Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

MELEKKKK hayırlı olsun canım Allah sağlıklı hayırlı bi şekilde kucagına almayı nasip eder inş..isteyen ve hamile olan herkese....

ravzacım nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik. artık karnın falan iyice büyümüştür. tatlı kızın nasıl hareketli mi? çok öptüm canım allaha emanet olun.a.s.

canım benim çok iyiyim bebişimde iyi karnım iyice çıktı 24.cü haftanın sonuna geliyorum zilli kızımın hareketleride çok iyi tepikleri artık iyice kuvvetlendi yarın doktor günümüz 3 boyutlu ultrasona giricez bakalım benim zilli ne kadar büyümüş seninde doğumun iyice yaklaştı hazırlıkların bittimi odası beşiği kıyafetlerini hazırladınmı heyecanlımısın biran önce sağsalim kızına kavuşursun işallah senden sonrada sıra bize geliyo işallah tatlı prensesini ve seni çooookkkkk öpüyorum sende allaha emanet ol allahım bebiş isteyen herkese versin herkesin kucağı bebişle dolsun

MELEK 76,
Canım benımkı son adet tarıhıme göre 6 haftalıkmış.Fakat yumurtlama genelde adetın ortası olur ya ona görede 4 haftalık.Bugun lütfü hocaya gıtdım bebegın kalp atısları baslamış.Aspırın ve folbıol kullan dedı.1 hafta sonra tekrar cagırdı kalp atısları normal mı dıye bakacakmıs.Hıc kan testı falan ıstemıyormusunuz dedım oda daha acele etme haftaya bı bakalım dedı.Acaba bı rıskmı gördü?Sordum ama gayet hersey ıyı dedı.Bılmıyorum ama sımdıden zorlu gunler basladı.

Canım çok teşekkür ederim ... Listeyede koymuşsun hemen :) Ne güzel göründü liste gözüme valla...İnşaallah önümüzdeki ay en az 5 hamilemiz daha eklenecek listeye...

Canım bu arada misafir felan dinleme valla , bizim ev misafir doluydu geçen ay ,gündüzleri oruç vardı , akşamları misafirlerle gezmeler , gece kalkıp sahur için hazırlıklar , çok zorlu bir aydı ama çalışmayada vakit ayırdık zar zorda olsa...çok şükür ki hamileyim ve bu sefer her şey yolunda gidecek inşaallah...

listemiz gitgide güzelleşiyor... yaşasın....
inş. her şey yolunda gidecek canım.. dularımız seninle...

MELEK 76,
Canım benımkı son adet tarıhıme göre 6 haftalıkmış.Fakat yumurtlama genelde adetın ortası olur ya ona görede 4 haftalık.Bugun lütfü hocaya gıtdım bebegın kalp atısları baslamış.Aspırın ve folbıol kullan dedı.1 hafta sonra tekrar cagırdı kalp atısları normal mı dıye bakacakmıs.Hıc kan testı falan ıstemıyormusunuz dedım oda daha acele etme haftaya bı bakalım dedı.Acaba bı rıskmı gördü?Sordum ama gayet hersey ıyı dedı.Bılmıyorum ama sımdıden zorlu gunler basladı.

göbete öncelikle gözün aydın.. seni de listeye ekleyeceğim ama karar veremedim şimdi sen 4 haftalık mı 6 haftalık mısın?

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 8 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............3 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........3 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................37 haftalık (erkek) (10 Eylül'de geliyor Taha bey inş)
ecesem..................37 haftalık (erkek) (10 eylüde geliyor Bora bey inş) (sa:9.30)
sido ......................37 haftalık (erkek) (11 Eylülde geliyor Doruk bey inş..)(sa: 09:00)
meryemmeryem...........35 haftalık (erkek)
çiçeklara......................34 haftalık (kız)
funda1980....................33 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................32 haftalık (kız)
sılaya..........................31 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............27 haftalık (kız)
smmm06.....................23 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........24 haftalık (kız)
Dinamiss.....................15 haftalık
limburg1985.[arzu]........14 haftalık
umutsevgim.[sibel]........13 haftalık
nilüfersahh....................12 haftalık
simge............................8 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
aslghh...........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
kardelen86.....................8 haftalık
gulsummm....................7 haftalık
_beray_.........................5 haftalık
umutluyuz ....................5 haftalık
büşra44........................4 haftalık
göbete.........................4 haftalık
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)

ecesem canım,
daha önce yazmışsın ama nete bir ara sık giremiyordum sanırım o döneme denk geldi, görmedim... kusura bakma.. hemen ekledim canım.. dualarımız seninle..

MELEKKKK hayırlı olsun canım Allah sağlıklı hayırlı bi şekilde kucagına almayı nasip eder inş..isteyen ve hamile olan herkese....
Canım çok teşekkür ederim...

MELEK 76,
Canım kalp atışlarının duyulmasına çok sevindim...Senin pıhtılaşma değerin neydi?Eğer ileri derecede olsaydı hemen iğneye başlatırdı , her şeyi iyi görmüş olmalı ki iğneye başlatmamış seni...Bildiğim kadarıyla lütfü beyin ultrasonu çok gelişmiş , rahimdeki kan akışını kan testi yaptırmadan görebiliyor ultrasondan...İnşaallah her şey sonuna kadar çok iyi gider tatlım , sağlıkla alırsın kucağına bebeğini...

