Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sagol canım aldım ilacı başladım bugun

esraben lidya79 umut sevgim kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hepinize allahım kimseye yaşatmasın bu korkuyu

Gülaycım geçmiş olsun , bir-iki damlanın korkulacak bişey olduğunu sanmıyorum.Allah korusun kanama değil-lekelenme bile sayılmaz.Kanama bile olsa Allahın izniyle atlatılabiliyor hiç korkma. Progestanı ben de 11. haftada kullanmıştım.Kullanmakta tereddüt etme bence.Çok sık verilen bi ilaç , progesteron hormonu takviyesi. Rahmin iç yüzeyini güçlendiriyor , bebeğin tutunmasını sağlıyor , kanamayı durduruyor. Dinamis in uyarısını unutma , birden bırakma konusunda. Ben de ondan yeni öğrendim , hiç bilmiyordum. Birden bırakmıştım ben. Sen Dinamis in dediği gibi yapmaya çalış.

Bu arada Umutsevgim seni de sevinerek takip ediyorum. Ne zamandır yazayım diyorum., İlk üç ayı atlatttın Allaha şükür. Bundan sonra hızla büyüyecek bebeğin. 2. trimestır daha keyifli -heyecanlı geçiyor. Zamanında ne kadar üzüldüğünü hatırlıyorum, birbirimizi teselli etmeye çalışırdık. Bugünümüze şükür Yarabbim. Sağlıcakla kavuşuruz bebeklerimize inşallah . Çok öpüyorum..

hadi yaa ( neyse hayırlısı canım. bir dahaki aya inşallah ikimiz de güzel haberi veririz.

sıra melekte şimdi bakalım inşallah o başarmıştır.. biz tembel çıktık :kedi:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar Allahıma binlerce şükürler olsun ki hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:...İki kez idrar testi yaptım , ikisinde de silik ama iki çizgi çıktı...Adetime 4 gün var daha , o yüzden silik çıktı galiba...Hamilelik belirtilerinide hissediyorum , kasıklarımda ağrı var , normalde benim hiç adet ağrım olmaz çünkü...Yarın kan testi yaptırcam...İnşaallah test doğrudur kızlar , testte silik çıkarsa hamilelik anlamına geliyo yazıyodu...Allahım lütfen her şey yolunda gitsin , lütfen bebeğimi kucağıma alayım , lütfen bebeğimi koklayayım , lütfen bebeğim sağlıklı doğsun , lütfen benim gibi bebek isteyen arkadaşlarımın en kısa zamanda kucağı bebeklerle dolsun...Amiiiiiiiinnnnnnnnnnn.....

canım benim dualarımız seninle inşallah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın hadi güzel haberlerini bekliyoruz

canım çok sevindim ne güzel bir haber bu,inşallah Allah bebiğini kucağına alacağın günleri de gösterir

MELEK umarım seninde bebişinle ilgili ii haberlerini alıcazzzz :) şimdiden hayırlısı olsun... kan testinide yaptır ve bir an önce dr.a git tatlım ve bize muhakkakkkk haber ver... her zaaman yazamasamda sizin haberlerinizi okuyorum sürekliii ....darısı tüm hamişlerimizin başına inşallahhhh

meleğim canım hayırlı olsun bu ne güzel bi haber böle yarrın kantesti yaptırdıktan sonra için dahada rahat eder ama kesin hamilesin çokkk sevindim hakketdin sen bunu bu ay çok sıkı çalıştın sen işallah bebişinin ilk önce kalp atışını sonra seni tepikleyişini sonrada sağsalim doğuşunu görürüsün allahım isteyen herkese versinhepimizin yüzünü güldürsün yüce rabbim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Ayy MELEKCıM çok tebrik ederim canım.Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin canım . Demek ki neymiş , sabırlı ve umutlu olursan , iyi de çalışırsan oluyormuş.Bravo sana..Güzel gelişmelerinden haberdar et bizleri , iğneye de hemen başla.Ben 3+4 de adetime 3 gün kala başlamıştım..Çok sevgiler...

hadi hayırlısı canım çok tebrik ederim. bak allah çalışmalarını boşa çıkarmadı. mükafatını verdi. inşallah sağlıkla sıhhatle devam eder ve kucağına alırsın.....

canım benım valla cok duygulandım cok tesekkur ederım canım benım guzel dıleklerın ıcın rabbım o kotu gunlerı bıdaha yasatmasın ınsallah bebeklerımızı saglıcakala kucagımıza alamayı nasıp etsın ınsallah bende cok opt canımm...

canım benım tebrık ederım rabbım ınsalllah kucagına alamayıda nasıp etsın ayyyy cok sevındım yaaaaa darısı tum ısteyenlere..

