Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

selam melek 76,
canım benımkı 4 haftalık.bugün doktora gıdecem.sen ıgne kullanmıyorsun galıba neden merak etdım.bızım gıbı pıhtılasma olanlar hamıle kalır kalmaz ıgneye baslaması gerekmezmı?ben hemen basladım acaba hata mı yaptım?kese görundukten sonramı baslamalıydım.burda arkadaslar, okudugum kadarıyla zaman kaybetmeden baslayın dıyorlardı.

gobetecım senınde hayırlı olsun arkadasım kusura bakma daha once yazmıssındır ama farkedemedım saglıkla kucagına almak nasıp olsun ınsallah

Selam Melek 76,
Canım benımkı 4 haftalık.Bugün doktora gıdecem.Sen ıgne kullanmıyorsun galıba neden merak etdım.Bızım gıbı pıhtılasma olanlar Hamıle kalır kalmaz ıgneye baslaması gerekmezmı?Ben hemen basladım acaba hata mı yaptım?Kese görundukten sonramı baslamalıydım.Burda arkadaslar, okudugum kadarıyla zaman kaybetmeden baslayın dıyorlardı.

Canım benim değerim mthfrc677 heterozigot , diğerleri normal...Doktorum asprin + folbiol başlattı 2 ay öncesinden , kalp atımını duyunca iğneye başlicaz dedi ...Dün hemotoloğa gittim .Yapılmamış testlerim varmış...Bugün 14 tüp kan verdim ...Kan sonuçlarına göre sana birşey söylemek istiyorum , şu an için heparin başlamak istemiyorum , riske almak istemiyorum dedi...Cuma günü sonuçların bir kısmını alıcam , alınca hemen gel , iğne gerekirse dozunu ayarlarız dedi...Bir kısmıda sonraki cuma çıkacak , zaten bebeğin kalp atımınıda en erken sonraki cuma alabiliriz ( inşaallah )..Biraz geç kaldım hemotoloğa gitmekte ama geçen ay o kadar yoğunduki valla gidemedim bir türlü...

gözün aydın canım inş hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini.hergün böyle güzel haberler okuruz inş.

Çok teşekkür ederim canımmm..İnşaallah iyi haberler eksik olmaz buradan...

Diamiscim çok sevindim pıhtının tamamının kaybolmasına...Minik bebeğini sağlıkla kucağına alacağın günlere az kaldı inşaallah...

Cheryy76 , canım benim , inşaallah önümüzdeki aya gelecek bebişin , buna gönülden inanıyorum...

merhaba arkadaşlar bende varım ilk hamileliğimde kan pıhtılaşması yüzünden bebeğimin kalbi hiç atmadığı için kürtaj olmuştum şu anda 8+2 günlük hamileyim çok şükür bebeğmin kalbi atıyor ama çok korkuyor tekrar bir şey olurdiye iğne ve bebe aspirini kullanıyorum inşallah yüce rabbim bebeğimi ve isteyen herkesin bebeğine hayırlı sağılklı ömür verir bu arada doğum yapacak arkadşlar varmış hayırlı olsun yüce rabbim bebeklerinize hayırlı sağlıklı ömürler versin.benim doğal yolla bebeğim olmuyor anca tüp bebek tedavisiyle çok zor şeyler yaşadım inşallah yüce rabbim bundan sonra yüzümüzü güldürecek

Reisdevrim, Krizantem, Cherry76, Sido, Limburg, Bkale, Kahvelokum, Melek 76 çok çok teşekkürler hepinizea.s.

Reis devrim canım doktor sormuşsun, ben Dr. Hilmi Yıldırım'a gidiyorum. Dikmen de bir klinikte çalışıyor ayrıcada Ankara da Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli. Sanırım doğumu da hastanede yaparım inşallah o günlere gelirsek tabii ki. Eğer Ankaraya geldiğinde testlerini falan göstermek istersen kliniğin telefonunu falan vereyim sana ama benim tavsiyem güvendiğin doktorla devam etmen olur. Şahsen ben Lütfü Beyin falan adını çok duyduğum halde gitmedim, Hilmi Beye güveniyorum ve hiç kafam karışmasın dedim.

Cherry76 inşallah bu ay hamile kalırsın, en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Sido ve Ecesem dualarımız sizlerle, inşallah kolaylıkla sağlıkla geçer ikinizin de doğumları.

Umutsevgim senin nasıl gidiyor canım, umarım sen de bebeğin de iyisiniz, nazarlardan korusun allahım sizi.

Lidya canım sen de merak etmiş sormuşsun sağolasın tatlım :)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bende varım ilk hamileliğimde kan pıhtılaşması yüzünden bebeğimin kalbi hiç atmadığı için kürtaj olmuştum şu anda 8+2 günlük hamileyim çok şükür bebeğmin kalbi atıyor ama çok korkuyor tekrar bir şey olurdiye iğne ve bebe aspirini kullanıyorum inşallah yüce rabbim bebeğimi ve isteyen herkesin bebeğine hayırlı sağılklı ömür verir bu arada doğum yapacak arkadşlar varmış hayırlı olsun yüce rabbim bebeklerinize hayırlı sağlıklı ömürler versin.benim doğal yolla bebeğim olmuyor anca tüp bebek tedavisiyle çok zor şeyler yaşadım inşallah yüce rabbim bundan sonra yüzümüzü güldürecek

Tebrikler canım, inşallah sağlıkla sonuna kadar gider bebeğini kucağına alırsın :Saruboceq:

Diamiscim çok sevindim pıhtının tamamının kaybolmasına...Minik bebeğini sağlıkla kucağına alacağın günlere az kaldı inşaallah...