Dinamiissss alkisalkisalkis terikler cannıım allaha binlerce kez şükürler olsun hamdolsun
ne güzel haberler bunlar, allah sonuan kadar sağlıkla devam ettirisn inşallah kurban olduğum :Saruboceq:
çook öpüyorum çok mutlu ettin bizi!!

Canım çok teşekkür ederim...

Canım kalp atışlarının duyulmasına çok sevindim...Senin pıhtılaşma değerin neydi?Eğer ileri derecede olsaydı hemen iğneye başlatırdı , her şeyi iyi görmüş olmalı ki iğneye başlatmamış seni...Bildiğim kadarıyla lütfü beyin ultrasonu çok gelişmiş , rahimdeki kan akışını kan testi yaptırmadan görebiliyor ultrasondan...İnşaallah her şey sonuna kadar çok iyi gider tatlım , sağlıkla alırsın kucağına bebeğini...

Canım benı ıgneye baslatdı.Clexan 0,2 ml ıgneye basladım.Aspırın,folbıol kullanıyom.1 hafta sonra gıdecem kalp atısı devam edıyormu bakacakmıs.Suan hersey ıyı dedı.Evet ultrasonu cok gelısmıs karsında dev ekranda herseyı en ınce detayına kadar göruyosun.Ama muayenesı cok pahalı nasıl her ay gıdecez bılmem.

şenciğim işlerin rast gitsin, kolaylıklar dilerim tatlım

gobete, içini ferah tut canım benim, herşey yolunda gidecek inşallah :Saruboceq:

Ravzacım maaşallah hayatım, sonuna kadar inşallah,yarın bebişinle hasret giderin azcık ekrandan sositososito

KAHVELOKUM,
Canım lısteye eklemısısn tesekkur ederım.Doktora göre 6 haftalıgım.hanı yumurtlama adetın ortası ya ondan ben kendım 4 haftalık dedım.Fakat ultrason 6 haftalık kabul edıyormus.Canım darısı senın basına ınsallah..Yılmak yok calısmaya devam.:)

Canım benı ıgneye baslatdı.Clexan 0,2 ml ıgneye basladım.Aspırın,folbıol kullanıyom.1 hafta sonra gıdecem kalp atısı devam edıyormu bakacakmıs.Suan hersey ıyı dedı.Evet ultrasonu cok gelısmıs karsında dev ekranda herseyı en ınce detayına kadar göruyosun.Ama muayenesı cok pahalı nasıl her ay gıdecez bılmem.

MELEK 76,
Canım benım 677,1298 heterozıgot.Homosısteın degerı 9,8

Canım benimda mthfrc677 heterozigot sadece...Banada 0,2 ml başlatır o zaman...Ama homosistein değerime yeni bakılıyor daha...Evet bencede çok pahalı...Ama hacettepede perşembe günleri ameliyat günüymüş ve bir arkadaş ( selvihandı galiba ) doğum ücreti almadığını söyledi...Bildiğim kadarıyla diğer doktorlar alıyordu...Hani belki bu açıdan biraz dengelenir belki...Doğum ücretleri en az 1500 ytl var...

şenciğim işlerin rast gitsin, kolaylıklar dilerim tatlım

gobete, içini ferah tut canım benim, herşey yolunda gidecek inşallah :Saruboceq:

Ravzacım maaşallah hayatım, sonuna kadar inşallah,yarın bebişinle hasret giderin azcık ekrandan sositososito

Canım cok sagol.Insallah darısı sana.Rabbım en kısa zamanda bu duyguları sanada yasatsın hem zor hem sevınclı bır duyguymus.Ama bızler rısklı gebeler oldugumuz ıcın hep tedırgınım.Allaha emanetız hepımız..

Canım benimda mthfrc677 heterozigot sadece...Banada 0,2 ml başlatır o zaman...Ama homosistein değerime yeni bakılıyor daha...Evet bencede çok pahalı...Ama hacettepede perşembe günleri ameliyat günüymüş ve bir arkadaş ( selvihandı galiba ) doğum ücreti almadığını söyledi...Bildiğim kadarıyla diğer doktorlar alıyordu...Hani belki bu açıdan biraz dengelenir belki...Doğum ücretleri en az 1500 ytl var...

Evet canım doguma gırerse en azından bız rahat oluruz.Daha önce hastasına söz vermıs son anda bı semınere gıtmıs doguma gıremedıgını yazmıstı burda arkadas.İsmini hatırlayamadım.Bıde hıc konusmuyo bız sorarsak cevap verıyo.Bugün muayene konusmamız 10 dakıka ya surdu ya surmedı.Cok ılgılenmedı mı nedir?

amin gobetecim inşallah hayırlısıyla isteyen herkeslere bana da :Saruboceq:

tahmin edebiliyorum hayatım, 2 gebeliğimde de her ultrasona girişimde kalbim dururdu heyecandan. allah kısmet edince bidahakinde de aynı şeyler, belki daha da fazla, korkular, heyecanlar. bizim de sınavımız buymuş demek ki, allah beterinden saklasın inşallah :Saruboceq:

Gobete , bu arada seni ne zaman iğneye başlattı ?

Ben 6 ay önce sınan hocaya gıtmıstım.O hamıle kalır kalmaz clexan 0,2 basla demıstı.Ben adetım gecıkınce hemen evde test yaptım gebe cıktım.Lütfü beye mail atdım durumumu yazdım.Salı gunune randevu aldım sıze gelene kadar ıgneyı alıp yapayım mı dedım.Oda evet basla dedı.Bugün gıtdım ıgneye devam et dedı.Sen Lütfü beyın hastasımısın?

X