Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım kesinlikle progestan kullanmalısın.bebek için çok önemli..
progestanı kaç doz verdi doktorun??
kaç hftalık hamilesin ve
kaç düşüğün olmuştu.ayrıca iğne ne kullanıyorsun??

daha ilcı almadım kaç doz bilmiyorum benim hesabıma göre daha 3hafta içinde iki kürtajım oldu ilkinin kalbi durdu bir buçuk aylıktı birininde boş keseydi 08lik iyne kullanıyorum

Gülaycım geçmiş olsun canım, inşallah tekrarlamaz :Saruboceq:

Ben 16 haftalık hamileyim canım, progestana da 7 haftalık iken kanamam oldu, başladım ve 14. haftam bitene kadar kullandım. 100 lüğünden günde 3 tane alıyordum ben.
Doktorun vermiş zaten, kullanmaya korkma canım. Benim biraz bulantımı artırmıştı ama başka da bişey yapmadı. Burada çok arkadaşımız da kullandı bu hapı.
Bildiğim kadarı ile genelde ilk 3 ay kullanılıyor bu hap.
Bir de canım mümkün olduğunca yatmaya, dinlenmeye çalış, eğer çalışıyorsan bir müddet rapor yazdır doktoruna. ıyi bak kendine.

Son düzenleme:
dinamis canım nasılsın bebeyin nasıl umarım herşey yolundadır havalarda sogumaya başladı birazdaha rahatlarsınız serin serin sıcaklarda hamilelik zor olur allah yardımcınız olsun

tamam canım ozaman bende kullanırım bu arada salı günü 33 olan bhcg gem dün bakıldı 335.41 olmuş doktor çok iyi dedi

Sağol canım benim, şimdilik iyiyiz inşallah.
Ama benim de oluşan bir kan pıhtım halen tam olarak dağılmadı, 15 gün önceki kontrolde 3 cm e küçülmüştü.
Bu akşam beş de yeniden doktor kontrolümüz var, bu arada bir sıkıntım olmadı inşallah pıhtı falan da kalmamıştır diye umut ediyorum:)

Sen de bol bol dinlenmeye çalış ve kendine çok dikkat et canım. Mümkün olduğunca uzat ayaklarını, inşallah sağlıkla kucaklarsın bebeğini:)

Canım inşallah kolaylıkla, sağlıkla alırsın bebeğini kucağına:)
Dualarımız seninle olacak canım, güzel oğluşunu inşallah kolayca, sağlıkla alacaksın kucağına :Saruboceq:

inşallah bu günki konturolünde o pırtınında kayboldugunun müjdesini verirsin bizlere güzel haberlerini bekliyorum :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: elimden geldigi kadar dinlenmeye çalışıyorum benim bide evde kızvar üzülmesin diye ona birşeyde söyleyemiyorum daha hamile oldugumdan haberi yok çocugum iki sefer çok üzüldü 2 3 aylık olsun öyle söylemeyi düşünüyorum

Gülaycım bir de aklında olsun , zaten doktorun söyleyecektir ama ben de hatırlatayım. Progestanı kullanma süren bitince de birden kesmiyorsun. Benim doktorum birden kesmek de bazı durumlarda kanamaya sebep olabiliyor demişti. Ben bir hafta boyunca 3 den 2 ye düşürdüm, sonraki hafta günde 1 tane aldım ve sonraki hafta kestim ilacı. Yavaş yavaş bırakıyorsun yani.

Söyleme canım, benim ilk gebeliğim ama ablamın çocukları var, onlarda bana çok düşkündür. Düşük yaptığımda onların üzüntüsünü gördüğüm için ben de bu hamileliğimde son 10 gündür söyledim onlara da.. Hatta aileden çok insan hala bilmiyor.
Nasılsa zamanı gelince öğrenecekler diyorum ben.

tamam canım öyle yaparım bende benim doktor söylemedi ama ben senin dedigin gibi yaparım

evet allah nasip ederse nasıl olsa vakti geldiginde ögrenirler allahtan herşeyin hayırlısı hepimiz için

daha ilcı almadım kaç doz bilmiyorum benim hesabıma göre daha 3hafta içinde iki kürtajım oldu ilkinin kalbi durdu bir buçuk aylıktı birininde boş keseydi 08lik iyne kullanıyorum

canım ben kullandım progestanı iki gebeliğimde de.
ama kanama olmasada kullanman faydalı.bence hemen al ve başla.çünükü kanaman olmasada bebeğin gelişimini desterkleyici bir hormon..
ben kullandım.dha önce günde 2 taneden 3 sefer yani günde 6 tane içtim.benim başımı çok döndürüyordu...

şuan kaç haftalıktın yazdın mı hatırlamıyorum ama canım...kalp atıyormu?

canım benim allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin. bu topik eminimki hepimize uğurlu gelicek buna inanıyorum. sende sağlıcakla doruğunu kucağına alıcaksın. bizleri unutmadığın ve dualarını esirgemediğin için saol canım. bu arada adım ayşegül böyledua edebilirsin dermişimopuyorumnanaktan

merhaba büşra dualarım sizlerle :Cüv

Amin canım inşallah allahım en kısa zamanda sizlerinde yüzünü güldürsün
Bu ay birbirimiz için bol bol dua edelim kızlar[/QUOTE]

yok öyle... sıkı çalış ondan sonra...

kahve lokum emegıne saglık canım dılerım o lısteden kımse sılınmez artarak yolumuza devem ederizzz...

inş canım.. yerimseniben a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…