Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

krizantemmmmm iyiyim canım napıyım canım sıkılıyo iş güç yok internette sörf yapıyım diyorum acayip agır çalışıyo sinir oluyorum. yok kızım ne başlaması dur bir gaza gelme. geç olsun güç olmasın tekrar acele edip aynı şeyleri yaşamak istemiyorum hala sıkıntısı üstümde son hamileliğin o stresli günler gelicek diye tırsıyorum şuan bilmiyorum valla ben hazır hissetmiyorum kendimi. hatta kasımdada hazır olucammı bilmoyurum ama eşime korunmayı bırakırız ama gün falan takip etmeyiz diyorum olur sa olur olmazsa kendimizi ne zaman hazır hissedersek o zaman yumurtlama takibi yaparız diyorum. hayırlısı bakalım. ama acele etme gülüm ya canımıza yazık

ayy melekcım cok sevındım canım ya...allah tamamına erdırsın...ınsallah...

dınamıscım coook sevındım pıhtından kurtulduguna:))) bundan sonra hıc korkma.hersey cok guzel olacak...

lımburgcum canım bıraz rahat olmayı denesen...senı cok ıyı anlıyorum ama endısede gebelıgı olumsuz etkıleyen bısey cunku...

eserızmır canım cok az kaldı..ıkımızde sıraya gırdık...:)))

kızlar cok heyecanlıyım ya....DORUK gelicek diye heyecan dorukta....:.)))

hepınızın guzel dılek ve dualarına coook tesekkur ederım...hepınızı cok sevıyorum..nıcklerı ve ısımlerı ezberlıyorum merak etmeyın sayıcam herkesı:)))

reiscimmm yok canım işin gercegi bende pek hazır hissetmiyorum kendimi aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum sanki hep hamileliklerim böyle geçiçek giibi geliyor. hem istiyorum hem istemiyorum. artık tabı ne zman hazır olursak ozaman onemlı bızım ıcın gec olsun güç olmasın.amaaa kocişlee cok ıstıyoruz valla hep hayal kuruyoruz ortamıza yatırsak sevsek soyle yapsak dıye oda bana kıyamıyor dursun bıraz daha toparlan dıyor. ınsallah vakıt cabuk gecer toparlanırız bı an once allah hayırlı saglıklı misss kokulu bebişlerr nasip eder.

Kızlar merhabalar:)

Lidya, limburg ve tüm arkadaşlarım müjdemi isterim zemuszemus

Allaha şükürler olsun ki kan pıhtısı dağılmış, herşey normale dönmüş.
İğnemizin dozu da gayet iyiymiş ki bebeğimin gelişimi de çok güzel. Uzun boylu ve biraz koca ayaklı olduğunu söyledi doktorumuz. Gerçi benim de boyum 1.77 cm, benden kısa boylu bişe olsa şaşardım :))
Bir de benim içime hep kızmış gibi doğuyordu neden bilmiyorum ama sağlıklı olmasından sonra da eşim de ben de kız istiyorduk.
Ve büyük ihtimalle bebeğimiz kızmış, tam göstermedi o nedenle netleşmedi cinsiyeti ama kız gibi görünüyor dedi doktorumuz :))
Yarın da üçlü test için kan vereceğim, inşallah onun da sonuçları güzel çıkar :Saruboceq:

İnşallah bebek isteyen herkese bir an önce bu duyguyu tattırsın allahım, hamilelere de sağlıkla kolaylıkla doğurmayı nasip etsin:)
Bir de herkesin evladı hep sağlıklı olsun, allahım acılarını göstermesin, analı babalı büyütsün :Saruboceq:

ohhhh cok sukur YA RABBIM cok sevindim gozun aydin canim kizimiz geliomus haaa ayyy yavrum yerim seni ben:emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek:
gorebildinmi bilmiorum bizde dun gittik cok sukur hersey yolunda bizimde oglan olabilirmiszemuszemus

dınamıscım coook sevındım pıhtından kurtulduguna:))) bundan sonra hıc korkma.hersey cok guzel olacak...

