Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Evet canım doguma gırerse en azından bız rahat oluruz.Daha önce hastasına söz vermıs son anda bı semınere gıtmıs doguma gıremedıgını yazmıstı burda arkadas.İsmini hatırlayamadım.Bıde hıc konusmuyo bız sorarsak cevap verıyo.Bugün muayene konusmamız 10 dakıka ya surdu ya surmedı.Cok ılgılenmedı mı nedir?
Evet maalasef öyle...Benim böyle durumlarda aklıma soracak soru gelmiyor biliyormusun ? her şeyi unutuveriyorum...Canım doğru tedaviyi versinde , önemli olan bu...Birde lütfü hoca gününe göre değişiyor heralde...Bazen çok ilgili , bazende arkadaşların dediğine göre çok ilgisizmiş ( ben hiç denk gelmedim ilgisizliğine )...

Ben 6 ay önce sınan hocaya gıtmıstım.O hamıle kalır kalmaz clexan 0,2 basla demıstı.Ben adetım gecıkınce hemen evde test yaptım gebe cıktım.Lütfü beye mail atdım durumumu yazdım.Salı gunune randevu aldım sıze gelene kadar ıgneyı alıp yapayım mı dedım.Oda evet basla dedı.Bugün gıtdım ıgneye devam et dedı.Sen Lütfü beyın hastasımısın?
evet canım , bende lütfü beye gidiyorum...Hamileliğimi yeni öğrendiğim için görüşmedim henüz...Bugün telefonla ulaşmaya çalışdım ama ulaşamadım...Bana aspirin + folbiol , hamile kalıncada iğneyi konuşuruz dedi...Hemotologta cumaya kadar bekletiyor , butün değerlerini görelim , risk almayalım dedi...

evet canım , bende lütfü beye gidiyorum...Hamileliğimi yeni öğrendiğim için görüşmedim henüz...Bugün telefonla ulaşmaya çalışdım ama ulaşamadım...Bana aspirin + folbiol , hamile kalıncada iğneyi konuşuruz dedi...Hemotologta cumaya kadar bekletiyor , butün değerlerini görelim , risk almayalım dedi...

Canım hemotolog ıcın hangı doktora gıdıyorsun?

Canım hemotolog ıcın hangı doktora gıdıyorsun?
Hacettepe hemotoloji bölüm başkanı osman ilhami özcebe...Keşke daha önceden gitmiş olsaydım , şu an her şey net olurdu...Neyse ama en azından benim beklenen adet 11 eylüldü ( hemotologloda cumaya görüşcem zaten ) , ben daha erken öğrendim hamileliğimi...

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 8 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............3 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........3 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................37 haftalık (erkek) (10 Eylül'de geliyor Taha bey inş)
ecesem..................37 haftalık (erkek) (10 eylüde geliyor Bora bey inş) (sa:9.30)
sido ......................37 haftalık (erkek) (11 Eylülde geliyor Doruk bey inş..)(sa: 09:00)
meryemmeryem...........35 haftalık (erkek)
çiçeklara......................34 haftalık (kız)
funda1980....................33 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................32 haftalık (kız)
sılaya..........................31 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............27 haftalık (kız)
smmm06.....................23 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........24 haftalık (kız)
Dinamiss.....................15 haftalık
limburg1985.[arzu]........14 haftalık
umutsevgim.[sibel]........13 haftalık
nilüfersahh....................12 haftalık
simge............................8 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
aslghh...........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
kardelen86.....................8 haftalık
gulsummm....................7 haftalık
_beray_.........................5 haftalık
umutluyuz ....................5 haftalık
büşra44........................4 haftalık
göbete.........................4 haftalık
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
kahvelokum sen beni bu listeye eklemedin kız belkide ondan kanamam oluyor eklede dursun bu kanamam :eek:klava:

kızlar dün gine kanamam oldu ve hala keseyi göremedik ben umutluyum ama işte nekadar kötü şeyler düşünmek istemesemde kendimi alıkoyamıyorum deyerlerim yükseliyor pazar günüde kanamam olmuştu pazar günki deyerim 335.41 dün akşam gine kanamam oldu hastaneye gittik 687.6 çıktı bir gün arayla bana iyi gibi geldi doktor iki gün sonra tekrarlayalım dedi b hcgyi dedi perşembe tekrar kan verecegim kızlar dualarınıza ihtiyacım var

hayırlısı gerçekten canım bu ay tempolu bir çalışma bizi bekliyor dimi :kedi: kaydirigubbakcemile3