Cheryy76 , canım benim , inşaallah önümüzdeki aya gelecek bebişin , buna gönülden inanıyorum...

iiinşallaahhh canııım. biraz daha iyi hissediyorum kendimi bu ay psikolojik olarak. umarım hayırlısıyla sağlıkla gelir bebişim benim de

Reisdevrim, Krizantem, Cherry76, Sido, Limburg, Bkale, Kahvelokum, Melek 76 çok çok teşekkürler hepinizea.s.

Reis devrim canım doktor sormuşsun, ben Dr. Hilmi Yıldırım'a gidiyorum. Dikmen de bir klinikte çalışıyor ayrıcada Ankara da Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli. Sanırım doğumu da hastanede yaparım inşallah o günlere gelirsek tabii ki. Eğer Ankaraya geldiğinde testlerini falan göstermek istersen kliniğin telefonunu falan vereyim sana ama benim tavsiyem güvendiğin doktorla devam etmen olur. Şahsen ben Lütfü Beyin falan adını çok duyduğum halde gitmedim, Hilmi Beye güveniyorum ve hiç kafam karışmasın dedim.

Cherry76 inşallah bu ay hamile kalırsın, en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Sido ve Ecesem dualarımız sizlerle, inşallah kolaylıkla sağlıkla geçer ikinizin de doğumları.

Umutsevgim senin nasıl gidiyor canım, umarım sen de bebeğin de iyisiniz, nazarlardan korusun allahım sizi.

inşallah canım. sağolasın iyi dileklerin için.... a.s.

tebrikler canım. allah sağlıklı sıhhatli doğumlar nasip etsin.

DıNAMıSSCıM ; gözün aydın canım.Allaha şükür atlattın tehlikeyi. Bebeğine hep ne kadar güçlü bi bebek olduğunu söyle. Bu sözleri hakediyor o. Hep iyi haberlerini duymak dileğiyle.. Öptüm canım..

canım benım ınsallah rabbım yuzumuzu guldursun dılerım saglıcakla bebegıne kavusursun alllaha emenet olun....

Lidya canım sen de merak etmiş sormuşsun sağolasın tatlım :)

canım benım tesekkur ederım valla bu hafta tahlıl yaptırdık tsh yuksek cıktı bıde ıdrar yollarımı usutmusum dr antıyobıtık verdı korkarak ıcıyorum bebege zarar verırmı dıye onun dısında sukur ıyıyız sende bebeıse ıyı bak allaha emenet olun opt

dinamiscim canım senin verdiğin güzel haberi görmemişim gözümden kaçmış kusura bakma.
canım çok güzel bir haber almışsın maşallah canım ne kadar güzel cinsiyetine gelince yahu nedense bana bütün bebekler kız olacakmış gibi gelir zaten opuyorumnanaktan inşallah sağlıklı bir bebişin olurda dediğin gibi önemli değil cinsiyet......

DİNAMİSSCİM ; gözün aydın canım.Allaha şükür atlattın tehlikeyi. Bebeğine hep ne kadar güçlü bi bebek olduğunu söyle. Bu sözleri hakediyor o. Hep iyi haberlerini duymak dileğiyle.. Öptüm canım..

Sağol Papatyacım çok teşekkür ederim bugüne kadar hep moral verdin, yol gösterdin iyi ki varsın canım :1hug:

dinamis canım benimde kafam çok karışmasın o zaman:))) bir kere lütfü beye başladım artık devam ediyim diyorum çünkü bu nerden baksan 6. doktorum:)))) artık değiştirmiyim bari:)))) napalım herşey önce allahtan sonra doktorlarımızdan güvenmek lazım diye düşünüyorum:KK43:

canım benım ınsallah rabbım yuzumuzu guldursun dılerım saglıcakla bebegıne kavusursun alllaha emenet olun....

canım benım tesekkur ederım valla bu hafta tahlıl yaptırdık tsh yuksek cıktı bıde ıdrar yollarımı usutmusum dr antıyobıtık verdı korkarak ıcıyorum bebege zarar verırmı dıye onun dısında sukur ıyıyız sende bebeıse ıyı bak allaha emenet olun opt

Canım kendine iyi bak lütfen, özellikle ayaklarını sıcak tut, havalara aldanma sen hep dikkatli ol güzelim:) Ama ilacını da korkmadan iç güzelim, zararlı olsa doktorun vermezdi tatlım. Benim de bir arkadaşım diş yüzünden önce antibiyotik kullandı, sonra anestezi yaptırıp dişini yaptırdı mecburen hiç bişe de olmadı, bebeği 2 yaşında şimdi.
Sen de stres yapma ilaç alıyorum diye. Çok geçmiş olsun, umarım çabucak atlatırsın.

dinamiscim canım senin verdiğin güzel haberi görmemişim gözümden kaçmış kusura bakma.
canım çok güzel bir haber almışsın maşallah canım ne kadar güzel cinsiyetine gelince yahu nedense bana bütün bebekler kız olacakmış gibi gelir zaten opuyorumnanaktan inşallah sağlıklı bir bebişin olurda dediğin gibi önemli değil cinsiyet......

