Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

melek 76 gözün aydın cnm allah tamamına erdirsin

çok teşekkür ederim arkadaşlar...aminnn , hepimiz görücez kucağımıza aldığımız günleri...

canimmmmmmmmmm cooooooooook sevindim anlatamam sana gozunaydin bitanem hadi bakalim bu sefer kucagina alicaksin bebisi canm benim yaaaaaa

ALLAH razi olsun canim her gidisimde isgenceye donuo gidisim her durdu kalbi atmio hareket etmio hep boyle diyicekmis gibi gelio kalbim yerinden cikicak gibi oluyor drun ekrani acana kadar cok sukur RABBIMe hersey cok iimis darisi isteyen gonlunde olan tum arkadaslarima

gobete allaha emanet ol tatlım, sonuna kadar hayırlısıyla inşallah :Saruboceq:

Sagol canım benım.a.sCOK TESEKKÜR EDERIM. Rabbım butun hamılelere hayırlısıyla kucaklarına almayı nasıp etsın.Hamıle olmayanlarda ınsallah tez zamanda hamıle kalmayı nasıp eder ınsallah...

Arkadaşlar hacettepe hast . hemotoloji bölüm başkanı prof.osman özcebenin benden istediği testler şunlar...ısterseniz yaptırdığınız testlerle karşılaştırın...Eksiksiz yazmaya çalıştım , inşaallah atladığım bişey yoktur...

GENEL TARAMA: Glu ,tot, PR , BUN, Cr , ALT ,AST, GGT, ALP, Bil. T. , Na, Ca , P, ürik asit, Alb , K

LıPıD PROFıLı-1 : CHL , TRG , HDL , LDL , VLDL

METABOLıT: HOMOSıSTEıN ( HPLC)

HORMON: TSH , SERBEST T3 , SERBEST T4 ,FERRıTıN

LıPıD : LıPOPROTEıN (a)

OTOıMMÜN SEROLOJı: ANTıTROGULOBıLıN ANTıKOR

RADYOıMMUNASSAY: : ANTı-TPO Ab

VıTAMıN: FOLAT , VıTAMıN B12

PERıFERıK KAN : hemogram ( 22 param ) , periferik yayma

ıNFEKSıYON SEROLOJıSı : Brucelle Agglütinasyonu

OTOıMMÜN SEROLOJı : kardiolipin ıgM , kardiolipin ıgG , Anti- dsDNA , Anti-Nükleer antikor ( ANA )

MOLEKÜLER GENETıK : POLıMERAZ ZıNCıR REAKSıYONU ( PCR ) , PCR-RFLP ,DNA DıZı ANALıZı

MOLEKÜLER BıYOLOJı VE GENETıK TETKıKLERı : DNA ELDESı ( Kan )

MOLEKÜLER GENETıK : FV LEıDEN + P20210A + MTHFR

KOAGULASYON TESTLERı : PROTROMBıN ZAMANI , AKTıVE PTT , AKTıVE PTTLa , TROMBıN ZAMANI ( TT ) , FıBRıNOJEN , D DıMER , PROTEıN C AKTıVıTESı , PROTEıN S AKTıVıTESı , ANTıTROMBıN 3 AKTıVıTESı , AKTıVE PROTEıN C REZıSTANSI ( APC)

canım tebrıkler gozunaydın rabbım tamamaına erdırsın ınsallah........

canım en azından dusuk nedenlerını ogrendın ınsalllah bu sefer olacak ben ınanıyorum calısmalar basla sende rahımde bı problem vardı o halledıldımı hadı en kısa zamanda sendende guzel haberler beklıyoz opttt