canım öncelikle geçmiş olsun burada hep senin gibiler var hatta seninle birebir aynı değerleri taşıyanlar var F 5 LEİDEN daha riskli bir gurup ama aynı durumda olup bebişine kavuşan çok arkadaşımız var inşallah seninde olacak üzülme kaydirigubbakcemile5

işteeeeeeeee buuuuuuuuuu :lepi: meleğim canım işte bütün mesele bu çalışma azim gayrek dua ve sonuççççççççç... gecenin bu saatinde bir hamile haberi almak umuduyla girdim veeeeeeee meleğimi gördüm çok sevindim canım müthiş bir haber bu kaydirigubbakcemile5 rabbim korusun seni ve bebeğini :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :nazar: :nazar:

canım tebrikler amin allah hepimizin duası bu yönde. allah tamamına erdirsin kaydirigubbakcemile5

inşallah canım inşallah evet sıra sende inşallah seninde güzel haberlerini alcaz bu ay. sonra sırayla ördek sürüsü gibi takip ederiz artık. meleği takip edecez hep birlikte inşallah. artık ikinciliği senden bekliyoruz inşallah sositososito

cnm ya rriskili demisinya ne yönden daha riskli

mrb umutsevgim hosgeldin nasılsın ya bebisle sen nasıl gidiyo hamilelik ins. bi sorn yoktur cnm kendine cok dikkat Allaha emanet olun

FUNDACIM , BKALECİM , diğer tecrübeli hamile arkadaşlarım ; Bişey sorucam size..Yaa sizin de karnınızda hafif hafif ağrılar oluyor mu ? Bende önceden yoktu , 1 haftadır filan ara sıra çok kısa süreli , adet sancısı gibi ama o kadar şiddetli değil , çok hafif ağrılar oluyor. İnternette bu haftalarda normal , doğuma hazırlayan küçük kasılmalar başlar diyor. Bi arkadaşımda 6. ayda başlamış.Sizde de olmuş muydu ? Randevum cumartesi günü , doktoruma henüz soramadım.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder , çok öperim..

evet canım oluyor bende de hatta ilerleyen haftalarda daha da bi değişti ağrının şekli. artık benim kaburgalarıma falan da baskı yapmaya başladı galiba bazen nefesim kesiliyor gibi oluyor.bende duymuştum bu kasılmaların normal olduğunu rahim kendini doğuma hazırlıyormuş. endişelenme canım ama yine de dr a sor. öpüldünüz.

kızlar bugün bebişimin tüm kıyafetlerini yıkadım ve akşamda ütüledim. daha yeni bitirdim ütü işini. allahım minnacık minnacık şeyler zor oldu ütülemesi ama ne kadar zevkliydi anlatamam. artık çantamızı hazırlayalım dedim her ihtimale karşı.çok güzel bir duygu yaa bebişin için birşeyler yapmakopuyorumnanaktan .allahım bu hazırlıkları isteyen herkese yaşatsın inşallah. kimseyi bu yolda oyalamasın. :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar bende varım ilk hamileliğimde kan pıhtılaşması yüzünden bebeğimin kalbi hiç atmadığı için kürtaj olmuştum şu anda 8+2 günlük hamileyim çok şükür bebeğmin kalbi atıyor ama çok korkuyor tekrar bir şey olurdiye iğne ve bebe aspirini kullanıyorum inşallah yüce rabbim bebeğimi ve isteyen herkesin bebeğine hayırlı sağılklı ömür verir bu arada doğum yapacak arkadşlar varmış hayırlı olsun yüce rabbim bebeklerinize hayırlı sağlıklı ömürler versin.benim doğal yolla bebeğim olmuyor anca tüp bebek tedavisiyle çok zor şeyler yaşadım inşallah yüce rabbim bundan sonra yüzümüzü güldürecek
maşallah canım ne kadar güzel inşallah yüzün hep güler. her kışın bir baharı varmış demekki. sevgiler
selam arkadaşlar epeydir uğrayamadım kayınvaldem yoğunbakımda günlerim hep hastanede geçiyor .buarada sizlerde herşey yolundadır umarım .yeni hamile arkadaşlarım gülaycım ve melekcim sizleri tebrik ediyorum .inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşarsınız .başka hamiş varmı bilmiyorum geçmişi okuyamadım .varsa hepsinin gözü aydın..
BAHARIM canım sen nasılsın inşallah herşey yolundadır moralin iyidir canım .özledim seni .herşey düzelicek sabırlı ol bitanem .öptüm seni..
canım kayınvalidene geçmiş olsun. topikte görmeyi ve konuşmayı istediğim insanlardan birisin. özletme kendini bazan kaçamak yapta gel okişmi canım kaydirigubbakcemile5
merhaba papatyacımm, çokkk yoğunum çokkk bitiremedim daha işleri, yarın ilişik kesicem, bu yaramaz kızçeylede hiç bi işi bitiremiyom valla:)) sizlere bile bakamadım, neler oldu diye...sözünü ettiğin ağrılar normal bu arada, hiç korkma tabii sertleşme kasılma filan yoksa sorun yok...yalancı sancılar onlar endişe etme..kaçıyorum canım ben..ilk fırsatta gelmeye çalışırım yine...öptüm hepinizi..
ah canım allah kolaylıklar versin.
listemiz gitgide güzelleşiyor... yaşasın....
inş. her şey yolunda gidecek canım.. dularımız seninle...
?
bizde sana dua ediyoruz canım inşallah senin içinde herşey istediğin gibi olur Şeniz
kahvelokum sen beni bu listeye eklemedin kız belkide ondan kanamam oluyor eklede dursun bu kanamam :eek:klava:

kızlar dün gine kanamam oldu ve hala keseyi göremedik ben umutluyum ama işte nekadar kötü şeyler düşünmek istemesemde kendimi alıkoyamıyorum deyerlerim yükseliyor pazar günüde kanamam olmuştu pazar günki deyerim 335.41 dün akşam gine kanamam oldu hastaneye gittik 687.6 çıktı bir gün arayla bana iyi gibi geldi doktor iki gün sonra tekrarlayalım dedi b hcgyi dedi perşembe tekrar kan verecegim kızlar dualarınıza ihtiyacım var
canım çok geçmiş olsun ama değerin yükseldiğine göre allahın izniyle hiçbir şey olmaz inşallah. dua edicem sana kaydirigubbakcemile5
cnm ya rriskili demisinya ne yönden daha riskli
bitanem aslında doğru tedavi uygulanmazsa hepimiz riskli gruplarız zaten. ama faktör 5 in tedavi şekli biraz daha dikkat edilmesi gereken bir grup. zaten doktorlar hangi guruba hangi tedaviyi uygulayacaklarını bilirler o yüzden endişelenme. seni endişelendirmek için söylemedim korkma sakın doktoruna güveniyorsan problem yok vereliniortak
evet canım oluyor bende de hatta ilerleyen haftalarda daha da bi değişti ağrının şekli. artık benim kaburgalarıma falan da baskı yapmaya başladı galiba bazen nefesim kesiliyor gibi oluyor.bende duymuştum bu kasılmaların normal olduğunu rahim kendini doğuma hazırlıyormuş. endişelenme canım ama yine de dr a sor. öpüldünüz.
canım allah tatlı ve umut dolu sıkıntılar versin başka dert vermesin dimi. yani kasılmalar hep umut dolu olsun üzücü şeyler olmasın yeterki dimi..
kızlar bugün bebişimin tüm kıyafetlerini yıkadım ve akşamda ütüledim. daha yeni bitirdim ütü işini. allahım minnacık minnacık şeyler zor oldu ütülemesi ama ne kadar zevkliydi anlatamam. artık çantamızı hazırlayalım dedim her ihtimale karşı.çok güzel bir duygu yaa bebişin için birşeyler yapmakopuyorumnanaktan .allahım bu hazırlıkları isteyen herkese yaşatsın inşallah. kimseyi bu yolda oyalamasın. :Saruboceq:

ay maşallah ne cici şeylerdir onlar şimdi minicik minicik ah insanın onları ütülerken içi gider valla. evet canım allah hepimize yaşatsın bu duyguyu en kısa zamanda inşallah eminim çok güzel bir duygudur. allah sağlıkla sana kavuştursun bebişini. :hooray:

papatyacım merhaba canım sorduğun kasılmalar normal bendede oldu halada daha şiddetli bir şekilde devam ediyor bazen öyle bir kasılıyorki .... yürümene bile izin vermiyor hatta bazen kasıldığında tuvalet ihtiyacın olduğunu zannediyorsun ama gittiğinde hiç bir faliyet yok ama sancın var ..... önce adet sancısı gibi oldu daha sonra artarak nerdeyse tüm karnım kasılmaya başladı.... sağ kaburgalarım sürekli ağrıyor bu arada azaldı ama bebeğim aşağı inmeye başladı galiba ....birde benim oğlum sürekli sağ tarafta bu yüzden sağ kaburgam ve sırtım çok ağrıyor .... doktora sorduğumda normal demişti ... rahim kendini doğuma hazırlıyormuş ... kasılmalar olduğunda dinlen demişti .... dinlendiğin zaman geçiyor canım .... benimde gece yataraken sol elim şişiyor parmaklarımı bükemiyorum parmaklarımda ağrı ve uyuşma oluyor ... birkaç gündür sürekli oluyor doktorumda ayın 28 ne kadar yok ... 17 sinde randevum var başka bir doktora sorarım artık ....ayaklarımda çok şişiyor akşamları ayaklarımı yüksek bir yere koyup yatıyorum sırt üstü yattığım içinde tedirgin oluyorum ... allahım hayırlısıyla hepimize sağlıklı sorunsuz doğumlar nasip etsin inşallah gerçekten 7. aydan sonra sorunlar daha çok artıyor .. önemli olan bebeklerimizi sağ salim kucağımıza almak nasip etsin ....... bunların hepsi geçici...

papatyacım seni ve melek kızını öpüyorum Şenizallaha emanet olun:1hug:

yeni hamilelerimiz var ohhhhhhhhhhhhh ne güzel allah tamamına erdirsin kızlar ne güzel peş peşe allah bozbasın artırarak devam etsin inşallah......... allah kucağınaza almayı nasip etsin ....sağlıklı bir şekilde inşallah ...size kocaman bir maşallah nazar değmesin:nazar::nazar::nazar:

limburg dinamis canlarım maşallah sizede kızlar herşeyin güzel gitmesine sevindim allah hiç bozmasın sonuna kadar böyle devam etsin inşallah .....

kızlar atladığım şeyler olabilir fazla giremiyorum girdiğimde okuyorum ama o kadar kalabalık oldukki isimleri karıştırıyorum kusura bakmayın olmazmı ........

şu anda hamile olmayıp çalışmalarını sürdüren arkadaşlar inşallah sizde en kısa sürede mutlu haber veririrsin ve sonuna kadar güzel sorunsuz geçer inşallah ...

hepinizi çok öpüyorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanecesem sido canlarım benim maşallah peşpeşe doğumlarınız allah sağlıklı sıhhatlı acısız ağrısız doğumlar nasip etsin inşallah

eserizmir canım seninde randevun 10 eylüldü sanırım yanlış hatırlamıyorsam doktorun o gün karar verecekti doğum şekline ve zamanına değilmi allah sanada allah sağlıklı sıhhatlı acısız ağrısız doğumlar nasip etsin inşallah

ne güzel peşpeşe dökülüyoruz maşallah kendimce bir türkü tutturdum
kızlar doğum yapıyor sırada bana geliyor....
kızlar doğum yapıyor sırada bana geliyor....
gel bana güzel kuşum ........
kalbimi çalan oğlum ..........
eller havaya ...oğluşum kucağıma .......

son yaklaştıkça insan daha telaşlı oluyor .... bende bu hafta oğluşumun kıyafetlerini aldım ......... ufak tefek bir kaç şey kaldı... bu haftada onları tamamlayacağım ... kendim için alışveriş yapacağım... ne kadar alışveriş yaparsan yap sanki birşeyler eksik gibi geliyor .... herşeyin en güzelini vermek istiyorsun..
allah herkese yaşatsın inşallah ... allah kimseyi bu yolda oyalamasın ... en kısa sürede kucaklarını doldursun... ellimi karnıma koyduğumda bebeğimi sevdiğimde ... kaybettiğim bebeklerimi düşünüyorum çok üzülüyorum ... allah kimseyi böyle acılarla sınamasın inşallah ... neyse bir yine duygulandım hepinizi çok öpüyorum kızlar kendinize çok iyi bakın kocaman kocaman öpüyorum sizleriopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

KAHVELOKUM,
Canım lısteye eklemısısn tesekkur ederım.Doktora göre 6 haftalıgım.hanı yumurtlama adetın ortası ya ondan ben kendım 4 haftalık dedım.Fakat ultrason 6 haftalık kabul edıyormus.Canım darısı senın basına ınsallah..Yılmak yok calısmaya devam.:)

tamam canım, düzeltiyorum hemen... hep güzel haberler verirsin bize inş..

gülay.30 canım kusura bakma... hemen ekleyeceğşm ama kaç haftalık olduğunu yazmamışsın.. kanaman durur inş. hemen.. keşke listenin öyle bir gücü olsa.. listeye yazdık mı anne adaylarını onlara hiç bir şey olmasa.. ama ben uğurlu olduğuna inanıyorum :) kaç haftalık olduğunu yaz canım bana..

günaydın herkesea.s
günaydın canım..

X