Canımsın, kusura bakmak ne demek hiç olur mu öyle şey opuyorumnanaktan

İnşallah canım dediğin gibi olur bundan hepimiz için her şey aksilikler olmadan sağlıkla gerçekleşir :)

dinamis canım benimde kafam çok karışmasın o zaman:))) bir kere lütfü beye başladım artık devam ediyim diyorum çünkü bu nerden baksan 6. doktorum:)))) artık değiştirmiyim bari:)))) napalım herşey önce allahtan sonra doktorlarımızdan güvenmek lazım diye düşünüyorum:KK43:

Eğer doktor sana bir güven sağladıysa, için rahatsa değiştirme canım. Ben de başlarda çok düşündüm başka doktorlara da gitmeyi ama sonra doktoruma güvendiğimi hissettim. Bir de zaten pinpirikliyiz, eğer 2 doktor farklı tek bişe bile söylese bu kez de 3. ye gitmek isteyeceğim...Yani bu işin sonu yok dedim kendi kendime ve tek doktorla devam dedim.

Hepimiiz için hayırlısı canım, inşallah güzel olur herşey:)

ayy melekcım cok sevındım canım ya...allah tamamına erdırsın...ınsallah...

dınamıscım coook sevındım pıhtından kurtulduguna:))) bundan sonra hıc korkma.hersey cok guzel olacak...

lımburgcum canım bıraz rahat olmayı denesen...senı cok ıyı anlıyorum ama endısede gebelıgı olumsuz etkıleyen bısey cunku...

eserızmır canım cok az kaldı..ıkımızde sıraya gırdık...:)))

kızlar cok heyecanlıyım ya....DORUK gelicek diye heyecan dorukta....:.)))

hepınızın guzel dılek ve dualarına coook tesekkur ederım...hepınızı cok sevıyorum..nıcklerı ve ısımlerı ezberlıyorum merak etmeyın sayıcam herkesı:)))

valla zaman daraldı..hayırlısıyla heyecanla bizde bekliyoruz,:emir_bebek: dualarımız seninle:Saruboceq:

Kızlar merhabalar:)

Lidya, limburg ve tüm arkadaşlarım müjdemi isterim zemuszemus

Allaha şükürler olsun ki kan pıhtısı dağılmış, herşey normale dönmüş.
İğnemizin dozu da gayet iyiymiş ki bebeğimin gelişimi de çok güzel. Uzun boylu ve biraz koca ayaklı olduğunu söyledi doktorumuz. Gerçi benim de boyum 1.77 cm, benden kısa boylu bişe olsa şaşardım :))
Bir de benim içime hep kızmış gibi doğuyordu neden bilmiyorum ama sağlıklı olmasından sonra da eşim de ben de kız istiyorduk.
Ve büyük ihtimalle bebeğimiz kızmış, tam göstermedi o nedenle netleşmedi cinsiyeti ama kız gibi görünüyor dedi doktorumuz :))
Yarın da üçlü test için kan vereceğim, inşallah onun da sonuçları güzel çıkar :Saruboceq:

İnşallah bebek isteyen herkese bir an önce bu duyguyu tattırsın allahım, hamilelere de sağlıkla kolaylıkla doğurmayı nasip etsin:)
Bir de herkesin evladı hep sağlıklı olsun, allahım acılarını göstermesin, analı babalı büyütsün :Saruboceq:

dinamisssssss ne güzel haberrrdelikafadulden herşey yolunda çok şükürrrr:Saruboceq:

sidocum canım yaa ne güzel saatler kaldı ben bile o kadar hayacanlıyım ki seni düşünemiyorum.ayy sıra bize geliyor yaa ben normal doğum düşünüyorum bi aksilik çıkmazsa ne olur dua et bana da ağrısız kolay doğumum olsun benim ismim de bahar canım. yaa inşallah doruk bebeği sağlıcakla alacaksın kucağına benim de dualarım sizinle olacak canım:Saruboceq: doğumdan sonra ilk fırsatta bizi haberdar et olur mu kendine dikkat et canım öptüm sizia.s.

baharcımmm dualarımız sizlerle :Saruboceq: yakında viyak viyak inşallah sositososito sende bizi unutma heeee:eek:klava:dua et bak bana bu ay hamile kalayım alkisalkisalkis

Esraben sağol canım :)

ınşallah sen de çokkk yakın bir zamanda hamile kalırsın ve de hep sağlıkla geçirirsin bu süreci tatlım:)

X