lımburgcum canım bıraz rahat olmayı denesen...senı cok ıyı anlıyorum ama endısede gebelıgı olumsuz etkıleyen bısey cunku...

hepınızın guzel dılek ve dualarına coook tesekkur ederım...hepınızı cok sevıyorum..nıcklerı ve ısımlerı ezberlıyorum merak etmeyın sayıcam herkesı:)))

ayy canim heyecan olmazmi ben bile merakta kaliorum burda az kaldi yavruna kavusmaya dualrini eksik etme bizdende
canim haklisin biliorum stres ii degil yavrumada zarar ama rahat degilim hic bunun bi yontemi varmidir acaba cok sukur ki hersey yolunda opuyoruz siziopuyorumnanaktan

sidocum canım yaa ne güzel saatler kaldı ben bile o kadar hayacanlıyım ki seni düşünemiyorum.ayy sıra bize geliyor yaa ben normal doğum düşünüyorum bi aksilik çıkmazsa ne olur dua et bana da ağrısız kolay doğumum olsun benim ismim de bahar canım. yaa inşallah doruk bebeği sağlıcakla alacaksın kucağına benim de dualarım sizinle olacak canım:Saruboceq: doğumdan sonra ilk fırsatta bizi haberdar et olur mu kendine dikkat et canım öptüm sizia.s.

dinamisis ne güzel demek sende bir kız annesi olacaksın ohh topikte artıyor kızların sayısı kızıma arkadaş geliyorkaydirigubbakcemile5 herşeyin yolunda olmasına da çok sevindim canım inşallah hep böyle sorunsuz devam edecek kendine iyi bak:CüvCüv:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar Allahıma binlerce şükürler olsun ki hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:...İki kez idrar testi yaptım , ikisinde de silik ama iki çizgi çıktı...Adetime 4 gün var daha , o yüzden silik çıktı galiba...Hamilelik belirtilerinide hissediyorum , kasıklarımda ağrı var , normalde benim hiç adet ağrım olmaz çünkü...Yarın kan testi yaptırcam...İnşaallah test doğrudur kızlar , testte silik çıkarsa hamilelik anlamına geliyo yazıyodu...Allahım lütfen her şey yolunda gitsin , lütfen bebeğimi kucağıma alayım , lütfen bebeğimi koklayayım , lütfen bebeğim sağlıklı doğsun , lütfen benim gibi bebek isteyen arkadaşlarımın en kısa zamanda kucağı bebeklerle dolsun...Amiiiiiiiinnnnnnnnnnn.....

oh ya ne güzel bir haber bu... canım tebrik ederim.. akşam okudum haberini ama yazma fırsatım olmadı, çok sevindim.. inş sorunsuz bir hamilelik yaşayacaksın.. dualarımız hep seninle, bebişinle olacak.. akşamdan beri aklıma geldikçe için sevinçle doluyor... ama sen haketmiştin kaydirigubbakcemile3 seni büyyükkkkk bir zevkle ekliyorum listeye.. ohh ya... çok mutlu oluyorum listeye yeni isimler eklerken..

İğnemizin dozu da gayet iyiymiş ki bebeğimin gelişimi de çok güzel. Uzun boylu ve biraz koca ayaklı olduğunu söyledi doktorumuz. Gerçi benim de boyum 1.77 cm, benden kısa boylu bişe olsa şaşardım :))
Bir de benim içime hep kızmış gibi doğuyordu neden bilmiyorum ama sağlıklı olmasından sonra da eşim de ben de kız istiyorduk.
Ve büyük ihtimalle bebeğimiz kızmış, tam göstermedi o nedenle netleşmedi cinsiyeti ama kız gibi görünüyor dedi doktorumuz :))
Yarın da üçlü test için kan vereceğim, inşallah onun da sonuçları güzel çıkar :Saruboceq:

