum...Azim konusunda haklısın valla , '' eşim diyoki eeeeee o kadar çalışmayla nerdeyse ben bile hamile kalacaktım :) ''

Melekcigim canim benim opuyorumnanaktan cooooookkkkkkkk sevindim:teytey::teytey::teytey:. Allahim kucagina almayida nasip eder insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Kendine dikkat et canim Şeniz

:teytey::teytey::teytey:Canım çok sağoll...Yakında ikizlerinin haberleride gelecek canım , emin ol...Bende öpüyorum seni...

FUNDACIM , BKALECİM , diğer tecrübeli hamile arkadaşlarım ; Bişey sorucam size..Yaa sizin de karnınızda hafif hafif ağrılar oluyor mu ? Bende önceden yoktu , 1 haftadır filan ara sıra çok kısa süreli , adet sancısı gibi ama o kadar şiddetli değil , çok hafif ağrılar oluyor. İnternette bu haftalarda normal , doğuma hazırlayan küçük kasılmalar başlar diyor. Bi arkadaşımda 6. ayda başlamış.Sizde de olmuş muydu ? Randevum cumartesi günü , doktoruma henüz soramadım.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder , çok öperim..

çok duygulandım yaaaaaaaaaaaa...:gitme: canım ne olur benim için de dua et benim tedavim 3 ay sonra biticek bende bi bebiş istiyorum çok içten dua etmişin banada et ne olur... hamile nin duası makbul ve kabul olur derler. tüm hamişler:sinifsinif:

Canım tez zamanda sağlıklı bir hamilelik diliyorum sana...İnşaaaaaalllaaaaaah tedavin biter bitmez seni hiç bekletmeden gelir bebişin canım...Amiiiiiin....

saolun arkadaşlar inşallah yüce rabbim isteyen herkese nasip eder

canım çok tebrik ederim hayırlı olur inşallah allah tamamına erdirsin. daha önce paylaşmıştın ama tebrik etmeyi unutmuştum. burada her yeni hamile ve her doğan çocuk hep artan umudum oluyo hep böyle güzel haberlerle inşallah...opuyorumnanaktan

merhaba papatyacımm, çokkk yoğunum çokkk bitiremedim daha işleri, yarın ilişik kesicem, bu yaramaz kızçeylede hiç bi işi bitiremiyom valla:)) sizlere bile bakamadım, neler oldu diye...sözünü ettiğin ağrılar normal bu arada, hiç korkma tabii sertleşme kasılma filan yoksa sorun yok...yalancı sancılar onlar endişe etme..kaçıyorum canım ben..ilk fırsatta gelmeye çalışırım yine...öptüm hepinizi..

ŞENCıM , kolay gelsin canım. Benim babam da emekli Jandarma Astsubay.3 yılda bir taşınırdık. ılkokulu 3 ayrı yerde , ortaokulu bi yerde , liseyi 2 ayrı yerde okudum. Taşınma telaşını çok iyi bilirim .Neyse ki şimdi taşıma şirketleri var , bizim zamanımızda o da yoktu.

Allah kolaylık versin canım..Keşke yardımcı olabilseydik ..Hayırlısıyla yerleşip rahatlarsın inşallah..Çok öpüyorum...

Nergis60 inşallah çok hem de çok kolaylıkla hamile kalır, sağlıkla da dünyaya getirirsin bebeğini canım.
Allahım isteyen herkese sağlıkla, mutlulukla nasip etsin evladını büyütmeyi inşallah :Saruboceq:

X