Kızlar selam...Yazılarınızı hep takıp edıyorum.Fakat her zaman gıremıyorum.Bende hamıleyım...Darısı ısteyen herkesın basına.Rabbım herkese hayırlısıyla nasıp eder ınsallah..Herkese saglıklı,sıhhatlı,elı yuzu duzgun,saglıklı bebekler nasıp etsın...Hemen ıgneyı alıp vurmaya basladım.Fakat ıgneler ıcın rapor cıkarmak mümkün mü?Ne gıbı evraklar gerekıyor.Bılgısı olan varsa bılgılendırırsenız cok sevınırım.

canım benim dualarımız seninle inşallah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın hadi güzel haberlerini bekliyoruz
Çok teşekkür ederim canım ...İnşaallah bundan sonra herkes güzel haberlerle gelecek buraya...

canım çok sevindim ne güzel bir haber bu,inşallah Allah bebiğini kucağına alacağın günleri de gösterir
Sağol tatlım , vakit çok çabuk geçiyo , hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alıcaz , buna gönülden inanıyorum...
Sağol canım...Sabah erkenden kan testine gidicem , bugün hemotoloğa gittim zaten , bir sürü test istedi , eksikler varmış , 10 güne kadar belli olur sonuçlar dedi...

Canım benim çok sağol , hiç unutmuyorum.Benim için inşaallah ikizlerin olur demiştin :) İnşaallah ravzacım , inşaallah...

Çok teşekkür ederim canım ...Yarın lütfü beyi aricam , kan sonucumu bir alayım...Güzel gelişmeleri mutlaka bildiricem ...Şu an çok rahatım ve çok huzurluyum...Dualarımız kabul olacak eminim ben...

hadi hayırlısı canım çok tebrik ederim. bak allah çalışmalarını boşa çıkarmadı. mükafatını verdi. inşallah sağlıkla sıhhatle devam eder ve kucağına alırsın.....
Çok sağol tatlım...Bebeğimi kucağıma alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum ...

canım benım tebrık ederım rabbım ınsalllah kucagına alamayıda nasıp etsın ayyyy cok sevındım yaaaaa darısı tum ısteyenlere..
Çok teşekkür ederim canım , İnşaallah hep birlikte tatlım...

Canım sağlıkla bebeğini kucağına almanı diliyorum...Benim iğne konusunda bilgim yok şu an için...Arkadaşlar yardımcı olacaktır...

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenalkisalkisalkis:lepi: süperr yaa sositosositogözün aydınn melekcimmm...ama siz o çalışmalarla hak etmiştiniz :jeyyar:

evt gittim cnm aldık bütün tahlilleri kan pıhtılasması cıktı bendede protein c dtüsük heterozigotmusum isde suan folbiol aspirin kullancakmısım ama iğneni kaclık olduğunu söylemedi dozunu yükseltecez dedi bakalım hayırlısı doktorumda değisti isde artık samsunda üniteki doktora gitcem senin adınada sevindim cnm ya Allah tamamına erdirir ins. kanaman ne oldumu hiç diğerinde olmstu dimi benimki gibi iğneni dozunu neye göre belirliyorlar ya anlamadım gitti kendine cok dikkat et cnm oldumu öptüm habersiz bırakma beni

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenalkisalkisalkis:lepi: süperr yaa sositosositogözün aydınn melekcimmm...ama siz o çalışmalarla hak etmiştiniz :jeyyar:

:)) Canım çokkk teşekkür ederimm...Önümüzdeki ay iyi haberlerini bekliyorum...

Meleeeek canım tebrikler, allaha emanet olun, kucağına da alacaksın inşallah :Saruboceq:

Limburgum hayatım çok şükür, sonuna kadar inşallah:Saruboceq:

Dinamissten haberi olan var mı kontrolü vardı bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…