İnşallah bebek isteyen herkese bir an önce bu duyguyu tattırsın allahım, hamilelere de sağlıkla kolaylıkla doğurmayı nasip etsin:)
Bir de herkesin evladı hep sağlıklı olsun, allahım acılarını göstermesin, analı babalı büyütsün :Saruboceq:

oh bir güzel haber daha.. bugün ne güzel bir gün böyle.. canım çok sevindim herşeyin yolunda olmasına.. Allah hiç bozmasın, hep böyle devam etsin inş...

:lepi::lepi:tamam sıramı sana veriyorum
ama senden sonra bende bak:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ben de varım.. ama evde de misafir var :KK43: ....

sido.. canım.. az kaldı.. ne güzel.. Rabbim inş. sağlıkla kucağına almayı nasip edecek..

ya çok mutlu oldum ben bugün... öpüyorum hepnizi...:dance: :dance::dance::teytey::teytey::teytey:

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 8 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............3 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........3 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................37 haftalık (erkek) (10 Eylül'de geliyor Taha bey inş)
sido ......................37 haftalık (erkek) (11 Eylülde geliyor Doruk bey inş..)(sa: 09:00)

meryemmeryem...........35 haftalık (erkek)
çiçeklara......................34 haftalık (kız)
funda1980....................33 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................32 haftalık (kız)
sılaya..........................31 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............27 haftalık (kız)
smmm06.....................23 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........24 haftalık (kız)
Dinamiss.....................15 haftalık
limburg1985.[arzu]........14 haftalık
umutsevgim.[sibel]........13 haftalık
nilüfersahh....................12 haftalık
simge............................8 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
aslghh...........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gulsummm....................7 haftalık
_beray_.........................5 haftalık
umutluyuz ....................5 haftalık
büşra44........................4 haftalık
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)

Son düzenleme:
Umut sevgım cok tesekkur ederım.Rabbım hepımızınkını saglıklı bı sekılde kucagımıza almayı nasıp etsın insallah.Tum arkadaslarımın darısı basına olsun ınsallah

SELAM GELEVERA,
Iyı dıleklerınız ıcın cok tesekkur edrım.Rabbım herkesın gönlüne göre versın.Kendıne ıyı bak.Rabbım herkesın kucagını doldursun.

kahve lokumcum merhaba... canım listeye benide eklermisin .... gerçi biraz geç oldu ama benimde 10 eylül sabah 9.30 da inşallah oğlum bora dünyaya gelecek....
daha öncede listeye eklemeni rica etmiştim ama sanırım görmedin....

sido ve eser izmir hamile haberlerimizi peşpeşe vermiştik çok şükür doğum haberlerimizde peşpeşe olacak.... hepimize kolay sancısız doğumlar diliyorum....

bugün akşam son iğnemi yapıp inşallah bu defteri de böylece kapatmış olucaz....allahıma bugünleri gösterdiği için binlerce kez teşekkür ediyorum...

hamile olan tüm arkadaşlara sağlıklı sorunsuz, huzurlu bir gebelik , bekleyen tüm arkadaşlara ise en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik diliyorum....

lütfen dualarınızı esirgemeyin....doğum sonrası en kısa zamanda sizlere aytrıntılarını yazarım... hepinizi çok seviyorum...şimdilik hoşçakalın....