MELEKcim silik çıkması hamilesin demek. ben 2. hamileliğimde test yaptım çıkmadı. soora belli bir süre geçti sanırım 15-20 dakika kadar çöpten aldım testi bi baktım çooook silik çıktı.hemen sağlık ocağına gittim evet hamilesin dediler:sm_cool:
ama 7 haftalı düştü:gitme:
neyse üzücü olayları geçelim.
seninde şimdi tedavini iyi olman gerek.senin neyin vardı canım.birde kaç düşük oldu?şansa bırakmamalıyız tam tedavi ile bebiş kollarında olacak inşallah.
:lepi::lepi::lepi:
sıra bende:lepi:

kızlar artık sıra bende 11 yada 12 eylül de adetim.20sinde çalışmaşlar başlar allahın izni ilede ekimin ilk haftası çivt çizgi belli olur:Saruboceq::Saruboceq:
sıra kimde peki kızlar adeti yakın olanlarCADIARZU

İnşaallah tatlımmm...Canım benim 37+5 te bebeğimin kalp atımının durması sonucu ölü doğumum var sezeryan oldum ben...MTHFR C667 heterozigot , diğer değerler normal...Tedavisiz o haftaya kadar gelmiştim , bebeğim kakasını yapmış karnımda , hiç düşük yok benim , ilk bebeğimdi...Bugün hemotolog , kan pıhtılaşmasında genelde 8-12 haftalar arasında kayıplar oluyor , çok nadirde olsa son zamanlarda da olabiliyor dedi ( tabi tedavi uygulanmıyorsa ). Sonuna kadar sorunsuz bir hamileliğim vardı ama hayırlısı diyoruz işte...1 hafta içinde tekrar görüşcez hemotologla , bazı sonuçların çıkmasını bekliyor...

evet bencede sıra sende :) ekimin ilk haftasına ne kaldı ki zaten ....

cnmya 2 cm mis miyom suan için ameliyata ne gerek yok dedi rahim arkasındaymıs valla daha korkularımı atamadımki ya ben baska bir doktora daha gitmeyi düsünüyorm aslında güvenemiyorm ya iyimi olur kötümü olr bilmiyorm iğneyi kacıncı aya kadar kullanacaksın sen kib

cnmya bende olmayan bi kac test var burda doktorlar farklı farklı testllermi uyguluyo anlamadımki

melekcim cok üzüldüm ya sanada bebeğini son haftalarda kaybetmisin A LLAH birdaha yasatmasın cok zor ya ilk aylarda olanlar bizim icin cok zor oluyoki son ayları hiç düsünemiyorm zaten sendede kan pıhtılasması vardı

arkadaslar iğnenin kacıncı aya kadar kullanılcağını asıl belirliyolar bilgisi olan yokmu merak ediyorm kimsede cevap vermiyo ya

sonuçççççç negatiff cherrycimmmm:kedi: olmadı bu ay hayırlısı bakalım..işte bu bana :mymeka:
hayırlısı gerçekten canım bu ay tempolu bir çalışma bizi bekliyor dimi :kedi: kaydirigubbakcemile3
canım öncelikle geçmiş olsun burada hep senin gibiler var hatta seninle birebir aynı değerleri taşıyanlar var F 5 LEİDEN daha riskli bir gurup ama aynı durumda olup bebişine kavuşan çok arkadaşımız var inşallah seninde olacak üzülme kaydirigubbakcemile5
işteeeeeeeee buuuuuuuuuu :lepi: meleğim canım işte bütün mesele bu çalışma azim gayrek dua ve sonuççççççççç... gecenin bu saatinde bir hamile haberi almak umuduyla girdim veeeeeeee meleğimi gördüm çok sevindim canım müthiş bir haber bu kaydirigubbakcemile5 rabbim korusun seni ve bebeğini :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
canım tebrikler amin allah hepimizin duası bu yönde. allah tamamına erdirsin kaydirigubbakcemile5

inşallah canım inşallah evet sıra sende inşallah seninde güzel haberlerini alcaz bu ay. sonra sırayla ördek sürüsü gibi takip ederiz artık. meleği takip edecez hep birlikte inşallah. artık ikinciliği senden bekliyoruz inşallah sositososito

melekcim canım tebrik ederim çooookkk sevindim hayırlı olsun. inşallah bu sefer bebeğini kucağına almak nasip olacak kendine dikkat et ve iğnelere hemen başla. öptüm canım seni dualarım seninle:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…