Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

cnmya bende olmayan bi kac test var burda doktorlar farklı farklı testllermi uyguluyo anlamadımki

Canım bu testleri hemotolog istedi , seninkileri kadın doğumcumu istemişti...

Amin canım ...Çok zor günlerdi gerçekten ...

:) çok sağol canım...Peş peşe hamile haberleri ve sağlıklı doğumlar diliyorum buradaki herkese...

melekcim canım tebrik ederim çooookkk sevindim hayırlı olsun. inşallah bu sefer bebeğini kucağına almak nasip olacak kendine dikkat et ve iğnelere hemen başla. öptüm canım seni dualarım seninle:Saruboceq:
İnşaallah bu sefer her şey yolunda gidecek , çok teşekkür ederim canımcım...

melekcim cok sevindim csnım..allah tamamına erdirsin inşallah :)
sağol tatlım ...inşaallah celenim :)

melekcim canım çok sevindim tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah gözün aydın hemen iğnelerine başla gecikme:lepi:

MELEKKKKKKKKKcanım hayırlı uğurlu olsun inşallah allah tamamına erdirmeyi naspit etsin kan değerlerine baktırınca bizede haber vermeyi unutma olurmu. dikkatli ol mümkünse rapor falan al yat dinlen şimdiden. öptüm canım darısı burdaki tüm bebek bekleyen kızların başına inşallah:)))))

KIZLAR BEN 11 EYLÜLDE ADET OLMAM GEREKıRKEN BUGÜN OLDUM YANı 24. GÜNDECADIARZU
NORMALDE BÖLE OLMAZ 27. GÜNDE ADET OLURUM AMAmirmirmirmir
BENıM DÜŞÜKTEN SONRA 2. ADETıM BU KIZLAR.ıLK ADETıM 3. GÜN KESıLMıŞTı BU NASIL OLCAK BAKALIM.MERAKTAYIM.
ASLINDA BıRAN ÖNCE ADET OLMAK ıSTıYORDUM ıYı OLDUhihoyyythihoyyythihoyyyt
HAFTAYA ÇALIŞMALARA BAŞLIYCAMMM:roflol::roflol:

mrb kızlar, ben 2 senede 2 kere bbeğimi kaybettim. ilkini 20.haftada ikincisini 17 haftada. ama bu son gittiğim doktor hemen rahim ağzı gevşekliği teşhisiniz koydu. 3. hamilelelğimde 13. haftada rahimi dikecek.
benimde aklıa takıldı ya kan pıhtılaşması varsa bende, bunu nasıl anlamam lazım, test yaptırmam lazımda başka doktoramı gideyim yoksa aynı doktora sorayım mı?

Melekçiğim gözün aydın canım.Bu habere çok sevindik tabi bekliyorduk da senden.Kan testini alınca bize haber ver.Senin trombofili testlerin yapılmamışmıydı daha önce.Ama sen iğneye hemen başla.Vakit geçirme sakın.Allah kucağına almayı nasip eder inşallah canım.

canım bence hemen tahlillerini yaptır.
bu tahlilleri doktoruna sor yapsın.o bilir.ama devlette hastanesinde yapılıyormu bilmiyorum.ben üniversite hatanesinde yaptırdım.
eyer doktorun yoktur falan diyor ise bence kesinlikle başka doktora git.

Melek canım çok çok sevindim zemuszemus

İnşallah hepimize Allahım sağlıkla kucaklamayı, sağlıkla sevdiklerinle beraber büyütmeyi nasip etsin :Saruboceq:

İğnenin düşük dozunu kullanma konusunu da mutlaka konuş canım doktorunla :)

Tekrardan tebrikler :1hug:

Kızlar merhabalar:)

Lidya, limburg ve tüm arkadaşlarım müjdemi isterim zemuszemus

Allaha şükürler olsun ki kan pıhtısı dağılmış, herşey normale dönmüş.
ığnemizin dozu da gayet iyiymiş ki bebeğimin gelişimi de çok güzel. Uzun boylu ve biraz koca ayaklı olduğunu söyledi doktorumuz. Gerçi benim de boyum 1.77 cm, benden kısa boylu bişe olsa şaşardım :))
Bir de benim içime hep kızmış gibi doğuyordu neden bilmiyorum ama sağlıklı olmasından sonra da eşim de ben de kız istiyorduk.
Ve büyük ihtimalle bebeğimiz kızmış, tam göstermedi o nedenle netleşmedi cinsiyeti ama kız gibi görünüyor dedi doktorumuz :))
Yarın da üçlü test için kan vereceğim, inşallah onun da sonuçları güzel çıkar :Saruboceq:

ınşallah bebek isteyen herkese bir an önce bu duyguyu tattırsın allahım, hamilelere de sağlıkla kolaylıkla doğurmayı nasip etsin:)
Bir de herkesin evladı hep sağlıklı olsun, allahım acılarını göstermesin, analı babalı büyütsün :Saruboceq:

canııııııımmmmmmm ayyyyy çok sevindiiiiimmmmm.... tebrik ederim allahım sağlıcakla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah melekçim. hiçkimsenin, bizlerin de emeklerini boşa çıkarmasın.....
tekrar tebrikler eşine ve sana. bizi habersiz bırakmaa :))):teytey::sm_cool:hihoyyyt

MELEKCİM gözünaydın hayırlı olsun allah ınsallah sonuna kadar götürmeyi nasip etsin darısı bizlerin başına...

canım gözün aydın bak ben sana dememişmiydim bu fındık kız olucak diye içime doğdu çünkü ve sorunsuz bir şekilde tamamlayacaksın bu hamileliği hiç merak etme:ecrin_bebek: dua et bizim içinde olurmu nolur kasım ayından sonra ilk seferde ve sağlıklı bir bebeğe hamile kalıyım ve kromozomlarımda birşey çıkmasın:Saruboceq:inşallah üçlü testindede bir şey çıkmaz gülüm. ama ben birşey çıkacağınıda sanmıyorumkaydirigubbakcemile5 çünkü allah korusun birşey olsaydı bu bebiş bu günlere kadar direnerek gelemezdi maşallah çok sağlıklıki bu kan pıhtısına ve her türlü zorluğa dayandı ve sıkı sıkı tutundu annesine hiç merak etme ve gönlünü ferah kesinlikle sağlıklı sonuçlar alacaksın canım emin ol.

DıNAMıSSCıM doktor kontrolün ne güzel iyi geçmiş herşeyin yolunda olması insanı en mutlu eden şey olsa gerek. ınsallah bundan sonrada hep böyle güzel haberler alırsın doktordan üçlü testindede bi sorun olmaz ıyı cıkar ınsallah.

oooohhh süper bir haber. çok sevindim canım. bundan sonra sorunsuz bir hamilelik geçirmeni ve sağlıkla bebeğini kucağına almanı dilerim.... bugün güzel haberler var hihoyyyt

REıSCıMMM nber?
ayy hamile haberi alınca heveslendim birden napsak ekimde mi başlasak çalısmalara acaba?yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…