Selam Melek 76,
Canım benımkı 4 haftalık.Bugün doktora gıdecem.Sen ıgne kullanmıyorsun galıba neden merak etdım.Bızım gıbı pıhtılasma olanlar Hamıle kalır kalmaz ıgneye baslaması gerekmezmı?Ben hemen basladım acaba hata mı yaptım?Kese görundukten sonramı baslamalıydım.Burda arkadaslar, okudugum kadarıyla zaman kaybetmeden baslayın dıyorlardı.

melek76 kullanıcısından alıntı
Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar Allahıma binlerce şükürler olsun ki hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm mmmmm:teyt ey:...ıki kez idrar testi yaptım , ikisinde de silik ama iki çizgi çıktı...Adetime 4 gün var daha , o yüzden silik çıktı galiba...Hamilelik belirtilerinide hissediyorum , kasıklarımda ağrı var , normalde benim hiç adet ağrım olmaz çünkü...Yarın kan testi yaptırcam...ınşaallah test doğrudur kızlar , testte silik çıkarsa hamilelik anlamına geliyo yazıyodu...Allahım lütfen her şey yolunda gitsin , lütfen bebeğimi kucağıma alayım , lütfen bebeğimi koklayayım , lütfen bebeğim sağlıklı doğsun , lütfen benim gibi bebek isteyen arkadaşlarımın en kısa zamanda kucağı bebeklerle dolsun...Amiiiiiiiinnnnnnnnnnn.....

gözün aydın canım inş hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini.hergün böyle güzel haberler okuruz inş.

kahve lokumcum merhaba... canım listeye benide eklermisin .... gerçi biraz geç oldu ama benimde 10 eylül sabah 9.30 da inşallah oğlum bora dünyaya gelecek....

sido ve eser izmir hamile haberlerimizi peşpeşe vermiştik çok şükür doğum haberlerimizde peşpeşe olacak.... hepimize kolay sancısız doğumlar diliyorum....

bugün akşam son iğnemi yapıp inşallah bu defteri de böylece kapatmış olucaz....allahıma bugünleri gösterdiği için binlerce kez teşekkür ediyorum...

hamile olan tüm arkadaşlara sağlıklı sorunsuz, huzurlu bir gebelik , bekleyen tüm arkadaşlara ise en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik diliyorum....

lütfen dualarınızı esirgemeyin....doğum sonrası en kısa zamanda sizlere aytrıntılarını yazarım... hepinizi çok seviyorum...şimdilik hoşçakalın....

ecesem canım ne kadar güzel yaa seninde saatlerin kalmış valla çok heyecanlı bir durum. allahım sağlıcakla inşallah alacaksın bebişini kucağına canım darısı da bizlere listede sıra yaklaştıkça bende çok heyecanlanıyorum. güzel haberleri
ni almak dileğiyle kendine iyi bak canım öptük sizia.s.

arkadaslar iğnenin kacıncı aya kadar kullanılcağını asıl belirliyolar bilgisi olan yokmu merak ediyorm kimsede cevap vermiyo ya

canım benım dr o konuyu henuz gorusmedık ama burdakı arkadslar genellıkle doguma bı hafta kala bırakıyolar opt canım

ığnemizin dozu da gayet iyiymiş ki bebeğimin gelişimi de çok güzel. Uzun boylu ve biraz koca ayaklı olduğunu söyledi doktorumuz. Gerçi benim de boyum 1.77 cm, benden kısa boylu bişe olsa şaşardım :))

gozunaydın canım bunuda atlattın cok sukur ınsalllah uclu testlerınde guzel cıkar kızımaıza ve kıb olurmu....

ınşallah bebek isteyen herkese bir an önce bu duyguyu tattırsın allahım, hamilelere de sağlıkla kolaylıkla doğurmayı nasip etsin:)

aynı gunde ıkı guzel melek gelecek dunyaya canım benım gerı sayım baslamıs ınsallah saglıcakla bebeısınıde alır donersınız eve dualrımdasınız zaten rabbım o heyacanı o mutlulugu herkese nasıp etsınn......

ay canım benımmm ne mutlu vala sana son ıgne haaa hadı rabbım hayılrısıyla bebeısını kucagına almayıda nasıp etsın mevlam yardımcın olsun canımmm....

melekcim canım çok sevindim tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah gözün aydın hemen iğnelerine başla gecikme:lepi:

MELEKKKKKKKKKcanım hayırlı uğurlu olsun inşallah allah tamamına erdirmeyi naspit etsin kan değerlerine baktırınca bizede haber vermeyi unutma olurmu. dikkatli ol mümkünse rapor falan al yat dinlen şimdiden. öptüm canım darısı burdaki tüm bebek bekleyen kızların başına inşallah:)))))

Melekçiğim gözün aydın canım.Bu habere çok sevindik tabi bekliyorduk da senden.Kan testini alınca bize haber ver.Senin trombofili testlerin yapılmamışmıydı daha önce.Ama sen iğneye hemen başla.Vakit geçirme sakın.Allah kucağına almayı nasip eder inşallah canım.

Melek canım çok çok sevindim zemuszemus

İnşallah hepimize Allahım sağlıkla kucaklamayı, sağlıkla sevdiklerinle beraber büyütmeyi nasip etsin :Saruboceq:

İğnenin düşük dozunu kullanma konusunu da mutlaka konuş canım doktorunla :)

Tekrardan tebrikler :1hug:

canııııııımmmmmmm ayyyyy çok sevindiiiiimmmmm.... tebrik ederim allahım sağlıcakla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah melekçim. hiçkimsenin, bizlerin de emeklerini boşa çıkarmasın.....
tekrar tebrikler eşine ve sana. bizi habersiz bırakmaa :))):teytey::sm_cool:hihoyyyt

MELEKCİM gözünaydın hayırlı olsun allah ınsallah sonuna kadar götürmeyi nasip etsin darısı bizlerin başına...

Arkadaşlaaaaaar hepinize çok çok teşekkür ediyorummmm...doğum yapacak olanlara sağlıklı bir şekilde doğum , hamile kalmak isteyenlerede en kısa zamanda sağlıklı hamilelik bir diliyorummm....

canım çok az zamanın kaldı allah sağlıklı sıhatli doğurmayı nasip etsin dualarımız seninle sende bize dua etmeyi unutma doğumdan sonra fırsat bulursan yaz bize bende lütfü beyin hastası olduğum için doğum nasıl geçtiğini merak ediyorum özel oda ayarlayabildinmi hastane şartlarını falan merak ediyorum doğumdan sonra lütfü bey ilgilendimi bunları artık doğumdan sonra senden öğreniriz bide hastane masraflarını merak ediyorum canım bide kendine ve bebişine çok ii bak

oh ya ne güzel bir haber bu... canım tebrik ederim.. akşam okudum haberini ama yazma fırsatım olmadı, çok sevindim.. inş sorunsuz bir hamilelik yaşayacaksın.. dualarımız hep seninle, bebişinle olacak.. akşamdan beri aklıma geldikçe için sevinçle doluyor... ama sen haketmiştin kaydirigubbakcemile3 seni büyyükkkkk bir zevkle ekliyorum listeye.. ohh ya... çok mutlu oluyorum listeye yeni isimler eklerken..

Canım çok teşekkür ederim ... Listeyede koymuşsun hemen :) Ne güzel göründü liste gözüme valla...İnşaallah önümüzdeki ay en az 5 hamilemiz daha eklenecek listeye...

Canım bu arada misafir felan dinleme valla , bizim ev misafir doluydu geçen ay ,gündüzleri oruç vardı , akşamları misafirlerle gezmeler , gece kalkıp sahur için hazırlıklar , çok zorlu bir aydı ama çalışmayada vakit ayırdık zar zorda olsa...çok şükür ki hamileyim ve bu sefer her şey yolunda gidecek inşaallah...

CANIM BENIM RABBIM HAYIRLISIYLA KUCAGINA ALMAK NASIP ETSIN INSALLAH COK AZ KALMIS YAAA UYKU FALAN KALMAMISTIR SIZLERDE CANIM YAAAopuyorumnanaktan

X